Woensdag-Vrijdag liggen de cijfers vaak het hoogste volgens mij.quote:Op zondag 10 januari 2021 15:23 schreef marcb1974 het volgende:
[..]
Juist in het weekend zie je vaak een forse daling, op maandag een stijging. En als die er nu al niet is .....
Persoonlijk denk ik dat 2 weken te kort zal zijn, maar dat zal men wel kiezen vanwege Duitsland.quote:Op zondag 10 januari 2021 15:24 schreef opreis het volgende:
[..]
Mja, maar het is wel een lockdown + kerst en oud en nieuw. Er gaan er bij zitten die een lockdown nu niet effectief genoeg vinden om er meer door te gaan. Ik zou zelf zeggen gooi er nog maar 2 weekjes achteraan.
Goed voor de economie!quote:Op zondag 10 januari 2021 15:26 schreef marcb1974 het volgende:
[..]
Die 2 weken moet haast toch wel omdat Duitsland die ook heeft.
Zou je hier de winkels eerder opgooien staan die straks ook nog eens vol met Duitsers.
Die 2 weken kunnen er ook nog wel bij.quote:Op zondag 10 januari 2021 15:24 schreef opreis het volgende:
[..]
Mja, maar het is wel een lockdown + kerst en oud en nieuw. Er gaan er bij zitten die een lockdown nu niet effectief genoeg vinden om er meer door te gaan. Ik zou zelf zeggen gooi er nog maar 2 weekjes achteraan.
Daar werd niet over gesproken. 1200 dachten ze zelfs te halen. Dit was er gezegd:quote:
Is dat alleen het geval met geregistreerde besmettingen of ook met ziekenhuis/IC openamens? Heb niet het idee dat je met die laatste 2 wacht tot na het weekend.quote:Op zondag 10 januari 2021 15:26 schreef AlwaysHappy het volgende:
[..]
Woensdag-Vrijdag liggen de cijfers vaak het hoogste volgens mij.
Gok je dat of heb je daar een onderbouwing voor?quote:Op zondag 10 januari 2021 15:19 schreef opreis het volgende:
Cijfers voor IC nog te hoog om te denken aan versoepelingen lijkt me.
Niet dat het vanaf half februari weer ineens terug naar normaal zal zijn..quote:Op zondag 10 januari 2021 15:27 schreef halfway het volgende:
[..]
Die 2 weken kunnen er ook nog wel bij.
Op heel korte termijn even.quote:Op zondag 10 januari 2021 15:27 schreef halfway het volgende:
[..]
Die 2 weken kunnen er ook nog wel bij.
Hij zegt dus precies niks. Lekker vaag weer.quote:Op zondag 10 januari 2021 15:27 schreef bloodymary1 het volgende:
[..]
Daar werd niet over gesproken. 1200 dachten ze zelfs te halen. Dit was er gezegd:
DE JONGE
Het betekent dat we sowieso met maatregelen te maken zullen hebben, met behoorlijk stevige maatregelen te maken zullen hebben totdat we op het niveau zitten dat het ook weer verantwoord is om meer ruimte te geven. En dat betekent dat wij in januari verwachten dat we aan die voorwaarden voldoen. En dan bedoelen we: minder dan 3 IC-opnames per dag, minder dan 1200 besmettingen per dag. Dat zijn de indicatoren die passen bij dat risiconiveau 1 op de routekaart. Dat is waar we naartoe willen.
BOS
Maar betekent dat dus horeca dicht tot half januari?
DE JONGE
En wat we willen doen is half december kijken: zou het al mogelijk zijn om iets meer ruimte te geven als we op indicatoren zitten die passen bij dat risiconiveau 2. En dan moet u denken bijvoorbeeld aan zo’n 10 IC-plekken per dag, 10 IC-opnames per dag. Bijvoorbeeld drie keer die 1200, dus zo’n 3600 besmettingen per dag. Dat zouden de indicatoren zijn die passen bij risiconiveau 2 en pas dan kunnen we weer nadenken over iets van verruimingen en we verwachten dat dat per half december zal zijn. En je hoopt natuurlijk dan weer iets te kunnen doen van wat we met elkaar zo graag willen. Punt is wat we vanmiddag willen maken, of vanavond willen maken is dat het zo moeilijk is om exact het moment te bepalen waarop je dat weer zou kunnen doen. En ook te bepalen wat je dan tegen die tijd weer zou kunnen doen.
Men probeert mensen in het weekend thuis te laten zijn, dus je zal eerder een daling zien dan.quote:Op zondag 10 januari 2021 15:28 schreef opreis het volgende:
[..]
Is dat alleen het geval met geregistreerde besmettingen of ook met ziekenhuis/IC openamens? Heb niet het idee dat je met die laatste 2 wacht tot na het weekend.
Het aantal op de IC is toch toegenomen? Ook de hoeveelheid patienten openomen in het ziekenhuis ziet er nog behoorlijk hoog uit. Dat is mijn onderbouwing, maar we gaan het zien.quote:Op zondag 10 januari 2021 15:28 schreef leolinedance het volgende:
[..]
Gok je dat of heb je daar een onderbouwing voor?
Zo, dat gaat de goede kant op! Als dit zo door gaat is er in februari wel weer wat mogelijkquote:Op zondag 10 januari 2021 15:17 schreef Jor_Dii het volgende:
Positief getest: 6.657
Totaal: 872.847 (+6.612 ivm -45 corr.)
Perc. positief 04 jan - 06 jan: 13,3%
Opgenomen: 187
Huidig: 1.850 (-24)
Opgenomen op IC: 25
Huidig: 711 (+11)
Overleden: 54
Totaal: 12.361
Ik verwacht van niet. Maar dinsdag zul je het horen. Of waarschijnlijk zal het vandaag of morgen al uitlekken.quote:Op zondag 10 januari 2021 15:34 schreef Luke83 het volgende:
Ik blijf het toch spannend vinden wat er met het onderwijs gaat gebeuren na 18-1. Cijfers lijken nu echt wel te verbeteren, én de sector staat uiteraard hoog, zo niet bovenaan, om weer te versoepelen. Basisonderwijs toch open na volgende week?
Laten we de UK variant niet uit het oog verliezen. Die blijft nu nog redelijk koest hier vanwege de lockdown (waarschijnlijk).quote:Op zondag 10 januari 2021 15:34 schreef Wirelessmouse het volgende:
[..]
Zo, dat gaat de goede kant op! Als dit zo door gaat is er in februari wel weer wat mogelijk
Wij hebben 2 voordelen.quote:Op zondag 10 januari 2021 15:29 schreef marcb1974 het volgende:
[..]
Op heel korte termijn even.
En daarna beginnen we opnieuw omdat het aantal besmettingen weer heel hard zal oplopen.
En omdat die hier nog niet zo lang is. Die kan er de komende weken nog best een slechte draai aan geven.quote:Op zondag 10 januari 2021 15:35 schreef Jor_Dii het volgende:
[..]
Laten we de UK variant niet uit het oog verliezen. Die blijft nu nog redelijk koest hier vanwege de lockdown (waarschijnlijk).
laten we nou niet gelijk gaan juichen en allerlei dingen gelijk open gooien, hou deze lockdown totdat de cijfers echt een stuk lager zijn....en dan langzaam weer de scholen open om mee te beginnen,quote:Op zondag 10 januari 2021 15:34 schreef Luke83 het volgende:
Ik blijf het toch spannend vinden wat er met het onderwijs gaat gebeuren na 18-1. Cijfers lijken nu echt wel te verbeteren, én de sector staat uiteraard hoog, zo niet bovenaan, om weer te versoepelen. Basisonderwijs toch open na volgende week?
Hij leeft toch nog? Plaats maken voor iemand die het misschien niet gaat halen.quote:Op zondag 10 januari 2021 15:34 schreef bloodymary1 het volgende:
Ik vind dat ze mensen toch snel naar huis sturen. Vorige week de vader van een vriend opgenomen, 78 jaar en COPDpatient. Niet op de IC, wel aan de beademing. Zodra hij van de beademing af was werd hij naar huis gestuurd. Na 4 dagen ziekenhuis dus. Heeft het nu thuis niet makkelijk, veel pijn en moeilijk ademen.
Voorlopig is het nog geen april, dus dat voorjaar is er nog niet.quote:Op zondag 10 januari 2021 15:35 schreef halfway het volgende:
[..]
Wij hebben 2 voordelen.
1 het voorjaar komt eraan meer zon=Uv
2 het vaccineren is in volle gang.
Na de zomer kent niemand nog Corona
De situatie zal inderdaad niet wezenlijk anders zijn. Op 1 februari hebben tussen de 300.000 en 400.000 mensen (HEEL optimistisch geschat) een eerste prik gehad en zo'n 30.000 ook de tweede prik. Van deze mensen zijn er maar weinig die normaal in het ziekenhuis belanden. Er zou een wonder moeten gebeuren om de cijfers die De Jonge noemde te halen.quote:Op zondag 10 januari 2021 15:26 schreef Jor_Dii het volgende:
[..]
Persoonlijk denk ik dat 2 weken te kort zal zijn, maar dat zal men wel kiezen vanwege Duitsland.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |