In Spiritus Sanctiquote:
Want in de vakantie gelden de coronamaatregelen niet?quote:Op dinsdag 2 maart 2021 18:08 schreef Vasilevski het volgende:
[..]
Ah kijk, nu gaat de school ook bepalen wat de leerlingen in de vrije tijd moeten doen. Die heerlijke jaren '50 spruitjeslucht daalt weer neer. Al dat vieze, vuile losbandige gedrag. Nu gaan we paal en perk stellen. Gewoon weer 's avonds om 22u naar bed. Handjes boven de dekens.
Ik weet niet hoe het met de laatst gepubliceerde lijst van de NOW is. Maar ik kan me van de eerste lijst nog herinneren dat er een hoop uitvaartbedrijven op stonden.quote:Op dinsdag 2 maart 2021 17:45 schreef Drekkoning het volgende:
[..]
Deze oproep om de terrassen dicht te houden is een klap in het gezicht van de uitvaartbranche
De marge zit, zoals bij zo veel bedrijven, op de koffie. Geen gasten bij de uitvaart = geen koffie verkopen.quote:Op dinsdag 2 maart 2021 18:39 schreef Twinkle20 het volgende:
[..]
Ik weet niet hoe het met de laatst gepubliceerde lijst van de NOW is. Maar ik kan me van de eerste lijst nog herinneren dat er een hoop uitvaartbedrijven op stonden.
Hoe dan? Als corona o zo dodelijk is?
Ja hoe zou dat komen? Zou een afgeladen uitvaartcentrum misschien meer opleveren dan de door maatregelen beperkte kleinschalige uitvaartenquote:Op dinsdag 2 maart 2021 18:39 schreef Twinkle20 het volgende:
[..]
Ik weet niet hoe het met de laatst gepubliceerde lijst van de NOW is. Maar ik kan me van de eerste lijst nog herinneren dat er een hoop uitvaartbedrijven op stonden.
Hoe dan? Als corona o zo dodelijk is?
Koffie met cake mag gewoon op locatiequote:Op dinsdag 2 maart 2021 18:42 schreef Janneke141 het volgende:
[..]
De marge zit, zoals bij zo veel bedrijven, op de koffie. Geen gasten bij de uitvaart = geen koffie verkopen.
Met hoe veel mensen? Oh ja.quote:Op dinsdag 2 maart 2021 18:46 schreef vuvuzela het volgende:
[..]
Koffie met cake mag gewoon op locatie
Er zijn veel meer mensen getest en het aantal gedetecteerde besmettingen zijn marginaal omhoog gegaan.quote:Op dinsdag 2 maart 2021 18:09 schreef belanov het volgende:
Bijzonder toch, die terminologie bij het NOS journaal, letterlijk: 'En dan de coronaweekcijfers: in vergelijking met vorige week zijn de afgelopen 7 dagen weer meer mensen besmet geraakt met het coronavirus'. Stoppen met testen dan maar, raakt er ook niemand meer besmet
Beleid van het rivm:quote:Op dinsdag 2 maart 2021 19:10 schreef Oliver23 het volgende:
[ twitter ]
Kwam dit tabelletje tegen op Twitter. Het R-getal zou sinds 12 februari dus alweer aan het dalen zijn
Gaat nergens over dit. Binnen de school hebben ze er wat over te vertellen en juist die leeftijdsgroep hoort de ruimte te krijgen.quote:Op dinsdag 2 maart 2021 18:08 schreef Vasilevski het volgende:
[..]
Ah kijk, nu gaat de school ook bepalen wat de leerlingen in de vrije tijd moeten doen. Die heerlijke jaren '50 spruitjeslucht daalt weer neer. Al dat vieze, vuile losbandige gedrag. Nu gaan we paal en perk stellen. Gewoon weer 's avonds om 22u naar bed. Handjes boven de dekens.
Dat hoort iedereen, maar het feit is is dat niemand weet hoe lang 'even' nog duurt, dus leeft iedereen met het idee dat het voor eeuwig is. Zet een datum, zet een perspectief en iedereen begint met aftellen en zal zich makkelijker aan alles kunnen houden. Want er is immers een doel.quote:"Gedraag je nog even netjes totdat iedereen weer normaal kan doen. Daarmee help je jezelf en natuurlijk je omgeving."
Jij gaat liever nog 5 jaar door op deze manier?quote:
Exact.quote:Op dinsdag 2 maart 2021 19:20 schreef halfway het volgende:
[..]
Jij gaat liever nog 5 jaar door op deze manier?
Hij heeft toch hulptroepen gekregen aangaande het vaccineren? Iemand daar nog iets over gehoord?quote:Op dinsdag 2 maart 2021 19:05 schreef deedeetee het volgende:
Goed nieuws van pfizer, maar zorgt Hugo er dan ook voor dat er op tijd geregeld is dat er versneld geprikt kan worden ? Of gaat hij weer op de zorgvuldige/veilige tour en blijven de vaccins weer 2 weken opgeslagen voordat men kan gaan prikken.
rtlquote:Justitieminister Ferd Grapperhaus wil samen met horecaondernemers tot een plan komen om straks langzamerhand de terrassen en misschien de restaurants ook weer te openen. Hij wil daarbij het tijdspad bespreken, maar ook bijvoorbeeld bij welke hoogte van de besmettingsgraad de sector weer iets meer kan.
Zal je net zien dat we tot april blijven doorsukkelen met het aantal besmettingen dat we nu hebben, dat is dan weer een maand geen terrassen of restaurants. Zou me niks verbazen als die gasten van KHN weer weglopen van de bespreking.quote:Op dinsdag 2 maart 2021 19:27 schreef deedeetee het volgende:
[..]
rtl
Is die man nou zo dom ? De besmettingen doen niet ter zake het zijn de ziekenhuisopnames die voor de problemen zorgen. Nu men aan t vaccineren is kunnen de besmettingen eventueel wat meer oplopen maar als de mensen milde klachten hebben en gewoon thuis kunnen blijven kan de boel toch weer open ?
Het is anekdotisch, maar bij mijn moeder haar werk, een verzorgingstehuis, zijn er van de 16 mensen die besmet zijn 2 overleden op haar afdeling. De rest had milde klachten of kwam er gewoon netjes bovenop. Allemaal 65+ sowieso.quote:Op dinsdag 2 maart 2021 19:24 schreef Elan het volgende:
https://www.vrt.be/vrtnws(...)nzorgcentrum-in-anz/
Dit is wel mooi nieuws, uitbraak van die Zuid Afrikaanse variant maar amper tot geen mensen ziek.
Mensen hier verstand van bevolkingsscreening, kan dit zo maar en werkt dit zo maar? Ik heb echt geen idee namelijk. Weet wel dat bevolkingsscreeningen aan heel veel voorwaarden moeten voldoen en dat het niet zo maar kan omdat er ook statistisch haken en ogen aan zitten.quote:Op dinsdag 2 maart 2021 20:05 schreef mir1986 het volgende:
. Fauci geeft ook aan dat je je niet hoeft te laten testen als je geen klachten hebt. En dan worden nu opeens alle kinderen getest als je bij een besmet kind in de buurt bent geweest? Waar zijn we mee bezig.
Geen wonder, golf loopt namelijk op zijn eindje.quote:Op dinsdag 2 maart 2021 19:10 schreef Oliver23 het volgende:
[ twitter ]
Kwam dit tabelletje tegen op Twitter. Het R-getal zou sinds 12 februari dus alweer aan het dalen zijn
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |