Over de vaccinatiegraad was net nog een bericht op het NOS liveblog trouwens: https://nos.nl/liveblog/2(...)E-container-51285984quote:Op dinsdag 23 februari 2021 18:51 schreef MoreDakka het volgende:
[..]
Zijn daar vaccinaties in meegenomen?
Kortom, er zijn vooralsnog vooral mensen tussen de 80 en 90 ingeënt. Dat zijn niet de mensen die doorgaans in grote getale in het ziekenhuis terechtkomen.quote:Vaccinatiegraad thuiswonende ouderen bekend
Meer dan de helft van de thuiswonende 90-plussers (57 procent) heeft ten minste een eerste inenting tegen het coronavirus gehad, meldt het RIVM. Van de thuiswonende ouderen tussen de 85 en 89 jaar had tot en met zondag 61 procent een eerste prik gehad. Voor thuiswonenden tussen de 80 en 84 jaar was dat 27 procent. Ouderen in deze drie leeftijdsgroepen die niet mobiel genoeg zijn om zelf naar een vaccinatielocatie te gaan, worden op een later moment geprikt, zegt het RIVM.
In totaal zijn vanaf 6 januari iets meer dan 1 miljoen prikken gezet, waarvan ongeveer driekwart voor een eerste vaccinatie. Bijna 220.000 mensen hebben een tweede inenting gekregen. Met de huidige vaccins (AstraZeneca, Pfizer en Moderna) zijn twee prikken nodig voor voldoende bescherming tegen het coronavirus.
Tonzonquote:Op dinsdag 23 februari 2021 18:57 schreef Zipportal het volgende:
Meubelzorg.nl
Traplift.nl
Veiligdouchen.nl
http://persco-bingo.nl/quote:Op dinsdag 23 februari 2021 18:54 schreef Haags het volgende:
Is er eigenlijk een bingo kaart voor deze persco? Iemand?
quote:Op dinsdag 23 februari 2021 18:56 schreef MoreDakka het volgende:
[..]
Misschien zou ik dat eens opzoeken als ik jou was
Tijd voor een nieuwe!quote:Op dinsdag 23 februari 2021 18:58 schreef maxi-mus het volgende:
De routekaart kan nu alweer uit de deur, dat verwacht je toch ook niet.
Titatuinmeubelenquote:Op dinsdag 23 februari 2021 18:57 schreef Zipportal het volgende:
Meubelzorg.nl
Traplift.nl
Veiligdouchen.nl
Welk feit?quote:Op dinsdag 23 februari 2021 18:22 schreef nostra het volgende:
[..]
Dat heeft het RIVM natuurlijk ook voor een belangrijk deel aan zichzelf te wijten, met name door de manier van communiceren. Zo had met men het eind januari over "Het feit dat nu twee derde van alle nieuwe besmettingen de Britse variant betreft, gooit roet in het eten. ".
quote:Met modellering wordt geschat dat van de mensen die afgelopen week (27 januari tot en met 2 februari) besmet werden, ongeveer twee derde de Britse variant heeft.
Alsnog veel meer dan 0-60.quote:Op dinsdag 23 februari 2021 18:57 schreef Tijn het volgende:
Kortom, er zijn vooralsnog vooral mensen tussen de 80 en 90 ingeënt. Dat zijn niet de mensen die doorgaans in grote getale in het ziekenhuis terechtkomen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |