SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Dagcijfers :
• RIVM deelt alleen weekcijfers op dinsdag, al updaten ze wel hun database elke dag om 15:15
• Op twitter zijn er een aantal mensen gelukkig die grafieken en kaartjes maken van de dagcijfers, ziekenhuiscijfers, mobiliteit, verpleeghuizen etc. hier zijn er een aantal
• Thom-Ivar voor dagcijfers en kaartjes elke dag op provincie en gemeente
• Yorick Bleijenberg voor ziekenhuiscijfers, verpleeghuiscijfers, mobiliteitsplaatjes, nivel peildata, verdeling naar leeftijd etc.
• Edwin Veldhuizen voor snelle dagcijfers naar gemeente
• Marino van Zelst voor de snelste landelijke cijfers elke dag en wetenschappelijke duiding
• 𝓢tephan Okhuijsen de man achter Datagraver, met databases voor coronacijfers
• Corona-patiėnten op de Nederlandse IC's lcps
• Stichting NICE: Huidige ziekenhuisopnames(en IC-opnames)
• Uitleg verschillende manieren van tellen van LCPS, RIVM, NICE
• Datagraver, zelf grafieken maken
Gedragsregels in dit topic:
• Dit is een serieus subforum, ONZ is een deur verder
• Bij nieuws: graag een bron
• Geen opruiende berichten
• Speel de bal, niet de persoon. Geen termen als muilkorven/deugers/wappies etc.
• WO2 referenties zijn niet grappig
• Volg de aanwijzingen van de moderatie op
• Ga niet teveel off-topic of op sc modus
• Geen "grappige" gifjes meer
Gelieve Trouw, NRC en Volkskrant niet geheel te citeren. Een link en de header (dat dik gedrukte deel) mag wel. Of zeg het in je eigen woorden, met een link erbij.
Ik twijfel tussen 'The Purge' op Amazon Prime of de livestreams. Ben er nog niet uit welke spannender zijn.quote:Op zaterdag 23 januari 2021 22:28 schreef Caland het volgende:
[..]
Zou wel mooi zijn als die rellen een terugkerende traditie wordt elk weekend. Vermakelijk.
Nee, die streams worden geblokkeerd door Youtube.quote:Op zaterdag 23 januari 2021 22:28 schreef alpeko het volgende:
Avondklokstreams kijken... het nieuwe tijdverdrijf?
90% haakt vandaag ook af met alle goede voornemens van januari niet zuipen gok ikquote:Op zaterdag 23 januari 2021 22:29 schreef BillDauterive het volgende:
[..]
Wat moeten we dan? Veel meer is er niet te doen
Doorfeesten tot 4.30quote:Op zaterdag 23 januari 2021 22:30 schreef Glazenmaker het volgende:
Wat gaan ze doen als ze nu een feestje bij iemand thuis vinden? Lijkt mij niet dat de feestvierders nog zo happig zullen zijn om naar huis te gaan.
Sinds wanneer mag men achter de voordeur handhaven? Ik betwijfel of ik degene ben die nu een bron moet gaan aandragen.quote:
Ik zat om 9 uur op mn balkonnetje met een biertje en een van de buurtbewoners had de sirene van de Purge aangezet. Wat een tijden.quote:Op zaterdag 23 januari 2021 22:30 schreef chratnox het volgende:
[..]
Ik twijfel tussen 'The Purge' op Amazon Prime of de livestreams. Ben er nog niet uit welke spannender zijn.
Nee, ik ga volgend weekend bij een vriend blijven slapen, en chillen... en "slapen"quote:Op zaterdag 23 januari 2021 22:29 schreef Ven1972 het volgende:
Nou nou, laat mij voorspellen dat er meer nachtelijke logeerpartijtjes worden bij iedereen is vanwege avondklok.
Hier gaat het ook nog goed. Ik heb chocolade, dat helptquote:Op zaterdag 23 januari 2021 22:30 schreef JDx het volgende:
[..]
90% haakt vandaag ook af met alle goede voornemens van januari niet zuipen gok ik
Hier gaat ie nog goed
Die mogen niet naar huis, dus die moeten blijven.quote:Op zaterdag 23 januari 2021 22:30 schreef Glazenmaker het volgende:
Wat gaan ze doen als ze nu een feestje bij iemand thuis vinden? Lijkt mij niet dat de feestvierders nog zo happig zullen zijn om naar huis te gaan.
Ik ga het ook doen, hoor. Onder het mom van 'productfotografie' voor mijn bedrijf gewoon foto's maken buiten, 's nachts. Ik doe daar werkelijk NIEMAND kwaad mee, aangezien ik foitografeer op plekken waaar niemand is. Eigenlijk is het gewoon hobby, maar serieus? Wie kan ik daar mee aansteken of benadelen?quote:Op zaterdag 23 januari 2021 22:18 schreef Caland het volgende:
[..]
Ja, ken wat ZZPers die gewoon een eigen verklaring hebben. Kunnen ze controleren door de persoon die ze staande houden te bellen
Hetzelfde als voorheen lijkt mij. Maar de pakkans is een stuk kleiner nu al die snorren mensen op straat proberen te pakkenquote:Op zaterdag 23 januari 2021 22:30 schreef Glazenmaker het volgende:
Wat gaan ze doen als ze nu een feestje bij iemand thuis vinden? Lijkt mij niet dat de feestvierders nog zo happig zullen zijn om naar huis te gaan.
Er ligt hier serieus dit naast mequote:Op zaterdag 23 januari 2021 22:31 schreef BillDauterive het volgende:
[..]
Hier gaat het ook nog goed. Ik heb chocolade, dat helpt
Precies. Ze kunnen niemand verplichten weg te gaan, als ze buiten deur stappen krijgen ze juist een bekeuring, dus nu feest iedereen door. Super effectief dit!quote:
Iets met verboden groepsvorming en geen toestemming voor demonstratie.quote:Op zaterdag 23 januari 2021 22:26 schreef chratnox het volgende:
[..]
Op het moment dat je moet rellen om je boodschap te kunnen verkondigen is je boodschap niet sterk genoeg. Op zondag is altijd het overleg in het Catshuis, ga daarheen. Ik zal het ook zeker niet wegzetten als anarchisten, meer als gastjes die zich vervelen en denken: Dit is een goede uitlaatklep.
Ik ben ook geen voorstander van de avondklok, en je kon op je klompen aanvoelen dat het vanavond onrustig zou worden.
Het feestje kan doorrrrrrrquote:Op zaterdag 23 januari 2021 22:31 schreef macca728 het volgende:
[..]
Die mogen niet naar huis, dus die moeten blijven.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |