Van mij hoeft het allemaal niet meer.quote:Op maandag 18 januari 2021 22:10 schreef Boze_Eend het volgende:
[..]
Was ik nu maar 30 en had ik dat.
Misschien een weekje glamping?quote:Op maandag 18 januari 2021 22:14 schreef Boze_Eend het volgende:
[..]
Van mij hoeft het allemaal niet meer.
Wil gewoon ergens alleen zijn.
Een hutje ergens of zo.
Wajong voor boodschappen.
Soms hout hakken voor warmte.
Ik wil niet meer.
Zit eraan te denken gewoon wat te gaan wandelen met een slaapzak en gewoon in een verlaten gebouw te slapen of zo. Ik wil weg van alles.quote:
Las vandaag dat ze het gewoon erg druk hebben bij 113, dus je moet die bezettoon niet zien als een afwijzing.quote:Op maandag 18 januari 2021 22:19 schreef Boze_Eend het volgende:
[..]
Zit eraan te denken gewoon wat te gaan wandelen met een slaapzak en gewoon in een verlaten gebouw te slapen of zo. Ik wil weg van alles.
113? ik heb geen problemen meer met de politie.quote:Op maandag 18 januari 2021 22:22 schreef Le_Professeur het volgende:
[..]
Las vandaag dat ze het gewoon erg druk hebben bij 113, dus je moet die bezettoon niet zien als een afwijzing.
Stel je niet aanquote:Op maandag 18 januari 2021 22:23 schreef Boze_Eend het volgende:
[..]
113? ik heb geen problemen meer met de politie.
Afwijzingen ook niet, ik wijs alleen mezelf af. Stijfkoppig en alles kapot gemaakt.
Ja, slechtste om te doen ooit bij een depressie, maar doe dat vooralquote:Op maandag 18 januari 2021 22:25 schreef Boze_Eend het volgende:
[..]
Probeer ik ook, maar ik denk dat ik beter in bed kan blijven liggen.
Daar deden ze niet lief tegen hemquote:Op maandag 18 januari 2021 22:26 schreef Solotovski het volgende:
Ga janken in R&P, speciaal subforum voor al dat gemiep
Sorry man daar werd ik weggestuurd.quote:Op maandag 18 januari 2021 22:26 schreef Solotovski het volgende:
Ga janken in R&P, speciaal subforum voor al dat gemiep
Het is gewoon allemaal kloot weet je?quote:Op maandag 18 januari 2021 22:26 schreef Fok-it het volgende:
[..]
Ja, slechtste om te doen ooit bij een depressie, maar doe dat vooral
Zelfs daar zijn ze dat gejank van je zat dusquote:Op maandag 18 januari 2021 22:32 schreef Boze_Eend het volgende:
[..]
Sorry man daar werd ik weggestuurd.
[..]
Nee, dus even doorposten dan kan het gejank daarover ook weer stoppen, want met een nieuw topic met andere TT voelt niemand er meer iets van.quote:
Dacht dat dit over Kreeft112 gingquote:Op dinsdag 19 januari 2021 08:28 schreef Solotovski het volgende:
Is boze eend al weg met zn kansloze depressieve gejank?
Depressieve mensen hebben we al genoeg op fokquote:Op dinsdag 19 januari 2021 08:28 schreef Solotovski het volgende:
Is boze eend al weg met zn kansloze depressieve gejank?
En dronken mensenquote:Op dinsdag 19 januari 2021 08:37 schreef gianni61 het volgende:
[..]
Depressieve mensen hebben we al genoeg op fok
En soms een combinatie van die 2.quote:
heeyyquote:Op dinsdag 19 januari 2021 08:37 schreef gianni61 het volgende:
[..]
Depressieve mensen hebben we al genoeg op fok
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |