SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Dagcijfers :
• RIVM deelt alleen weekcijfers op dinsdag, al updaten ze wel hun database elke dag om 15:15
• Op twitter zijn er een aantal mensen gelukkig die grafieken en kaartjes maken van de dagcijfers, ziekenhuiscijfers, mobiliteit, verpleeghuizen etc. hier zijn er een aantal
• Thom-Ivar voor dagcijfers en kaartjes elke dag op provincie en gemeente
• Yorick Bleijenberg voor ziekenhuiscijfers, verpleeghuiscijfers, mobiliteitsplaatjes, nivel peildata, verdeling naar leeftijd etc.
• Edwin Veldhuizen voor snelle dagcijfers naar gemeente
• Marino van Zelst voor de snelste landelijke cijfers elke dag en wetenschappelijke duiding
• 𝓢tephan Okhuijsen de man achter Datagraver, met databases voor coronacijfers
• Corona-patiënten op de Nederlandse IC's lcps
• Stichting NICE: Huidige ziekenhuisopnames(en IC-opnames)
• Uitleg verschillende manieren van tellen van LCPS, RIVM, NICE
• Datagraver, zelf grafieken maken
Gedragsregels in dit topic:
• Dit is een serieus subforum, ONZ is een deur verder
• Bij nieuws: graag een bron
• Geen opruiende berichten
• Speel de bal, niet de persoon. Geen termen als muilkorven/deugers/wappies etc.
• WO2 referenties zijn niet grappig
• Volg de aanwijzingen van de moderatie op
• Ga niet teveel off-topic of op sc modus
• Geen "grappige" gifjes meer
Gelieve Trouw, NRC en Volkskrant niet geheel te citeren. Een link en de header (dat dik gedrukte deel) mag wel. Of zeg het in je eigen woorden, met een link erbij.
De Britse one and only dominator komt daar niet?quote:Op vrijdag 22 januari 2021 18:03 schreef bloodymary1 het volgende:
De Belgen mogen 13 februari weer naar de kapper!
Wat een timing ook weer, net het bericht uit Lansingerland volop in het nieuws en nu ditquote:Op vrijdag 22 januari 2021 18:33 schreef Jor_Dii het volgende: [..] Dat onderzoek uit Lansingerland is iig hoopgevend.. hopelijk
Omdat The Sun met een onzin artikel kwam moesten ze er op reageren. Maar er is nog te weinig data over bekent om het vast te kunnen stellen.quote:Op vrijdag 22 januari 2021 18:35 schreef Anton91 het volgende:
[..]
Ben wel benieuwd hoe ze aan deze voorbarige conclusie komen, want onder de ziekenhuis patiënten waren nog best veel met de oude variant.
Ik heb een doek gekocht om mijn klok mee af te dekken, en ik haal die er alleen 's avonds afquote:Op vrijdag 22 januari 2021 18:37 schreef Jor_Dii het volgende:
Is iedereen trouwens al een beetje klaar voor die Avondklok?!
https://nos.nl/liveblog/2(...)n-start-vandaag.htmlquote:Nieuwe vaccinatielocaties in Brabant en Utrecht vanaf eind januari
In Brabant en Utrecht worden eind januari nieuwe vaccinatielocaties geopend, meldt de GGD. Het gaat om vier soorten priklocaties.
S-locaties (capaciteit van 400 prikken per dag)
M-locaties, (capaciteit van 800 prikken per dag)
L-locaties, (capaciteit van 1600 prikken per dag)
XL-locaties (capaciteit van 2400 prikken per dag)
GGD Hart voor Brabant opent naast de reeds bestaande vaccinatielocatie in Veghel zeven nieuwe vaccinatielocaties in Den Bosch, Tilburg, Oss, Boxtel, Waalwijk, Uden en Boxmeer.
In de provincie Utrecht worden naast de locatie op de Expo Houten zes nieuwe priklocaties geopend, waaronder twee XL locaties. In welke plaatsen deze komen is nog niet bekendgemaakt. Ook wil de GGDrU mobiele prikbussen gaan inzetten.
In Nederland zijn nu 25 vaccinatielocaties, allemaal XL-locaties. De GGD streeft naar een prikplek in iedere gemeente.
Geen goed nieuws...quote:'AstraZeneca meldt vertraging in eerste levering vaccins aan EU'
Farmaceut AstraZeneca heeft de Europese Commissie laten weten dat het straks niet de volledige eerste lading bestelde vaccins aan de EU-landen kan leveren, meldt de Duitse krant Bild op basis van bronnen in bedrijfskringen. Om wat voor hoeveelheden het precies gaat, is niet duidelijk.
Het vaccin van AstraZeneca en de Universiteit van Oxford wordt momenteel onderzocht door de Europese medicijnwaakhond EMA, die naar verwachting eind januari groen licht zal geven voor het gebruik van het middel.
Duitsland heeft voor 2021 ruim 56 miljoen doses besteld, aldus Bild. De Europese landen hebben samen zeker 300 miljoen doses besteld bij de Zweeds-Britse farmaceut.
Volgens de krant heeft de vertraging onder meer te maken met de recente virusmutaties uit Groot-Brittannië, Zuid-Afrika en Brazilië, die besmettelijker worden geacht dan het klassieke coronavirus. Wetenschappers van Oxford werken aan een aangepaste versie van het vaccin die ook bescherming tegen de nieuw opgedoken coronavarianten biedt. Ook een grote brand bij een grondstoffenleverancier in India zou vertraging veroorzaken.
Ik heb mijn pakketje nog niet binnen.quote:Op vrijdag 22 januari 2021 18:37 schreef Jor_Dii het volgende:
Is iedereen trouwens al een beetje klaar voor die Avondklok?!
Gewoon wachten op de XXXXXL-versie.quote:Op vrijdag 22 januari 2021 18:41 schreef Anton91 het volgende:
[..]
https://nos.nl/liveblog/2(...)n-start-vandaag.html
Het kan aan mij liggen, maar ik vind 2400 prikken per dag voor een locatie alles behalve XL
2500 prikken per dag?quote:Op vrijdag 22 januari 2021 18:42 schreef Confetti het volgende:
[..]
Gewoon wachten op de XXXXXL-versie.
ik krijg een deja vu met vorig jaar februariquote:Op vrijdag 22 januari 2021 18:37 schreef tesssssssss het volgende:
https://www.volkskrant.nl(...)utm_campaign=stdc_vk
Braziliaanse variant aangetroffen in Duitsland.
Ik kan zelf de nieuwe mutaties amper bijhouden.quote:Op vrijdag 22 januari 2021 18:43 schreef Jor_Dii het volgende:
Die virusmutaties gaan ons echt 3/4 van 2021 kosten..![]()
Het is te hopen dat de vaccins de mutaties bij kunnen blijven benen
De laatste keer hebben ze er een zootje van gemaaktquote:
Ja toen dacht ik nog " owh in Duitsland zijn nog maar 9 besmettingen"quote:Op vrijdag 22 januari 2021 18:44 schreef Predator40 het volgende:
[..]
ik krijg een deja vu met vorig jaar februari
Ben al gestopt met dry January. Corona moeheid.quote:Op vrijdag 22 januari 2021 18:44 schreef Simmertje het volgende:
Neem een biertje en proberen een beetje te genieten mensen
Of wel.. als deze ook gelijk de andere varianten dekt zou dat wel fijn zijn. Die brand bij die fabriek in India was wel een dingetje inderdaad, maar daar werd gisteren toch nog van gezegd dat het geen invloed had?quote:Op vrijdag 22 januari 2021 18:41 schreef Anton91 het volgende:
[..]
Geen goed nieuws...
https://nos.nl/liveblog/2(...)n-start-vandaag.html
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |