Ik moet nummers meestal vrij vaak horen voor ik het wat vind.quote:Op zondag 27 december 2020 23:15 schreef Aoibhin het volgende:
[..]
Ja precies, soms "klikt" een bepaald nummer gewoon heel erg voor jeEn dat is vaak niet eens zo makkelijk te duiden
Ach ja, misschien vindt jij Winter zo ook wel "mwah"
Fool’s Overturequote:Op zondag 27 december 2020 23:13 schreef Strani het volgende: [..] Vaak is het ook puur een kwestie van een bepaalde combinatie van tonen waardoor een liedje echt binnen kan komen. Althans, zo werkt het bij mij toch het vaakst.
Dat is natuurlijk wel leuk, maar aan de andere kant doen ze zo'n zwarte vrijstelling ook wel vaak bij opdrachten waar heeeeel veel jokers en vrijstellingen zijn te verdienen. En dan wordt dat ding toch wel ingezet.quote:Op zondag 27 december 2020 23:15 schreef molloot200 het volgende:
[..]
Helemaal eens wel, al maakt het de vrijstellingbezitters natuurlijk wel twijfelachtiger over welke executie ze het in moeten leveren.
Deze sadist kijkt stiekem uit naar de allereerste kandidaat die het spel uit vliegt met een vrijstelling in z'n zak die die gewoon in had kunnen zetten omdat er geen ZV in was gezet
Dat laatste heb ik ook wel vaak. Al klikt het bij sommige nummers echt snel en daar ga ik dan ook gepassioneerd vol voor (Voilà!).quote:Op zondag 27 december 2020 23:18 schreef Guanabana het volgende:
[..]
Ik moet nummers meestal vrij vaak horen voor ik het wat vind.
Daarom denk ik bij veel ESF-nummers ook dat ik ze niks vind, heb ik al helemaal mijn oordeel gepost, en dan na 10x horen vind ik het ineens superleuk.
Of anders nies ik het er wel uitquote:Op zondag 27 december 2020 23:16 schreef Strani het volgende:
[..]
Ik ben benieuwd! En als ik het niks vind kan ik me daarna vermaken met het door velen verguisde maar door mij geliefde Blaosmuziek
quote:Op zondag 27 december 2020 23:18 schreef Guanabana het volgende:
[..]
Ja, wacht jij maar even netjes je beurt af tot het volgende topic
Haha dat nummer vond ik dan toevallig METEEN supermooi, maar dat komt niet zo heel vaak voor.quote:Op zondag 27 december 2020 23:19 schreef molloot200 het volgende:
[..]
Dat laatste heb ik ook wel vaak. Al klikt het bij sommige nummers echt snel en daar ga ik dan ook gepassioneerd vol voor (Voilà!).
Van mij ookquote:Op zondag 27 december 2020 23:18 schreef Guanabana het volgende:
Dit had zo een stemplaat van me kunnen zijn
Gelukkig ligt er naar mijn idee de laatste jaren al wel minder een focus op de zwarte vrijstelling dan in seizoen 14-15-16, toen dat allemaal net nieuw was. Tegenwoordig is er meestal maar één moment in het spel waarop je dat kan verdienen. Meer dan genoeg ook in mijn ogen.quote:Op zondag 27 december 2020 23:19 schreef Aoibhin het volgende:
[..]
Dat is natuurlijk wel leuk, maar aan de andere kant doen ze zo'n zwarte vrijstelling ook wel vaak bij opdrachten waar heeeeel veel jokers en vrijstellingen zijn te verdienen. En dan wordt dat ding toch wel ingezet.
Maar ik moet eerlijk zeggen dat zó'n scenario me ook wel smullen lijkt
Voilaquote:Op zondag 27 december 2020 23:19 schreef molloot200 het volgende:
[..]
Dat laatste heb ik ook wel vaak. Al klikt het bij sommige nummers echt snel en daar ga ik dan ook gepassioneerd vol voor (Voilà!).
Dat is toch de eenentwintigste eeuw?quote:
Trusten Koen!quote:
Nee, zeker niet.quote:Op zondag 27 december 2020 23:21 schreef molloot200 het volgende:
[..]
Dat is toch de eenentwintigste eeuw?
Ik zie het alweer misgaan hoorquote:Op zondag 27 december 2020 23:20 schreef Aoibhin het volgende:
[..]
Voila![]()
Ik ben me nu al aan het opvreten over die NSF
quote:
Dat klopt inderdaad ook welquote:Op zondag 27 december 2020 23:20 schreef molloot200 het volgende:
[..]
Gelukkig ligt er naar mijn idee de laatste jaren al wel minder een focus op de zwarte vrijstelling dan in seizoen 14-15-16, toen dat allemaal net nieuw was. Tegenwoordig is er meestal maar één moment in het spel waarop je dat kan verdienen. Meer dan genoeg ook in mijn ogen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |