Nee Caroline was vuurwerkquote:Op donderdag 31 december 2020 23:47 schreef Chia het volgende:
[..]
Die fles was toch al Caroline? Volg de opzet nu niet meer.
Dat gegier begint me steeds meer mijn keel uit te hangen ja. Het komt zo verschrikkelijk nep over. Loretta vind ik gewoon irritant in dit programma, terwijl ze een leuke vrouw is. Leuk programma, andere jury graag.quote:
Dat is überhaupt een probleem in veel programma's met bn'ers: opgeklopte blijheid die me naar een ander kanaal doet zappen.quote:Op donderdag 31 december 2020 23:51 schreef Sunshine1982 het volgende:
[..]
Dat gegier begint me steeds meer mijn keel uit te hangen ja. Het komt zo verschrikkelijk nep over.
Loretta moet gewoon een bepaald typetje spelen en dat doet afbreuk aan wie ze echt is imho. Ze komt soms zo dom over terwijl ze dat echt niet is.quote:Op vrijdag 1 januari 2021 10:45 schreef Haaibaaike het volgende:
Ik vond Loretta jaren geleden wel leuk. Maar ik vind haar daar met Carlo wel irritant😠 Dan zijn Gerard en Buddy toch wel anders. Terecht dat Edsilia heeft gewonnen leuke meid.
Of Guido keek erlangsquote:Op vrijdag 1 januari 2021 16:20 schreef Mexicanobakker het volgende:
Waarom deden ze die kutconference middenin? Wat een debiele opzet. Guido had zeker te weinig kijkers in 2019?
Ja! Dank voor de reminder! Mijn kinderen vinden het ook fantastisch.quote:Op vrijdag 15 oktober 2021 13:13 schreef Cinderelladreamer het volgende:
Vanavond weer! Wie gaat er kijken??
Gezellig!quote:Op vrijdag 15 oktober 2021 13:17 schreef Burdie het volgende:
[..]
Ja! Dank voor de reminder! Mijn kinderen vinden het ook fantastisch.
Ik heb alleen wat nieuwe pakken gezien, maar nog niks gehoordquote:Op vrijdag 15 oktober 2021 15:02 schreef Dr.Mikey het volgende:
Die ene is Loiza Lammers en die andere Stefano Keizers en er doet vast ook wel een Roelvink mee.
Zover mijn gokjes .
Yesquote:Op vrijdag 15 oktober 2021 13:13 schreef Cinderelladreamer het volgende:
Vanavond weer! Wie gaat er kijken??
quote:Op vrijdag 15 oktober 2021 13:13 schreef Cinderelladreamer het volgende:
Vanavond weer! Wie gaat er kijken??
Loiza Fucking Lamers wat een grafhekel heb ik aan de wijfquote:Op vrijdag 15 oktober 2021 15:02 schreef Dr.Mikey het volgende:
Die ene is Loiza Lammers en die andere Stefano Keizers en er doet vast ook wel een Roelvink mee.
Zover mijn gokjes .
En dan kom ik niet meer bij als Loretta haar niet herkendquote:Op vrijdag 15 oktober 2021 18:48 schreef Cinderelladreamer het volgende:
Gezellig allemaal!
Zou trouwens dit seizoen Quinty wel meedoen? Speciaal voor Loretta?![]()
![]()
Ja preciesquote:Op vrijdag 15 oktober 2021 19:07 schreef Ireth het volgende:
[..]
En dan kom ik niet meer bij als Loretta haar niet herkend
Vanaf 22.00 uur staat er nu aangegeven op Videolandquote:Op vrijdag 15 oktober 2021 13:24 schreef freaky40 het volgende:
Aflevering staat nog niet op Videoland?
Amenquote:Op vrijdag 15 oktober 2021 18:57 schreef RedFever007 het volgende:
[..]
Loiza Fucking Lamers wat een grafhekel heb ik aan de wijf
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |