Helemaal mee eens hoor. We moeten het ontsmetten in de supermarkt niet blijven overdrijven tot in de eeuwigheidquote:Op donderdag 7 januari 2021 14:46 schreef Anton91 het volgende:
[..]
Handwassen na de wc heeft verder weinig met corona te maken toch. Ik snap niet dat mensen dat mensen de handen niet wassen nadat ze na de wc zijn geweest, maar die paniek met handen ontsmetten bij supermarkten en andere ongein mag van mij wel stoppen. Hier hoeft het dan gelukkig ook niet en doe ik er niet aan mee, maar ze mogen dat personeelslid wat bij de karretjes staat ook wel weer weg halen wat mij betreft.
Maar dat laatste heeft dus niks met corona te maken.quote:Op donderdag 7 januari 2021 14:48 schreef _serial_ het volgende:
[..]
Helemaal mee eens hoor. We moeten het ontsmetten in de supermarkt niet blijven overdrijven tot in de eeuwigheid
Gewoon regelmatig handen blijven wassen, en absoluut na elk toiletbezoek.
Heeft ook weinig met COVID-19 te maken, maar denk dat men zich er nu weer iets bewuster van is.quote:Op donderdag 7 januari 2021 14:46 schreef Anton91 het volgende:
[..]
Handwassen na de wc heeft verder weinig met corona te maken toch. Ik snap niet dat mensen dat mensen de handen niet wassen nadat ze na de wc zijn geweest, maar die paniek met handen ontsmetten bij supermarkten en andere ongein mag van mij wel stoppen. Hier hoeft het dan gelukkig ook niet en doe ik er niet aan mee, maar ze mogen dat personeelslid wat bij de karretjes staat ook wel weer weg halen wat mij betreft.
Mijn innige medelijden. Sterkte.quote:Op donderdag 7 januari 2021 14:46 schreef Grems het volgende:
[..]
Hihi nee hoor, die tijd is voorbij. Met vaccin, zonder, met 10 bEsMeTtInGeN per dag of 100.000
Voor alle twijfelaars: kom over 3 jaar eens terug naar deze post
Nou ja, standaardkeuze danquote:Op donderdag 7 januari 2021 14:46 schreef ipa84 het volgende:
[..]
Ik hoop dat thuiswerken eerdere een keus wordt dan een standaard omdat ik het echt geen hol aan vind.
Mijn (semi)overheidsopdrachtgever gaat heel coulant met thuiswerken om, pre-corona al.quote:Op donderdag 7 januari 2021 14:48 schreef OProg het volgende:
[..]
In mijn branche is het wel gebruikelijk. Alleen met name die (semi)overheidsklanten willen dat je dan op hun kantoor zit omdat ze anders niet geloven dat je bezig bent op zo.
Alsof het niet om de output gaat.
Die van mij ook jaquote:Op donderdag 7 januari 2021 14:50 schreef Evenstar het volgende:
[..]
Nou ja, standaardkeuze dan
Ik bedoel meer dat nu nog genoeg werkgevers moeilijk doen over thuiswerken. Dat moet echt veel meer inburgeren en losgelaten worden.
Dat hoor je mij ook niet zeggenquote:Op donderdag 7 januari 2021 14:49 schreef bloodymary1 het volgende:
[..]
Maar dat laatste heeft dus niks met corona te maken.
Bij (semi-)overheidsklanten gaat het vaak idd niet om de outputquote:Op donderdag 7 januari 2021 14:48 schreef OProg het volgende:
[..]
In mijn branche is het wel gebruikelijk. Alleen met name die (semi)overheidsklanten willen dat je dan op hun kantoor zit omdat ze anders niet geloven dat je bezig bent op zo.
Alsof het niet om de output gaat.
Amen. 🙏quote:Op donderdag 7 januari 2021 14:43 schreef Evenstar het volgende:
Ik zal wel blij zijn als nadat dit achter de rug is mensen gewoon vaker hun handen wassen (vooral na een bezoek aan het toilet, stelletje ranzige eikels) en ophouden met koorts en overduidelijke griepverschijnselen op werk te verschijnen om de hele dag te zeuren, te snotteren, geen kut te doen en de rest van de afdeling te besmetten.
Oh, en dat thuiswerken meer een standaard wordt en geen uitzondering.
Dat zijn wel de mooie dingen die wij hieruit kunnen halen denk ik
Het ging dan ook niet over corona, maar wat sommigen graag zouden zien dat wel zou blijven. Een beetje hygiene, in mijn ogen hele normale hygiene, zoals handen wassen na toiletbezoek is er dan één van.quote:Op donderdag 7 januari 2021 14:49 schreef bloodymary1 het volgende:
[..]
Maar dat laatste heeft dus niks met corona te maken.
Maar dat is niet speciaal veranderd door corona. En daar ging het over.quote:Op donderdag 7 januari 2021 14:53 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Het ging dan ook niet over corona, maar wat sommigen graag zouden zien dat wel zou blijven. Een beetje hygiene, in mijn ogen hele normale hygiene, zoals handen wassen na toiletbezoek is er dan één van.
O dat ben ik met je eens als mensen thuis willen/kunnen werken moeten ze die keuze gewoon hebben. Ik zelf heb er gewoon niks mee. Ben iemand als die het pand verlaat ook niks meer doe voor me werkgever dat is nu wat lastiger. Maar ben blij dat ik niet alles thuis kan doen dus moet af en toe nog naar me werk gelukkig.quote:Op donderdag 7 januari 2021 14:50 schreef Evenstar het volgende:
[..]
Nou ja, standaardkeuze dan
Ik bedoel meer dat nu nog genoeg werkgevers moeilijk doen over thuiswerken. Dat moet echt veel meer inburgeren en losgelaten worden.
Een maatregel is voor mij een verplichting of actie vanuit de overheid. Dat is dit toch totaal niet?quote:Op donderdag 7 januari 2021 14:35 schreef chratnox het volgende:
[..]
Eens. Er zit wel degelijk een maatregel aan vast, namelijk dat ziekte meer geaccepteerd moet worden. Hoeveel managers tot nu toe altijd wel niet zeggen: "Ah joh, het is maar een verkoudheidje, gewoon naar het werk komen en aan 't werk"
Die mindset moet veranderen, want veel mensen die 'ziek' aan het werk zijn hebben niet de keuze. Dat zag je tijdens de eerste golf ook, dat mensen ook als ze ziek waren moesten werken, want ze hadden een tekort aan mensen.
Ik denk wel dat mensen er zich door Corona meer van bewust van zijn geworden het vaker te doen dan nooit.quote:Op donderdag 7 januari 2021 14:53 schreef bloodymary1 het volgende:
[..]
Maar dat is niet speciaal veranderd door corona. En daar ging het over.
Een van de telkens genoemde maatregelen is "was je handen stuk". Kortom, stukje hygiene. Bleek dat dat voor heel veel mensen na toiletbezoek niet vanzelfsprekend was. Er wordt dus de hoop uitgesproken dat wanneer dit alles achter de rug is, één van de dingen die wél blijft is dat mensen hun handen wassen na toiletbezoek.quote:Op donderdag 7 januari 2021 14:53 schreef bloodymary1 het volgende:
[..]
Maar dat is niet speciaal veranderd door corona. En daar ging het over.
Ik bedoel het meer als de mogelijkheid tot ziekteverlof zonder dat de eerste dag voor eigen rekening is enzo, want daar krijg je dit soort ongein door.quote:Op donderdag 7 januari 2021 14:54 schreef eragon2890 het volgende:
[..]
Een maatregel is voor mij een verplichting of actie vanuit de overheid. Dat is dit toch totaal niet?
Ik blijf bij ongeveer 7000.quote:Op donderdag 7 januari 2021 14:55 schreef Oliver23 het volgende:
79 mensen minder op de verpleegafdelingen in het ziekenhuis en een stijging van 8 op de IC.
Mijn voorspelling positieve testen: 6512
Klopt. gelukkig bij ons niet.quote:Op donderdag 7 januari 2021 14:56 schreef chratnox het volgende:
[..]
Ik bedoel het meer als de mogelijkheid tot ziekteverlof zonder dat de eerste dag voor eigen rekening is enzo, want daar krijg je dit soort ongein door.
Ja, eens. Bij veel bedrijven is 't alleen zo dat de eerste dag voor eigen rekening is. Bij veel schoonmaakbedrijven bijvoorbeeld. In veel gevallen kunnen die mensen zo'n dag inkomen niet missen, dus kiezen ze ervoor toch te gaan werken. Die dag die voor eigen rekening is zou je (via de CAO?) eruit willen hebben, want dat soort regels zorgen ervoor dat mensen ziek zijn en toch gaan werken.quote:Op donderdag 7 januari 2021 14:57 schreef _serial_ het volgende:
[..]
Klopt. gelukkig bij ons niet.
Maar je kan prima half gaar/ziek/verkouden thuis achter je laptop zitten, daar hoef je collega's niet mee lastig te vallen op kantoor.
Natuurlijk mogen ze hun verhaal doen, maar daar de meerderheid er tegen zal zijn en experts waarschijnlijk drie maal met hun ogen rollen, blijft het dan bij een televaag artikel.quote:Op donderdag 7 januari 2021 14:31 schreef chratnox het volgende:
[..]
Dat bedoelde ik met mijn initiële post ook niet, het gaat niet over de samenleving. Als er eind 2021 of begin 2022 een griepgolf komt en daar overlijdt een groep mensen door kan het voor die mensen erg wrang voelen, aangezien met de maatregelen tegen Covid die mensen waarschijnlijk minder snel hadden kunnen overlijden (doordat er meer beschermingsmiddelen waren etc).
Voorbeeld: September 2021 worden maatregelen afgebouwd. Één van die maatregelen is de verplichting tot PBM in verzorgingstehuizen. Medewerker gaat november 2021 aan 't werk en blijkt de seizoensgriep te hebben. Indien PBM verplicht was had het voor de bewoner minder uitgemaakt, maar nu raakt die persoon besmet en kan die overlijden.
Van die familie van die persoon zou ik begrijpen dat ze oproepen tot maatregelen, want het zal wellicht oneerlijk voelen dat de bescherming die van een andere ziekte uitging nu niet geldt voorwat ervoor gezorgd heeft dat hun ouder/grootouder overlijdt.
Ik ben absoluut geen voorstander van dat soort maatregelen, maar ik verwacht wel dat we dat soort berichten gaan zien. Eerst op de Facebooks/twitters van deze wereld, en op een gegeven moment zullen ze ongetwijfeld hun verhaal mogen doen. Dat is ook helemaal niet erg uiteraard.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |