https://viruswaanzin.nl/quote:Laten we er alles aan doen om de regering duidelijk te maken dat onze grens bereikt is. Zeg NEE tegen de spoedwet, zeg JA tegen het normaal zoals we dat kenden. En laten we dit oude normaal een betere invulling geven.
Laat je horen, sluit je aan, zorg dat je erbij bent, zodat we dit samen tot een onvergetelijke samenkomst maken voor onze toekomst!
DIT WILLEN WE
DIT NIET
X GEEN spoedwet
X GEEN inperking van grondwettelijke vrijheden
X GEEN 1,5 meter samenleving
X GEEN gebruik van de term ‘het nieuwe normaal’
X GEEN maatregelen zonder wetenschappelijke basis buiten
crisissituaties
X GEEN censuur
DIT WEL
V Per direct stopzetten van huidige maatregelen
V Het normale leven weer oppakken
V De economie weer maximaal aan de gang krijgen
V 100% transparante informatievoorziening van RIVM & overheid
V Een open debat over het gevoerde en te voeren beleid
V Een parlementaire enquête
V Een optimale voorbereiding op een eventuele nieuwe
Kom op voor je vrijheid, je rechtenen het leven
Uit angst voor het nog onbekende Covid-19 virus ging Nederland medio maart in lockdown. De maatregelen zorgden voor ingrijpende beperkingen van onze vrijheden. Ook al waren ze minder zwaar dan in sommige andere landen. Met de beelden uit Bergamo en Spanje op het netvlies, offerden we onze vrijheid tijdelijk op om overbelasting van de IC’s te voorkomen. En om verdere verspreiding van het virus in te dammen.
Vraagtekens aanpak
Sindsdien is er veel gebeurd; de druk op de IC’s is er al weken niet meer, de termen ‘het nieuwe normaal’ en ‘de 1,5 meter maatschappij’ zijn geïntroduceerd, complete sectoren dreigen te verdwijnen, de minister spreekt over een vaccin als enige oplossing en nog veel meer. Ook zijn er verschillende maatregelen genomen die ondanks een gebrek aan wetenschappelijke onderbouwing zijn doorgevoerd en verplicht gesteld. Het omgekeerde is zelfs het geval; er stapelt zich meer en meer bewijs op waardoor er grote vraagtekens geplaatst mogen worden bij de gekozen aanpak en de bijbehorende maatregelen.
Geen spoedwet met maatregelen zonder onderbouwing effectiviteit
De maatregelen en richtlijnen – ZONDER wetenschappelijke onderbouwing van de effectiviteit – dreigen een permanent karakter te krijgen nu het kabinet werkt aan een spoedwet om deze maatregelen wettelijk te verankeren. Dit kunnen we en zullen we NIET laten gebeuren.
Het nieuwe normaal = NIET Normaal
Hoe serieus het virus ook genomen dient te worden; aan onze grondrechten mag en kan niet getornd worden. Deze mogen NIET structureel worden aangetast. Bovendien is er niets normaals aan ‘het nieuwe normaal’ en ‘de 1,5 meter samenleving’. Het druist volledig in tegen de menselijke natuur.
En daarom komen we, hopelijk ook met jou, op 21 juni bij elkaar om de overheid te laten weten dat we de wetswijziging en het ‘nieuwe normaal’ NIET accepteren. In plaats daarvan gaan we SAMEN TERUG NAAR NORMAAL.
Niet alleen omdat we dit willen. Ook omdat er geen onderbouwde reden is om dit niet te doen.
Iedereen weet dat dat uitlokken is. Met een Ajax sjaal ophangen in een ME bus die feyenoord supporters begeleidt, weet je dat je de orde niet rustig gaat kunnen handhaven.quote:Op maandag 18 januari 2021 11:39 schreef Caland het volgende:
[..]
Oh, die gasten houden er ook wel van hoor, absoluut. Maar het is wat dat betreft een beetje geven en nemen van twee kanten.
Er kan beter gehandhaafd worden op het thuiswerken, voor iedereen die dat qua werkzaamheden kan.quote:Op maandag 18 januari 2021 11:30 schreef Harlon het volgende:
Ja inderdaad, je krijgt gewoon dat mensen nog meer op een kluitje komen te staan. Gelukkig is er in de 2e kamer geen meerderheid voor, ik hoop ook heel erg dat ze het als optie gaan verbieden.
Zoals mensen die pas rond 19.00 thuis zijn van hun werk en nog boodschappen willen doen? Mensen die nog even de deur uit willen 's avonds? Sowieso, wat bereik je er mee? De feestjes zijn nu toch al verboden, die gaan iedere week ook gewoon door, een avondklok verandert daar niets aan.quote:Op maandag 18 januari 2021 11:45 schreef Gia het volgende:
[..]
Er kan beter gehandhaafd worden op het thuiswerken, voor iedereen die dat qua werkzaamheden kan.
Werkgevers die dit frustreren, omdat ze hun personeel niet vertrouwen, stevig beboeten.
Ben overigens niet per se tegen een avondklok. Wij komen sowieso niet na achten op straat, want waar zou je naartoe moeten?
De inzet is de jongeren die feesten te beperken. Daar gaat die avondklok niet tegen helpen, want dan beginnen ze vóór 8 uur en blijven slapen.
Beter gooien ze de boetes hiervoor flink omhoog.
Exact. Bedrijven/organisaties die hun 'shit' nog niet op orde hebben door thuiswerken mogelijk te maken voor de functies waarmee het kan, dienen achter hun oren te krabben. 10 maanden de tijd gehad en het was ook al 2020 toen dit zich voordeed.quote:Op maandag 18 januari 2021 11:45 schreef Gia het volgende:
[..]
Er kan beter gehandhaafd worden op het thuiswerken, voor iedereen die dat qua werkzaamheden kan.
Werkgevers die dit frustreren, omdat ze hun personeel niet vertrouwen, stevig beboeten.
Boodschappen doen omdat het tussen 20.00 en 22.00 lekker rustig is in de winkels? Spreiding...quote:Ben overigens niet per se tegen een avondklok. Wij komen sowieso niet na achten op straat, want waar zou je naartoe moeten?
Exact. In de handhaving van deze maatregelen zit echt wel voldoende rek om harder naar beneden te gaan.quote:De inzet is de jongeren die feesten te beperken. Daar gaat die avondklok niet tegen helpen, want dan beginnen ze vóór 8 uur en blijven slapen.
Beter gooien ze de boetes hiervoor flink omhoog.
Of dat zitten ze simpelweg al als je het hebt over studentenhuizen of complexen.quote:Op maandag 18 januari 2021 12:00 schreef Twiitch het volgende:
Hier is sinds de horeca dicht zit sowieso al amper iemand op straat s'avonds. Ik zie echt niet in hoe een avondklok nog het aantal besmetting omlaag gaat krijgen. Zoals iemand al zei, die jongeren hou je toch niet meer tegen, dan gaan ze voor 20:00 ergens binnen zitten.
Toevallig was ik één van die 600, maar dat was wel vrij bizar ja. Ben toen in een garagebox van het justiteel gebouw op de kop van Zuid gedumpt met een emmertje water die onder de rolluiken door werd geschoven. Mensen begonnen op een gegeven moment maar in de hoeken van die garagebox te pissen en toen een vrouw flauwviel werd ze door 6 ME'ers eruit getrokken die al om zich heen meppend die kelderbox betraden.quote:Op maandag 18 januari 2021 11:43 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Dit is ook zo'n voorbeeld. 600 mensen preventief insluiten op een brug, letterlijk de bus in slaan en ook geen rekening houden met zwangere vrouwen. Daarna gewoon laten gaan alsof er niks aan de hand was.
[..]
Je hebt naast de ME, ook nog het begrip 'Romeos'. Als ik de verhalen mag geloven, doen zij niets andders dan uitlokken.quote:Op maandag 18 januari 2021 12:06 schreef Caland het volgende:
[..]
Toevallig was ik één van die 600, maar dat was wel vrij bizar ja. Ben toen in een garagebox van het justiteel gebouw op de kop van Zuid gedumpt met een emmertje water die onder de rolluiken door werd geschoven. Mensen begonnen op een gegeven moment maar in de hoeken van die garagebox te pissen en toen een vrouw flauwviel werd ze door 6 ME'ers eruit getrokken die al om zich heen meppend die kelderbox betraden.
Maar hey, heb inmiddels ook wel dusdanige ervaring dat dat uiteindelijk excessen zijn. En ja, juist onder ME'ers (met name in de randstad) lopen ontzettend veel doorgesnoven mongolen, want waarom zou je je anders aanmelden voor zo'n functie.
Maar het beeld dat nu ontstaat dat die lui zelf te pas en te onpas rellen uitlokken is natuurlijk ook de grootst mogelijke flauwekul.
Lijkt me niet, dat is gewoon een arrestatie eenheid die op basis van beelden die worden doorgebeld of eigen waarneming de grootste mongolen er tussenuit proberen te trekken.quote:Op maandag 18 januari 2021 12:20 schreef Grishenko_ het volgende:
[..]
Je hebt naast de ME, ook nog het begrip 'Romeos'. Als ik de verhalen mag geloven, doen zij niets andders dan uitlokken.
Niet snappen dat werken nog best mag onder de avondklokquote:Op maandag 18 januari 2021 11:47 schreef Harlon het volgende:
[..]
Zoals mensen die pas rond 19.00 thuis zijn van hun werk en nog boodschappen willen doen? Mensen die nog even de deur uit willen 's avonds?
Zelf loop ik nooit mee met demonstraties, dus ik heb er geen enkele ervaring mee. Daarnaast kan ik me best vinden in je redevoering.quote:Op maandag 18 januari 2021 12:23 schreef Caland het volgende:
[..]
Lijkt me niet, dat is gewoon een arrestatie eenheid die op basis van beelden die worden doorgebeld of eigen waarneming de grootste mongolen er tussenuit proberen te trekken.
Worden, bij het voetbal dan, ook veel te snel herkend om uberhaupt uit te kunnen lokken. Maar die complotgekkies zullen daar vast minder ervaring mee hebben en dus ook niet merken dat er stillen tussen ze in lopen.
Dat is veelal gewoon flauwekul. Je ziet het ook steeds met die filmpjes die nu online worden gegooid, je ziet dan alleen de aanhouding dus dan lijkt het net alsof zij het vuurtje opstoken. Maar je ziet natuurlijk niet wat uberhaupt de reden is voor de aanhouding.quote:Op maandag 18 januari 2021 12:28 schreef Grishenko_ het volgende:
[..]
Zelf loop ik nooit mee met demonstraties, dus ik heb er geen enkele ervaring mee. Daarnaast kan ik me best vinden in je redevoering.
Maar ik heb nog een vraag: waarom lokken ze dan rellen uit bij deze demonstraties? Met andere woorden: waarom willen ze bepaalde demonstraties laten escaleren? Jij zegt namelijk dat romeo's de grootste mongolen eruit pikken (wat ze ook trachten te doen), maar waarom zijn er steeds die verhalen dat deze romeo's juist degenen zijn die gevechten beginnen in plaats van beëindigen?
Boodschappen kun je op zo veel tijden doen dus dat verdwijnt niet door een avondklok.quote:Op maandag 18 januari 2021 11:57 schreef Red_85 het volgende:
Boodschappen doen omdat het tussen 20.00 en 22.00 lekker rustig is in de winkels? Spreiding...
Rondje lopen savonds en beweging/zuurstof omdat je overdag door thuiswerken, thuisschool de deur niet uitkomt en savonds wel de kans hebt?
Sporten in je eentje of op afstand? Tennis mag nog steeds. Sport is gezond en helemaal als je de hele dag op je reet hebt gezeten door thuiswerk.
Juist die tijd waarin je zoooooooveel nog kan doen om je hoofd en lijf gezond te houden, wordt nu afgepakt daardoor.
Dit dus exact.quote:Op maandag 18 januari 2021 12:29 schreef Caland het volgende:
[..]
Dat is veelal gewoon flauwekul. Je ziet het ook steeds met die filmpjes die nu online worden gegooid, je ziet dan alleen de aanhouding dus dan lijkt het net alsof zij het vuurtje opstoken. Maar je ziet natuurlijk niet wat uberhaupt de reden is voor de aanhouding.
Net als die foto gisteren van die dikke die een karatetrap uitvoert op zo'n ME'er. Die wordt echt niet meteen opgepakt maar wel op een rustig moment opeens in zijn nek gegrepen. En dat gebeurt dan door die romeo's.
Dankjewel voor de genuanceerde uitlegquote:Op maandag 18 januari 2021 12:29 schreef Caland het volgende:
[..]
Dat is veelal gewoon flauwekul. Je ziet het ook steeds met die filmpjes die nu online worden gegooid, je ziet dan alleen de aanhouding dus dan lijkt het net alsof zij het vuurtje opstoken. Maar je ziet natuurlijk niet wat uberhaupt de reden is voor de aanhouding.
Net als die foto gisteren van die dikke die een karatetrap uitvoert op zo'n ME'er. Die wordt echt niet meteen opgepakt maar wel op een rustig moment opeens in zijn nek gegrepen. En dat gebeurt dan door die romeo's.
Bizar.quote:Op maandag 18 januari 2021 12:06 schreef Caland het volgende:
[..]
Toevallig was ik één van die 600, maar dat was wel vrij bizar ja. Ben toen in een garagebox van het justiteel gebouw op de kop van Zuid gedumpt met een emmertje water die onder de rolluiken door werd geschoven. Mensen begonnen op een gegeven moment maar in de hoeken van die garagebox te pissen en toen een vrouw flauwviel werd ze door 6 ME'ers eruit getrokken die al om zich heen meppend die kelderbox betraden.
Maar hey, heb inmiddels ook wel dusdanige ervaring dat dat uiteindelijk excessen zijn. En ja, juist onder ME'ers (met name in de randstad) lopen ontzettend veel doorgesnoven mongolen, want waarom zou je je anders aanmelden voor zo'n functie.
Heb ik het gevoel van he en dat is mijn ervaring.quote:Maar het beeld dat nu ontstaat dat die lui zelf te pas en te onpas rellen uitlokken is natuurlijk ook de grootst mogelijke flauwekul.
Leg jezelf dan een sperrtijd op. Ik snap hieruit dat je graag opgesloten wilt worden.quote:Op maandag 18 januari 2021 12:31 schreef bianconeri het volgende:
[..]
Boodschappen kun je op zo veel tijden doen dus dat verdwijnt niet door een avondklok.
Ook niet met een flauw excuus als spreiding.
Ik werk ook thuis en ik kan prima even in de pauze een rondje lopen. Next.
En er word je zo veel ontnomen als je na 8 uur niet naar buiten mag? Hou op zeg. Ga je nog naar de disco om die tijd ofzo? Als je al van slag raakt als je na bv 8 uur niet onnodig naar buiten mag dan zit het probleem ergens anders, niet in de avondklok.
Maar ben het er wel mee eens dat de handhaving veel en veel strenger moet en kan.
Daar zijn ze voor bedoeld en dat gebeurd ook vaak inderdaad. En daar ben ik het ook wel mee eens.quote:Op maandag 18 januari 2021 12:29 schreef Caland het volgende:
[..]
Dat is veelal gewoon flauwekul. Je ziet het ook steeds met die filmpjes die nu online worden gegooid, je ziet dan alleen de aanhouding dus dan lijkt het net alsof zij het vuurtje opstoken. Maar je ziet natuurlijk niet wat uberhaupt de reden is voor de aanhouding.
Net als die foto gisteren van die dikke die een karatetrap uitvoert op zo'n ME'er. Die wordt echt niet meteen opgepakt maar wel op een rustig moment opeens in zijn nek gegrepen. En dat gebeurt dan door die romeo's.
Ja ongetwijfeld, maar zoals ik al aangaf snijdt dat mes ook wel aan twee kanten. Je hebt enerzijds relschoppers die van een verzetje houden en aan de andere kanten ME'ers die er feitelijk hetzelfde instaan.quote:Op maandag 18 januari 2021 12:44 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Daar zijn ze voor bedoeld en dat gebeurd ook vaak inderdaad. En daar ben ik het ook wel mee eens.
Maar ik kan me niet aan de indruk onttrekken dat ze de randen opzoeken van wat mag en daar ook meermaals overheen gaan.
En die ruimte is er ook omdat de beeldvorming heel snel in het voordeel van hun gezet kan worden. 'ja voetbalsupporters, relschoppers, demonstranten'. No questions asked.
Eensch. Met beide hoor.quote:Op maandag 18 januari 2021 12:55 schreef Caland het volgende:
[..]
Ja ongetwijfeld, maar zoals ik al aangaf snijdt dat mes ook wel aan twee kanten. Je hebt enerzijds relschoppers die van een verzetje houden en aan de andere kanten ME'ers die er feitelijk hetzelfde instaan.
Ik vind het acherafgejank wat je nu ziet alleen een beetje kansloos. Uitdelen en incasseren.
Waarom zou ik naar buiten moeten? tja, omdat ik dat wil. Niet snappen dat door mensen een beperkter tijdsinterval te geven om te winkelen dat het dan drukker word in winkels waardoor er meer besmettingen komen.quote:Op maandag 18 januari 2021 12:27 schreef bianconeri het volgende:
[..]
Niet snappen dat werken nog best mag onder de avondklok
Niet snappen dat je best op andere momenten boodschappen kan doen(niemand werkt 7 dagen per week van 7 uur in de ochtend tot 7 uur in de avond)
Sowieso pas om 19:00 of later thuiskomen van werk
Als dat zo is omdat je pas einde ochtend bv begint, dan kun je in de ochtend boodschappen doen of even wandelen.
Waarom zou je dan per se er nog even uit moeten? Dat is ook echt een excuus van niets.
Ach ja, alles vanuit eigen perspectief bekijken en geen oog hebben voor anderen. Prima, dat jij alles binnen het genoemde tijdsvenster kan. Ik kom op de tijdstippen dat de avondklok waarschijnlijk gaat gelden ook amper buiten, maar dat wil niet zeggen dat ik er voor ben.quote:Op maandag 18 januari 2021 12:31 schreef bianconeri het volgende:
[..]
Boodschappen kun je op zo veel tijden doen dus dat verdwijnt niet door een avondklok.
Ook niet met een flauw excuus als spreiding.
Ik werk ook thuis en ik kan prima even in de pauze een rondje lopen. Next.
En er word je zo veel ontnomen als je na 8 uur niet naar buiten mag? Hou op zeg. Ga je nog naar de disco om die tijd ofzo? Als je al van slag raakt als je na bv 8 uur niet onnodig naar buiten mag dan zit het probleem ergens anders, niet in de avondklok.
Maar ben het er wel mee eens dat de handhaving veel en veel strenger moet en kan.
Dit vooral.quote:Op maandag 18 januari 2021 13:30 schreef Harlon het volgende:
behalve dan dat een lading NSB adepten er een stijfje van krijgen.
Ik raak geen enkele bewegingsvrijheid kwijt?quote:Op maandag 18 januari 2021 12:42 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Leg jezelf dan een sperrtijd op. Ik snap hieruit dat je graag opgesloten wilt worden.
Steel iets en laat je pakken zodat je een enkelband en huisarrest krijgt. Eens kijken hoe het je bevalt.
Je laat je je bewegingsvrijheid toch niet afpakken?
Dat is natuurlijk gewoon onzin.quote:Op maandag 18 januari 2021 12:40 schreef Red_85 het volgende:
Stillen/romeo's/wat dan ook zijn wel een feit en zijn wat mij betreft wel vaak verantwoordelijk voor een kutsfeer en uitlokking.
Er zijn meer dan genoeg mogelijkheden om naar buiten te kunnen.quote:Op maandag 18 januari 2021 13:30 schreef Harlon het volgende:
[..]
Waarom zou ik naar buiten moeten? tja, omdat ik dat wil. Niet snappen dat door mensen een beperkter tijdsinterval te geven om te winkelen dat het dan drukker word in winkels waardoor er meer besmettingen komen.
En verder voegt een avondklok natuurlijk niets toe, behalve dan dat een lading NSB adepten er een stijfje van krijgen.
Je hebt dus gewoon geen leven.quote:Op maandag 18 januari 2021 14:08 schreef bianconeri het volgende:
[..]
Ik raak geen enkele bewegingsvrijheid kwijt?
Ja, je mag niet om 9 uur in de avond een rondje gaan wandelen. Nou boeiend?
Dan doe ik dat toch even in de pauze? Wat ik overigens sowieso al doe.
Waarom zou je in vredesnaam om 9 uur in de avond een rondje gaan wandelen.
Je overdrijft echt zo gigantisch. Alles wat je na de avondklok zou doen kun je met groot gemak voor die tijd doen.
Dus je raakt echt helemaal niets kwijt.
[..]
quote:Dat is natuurlijk gewoon onzin.
Dat is wat al die wappies en hooligans altijd roepen om maar een excuus te hebben voor een rel.
Als jij niets kwaads in de zin hebt dan boeit het je geen reet als er een stille aanwezig is.
Het kan wel problematisch worden voor hondenbezitters, als je na 8 uur niet meer even je hond kan uitlaten, stijgt de kans aanzienlijk dat je de volgende ochtend een verrassing in je huiskamer vind.quote:Op maandag 18 januari 2021 12:31 schreef bianconeri het volgende:
[..]
Boodschappen kun je op zo veel tijden doen dus dat verdwijnt niet door een avondklok.
Ook niet met een flauw excuus als spreiding.
Ik werk ook thuis en ik kan prima even in de pauze een rondje lopen. Next.
En er word je zo veel ontnomen als je na 8 uur niet naar buiten mag? Hou op zeg. Ga je nog naar de disco om die tijd ofzo? Als je al van slag raakt als je na bv 8 uur niet onnodig naar buiten mag dan zit het probleem ergens anders, niet in de avondklok.
Maar ben het er wel mee eens dat de handhaving veel en veel strenger moet en kan.
Juist de sperrtijd gaat meer mensen over de rand helpen om zich er niet meer aan te houden.quote:Op maandag 18 januari 2021 14:11 schreef bianconeri het volgende:
[..]
Er zijn meer dan genoeg mogelijkheden om naar buiten te kunnen.
Dus dat mensen dan gaan zeuren om net dat ene moment om 21:00 of 22:00 of wat ook is natuurlijk ook zeuren om het kunnen zeuren.
Nou verwacht ik echt geen avondklok voor 8 uur. Dus die korte tijd boeit echt niet aan spreiding voor supermarkten.
Of het veel toevoegt? Tja het zal voor politie makkelijker zijn mensen weg te sturen en het zal nog een kleine groep wappies hopelijk tegen houden die zich door de huidige maatregelen nog niet laten tegen houden.
Elke maatregel houdt wel weer een aantal tegen.
Het is geen grote toevoeging, maar ach.
Zelfs al kijk ik het vanuit de ogen van een ander dan zie ik alsnog geen enkele reden waarom het een groot probleem is.quote:Op maandag 18 januari 2021 13:40 schreef maan_man het volgende:
Ach ja, alles vanuit eigen perspectief bekijken en geen oog hebben voor anderen. Prima, dat jij alles binnen het genoemde tijdsvenster kan. Ik kom op de tijdstippen dat de avondklok waarschijnlijk gaat gelden ook amper buiten, maar dat wil niet zeggen dat ik er voor ben.
Ik heb ook op een kantoor gewerkt eerder en wij hadden altijd echt wel even genoeg pauze om een rondje om te kunnen gaan hoor. Of je lopende band moet 5 km van de ingang zijn, nou oke dan heb je pech.quote:Zo veel mensen die aan een lopende band staan. Weinig vrijheid hoe zij hun dag indelen. Pauze hebben ze inderdaad, maar voordat ze van het terrein af zijn, worden ze weer aan de band verwacht. Laat staan dat ze boodschappen kunnen doen. Niet iedereen heeft een laboratorium thuis. Dus die mensen moeten gewoon naar het werk. Na een hele dag coronamonsters te hebben getest, terwijl je stil op je stoel zat, hebben die mensen misschien behoefte aan een blokje om.
Ik heb nog nooit ergens getrolld, dat voorop stellende.quote:Op maandag 18 januari 2021 14:13 schreef Red_85 het volgende:
Je hebt dus gewoon geen leven.
Kan je ook stellen.
Of ben je nu gewoon weer aan het trollen? Zoals je bekende CV in F1?
Ik zou zeggen, als jij werkelijk een voorstander bent van de sperrtijd, leg die zelf bij je op. Het mensen verplicht thuis te laten zijn is vrijheid afpakken van mensen die niets hebben misdaan.
De cijfers zijn dalende, de kamer is tegen, het is om 1 groep te ontmoedigen samen te komen die er toch omheen afspreken en het heeft een te grote impact op het dagelijkse leven.
Buiten alle proporties om dit in vredestijd in te stellen.
Ik ben zelf in Spanje geweest tijdens de volledige lockdown daar en hondenbezitters kregen een uitzondering.quote:Op maandag 18 januari 2021 14:13 schreef Hathor het volgende:
[..]
Het kan wel problematisch worden voor hondenbezitters, als je na 8 uur niet meer even je hond kan uitlaten, stijgt de kans aanzienlijk dat je de volgende ochtend een verrassing in je huiskamer vind.
Tuurlijk wel. Je wilt toch gewoon vers brood, vers vlees, etc? 1x per week lukt dan al niet laat staan 1x per maand.quote:Op maandag 18 januari 2021 14:19 schreef bianconeri het volgende:.
Boodschappen moet je dan maar anders inplannen. 1x per maand doen sommigen het bv.
Vaker dan 1x per week doen de niet gepensioneerden het ook niet lijkt mij.
quote:
I rest my case.quote:Op maandag 18 januari 2021 13:40 schreef maan_man het volgende:
Ach ja, alles vanuit eigen perspectief bekijken
Nee, maar van jou verwacht ook niemand dat je het snapt. Normaal gesproken gaan mensen na werk hun boodschappen doen en is dat over een uur of 4 verspreid, dat word nu een uur of 2. Zelfs de grootste randmongool snapt dat het dan in die 2 uur veel drukker word en dus veel meer mensen besmet gaan raken. Op zich is dat natuurlijk alleen maar positief, want des te meer natuurlijke immuniteit word er opgebouwt.quote:Op maandag 18 januari 2021 14:11 schreef bianconeri het volgende:
[..]
Er zijn meer dan genoeg mogelijkheden om naar buiten te kunnen.
Dus dat mensen dan gaan zeuren om net dat ene moment om 21:00 of 22:00 of wat ook is natuurlijk ook zeuren om het kunnen zeuren.
Nou verwacht ik echt geen avondklok voor 8 uur. Dus die korte tijd boeit echt niet aan spreiding voor supermarkten.
Of het veel toevoegt? Tja het zal voor politie makkelijker zijn mensen weg te sturen en het zal nog een kleine groep wappies hopelijk tegen houden die zich door de huidige maatregelen nog niet laten tegen houden.
Elke maatregel houdt wel weer een aantal tegen.
Het is geen grote toevoeging, maar ach.
Sommige mensen zijn nou eenmaal niet zo slim.quote:Op maandag 18 januari 2021 14:03 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Dit vooral.
Volgens sommigen kan het allemaal niet streng genoeg tot we gekneveld met een gasmasker thuis op de bank zitten met dichtgelaste deuren.
Ik kom daar echt niet bij.
Mjah.quote:Op maandag 18 januari 2021 14:26 schreef bianconeri het volgende:
Ik heb nog nooit ergens getrolld, dat voorop stellende.
Loop aub niet te zeuren over een paar doden meer of minder, de collectieve economische schade die we oplopen door deze stupide lockdown is zijn die paar bejaarden in leven houden niet waard.quote:Op maandag 18 januari 2021 14:44 schreef hartloper het volgende:
Mensen loop aub niet te zeuren om een avondklok die hopelijk in gaat.
Dan wandel of sport je maar niet meer om 20 uur. Zo simpel is het.
Boodschappen hoeft ook niet meer om 21 uur.
Mensen loop aub niet te zeuren over de demonstraten die tikken hebben gehad gisteren.
Het was nog te hard. Deze droeftoeters laten zien waarom we in zeer strenge lockdown moeten en de uitbraak zal zich wel laten zien. Als hier een britse variant tussen zat heb je over een week of twee ook britse tafarelen.
Ik hoop op een strenge lockdown.
Alleen naar buiten als je moet werken in een vitaal beroep, naar een arts of apotheek moet en als je hond eens moest plassen. Maar dan bv maar een blokje rondom je huis.
Leger inzetten voor controles.
Het zal moeten. Of willen we dadelijk allemaal de ambulances in de rij hebben staan net zoals in Engeland.
Het gezondheidscentrum waar ik werk zijn net 8 koelkontainers geplaatst voor de overledenen die te verwachten zijn over een week of zes. Dus aub mensen ....... hou je aan de regels, kruip in je schulp en slik aub even.
Als de Britse variant aan het roer komt kunnen we ons hart vast houden.
En ja, ik spreek uit nauwe contacten met het RIVM. Ik heb net cijfers gezien, prognoses, die nog lang niet het nieuws bereikt hebben.
De regels moeten mijn inziens zeer streng ingevoerd worden en gehandhaafd.
Met o.a. grote dank aan de mensen die gisteren in amsterdam tekeer gingen.
quote:Op maandag 18 januari 2021 14:44 schreef hartloper het volgende:
Mensen loop aub niet te zeuren om een avondklok die hopelijk in gaat.
Dan wandel of sport je maar niet meer om 20 uur. Zo simpel is het.
Boodschappen hoeft ook niet meer om 21 uur.![]()
Mensen loop aub niet te zeuren over de demonstraten die tikken hebben gehad gisteren.
Het was nog te hard. Deze droeftoeters laten zien waarom we in zeer strenge lockdown moeten en de uitbraak zal zich wel laten zien. Als hier een britse variant tussen zat heb je over een week of twee ook britse tafarelen.
Ik hoop op een strenge lockdown.
Alleen naar buiten als je moet werken in een vitaal beroep, naar een arts of apotheek moet en als je hond eens moest plassen. Maar dan bv maar een blokje rondom je huis.
Leger inzetten voor controles.
Het zal moeten. Of willen we dadelijk allemaal de ambulances in de rij hebben staan net zoals in Engeland.
Het gezondheidscentrum waar ik werk zijn net 8 koelkontainers geplaatst voor de overledenen die te verwachten zijn over een week of zes. Dus aub mensen ....... hou je aan de regels, kruip in je schulp en slik aub even.
Als de Britse variant aan het roer komt kunnen we ons hart vast houden.
En ja, ik spreek uit nauwe contacten met het RIVM. Ik heb net cijfers gezien, prognoses, die nog lang niet het nieuws bereikt hebben.
De regels moeten mijn inziens zeer streng ingevoerd worden en gehandhaafd.
Met o.a. grote dank aan de mensen die gisteren in amsterdam tekeer gingen.
Lol. Okay.quote:Op maandag 18 januari 2021 14:59 schreef Harlon het volgende:
[..]
Loop aub niet te zeuren over een paar doden meer of minder, de collectieve economische schade die we oplopen door deze stupide lockdown is zijn die paar bejaarden in leven houden niet waard.
Zet maar even wat extra koelcontainers neer.
Goeie. Ik koop alvast een riem en zo een stok waar luie hondenbezitters balletjes mee gooien.quote:Op maandag 18 januari 2021 14:45 schreef spectrumanalyser het volgende:
Maak je geen zorgen.
Nog voordat er een maatregel komt is er al discussie over hoe je de maatregel kunt omzeilen.
Zo kun je een uitzondering krijgen voor als je in het bezit bent van een hond.
Je kunt ten aller tijden de deur uit, maar roep continu Bello! Bello! en draai je hoofd willekeurig heen en weer.
Wat het erge ook is, het lijkt een maatregel te zijn met onbeperkte lengte van tijd. Dit kabinet heeft zich werkelijk 1x aan een voorgeschreven datum gehouden, daarna gewoon nooit meer.quote:Op maandag 18 januari 2021 14:41 schreef Harlon het volgende:
[..]
Sommige mensen zijn nou eenmaal niet zo slim.
Spreek voor jezelf.quote:Op maandag 18 januari 2021 14:08 schreef bianconeri het volgende:
Je overdrijft echt zo gigantisch. Alles wat je na de avondklok zou doen kun je met groot gemak voor die tijd doen.
Dus je raakt echt helemaal niets kwijt.
Er zit wel een bult nuance daartussen.quote:Op maandag 18 januari 2021 15:15 schreef spectrumanalyser het volgende:
Probeer ook in die klachten/wappie-modus te raken maar dat lukt gewoon niet.
"Boehoe, we mogen nu alleen nog maar belasting betalen!"
zoiets?
Ongelofelijk dit.quote:Op maandag 18 januari 2021 14:26 schreef bianconeri het volgende:
Je bent gewoon aan het zeuren om het zeuren. Zeuren over een zogenaamde vrijheid waar mensen toch niets mee doen. Alsof iemand iets zou gaan zeggen van het om 2 uur in de nacht niet naar buiten mogen ''gewoon omdat het ooit zou kunnen dat ik dan naar buiten wil''.
Belachelijk.
Stel dat is zo hard nodig, dan nog heb je zat tijd.quote:Op maandag 18 januari 2021 14:36 schreef Drekkoning het volgende:
[..]
Tuurlijk wel. Je wilt toch gewoon vers brood, vers vlees, etc? 1x per week lukt dan al niet laat staan 1x per maand.
Zegt de grootste gekkie en trol hier.quote:Op maandag 18 januari 2021 14:59 schreef Red_85 het volgende:
[..]![]()
Wat een gekkies heb je toch hier soms.![]()
Mensen gaan na hun werk boodschappen doen, ja heel leuk.quote:Op maandag 18 januari 2021 14:39 schreef Harlon het volgende:
[..]
Nee, maar van jou verwacht ook niemand dat je het snapt. Normaal gesproken gaan mensen na werk hun boodschappen doen en is dat over een uur of 4 verspreid, dat word nu een uur of 2. Zelfs de grootste randmongool snapt dat het dan in die 2 uur veel drukker word en dus veel meer mensen besmet gaan raken. Op zich is dat natuurlijk alleen maar positief, want des te meer natuurlijke immuniteit word er opgebouwt.
Wat het gelukkig wel gaat bereiken is dat het draagvlak nog verder afbrokkelt en dat is natuurlijk alleen maar positief.
Een heel land boeten...quote:Op maandag 18 januari 2021 14:50 schreef Red_85 het volgende:
En daarvoor moet een heel land 'boeten'. En weet je wat? Die jongeren spreken toch wel af, want ze komen om 1930 binnen, gaan zitten zuipen tot 405 en gaan er weer vandoor. Of blijven slapen.
En daarvoor: hoe groot is het aandeel jongeren in de bedden en op de IC?
Deze 'maatregel' staat buiten alle proporties.
Wellicht omdat het kabinet niet zelf kan bepalen hoe de wappies zich aan de maatregelen houden....quote:Op maandag 18 januari 2021 15:12 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Wat het erge ook is, het lijkt een maatregel te zijn met onbeperkte lengte van tijd. Dit kabinet heeft zich werkelijk 1x aan een voorgeschreven datum gehouden, daarna gewoon nooit meer.
Inderdaad, je leest ook zo vaak dat er 300 man in een pand zijn gevonden en uiteindelijk worden er dan maar 80 mensen beboet. Kom op, beboet iedereen en gooi die boete omhoog. Ze zoeken moedwillig mensenmassa's op.quote:Op maandag 18 januari 2021 11:47 schreef Gia het volgende:
Lapo:
Beter gooien ze de boetes hiervoor flink omhoog.
Goede onderbouwing!quote:Op maandag 18 januari 2021 15:19 schreef Harvest89 het volgende:
[..]
Ongelofelijk dit.
Door mensen als jij ontstaan politiestaten.
Zoals ik al zei kun je prima in je pauze even wandelen of anders in de vroege avond.quote:Op maandag 18 januari 2021 15:18 schreef Harvest89 het volgende:
[..]
Spreek voor jezelf.
Dat jij de hele avond op je zolderkamer zit moet jij weten.
Ik wil graag nog ergens heen als ik een dag gewerkt heb.
Vooral s'avonds wandelen of stappen is ontspannend.
Exact.quote:Op maandag 18 januari 2021 15:19 schreef Harvest89 het volgende:
[..]
Ongelofelijk dit.
Door mensen als jij ontstaan politiestaten.
Als Duitsland, Belgie en Frankrijk in oorlog willen zijn (14-18), moet NL daar juist buiten blijven. Beetje als je vriendje in de sloot springt, doe jij dat dan ook? Nee, juist niet.quote:Op maandag 18 januari 2021 15:23 schreef spectrumanalyser het volgende:
als in Frankrijk, Duitsland en België een avondklok van kracht is, dan is het naar mijn idee logisch dat Nederland daarin meegaat.
tenzij er goede argumenten zijn die bepleiten dat de situatie van Nederland verschilt met de andere landen.
Omdat deze buiten de stedelijke gebieden niet te handhaven valt, waardoor de inwoners van deze stedelijke gebieden zich gaan irriteren omdat men buiten de stedelijke gebieden wel hun pizza krijgt na 20.00?quote:Op maandag 18 januari 2021 16:04 schreef spectrumanalyser het volgende:
Kun je een legitiem argument opnoemen waarom er in Nederland geen avondklok nodig is, terwijl dit in Frankrijk en Belgie wel van kracht is?
hoe sterk is dat argument om geen avondklok in te stellen.quote:Op maandag 18 januari 2021 16:09 schreef PaRoDiUzZ het volgende:
[..]
Omdat deze buiten de stedelijke gebieden niet te handhaven valt?
Hoevaak zie je om 2 uur snachts boas door je wijk heen rijden?quote:Op maandag 18 januari 2021 15:39 schreef bianconeri het volgende:
[..]
Goede onderbouwing!
Door dit soort mensen kunnen wappies blijven bestaan.
Wat heeft dat met een politiestaat te maken? Precies niets.
Al dat gejank omdat mensen dat hypothetische geval dat ze om 2 uur in de nacht er uit willen om te wandelen niet kwijt willen raken. En als dat niet kan leven we zogenaamd ineens in een dictatuur of een politiestaat.
Grappig.
[..]
Zoals ik al zei kun je prima in je pauze even wandelen of anders in de vroege avond.
Stappen mag sowieso al niet.
En je kan toch verder nergens heen dus tja wat is je probleem?
Ik ben niet zo'n zolderkamer autist zoals jij die niet flexibel kan zijn en geen leven heeft.
Een verbod is alleen te handhaven als er genoeg controle is, daarbij kun je met een evt avondklok juist veroorzaken dat er meer mensen besmet raken omdat de periode dat men buiten mag zijn beperkt word.quote:Op maandag 18 januari 2021 16:11 schreef spectrumanalyser het volgende:
[..]
hoe sterk is dat argument om geen avondklok in te stellen.
even los van of je nou voor of tegen bent. weet 't zelf ook niet.
echter blijkt dat de meeste besmettingen gewoon thuis plaatsvinden, in de privé-sfeer.
minder op bezoek gaan / visite ontvangen = minder besmettingen. is de gedachte.
Ik wil niet lullig doen, maar gisteren even naar de live stream van revolutievrouwtje gekeken. Ze had het zelf niet door maar die heeft ook zo’n actie gefilmd.quote:Op maandag 18 januari 2021 16:08 schreef StephanL het volgende:
[ twitter ]
Schuld van de stille! Check filmpje
Is dat al zeker dan, dat er niet bezorgd mag worden? Is toch gewoon werk. Zijn geen mensen die ergens op bezoek gaan.quote:Op maandag 18 januari 2021 16:09 schreef PaRoDiUzZ het volgende:
Omdat deze buiten de stedelijke gebieden niet te handhaven valt, waardoor de inwoners van deze stedelijke gebieden zich gaan irriteren omdat men buiten de stedelijke gebieden wel hun pizza krijgt na 20.00?
Dat is dus het punt, een avondklok betekent dat je van x tot y uur de boel niet toestaat en als je er dan op wilt handhaven het ook zou betekenen dat je de bedrijven die nog quitte willen draaien, de nek omdraait.quote:Op maandag 18 januari 2021 16:25 schreef Gia het volgende:
[..]
Is dat al zeker dan, dat er niet bezorgd mag worden? Is toch gewoon werk. Zijn geen mensen die ergens op bezoek gaan.
Niet dat ik eten bestel, hoor. Al een jaar niet meer. Kook liever zelf.
Dat kun je wel zeggen. Dat wordt nu ook al gedaan met winkels die wel of niet open mogen.quote:Op maandag 18 januari 2021 16:31 schreef PaRoDiUzZ het volgende:
[..]
Dat is dus het punt, een avondklok betekent dat je van x tot y uur de boel niet toestaat en als je er dan op wilt handhaven het ook zou betekenen dat je de bedrijven die nog quitte willen draaien, de nek omdraait.
Je kunt niet zeggen dat een pizza of een portie spareribs of shoarma een noodzakelijk behoefte is tenslotte..
Ik zie ze hier ook overdag niet, politie ook zeer zelden.quote:Op maandag 18 januari 2021 16:13 schreef PaRoDiUzZ het volgende:
[..]
Hoevaak zie je om 2 uur snachts boas door je wijk heen rijden?
Een avondklok werkt alleen als er op gehandhaaft kan worden.
Wat is dit voor vraag ookquote:Op maandag 18 januari 2021 16:40 schreef manny het volgende:
Waarom worden legale demonstraties wel toegestaan en illegale demonstraties niet?
Gniffel.quote:Op maandag 18 januari 2021 16:46 schreef bianconeri het volgende:
[..]
Wat is dit voor vraag ook
Waarom wordt iets wat legaal is wel toegestaan en iets wat illegaal is niet?
Als je dat soort vragen al voor al die wappies moet beantwoorden dan snap je het niveau van de wappies toch al?
Beloof je me niet te gaan huilen @Harlon als papa of mama of je broer of zus of iemand van je goeie vrienden sterft aan het beademingsmasker en de vrieskist in moet?quote:Op maandag 18 januari 2021 14:59 schreef Harlon het volgende:
Loop aub niet te zeuren over een paar doden meer of minder, de collectieve economische schade die we oplopen door deze stupide lockdown is zijn die paar bejaarden in leven houden niet waard.
Zet maar even wat extra koelcontainers neer.
Ook die mogen dan niet meer de weg op.quote:Op maandag 18 januari 2021 16:06 schreef spectrumanalyser het volgende:
Of is het allemaal een groot complot van Just Eat Takeaway, waar thuisbezorgd een dochter van is?
Die 2 staan niet los van elkaar overigens.quote:Op maandag 18 januari 2021 16:53 schreef hartloper het volgende:
[..]
Economische gevolgen snap ik wel, maar de gezondheid van een mens blijft toch op 1 staan
Dat bedoel ik. @Harlon zal wel het hardste huilen als papa of mama een hartaandoening krijgt en niet geholpen kan worden doordat de bedden allemaal bezet zijn met covid patienten.quote:Op maandag 18 januari 2021 16:56 schreef manny het volgende:
Daarnaast wordt ook de gezondheid van andere mensen geraakt doordat operaties uitgesteld worden, etc..
Inderdaad ik heb veel respect voor o.a. Rutte en de Jonge, OMT etc etc.quote:Op maandag 18 januari 2021 16:56 schreef manny het volgende:
Het is lastig balanceren voor de mensen die de verantwoordelijkheid hebben om hier de juiste maatregelen te nemen. Erg lastig.
Tuurlijk, de paar die boven de 70 zijn hebben aangegeven niet aan de beademing te willen omdat je daar op die leeftijd ontzettend slecht uit terugkomt. Uiteraard willen de artsen dat wel, maar goed.quote:Op maandag 18 januari 2021 16:53 schreef hartloper het volgende:
[..]
Beloof je me niet te gaan huilen @:Harlon als papa of mama of je broer of zus of iemand van je goeie vrienden sterft aan het beademingsmasker en de vrieskist in moet?
Economische gevolgen snap ik wel, maar de gezondheid van een mens blijft toch op 1 staan
Dat bullshit argument. In het "zwarte scenario" word er gekeken naar welke patient de beste overlevingskans maakt en die word geholpen. Als jouw pappie van in de 40 moet worden opgenomen, dan kan dat gewoon. Normale operaties gaan nu ook gewoon door. Er zullen in het zwarte scenario alleen wat eerder bejaarden slechts triage krijgen, mensen met nog een heel leven voor zich worden gewoon geholpen. Dus fuck off met je emotionele argumenten.quote:Op maandag 18 januari 2021 17:06 schreef hartloper het volgende:
[..]
Dat bedoel ik. @:Harlon zal wel het hardste huilen als papa of mama een hartaandoening krijgt en niet geholpen kan worden doordat de bedden allemaal bezet zijn met covid patienten.
[..]
Inderdaad ik heb veel respect voor o.a. Rutte en de Jonge, OMT etc etc.
Je zal er maar aanstaan.
Nog meer verzet tegen deze onzin is uiteraard goed. Des te meer des te beter, want des te eerder zijn we van deze onzin af.quote:Op maandag 18 januari 2021 15:32 schreef bianconeri het volgende:
[..]
Stel dat is zo hard nodig, dan nog heb je zat tijd.
[..]
Zegt de grootste gekkie en trol hier.
[..]
Mensen gaan na hun werk boodschappen doen, ja heel leuk.
En jij verwacht dat dat tussen 8 en 9 is? Nee inderdaad niet.
Ach van jou verwacht toch niemand dat je dat snapt.
En die 10 mensen die niet meer op eigen tijden boodschappen kunnen doen maken die spreiding echt niet slechter.
Nog meer wappies creëren noem jij goed?
Ik vermaak me op een andere manier zo zou ik bijvoorbeeld best een maandsalaris overhebben om de volgende keer dat waterkanon te bedienen.quote:Op maandag 18 januari 2021 15:15 schreef spectrumanalyser het volgende:
Probeer ook in die klachten/wappie-modus te raken maar dat lukt gewoon niet.
"Boehoe, we mogen nu alleen nog maar belasting betalen!"
zoiets?
Hoe groot is het positieve effect en hoe groot is het maatregel?quote:Op maandag 18 januari 2021 16:04 schreef spectrumanalyser het volgende:
Kun je een legitiem argument opnoemen waarom er in Nederland geen avondklok nodig is, terwijl dit in Frankrijk en Belgie wel van kracht is?
Zodra iemand op de persoonlijke emotie gaat zitten, dan weet je bij voorbaat al dat diegene geen argumenten meer heeft.quote:Op maandag 18 januari 2021 16:53 schreef hartloper het volgende:
[..]
Beloof je me niet te gaan huilen @:Harlon als papa of mama of je broer of zus of iemand van je goeie vrienden sterft aan het beademingsmasker en de vrieskist in moet?
Economische gevolgen snap ik wel, maar de gezondheid van een mens blijft toch op 1 staan
Er is momenteel maar 1 ding belangrijk en dat is fysiek contact verminderen.quote:Op maandag 18 januari 2021 18:01 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Hoe groot is het positieve effect en hoe groot is het maatregel?
Staat in geen verhouding. Er zijn geen Duitsers aan de grens en het is geen ebola of de builenpest. De politiek drijft door op het moment in hun paniek.
Wij spreken ook al niet meer over het virus zelf, maar wat gaat den haag afkondigen? Al maanden.
Wat denk je van de huidige maatregelen beter handhaven? Daar zit zat rek in.quote:Op maandag 18 januari 2021 18:13 schreef spectrumanalyser het volgende:
[..]
Er is momenteel maar 1 ding belangrijk en dat is fysiek contact verminderen.
Minder mensen bij elkaar = minder besmettingsmogelijkheid.
Minder contactmomenten.
Suggesties om dit doel te bereiken zijn welkom.
Als ik het niet met je eens ben, mag ik de wei op? Is dat wat je zegt?quote:Er is een aanname dat koeien en paarden niet vatbaar zijn en het virus niet overdragen. Oftewel; je kunt in de wei gaan staan als je wilt.
Des te langer jullie wappies zich blijven verzetten des te langer we in deze onzin zitten....quote:Op maandag 18 januari 2021 17:23 schreef Harlon het volgende:
Nog meer verzet tegen deze onzin is uiteraard goed. Des te meer des te beter, want des te eerder zijn we van deze onzin af.
Positieve effect is heel klein, hoe groot is de maatregel nog veel kleiner.quote:Op maandag 18 januari 2021 18:01 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Hoe groot is het positieve effect en hoe groot is het maatregel?
meer besmettingen = meer natuurlijke immuniteit + vaccinaties = sneller uit de covid en dan mogen maatregel fetishisten weer sneller terug hun kelder in.quote:Op maandag 18 januari 2021 19:11 schreef bianconeri het volgende:
[..]
Des te langer jullie wappies zich blijven verzetten des te langer we in deze onzin zitten....
Als wappies nou even onderzoek doen naar het hoe en wat en gewoon net als iedereen de regels even gaan volgens dan waren we nu allang van de maatregelen af geweest.
Helaas verpesten de wappies het voor de rest van Nederland.
Tot zoals allang gebleken is een grote groep mensen Corona gezellig voor de 2e keer krijgen en die natuurlijke immuniteit van je nergens op slaat.quote:Op maandag 18 januari 2021 19:20 schreef Harlon het volgende:
[..]
meer besmettingen = meer natuurlijke immuniteit + vaccinaties = sneller uit de covid en dan mogen maatregel fetishisten weer sneller terug hun kelder in.
Als je na het krijgen van covid geen antistoffen hebt dan helpt vaccineren ook niet, aangezien die in principe hetzelfde doen. Dus in tegenstelling tot het domme gelul van jou is natuurlijke immuniteit wel degelijk een optie, slechts een handjevol is opnieuw besmet geraakt en het ging dan vooral om mensen die bijvoorbeeld net een chemo kuur hadden gehad en dus geen enkele vorm van weerstand hadden.quote:Op maandag 18 januari 2021 19:23 schreef bianconeri het volgende:
[..]
Tot zoals allang gebleken is een grote groep mensen Corona gezellig voor de 2e keer krijgen en die natuurlijke immuniteit van je nergens op slaat.
Als de wappies zich aan de maatregelen hadden gehouden was het toch ook niet nodig geweest?
Dan had je geen besmettingen of super weinig en waren we ook veel sneller klaar.
Dan hadden al die wappies lekker op de zolderkamers kunnen blijven.
quote:Huijbregts in Dronten als ‘middelpunt van Nederland’ opeens gelinkt aan demonstratie
DRONTEN - Een vliegtuigje boven de demonstratie op het Museumplein met daarachter de tekst ‘koud hè?!’, ondertekend door ‘Videre’. Mensen die op Google het ip-adres van Videre probeerden te achterhalen, kwamen uit bij Jacques Huijbregts in Dronten.„Binnenkort krijgt ie visite”, klinkt het inmiddels dreigend op de social media. Huijbregts benadrukt dat hij er niets mee te maken heeft. Hij heeft voor de zekerheid de politie op de hoogte gebracht.
Op het Museumplein was gisteren een verboden demonstratie tegen het coronabeleid van het kabinet. Daar vloog op een gegeven moment een vliegtuig overheen. Mensen die de verantwoordelijke persoon via Google probeerden te achterhalen, kwamen terecht op het middelpunt van Nederland. En daar woont Jacques Huijbregts. Toevallig.
Middelpunt van Nederland
Eens in de zoveel tijd wordt Huijbregts ermee geconfronteerd dat zijn adres aan de Haringweg in Dronten door Google is aangewezen als middelpunt van Nederland. Bijvoorbeeld als mensen op zoek gaan naar het ip-adres van een internetoplichter. Google constateert dan dat het een adres ‘in Nederland’ is. De zoekmachine geeft geen privacygevoelige informatie en zet dan maar een puntje exact in het midden van het land.
Meestal kan Jacques Huijbregts er wel om lachen. Vandaag gaan de publicaties op Twitter hem net iets te ver. Hij wordt in verband gebracht met dat vliegtuigje boven het Museumplein. Eén twitteraar heeft zelfs de foto van pa Huijbregts erbij gezet. „ff langs gaan met ze alle”, aldus een oproep van een zekere Sylvia Jobse op Facebook.
Jacques Huijbregts benadrukt dat hij niks met het vliegtuigje te maken heeft. Hij heeft Google ooit gevraagd om dat stipje ergens middenop het Markermeer te zetten, zodat niemand er last van heeft. Het is echter moeilijk om door te dringen tot dit bedrijf.
Je weet het nooit…
Hij zit er niet erg over in, omdat er op de social media ook al berichten zijn geplaatst dat hij er niets mee te maken heeft: „Maar je weet het nooit wie zo’n eerste bericht leest en hoe mensen reageren. Daarom vind ik het wel fijn als jullie mijn kant van het verhaal publiceren.”
Voor de zekerheid toch de vraag: bent jij zondag op het Museumplein geweest? „Nee”, lacht de ondernemer uit Dronten, „Wij waren niet op het Museumplein. En ook niet erboven!”
https://www.dedrontenaar.(...)nkt-aan-demonstratie
Wappies gonna wap.quote:Op maandag 18 januari 2021 19:42 schreef Starhopper het volgende:
De wappies bedreigen iemand die toevallig op het middelpunt van Nederland woont![]()
[..]
Dan maar zo:quote:Op maandag 18 januari 2021 19:57 schreef Starhopper het volgende:
Groenendijk kan helaas zijn geheugenkaartje niet uitlezen6:18
https://www.brighteon.com/81301849-fcae-4e11-92c0-bde06853a068
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |