Ik werk inmiddels alweer maandenlang (tegen mijn zin) thuis, maar in jouw situatie zou ik precies dezelfde mening hebben.quote:Op dinsdag 5 januari 2021 16:35 schreef oppiedoppie het volgende:
[..]
[..]
Nope, ik kan dat niet accepteren, dat ik mijn ouders en vrienden niet meer zou kunnen zien maar op mn werk met 1000 man (minus de paar honderd thuiswerkers) mag samenkomen.
Dus omdat jij en velen gewoon alle regels aan hun laars lappen en er voor blijven zorgen dat het virus zich goed kan verspreiden is de overheid achterlijk?quote:Op dinsdag 5 januari 2021 20:51 schreef CR7 het volgende:
[..]
Inderdaad, omdat de overheid achterlijk is. Gooi bepaalde gelegenheden open en spreid je mensen. Mensen onder de 40/50 die luisteren niet (meer). Maar ja ondertussen gaan we maar gewoon verbaasd doen waarom de besmettingen nog steeds stijgen terwijl alleen de supermarkten open zijn.
Jij bent voorstander van lockdownquote:Op zondag 3 januari 2021 17:56 schreef Aanmodderfakker het volgende:
[..]
Viruswappie is een deur verder
ZIEDENDquote:Op dinsdag 5 januari 2021 21:10 schreef bluemoon23 het volgende:
[..]
Jij bent voorstander van lockdown
Dat maakt jou dus eigenlijk een wappie en viruswaanzinnige...
Het is ook niet veel meer dan een griepje.quote:Op dinsdag 5 januari 2021 20:06 schreef Wantie het volgende:
[..]
Een griepje
Na bijna een jaar zou ik toch wel verwachten dat je begrijpt waar het om gaat.
En die snoeiharde lockdowns hebben in andere landen ook niet gewerkt om het virus eronder te krijgen, dus wat is je punt?quote:Op dinsdag 5 januari 2021 21:09 schreef Wantie het volgende:Dus omdat jij en velen gewoon alle regels aan hun laars lappen en er voor blijven zorgen dat het virus zich goed kan verspreiden is de overheid achterlijk?
Het laat eerder zien waarom andere landen werken met strenge lockdowns waarbij iedereen binnen moet blijven en militairen op straat handhaven.
Wat dat betreft zouden we hier ook een avondklok en een maximale radius moeten invoeren...
Het is dus niet een onschuldig griepje.quote:Op dinsdag 5 januari 2021 21:16 schreef tuinkabouter5000 het volgende:
[..]
Het is ook niet veel meer dan een griepje.
De enige reden dat het zo’n groot maatschappelijk probleem is, is omdat het zo enorm besmettelijk is waardoor de hulpvraag vanuit de zwakkeren onder ons de zorgcapaciteit overstijgt.
Dat maakt het probleem niet minder groot, maar de gedachte dat dit een dodelijke ziekte is mag ook al driekwart jaar geleden naar het land der fabelen worden verwezen.
Kom, laten we gaan demonstreren.quote:Op dinsdag 5 januari 2021 21:16 schreef ZarB het volgende:
Maar de grenzen blijven open en nog steeds gezellig met z'n allen in het vliegtuig
Omdat ze na de lockdown niet de juiste maatregelen hebben genomen om de volgende piek te vermijden.quote:Op dinsdag 5 januari 2021 21:17 schreef bluemoon23 het volgende:
[..]
En die snoeiharde lockdowns hebben in andere landen ook niet gewerkt om het virus eronder te krijgen, dus wat is je punt?
.
Sta al op malieveld. Nog ff goeie band fixenquote:
Ik zeg niet dat het een onschuldig griepje is. Ik zeg dat het niet meer dan een griepje is.quote:Op dinsdag 5 januari 2021 21:20 schreef Wantie het volgende:
[..]
Het is dus niet een onschuldig griepje.
Dat Covid19 niet echt dodelijk is ben ik met je eens.
Maar de exponentiële groei ervan waardoor het een hele samenleving kan ontwrichten maakt dat het geen 'onschuldig griepje' is, wat wordt gebruikt om alle maatregelen maar te negeren en met 20 man in huis kerst en nieuwjaar te vieren en een lange neus maken naar de overheid, die niet begrijpt waarom het aantal besmettingen niet afneemt...
Als het duidelijk niet werkt dan moet je inderdaad naar andere opties kijken in plaats van kinderachtig nog meer je zin proberen door te drukken.quote:Op dinsdag 5 januari 2021 21:09 schreef Wantie het volgende:
[..]
Dus omdat jij en velen gewoon alle regels aan hun laars lappen en er voor blijven zorgen dat het virus zich goed kan verspreiden is de overheid achterlijk?
Het laat eerder zien waarom andere landen werken met strenge lockdowns waarbij iedereen binnen moet blijven en militairen op straat handhaven.
Wat dat betreft zouden we hier ook een avondklok en een maximale radius moeten invoeren...
hier de opperwappie voor jou: https://www.metronieuws.n(...)m-engel-aangehouden/quote:Op dinsdag 5 januari 2021 21:10 schreef bluemoon23 het volgende:
[..]
Jij bent voorstander van lockdown
Dat maakt jou dus eigenlijk een wappie en viruswaanzinnige...
The Wanderer!quote:Op dinsdag 5 januari 2021 21:23 schreef ZarB het volgende:
[..]
Sta al op malieveld. Nog ff goeie band fixen
Tis net Prinsjesdagquote:Op dinsdag 5 januari 2021 21:02 schreef IkeDubaku99 het volgende:
[..]
Volgende week dinsdag een persconferentie, maar een paar dagen daarvoor 'lekt' er zoals gebruikelijk al wat naar de media.
wat is er nou?quote:Op dinsdag 5 januari 2021 21:30 schreef CR7 het volgende:
[..]
Vervelend vrouwtje ben je ook. Maar ok vrouwen zijn wat banger ingesteld. Kan het je niet kwalijk nemen.
Hoho, deze vrouw niet hequote:Op dinsdag 5 januari 2021 21:30 schreef CR7 het volgende:
[..]
Vervelend vrouwtje ben je ook. Maar ok vrouwen zijn wat banger ingesteld. Kan het je niet kwalijk nemen.
Het verkleinwoord zegt het al, en je verdedigt iemand die griepje gebruikt als argument om te stoppen met de maatregelen.quote:Op dinsdag 5 januari 2021 21:25 schreef tuinkabouter5000 het volgende:
[..]
Ik zeg niet dat het een onschuldig griepje is. Ik zeg dat het niet meer dan een griepje is.
De mexicaanse griep was ook geen onschuldig griepje, maar gelukkig niet zo erg besmettelijk.
Het werkt niet omdat mensen zich er niet aan houden.quote:Op dinsdag 5 januari 2021 21:26 schreef CR7 het volgende:
[..]
Als het duidelijk niet werkt dan moet je inderdaad naar andere opties kijken in plaats van kinderachtig nog meer je zin proberen door te drukken.
Oh nee hoor, met het verkleinwoord doelde ik geenszins op een ‘onschuldig’ griepje, enkel ter bekrachtiging dat we het virus ansich niet groter moeten maken dan het is.quote:Op dinsdag 5 januari 2021 21:35 schreef Wantie het volgende:
[..]
Het verkleinwoord zegt het al, en je verdedigt iemand die griepje gebruikt als argument om te stoppen met de maatregelen.
Maar het wordt toch niet groter gemaakt?quote:Op dinsdag 5 januari 2021 21:37 schreef tuinkabouter5000 het volgende:
[..]
Oh nee hoor, met het verkleinwoord doelde ik geenszins op een ‘onschuldig’ griepje, enkel ter bekrachtiging dat we het virus ansich niet groter moeten maken dan het is.
De gevolgen zijn een ander verhaal natuurlijk. (Maar dat zei ik er ook al direct bij in mijn eerste post.)
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |