Waarom niet? Het is toch niet dat nu de zorg ingekrimpt is deze nooit meer uitgebreid kan worden. Ook met de gangbare zorgeisen.quote:Op donderdag 24 december 2020 17:21 schreef Vallon het volgende:
[..]
Nee, bedden zijn er dan wel maar niet als we die volgens de gangbare zorgeisen moeten (willen?) bemensen.
Kan niet op korte termijn want opleiden duurt lang.quote:Op donderdag 24 december 2020 17:05 schreef bloodymary1 het volgende:
Moeten ze dan eigenlijk niet iets aan de ziekenhuizen doen, dat de IC's een grotere capaciteit krijgen? Hadden ze beter geld in kunnen steken het afgelopen jaar en dan alles gewoon open houden.
Ja de dag dat de deadline van de EU verliep kwamen er ineens maatregelen en de dag dat de er zicht op akkoord is gaan we versoepelen.quote:Op donderdag 24 december 2020 16:06 schreef chratnox het volgende:
https://nos.nl/liveblog/2(...)nson-aanstaande.html
[..]
Ik kan het niet helpen te twijfelen aan de timing van de vlieg-/inreisverboden van afgelopen week met dit bericht erbij. Het zou mijn vertrouwen in de EU wel groter maken eerlijk gezegd, want dan blijkt dat ze dus wel daadkrachtig kunnen handelen
Met dit in het achterhoofd kan ik niet anders dan denken dat het met die meer besmettelijke variant ook wat genuanceerder is dan tot nu toe kwam.
Misschien ben ik wel uitermate gekwalificeerd om wat je hier roeptoeters te diskwalificeren, je kent me immers niet, maar, net als met alles wat je van experts leest, je neemt niks aan wat niet klopt met je onderbuikgevoel.quote:Op donderdag 24 december 2020 16:44 schreef Vallon het volgende:
[..]
Je bent uiterst vervelend en dat spel gaan we niet hier weer opnieuw uitknokken want jij het niet kunt laten om dan iemand op vorm aan te vallen. Prima dat je wat religieus roeptoetert maar laat die persoonlijke aantijgingen vooral weg.
Je kent mij niet, je weet niet wie ik ben noch ben ik niet gediend van jouw persoonlijke diskwalificaties die tot doel hebben mij hier weg te kunnen zetten. Ik zou het verder op prijs stellen dat je mij - ondeskundig - gewoon hooghartig negeert.
Er zijn sinds 2017 100.000 extra Mensen aangenomen in de zorg en er staan nog eens ~40k vacatures open. Komend jaar wordt er wederom flink in de ouderenzorg geïnvesteerd dus wat je zegt klopt niet.quote:Op donderdag 24 december 2020 17:11 schreef DeVerzamelaar het volgende:
[..]
De ziekenhuizen hadden een veel hogere capaciteit een paar jaar geleden in zowel bedden als personeel, maar is door kabinet Rutte II (VVD PvdA) volledig uitgekleed. Super verstandig ook met vergrijzing in het vooruitzicht.
Zo typerend voor de overheid in zo'n situatie. Alleen in problemen denken, niet in oplossingen. geen doortastendheid.quote:Op donderdag 24 december 2020 17:33 schreef trein2000 het volgende:
[..]
Kan niet op korte termijn want opleiden duurt lang.
Maar daarnaast. Dat is dan een kwestie van dagen dat je wint. Met exponentiële groei.
Materialen zijn er mogelijk nu genoeg. De mensen echter niet en vraagt tijd om die - als er al gegadigden zijn - voldoende opgeleid te krijgen. We kunnen alles in 10 jaar en sws hier niets in één (of twee, drie) jaar regelen.quote:Op donderdag 24 december 2020 17:23 schreef bloodymary1 het volgende:
[..]
Waarom niet? Het is toch niet dat nu de zorg ingekrimpt is deze nooit eer uitgebreid kan worden. Ook met de gangbare zorgeisen.
Wat stel je voor? Miljoenen per jaar investeren om een paar daagjes te winnen in het geval van een pandemie? Dat is toch niet realistisch man?quote:Op donderdag 24 december 2020 17:46 schreef bloodymary1 het volgende:
[..]
Zo typerend voor de overheid in zo'n situatie. Alleen in problemen denken, niet in oplossingen. geen doortastendheid.
Miljarden investeren. Zodat die niet aan de ondernemers gegeven hadden hoeven worden.quote:Op donderdag 24 december 2020 17:48 schreef trein2000 het volgende:
[..]
Wat stel je voor? Miljoenen per jaar investeren om een paar daagjes te winnen in het geval van een pandemie? Dat is toch niet realistisch man?
Zou goed nieuws zijnquote:Op donderdag 24 december 2020 17:23 schreef Stoney3K het volgende:
Ik ga echt lachen als blijkt dat die Britse super-COVID straks wel veel besmettelijker is, maar ook een veel kleinere kans heeft op een zwaar ziekteverloop (en dus voor minder ziekenhuisopnames zorgt).
Statistisch gezien is de kans dat dat gebeurt namelijk veel groter dan de kans dat het virus én besmettelijker én dodelijker wordt.
Gaan we straks dus in paniek maatregelen nemen terwijl het beter is om gewoon af te schalen en dat virus de rol van het vaccin in te laten nemen. Ik zet het bier alvast koud.
Probleem is dat je die IC-capaciteit niet morgen uitgebreid hebt, ook al gooi je er alle miljarden tegen aan die je hebt,quote:Op donderdag 24 december 2020 17:53 schreef bloodymary1 het volgende:
[..]
Miljarden investeren. Zodat die niet aan de ondernemers gegeven hadden hoeven worden.
Miljarden. Dat slaat toch nergens op man. Dan heb je tientallen jaren godsgruwelijke overcapaciteit om in het geval van een pandemie een paar dagen te winnen.quote:Op donderdag 24 december 2020 17:53 schreef bloodymary1 het volgende:
[..]
Miljarden investeren. Zodat die niet aan de ondernemers gegeven hadden hoeven worden.
Denk dat ze in tien maanden best wat hadden kunnen doen.quote:Op donderdag 24 december 2020 17:55 schreef Stoney3K het volgende:
[..]
Probleem is dat je die IC-capaciteit niet morgen uitgebreid hebt, ook al gooi je er alle miljarden tegen aan die je hebt,
Idd laten we kritisch blijven. Het was 10 minuten tot aan kerst en geen kwartier.quote:Op donderdag 24 december 2020 17:50 schreef JosMert het volgende:
People.
Ondanks dat sommigen me liever niet dan wel zien posten op dit subforum vanwege mijn kritische posts, wens ik toch iedereen het beste.
Over een kwartier is het kerstavond/kerst. Fijne dagen!
Laten we kritisch blijven.
Het probleem met deze pandemie is blijkbaar dat de zorgcapaciteit te laag is. Mij lijkt de oplossing om daar dan iets aan te doen. Daar is heus wel iets in mogelijk, iets anders dan de hele tijd roepen dat het onzin is en alleen maar man, man zeggen. En met de overcapaciteit zal het wel meevallen gezien het feit dat de zorg al jaren te kort komt en lange wachtlijsten heeft.quote:Op donderdag 24 december 2020 17:57 schreef trein2000 het volgende:
[..]
Miljarden. Dat slaat toch nergens op man. Dan heb je tientallen jaren godsgruwelijke overcapaciteit om in het geval van een pandemie een paar dagen te winnen._!
Nee, want een verpleegkundige kun je niet vanaf nul in tien maanden opleiden.quote:Op donderdag 24 december 2020 17:58 schreef bloodymary1 het volgende:
[..]
Denk dat ze in tien maanden best wat hadden kunnen doen.
Ik zou deze discussie hier maar niet aanzwengelen, want dat is hopeloos.quote:Op donderdag 24 december 2020 18:00 schreef bloodymary1 het volgende:
[..]
Het probleem met deze pandemie is blijkbaar dat de zorgcapaciteit te laag is. Mij lijkt de oplossing om daar dan iets aan te doen. Daar is heus wel iets in mogelijk, iets anders dan de hele tijd roepen dat het onzin is en alleen maar man, man zeggen. En met de overcapaciteit zal het wel meevallen gezien het feit dat de zorg al jaren te kort komt en lange wachtlijsten heeft.
1. Dat kan niet nu, duurt jaren.quote:Op donderdag 24 december 2020 18:00 schreef bloodymary1 het volgende:
[..]
Het probleem met deze pandemie is blijkbaar dat de zorgcapaciteit te laag is. Mij lijkt de oplossing om daar dan iets aan te doen. Daar is heus wel iets in mogelijk, iets anders dan de hele tijd roepen dat het onzin is en alleen maar man, man zeggen. En met de overcapaciteit zal het wel meevallen gezien het feit dat de zorg al jaren te kort komt en lange wachtlijsten heeft.
Kritisch zijn en blijven is de grootste sleutel om uit deze pandemie en repressie te komen. Jij ook een fijne kerst, datzelfde geldt voor iedereen, voor en tegenstanders van het beleid.quote:Op donderdag 24 december 2020 17:50 schreef JosMert het volgende:
People.
Ondanks dat sommigen me liever niet dan wel zien posten op dit subforum vanwege mijn kritische posts, wens ik toch iedereen het beste.
Over een kwartier is het kerstavond/kerst. Fijne dagen!
Laten we kritisch blijven.
Geen slecht idee.quote:Op donderdag 24 december 2020 17:57 schreef trein2000 het volgende:
[..]
Miljarden. Dat slaat toch nergens op man. Dan heb je tientallen jaren godsgruwelijke overcapaciteit om in het geval van een pandemie een paar dagen te winnen._!
Die zit toch in de risicogroep?quote:Op donderdag 24 december 2020 18:13 schreef Jed1Gam het volgende:
[..]
Las i
[..]
Geen slecht idee.
"De komende 30 jaar kunnen we nog meer virussen verwachten ala corona, en waarschijnlijk dodelijker"
Abje Oosterhaus, de expert der experts in de Volkskrant.
Bron?quote:Op donderdag 24 december 2020 18:15 schreef Duveldrinker het volgende:
Gemuteerd betekent misschien besmettelijker maar vaak ook mildere klachten. Het is juist een goed teken, het wordt steeds meer een standaard Corona griep.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |