quote:
Op vrijdag 8 januari 2021 16:15 schreef Medusa666 het volgende:[..]
Informatie wat objectief is eigenlijk. Die zowel voor en nadelen benoemt van Bitcoin. En het liefst zelf geen opinie erover heeft.
Ik denk dat dat heel lastig te vinden is. Aangezien heel veel zaken geen "feiten" zijn.
Neem internet Anno 1994. Iemand kon heel voorspellend schrijven over alle mogelijkheden en waar de wereld heen ging. Maar een feit was dat het nog minstens 10 jaar zou duren voordat hd streaming mogelijk was. Tot die tijd was het dus meer een mening/visie dan een daadwerkelijke feit.
Wat ik juist aanraad om te lezen is de visie gedeeldte over bitcoin. Niet wat het nu als echte mogelijkheid heeft. De visie is wat je 10.000% return geeft. Als je op iets zekers wil investeren kan je beter naar de stockmarket kijken en een zekerheidje tegen 6% return pakken.
Daarnaast is er al eindeloos geschreven over de technologie, cryptografie, attack vectors, mining, energievebruik, monetaire aspect, SoV, p2p transacties.
Zoals hierboven aangegeven is De Bitcoin Standard wel een goed boek om het financiele gedeelde te begrijpen, al heeft de auteur wel een aardige mening omtrend een hoop andere zaken, maar dat doet er niet perse toe.
Één boek die je alles gaat uitleggen op feitelijke basis zal je niet vinden op dit moment.
https://anchor.fm/thecryptoconomyDit is waarschijnlijk de beste source met over 400 ingesproken stukken, van de whitepaper tot aan elke andere aspect van bitcoin.