quote:Op zondag 20 december 2020 19:40 schreef z80 het volgende:
Dat was dus de tweede keer. Volgende keer beter opletten voor op zend te rammen.
Extra zuur dan, maar ach, dat is ook wel positiefquote:Op zondag 20 december 2020 19:36 schreef Cat-astrophe het volgende:
[..]
Maar ook Jij mag er zijn hoor
[..]![]()
Zonder hoofdletter ben ik een klasse van organische verbhindingen. Beetje zuur, beetje alcohol
Ja maar dat komt door dat punte op de iquote:Op zondag 20 december 2020 19:41 schreef minilot het volgende:
Ik vind mijn echte naam, ilona, er overigens zonder hoofdletter I echt vele malen gezelliger uitzien. En bij mijn zomerse alter ego iloña al helemaal.
Daar hoefde ik dan weer niet lang over na te denken.quote:Op zondag 20 december 2020 19:36 schreef Cat-astrophe het volgende:
[..]
Maar ook Jij mag er zijn hoor
[..]![]()
Zonder hoofdletter ben ik een klasse van organische verbhindingen. Beetje zuur, beetje alcohol
Ik vind ilona veel minder mooi dan Ilona eigenlijkquote:Op zondag 20 december 2020 19:41 schreef minilot het volgende:
Ik vind mijn echte naam, ilona, er overigens zonder hoofdletter I echt vele malen gezelliger uitzien. En bij mijn zomerse alter ego iloña al helemaal.
Ik sinds @Kreator ook welquote:Op zondag 20 december 2020 19:54 schreef fietsie het volgende:
Ik ben wel sterk voorstander van de Twentse uitspraak van die naam.
Welnee!quote:Op zondag 20 december 2020 19:55 schreef Candaasje het volgende:
[..]
Die spreekt toch wel redelijk ABN?
/tocheensbeteropletten
Het is wel luie kant-en-klaar-falafel hoor. Maar prima op een broodje met een kwak knoflooksaus, sla, tomaatjes, knoflookolijfjes, avocado, paprikaatje en nog een dot knoflooksaus.quote:Op zondag 20 december 2020 19:55 schreef minilot het volgende:
Falafel, ik zou het lusten nu!Eet ze, Candaas! Heb echt in geen eeuwigheid falafel gegeten, ik probeer het in mijn achterhoofd te houden voor binnenkort
quote:Op zondag 20 december 2020 19:56 schreef minilot het volgende:
[..]
Welnee!Die heeft echt een heel, heel stevig accent dat echt dikke prima bij 'm klinkt
Ik belandde bij "Webster" vanmiddag.quote:Op zondag 20 december 2020 20:03 schreef Candaasje het volgende:
Ok, ik ga mezelf eens van de bank afschoppen. Zelfs Youtube begint nu uiterst deprimerende nummers op me af te vuren.
Ik had patat. Met. Dat.quote:
Alles smaakt hemels met knoflooksaus!quote:Op zondag 20 december 2020 20:10 schreef sigme het volgende:
[..]
Ik had patat. Met. Dat.
En mayo. Amora. En kroket. Bloedworst. Was verrassend lekker. En groente. Kroket. Nogal romig
Mijn Youtube hield het bij een beschaafde maar uiterst tranentrekkende Damien Rice - 9 crimesquote:Op zondag 20 december 2020 20:11 schreef z80 het volgende:
Ik ben inmiddels tot Fok Julle Naaiers gezonken.
Wel denk ik dat mijn buren blij zijn met mijn hoofdtelefoon.
dat komt omdat er dan geen verschil tussen i en l zit, natuurlijk.quote:Op zondag 20 december 2020 19:52 schreef Lonaa het volgende:
[..]
Ik vind ilona veel minder mooi dan Ilona eigenlijk
Bij de uitvinderij in Dieren staan er tig van die op een rij. Elektrisch. Met oneindig veel kleine piepschuimplankjes om je mee uit te leven.quote:Op zondag 20 december 2020 18:43 schreef sigme het volgende: [..] Toen ik klein was heeft mijn vader eens voor ons een speciale piepschuim-figuurzaag gefabriekt. Ik weet niet waarom. Omdat het kon, denk ik. Een figuurzaag: [ afbeelding ] maar dan met een verwarmd zaagje zodat je door het piepschuim kon smeltzagen. Ik kan het nog ruiken. Dat piepte niet maar stonk eindeloos
.
Drukke tijden! En dan woensdag de kinderen weer ophalen en genieten van het nieuwe huisquote:Op zondag 20 december 2020 20:18 schreef Jagärtrut het volgende:
[..]
dat komt omdat er dan geen verschil tussen i en l zit, natuurlijk.groetjes vanuit ons nieuwe huis. ik ga hier vannacht slapen zodat ik hier morgen kan schoonmaken, de duutser verwelkomt morgenochtend om 7 uur de verhuizers...
Gek hoor, zo'n leeg huis...
Huuh!quote:Op zondag 20 december 2020 20:19 schreef Jagärtrut het volgende:
verder, sigme: Mijn jongste vind het tegenwoordig hilarisch om in z'n eigen (en iedereen anders) navel te prikken, terwijl hij heel hard 'ding dong' roept. Z'n eigen deurbel, altijd bij de hand...
Deed ik ook hoorquote:Op zondag 20 december 2020 20:19 schreef Jagärtrut het volgende:
verder, sigme: Mijn jongste vind het tegenwoordig hilarisch om in z'n eigen (en iedereen anders) navel te prikken, terwijl hij heel hard 'ding dong' roept. Z'n eigen deurbel, altijd bij de hand...
Ik las het ook net.. ik kende haar niet van FOK, pas van de crowdfunding, maar het verhaal raakte me enorm. Zo verdrietig.. kende jij haar?quote:
Voor de ziek worden angst ben ik meerdere keren in therapie geweest, waarvan de laatste keer in januari-maart dit jaar EMDR. Ik was net weer "klaar" - als in: je moet nu dingen weer gaan doen om te ervaren dat ze niet eng meer zijn. En toen kwam de lockdown, en mochten alle sociale dingen niet meer. In de zomer wel wat dingen gedaan, maar nu kan er ook vrij weinig nog. Als er weer meer kan ga ik daar zeker weer mee aan de slag.quote:Op zondag 20 december 2020 21:05 schreef sigme het volgende:
@:vlindertje89 je maakt het jezelf ook niet makkelijk hè?
Als je weer tijd hebt wat therapie volgen? Er is best veel tegen te doen hoor ik wel eens.
Ik volg het borstkankertopic al jaren. Bron van tranen.quote:Op zondag 20 december 2020 21:12 schreef vlindertje89 het volgende:
[..]
Ik las het ook net.. ik kende haar niet van FOK, pas van de crowdfunding, maar het verhaal raakte me enorm. Zo verdrietig.. kende jij haar?
Ja, je kan eromheen leven, dat begrijp ik. Maar leven wordt er nooit beter/fijner/makkelijker van. Ik hoop dat je er later nóg makkelijker omheen leeft.quote:[..]
Voor de ziek worden angst ben ik meerdere keren in therapie geweest, waarvan de laatste keer in januari-maart dit jaar EMDR. Ik was net weer "klaar" - als in: je moet nu dingen weer gaan doen om te ervaren dat ze niet eng meer zijn. En toen kwam de lockdown, en mochten alle sociale dingen niet meer. In de zomer wel wat dingen gedaan, maar nu kan er ook vrij weinig nog. Als er weer meer kan ga ik daar zeker weer mee aan de slag.
De andere fobieën zijn onhandig (met name vliegen, die hebben we ook behandeld in de EMDR alleen heb ik dat dus ook niet meer kunnen doen sinds toen) maar beperken me niet echt. Niet op begane grond slapen of op >1e verdieping wonen is vrij makkelijk te vermijden, en bij m'n ouders slaap ik wel op begane maar daar is een rolluik dus dat voelt wel veilig. En slangen kom je godzijdank niet tegen in NL (lalala die zijn hier niet *vingers in oren*, al heb ik wel standaard een nachtmerrie als ik weer ergens heb gelezen over een python die ergens in een wc gevonden is ofzo) en als ik ze op tv zie krijg ik een nachtmerrie, maar dat weet ik ook vrij aardig te vermijden.
Och, dat kan ik me voorstellen. Je leeft dan al jaren met iemand mee. Gecondoleerd ook voor jouquote:Op zondag 20 december 2020 21:15 schreef sigme het volgende:
[..]
Ik volg het borstkankertopic al jaren. Bron van tranen.
Ik hoop het ook. De angst voor ziek worden heeft altijd zo op de voorgrond gestaan dat ik die anderen nooit als "erg" heb ervaren. Maar ik hoop dat er een moment komt dat de ziek worden zo naar de achtergrond is geschoven dat ik de rest ook kan aanpakkenquote:Ja, je kan eromheen leven, dat begrijp ik. Maar leven wordt er nooit beter/fijner/makkelijker van. Ik hoop dat je er later nóg makkelijker omheen leeft.
En dat voor een virusmutatie die gewoon al overgestoken os.quote:Op zondag 20 december 2020 20:58 schreef z80 het volgende:
De brexit is nu wel heel letterlijk. All het verkeer vanaf het eiland richting het vasteland ligt er uit.
Kennis van mij zit nu vast, is al een tijd bij zijn vriendin in de uk, zou eind van de maand teruggaan. Hopelijk lukt dat dan weer maar heb er een hard hoofd in. Gelukkig heeft hij een goede plek om te blijvenquote:Op zondag 20 december 2020 21:30 schreef Uhmmpie het volgende:
[..]
En dat voor een virusmutatie die gewoon al overgestoken os.
Reageert iedereen eens vlot.. zijn ze waarschijnlijk alsnog maanden te laat
Ja, dit dus. Toen ik vandaag las dat het verkeer stil was gelegd, begreep ik dat al niet zo heel goed. Want ik had eerder al een bericht gelezen dat die mutatie hier ook al was. Maar misschien denken ze die toch nog in te kunnen dammen? Ik weet het niet. Ik roep al de hele week dat we nooit van dat virus afkomen.quote:Op zondag 20 december 2020 21:30 schreef Uhmmpie het volgende:
En dat voor een virusmutatie die gewoon al overgestoken os.
Reageert iedereen eens vlot.. zijn ze waarschijnlijk alsnog maanden te laat
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt."Dear life, When I said "can my day get any worse?" it was a rhetorical question, not a challenge."
quote:Op zondag 20 december 2020 23:40 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Ja, dit dus. Toen ik vandaag las dat het verkeer stil was gelegd, begreep ik dat al niet zo heel goed. Want ik had eerder al een bericht gelezen dat die mutatie hier ook al was. Maar misschien denken ze die toch nog in te kunnen dammen? Ik weet het niet. Ik roep al de hele week dat we nooit van dat virus afkomen.Alleen al om dat feestje zou ik niet van dienst willen ruilen..collega werkt toch ook bij jullie, waar ze de reguliere zorg morgen afschalen?SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.We have far more in common than that which devides us..
Ja, dat ook. Maar ik zie continu om me heen dat mensen zich nergens aan houden. Ik snap vlindertje haar frustratie ook wel. Je houdt je zelf zoveel mogelijk aan de adviezen en dan zie je dat anderen dat niet doen. Dus hoeveel nut heeft het dat je daar zelf zo aan vasthoudt? (heel veel hoor!) Maar dat soort gedachten bekruipen je dan.quote:Op zondag 20 december 2020 23:56 schreef Kaatje1 het volgende:
Alleen al om dat feestje zou ik niet van dienst willen ruilen..collega werkt toch ook bij jullie, waar ze de reguliere zorg morgen afschalen?
quote:Op zondag 20 december 2020 23:40 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Ja, dit dus. Toen ik vandaag las dat het verkeer stil was gelegd, begreep ik dat al niet zo heel goed. Want ik had eerder al een bericht gelezen dat die mutatie hier ook al was. Maar misschien denken ze die toch nog in te kunnen dammen? Ik weet het niet. Ik roep al de hele week dat we nooit van dat virus afkomen.In hetzelfde bericht ook ergens.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
En ik denk dat ik ook spontaan geen tijd zou hebben om te ruilen zeker niet als dat ivm een feestje.
Niet omdat ik een feestje heb trouwens of dat ik het degene niet gun.. maar nu is gewoon niet echt de tijd lijkt me.
Hier hooguit exschoonouders op visite en als ik het nieuws zo lees weet ik dat ook zo net nog niet.
(En ik werk voor het eerst in 3 jaar niet met kerst of oud en nieuw.. snap wel dat beiden niet heel hoog op je verlanglijstje staat)
As we speak weer volle bak bij de buuf boven.
3e keer deze week dat ik thuis slaap.. 3e keer dus dat ik na een paar slaap wakker word van het lawaai.
En dan denk ik.. wie zien al 9 maanden nauwelijks iemand... maar zouden dan wel de kerst alleen thuis moeten doorbrengen.
Omdat het kennelijk voor anderen onmogelijk is om enigzins te matigen.
Vind dat ook wel zuur inderdaad.
Wij gaan dus met kerst gewoon naar opa/oma in de wetenschap dat we alledrie al sinds sinterklaas zelfs geen supermarkt of school van binnen gezien hebben.
En opa en oma dus hetzelfde.
[ Bericht 15% gewijzigd door Uhmmpie op 21-12-2020 01:02:47 ]
Niet fijn van de overlast maar wel goed dat jullie in ieder geval kunnen praten.quote:Op maandag 21 december 2020 01:21 schreef Uhmmpie het volgende:
Toch wel blij mee.. nu nog even de uitwerking zien... maar so far in ieder gevan on speaking terms en dat is ook belangrijk.
Zeker als je last van iemand hebt
Het is ook nog dochter van de vriend van een heel goede vriendin... niet ultiem handigquote:Op maandag 21 december 2020 01:33 schreef Sarabi het volgende:
[..]
Niet fijn van de overlast maar wel goed dat jullie in ieder geval kunnen praten.
Ik zit mezelf al 5 jaar stilletjes te ergeren aan de buurvrouw
Die helpen vooral tegen muziek maar ze draait meestal muziek die wel te pruimen is.. dus ik slaap er redelijk op. Mijn lief minder.quote:Op maandag 21 december 2020 01:33 schreef Isabeau het volgende:
Ja, super belangrijk om on speaking terms te blijvenWant zodra je niet meer normaal met elkaar kan communiceren wordt het vaak juist erger dan beter
![]()
Helpen oordopjes bij jou een beetje? Want die gebruik ik echt heel veel. Tegen de feestjes bij de buren (nooit echt opgehouden dit jaar) en als ik overdag moet slapen. Vooral op zaterdag. Want dan gaat iedereen klussen en gras maaien etc.
Dat klinkt wel heel schattigquote:Op maandag 21 december 2020 02:10 schreef Uhmmpie het volgende:
[..]
(Al was ze niet wakker genoeg om te beseffen dat ik OOK in de kamer zat)
Hoop vooral dat ze niet in mijn bed is gekropen.. die slaapr zo breed dat ik er dan niet meer bij pas zo.quote:
Awww, hopelijk kan je zometeen nog een beetje slapenquote:Op maandag 21 december 2020 02:24 schreef Uhmmpie het volgende:
[..]
Hoop vooral dat ze niet in mijn bed is gekropen.. die slaapr zo breed dat ik er dan niet meer bij pas zo.
En was idd erg schattig
Ik was nog half in slaap toen ik dit las en vond dit bericht erg ingewikkeld. Het hielp toen ik me realiseerde dat 'mna' geen kekke afkorting is maar waarschijnlijk gewoon een typo voor 'man'.quote:Op maandag 21 december 2020 07:11 schreef sigme het volgende:
Mogge!
Rondje gewandeld, nog snel even koffie met liefste en dan ga ik (met de auto deze keer) naar piedaterre om een dagje vanuit daar te kantoorwerken en om de boel in ordnung te maken voor m'n nichtje die een weekje bij haar ouders & broertje komt zijn nu met haar verjaardag + kerst enzo. Mijn zus & gezin (mna, 2 puberjongens) wonen al jaren naar volle tevredenheid in een huisje dat bedoeld is voor 1 persoon. Dus met nichtje er ook nog bij is het wel heel gezellig, die is blij met de mogelijkheid van ons huisje (een eigen bed! plus wat ruimte voor studie).
Heb je voor donderdag wel een extra groot vakje?quote:Op maandag 21 december 2020 08:20 schreef Myraela het volgende:
Meh. M'n adventskalender begint wel stommer te worden, met vandaag het dieptepunt. Een boekje door Westwing zelf gemaakt met een paar DIY ideetjes.
Fijn dat je de hoofdprijs er niet voor hebt betaaldquote:Op maandag 21 december 2020 08:20 schreef Myraela het volgende:
Meh. M'n adventskalender begint wel stommer te worden, met vandaag het dieptepunt. Een boekje door Westwing zelf gemaakt met een paar DIY ideetjes.
Denk ook donderdag hoogtepuntquote:Op maandag 21 december 2020 08:22 schreef gcjoel het volgende:
[..]
Heb je voor donderdag wel een extra groot vakje?
Mijn ervaring is dat het na 8 uur 's avonds qua klanten wel rustig is, maar dat je enorm om de vakkenvullers heen moet manoeuvreren. Ongeveer tussen 10 en 14 midden op de dag is het hier vaak ook best heel rustig en dan heb je die vakkenvullers niet.quote:Op maandag 21 december 2020 08:37 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Fijn dat je de hoofdprijs er niet voor hebt betaaldIk zou daar ook wel wat sipjes van zijn geworden.
Mensen, nog 4 dagen voor kerst en ik heb nog geen menuGewoon...niks. Geen inspiratie. Jross wil graag Stiltonsoup, maar dat is een voorgerecht,. En ik zie er tegen op om deze week naar de winkel te gaan, dus ik moet nog even verzinnen wanneer het ongeveer rustig zal zijn. Na 8 uur 's avonds waarschijnlijk. Drank hoef ik toch niet in de supermarkt te halen.
In ieder geval een lekker voorgerechtquote:Op maandag 21 december 2020 08:37 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Fijn dat je de hoofdprijs er niet voor hebt betaaldIk zou daar ook wel wat sipjes van zijn geworden.
Mensen, nog 4 dagen voor kerst en ik heb nog geen menuGewoon...niks. Geen inspiratie. Jross wil graag Stiltonsoup, maar dat is een voorgerecht,. En ik zie er tegen op om deze week naar de winkel te gaan, dus ik moet nog even verzinnen wanneer het ongeveer rustig zal zijn. Na 8 uur 's avonds waarschijnlijk. Drank hoef ik toch niet in de supermarkt te halen.
Dat is wel weer een van de wat grotere, maarja soms zaten de tofste dingen juist in kleine vakjes. Maar denk en hoop wel dat ze tof afsluiten.quote:Op maandag 21 december 2020 08:22 schreef gcjoel het volgende:
Heb je voor donderdag wel een extra groot vakje?
Dit is blijkbaar wat ze wilden. Hopelijk brengen gaan Nederlandse vissers tonnen vis daar aan land brengen in januari om te ontdekken dat een verwerkende industrie ook wel handig is...quote:Op zondag 20 december 2020 20:58 schreef z80 het volgende:
De brexit is nu wel heel letterlijk. All het verkeer vanaf het eiland richting het vasteland ligt er uit.
Vriendje doet hier de laatste tijd de boodschappen, hij kan echt niks laten liggen in die bakquote:Op maandag 21 december 2020 09:04 schreef Myraela het volgende:
Ik ging net naar de Appie voor wat dingen die ze online niet hadden, en kwam thuis met een pakketje om zelf een ananas/mango crumble en gegratineerde mini bloemkolen te maken. Kon het niet liggen uit de op=op bak.Dus vandaag al lekker kerstig eten.
Hubelen is denk ik dan weer jubelen? Ik ken die Sjakie niet (nou ja, ik ken de naam natuurlijk, maar film en boek heb ik overgeslagen). Dus nu wil ik weten wat voor taferelen je je voorsteldequote:Op maandag 21 december 2020 08:15 schreef Clubsoda het volgende:
[..]
Ik was nog half in slaap toen ik dit las en vond dit bericht erg ingewikkeld. Het hielp toen ik me realiseerde dat 'mna' geen kekke afkorting is maar waarschijnlijk gewoon een typo voor 'man'.Nu resteert alleen nog de vraag wie die andere puberjongen is
Door het hubelen over een eigen bed stel ik me er overigens Sjakie en de Chocoladefabriek-achtige taferelen bij voor
Dat heb ik vooral bij de Lidl, waar ze het echt voor 25 cent wegdoen.quote:Op maandag 21 december 2020 09:09 schreef gcjoel het volgende:
Vriendje doet hier de laatste tijd de boodschappen, hij kan echt niks laten liggen in die bak
De vreemdste dingen komt ie mee thuis
Ja hier bij de Jumbo valt het eigenlijk ook wel tegen qua korting. Maar toch wordt je sneller verleid het te kopenquote:Op maandag 21 december 2020 09:12 schreef Myraela het volgende:
[..]
Dat heb ik vooral bij de Lidl, waar ze het echt voor 25 cent wegdoen.Zo kwam ik een keer met een kilo bak mac and cheese thuis. Was niet te kanen.
Gelukkig zijn de bakken meestal leeg.
Het ligt er ook echt aan hoe fanatiek ze het aankondigen. Dit was bijvoorbeeld een grote OP=OP 2 euro sticker, nergens de normale prijs erbij. Thuis even opgezocht. De bloemkool was normaal 5 euro, dus die had ik in een normale aanbieding voor twee euro ook meegenomen. Maar de crumble was normaal 3 euro, als dat een normale aanbieding was geweest had ik gedacht 'niet nodig, joh'.quote:Op maandag 21 december 2020 09:15 schreef gcjoel het volgende:
[..]
Ja hier bij de Jumbo valt het eigenlijk ook wel tegen qua korting. Maar toch wordt je sneller verleid het te kopen
Ja dat is het, want hier staan de oude prijzen ook niet bij want het ligt in een aparte bak.quote:Op maandag 21 december 2020 09:23 schreef Myraela het volgende:
[..]
Het ligt er ook echt aan hoe fanatiek ze het aankondigen. Dit was bijvoorbeeld een grote OP=OP 2 euro sticker, nergens de normale prijs erbij. Thuis even opgezocht. De bloemkool was normaal 5 euro, dus die had ik in een normale aanbieding voor twee euro ook meegenomen. Maar de crumble was normaal 3 euro, als dat een normale aanbieding was geweest had ik gedacht 'niet nodig, joh'.Echt stom hoe een hoofd kan werken.
Had hij nou nog een mooi kerstpakket gekregen?quote:Op maandag 21 december 2020 10:21 schreef Lucky_Strike het volgende:
Hier vakantie maar ik heb nog een uurtje werk. Dat is niet zo'n probleem, ik ben toch alleen thuis. J heeft nog een dag werk. We hopen heel erg dat het daar bij blijft.
Verder ga ik kadootjes inpakken, tijdschriften lezen en misschien iets uitzoeken over vergunningen. Misschien ook niet.
Neequote:Op maandag 21 december 2020 10:28 schreef sigme het volgende:
[..]
Had hij nou nog een mooi kerstpakket gekregen?
Heeft hij geen lieve secretaresse dan, die voor al het personeel een pakket regelt?quote:Op maandag 21 december 2020 10:38 schreef Lucky_Strike het volgende:
[..]
NeeWel heel lekkere koekjes van een oude dame. Van die oud Hollandse met gember en die gekleurde 'kersen'. Verder zijn we weer kerstpakket- en eindejaarsbonusloos.
Ach jezusquote:
Helaas niet...quote:Op maandag 21 december 2020 10:42 schreef sigme het volgende:
[..]
Heeft hij geen lieve secretaresse dan, die voor al het personeel een pakket regelt?
Is denk ik altijd wel zonde van het geld als het je eigen geld is.quote:Op maandag 21 december 2020 10:55 schreef Lucky_Strike het volgende:
Ik ben jaren geleden gestopt het met kopen van een kerstpakket voor ons. De enige optie was toen een pakket van de Makro en dat is eigenlijk ook zonde van het geld. Maar nu is er veel meer te koop, ik kan eens kijken.
Wij konden donderdag ook een surprise kerstpakket uitzoeken. Maar ik had de pakketten gezien die je zelf kon uitzoeken, de verrassing was vast een tegenvaller geweest.quote:Op maandag 21 december 2020 10:57 schreef gcjoel het volgende:
[..]
Is denk ik altijd wel zonde van het geld als het je eigen geld is.
De verrassing van uitpakken is er dan ook wel af als je hem zelf uitgezocht hebt.
Ja, dat is het ook.quote:Op maandag 21 december 2020 10:57 schreef gcjoel het volgende:
[..]
Is denk ik altijd wel zonde van het geld als het je eigen geld is.
De verrassing van uitpakken is er dan ook wel af als je hem zelf uitgezocht hebt.
Kun je belastingtechnisch jezelf als zzper een kerstpakket geven? Dus belastingvrij jezelf een cadeaubon geven?quote:
Ik was superblij met mijn pakket maar dat is wel grotendeels het verrassingseffect.quote:
Bijt even door de opmaak en toon heen, en overweeg volgend jaar een pakket van la vialla: https://bestellkarte.lavi(...)bkcat=cesti_classiciquote:
741 tabs sluiten en opnieuw opstarten?quote:Op maandag 21 december 2020 11:18 schreef borisz het volgende:
Morning. Lekker hoor om 7.30u wakker worden ipv 6.30.
Vanmorgen nog de laatste dingetjes afgemaakt qua werk. Nu echt vakantie
Dagje IJmuiden vandaag. Inmiddels bij moeders, om wat PC-dingetjes te fixen. En ook kerstvoorbereidingen.
Neuh. Eigenlijk Telefoonproblemen.quote:Op maandag 21 december 2020 11:19 schreef DancingPhoebe het volgende:
[..]
741 tabs sluiten en opnieuw opstarten?
Dit wel, ja. Ondanks mijn enorme liefde voor kerstpakketten, zou ik het bij zelf kopen altijd zonde geld vinden. Dan zou ik misschien kijken of er soort mystery kerstpakket is. Ik bestelde laatst een mystery pakket bij parfumerie.nl, kreeg ik voor 50 euro 150 euro aan waarde aan random spullen. Zoiets zou dan wel tof zijn. Maarja, dat vind ik dus sowieso al tof, dus wie ben ik.quote:Op maandag 21 december 2020 10:57 schreef gcjoel het volgende:
Is denk ik altijd wel zonde van het geld als het je eigen geld is.
De verrassing van uitpakken is er dan ook wel af als je hem zelf uitgezocht hebt.
Ik vind dat niet simpel hoor. Klassiek, maar toch altijd superlekker.quote:Op maandag 21 december 2020 11:11 schreef FutureFairytale het volgende:
M'n ouders houden van simpel dus ik maak:
- Kiprollade (kilo besteld bij de slager, rest mogen ze meenemen voor op brood)
- Paddenstoelensaus
- 'Kerstspruitjes'
- Haricots verts/bacon rolletjes
- Ovenardappelen met rozemarijn, zeezout en peper
Vooraf garnalencocktail en als toetje salted caramel ijs, boerenjongens en slagroom
Nee, dat kan niet.quote:Op maandag 21 december 2020 11:04 schreef z80 het volgende:
[..]
Kun je belastingtechnisch jezelf als zzper een kerstpakket geven? Dus belastingvrij jezelf een cadeaubon geven?
Zoiets zou ik volgend jaar zeker willen. Stom eigenlijk dat ik er dit jaar niets aan doe.quote:Op maandag 21 december 2020 11:11 schreef sigme het volgende:
[..]
Bijt even door de opmaak en toon heen, en overweeg volgend jaar een pakket van la vialla: https://bestellkarte.lavi(...)bkcat=cesti_classici
Mooi, lekker, verantwoord.
geen idee of het helpt in je beslissing. Het waait hier niet al te hard, moment geen regen, maar het heeft wel gemiezerdquote:Op maandag 21 december 2020 11:16 schreef z80 het volgende:
Ik zit te weifelen. Fiets aantrappen of niet. De verschillende weersites spreken elkaar tegen. Droog, miezer of regen.
Grijs is het in ieder geval wel. En tot nu toe droog.
Natuurlijkquote:
Wat grappig! Ik klikte en wist gelijk zeker dat ik er ooit heb besteldquote:Op maandag 21 december 2020 11:11 schreef sigme het volgende:
[..]
Bijt even door de opmaak en toon heen, en overweeg volgend jaar een pakket van la vialla: https://bestellkarte.lavi(...)bkcat=cesti_classici
Mooi, lekker, verantwoord.
Geen idee?quote:Op maandag 21 december 2020 11:44 schreef Candaasje het volgende:
[..]
Waar ging gisteren ook alweer die discussie over?
Iets met integriteit/moraal/eigen verantwoordelijkheid (n.a.v. de toeslagenaffaire en de kerstbonus van Myraela)quote:
Ik had daar ook ooit eens besteld, wel best veel maar zeker niet zoveel om een doos van 1x1x1 meter te rechtvaardigenquote:Op maandag 21 december 2020 11:50 schreef DancingPhoebe het volgende:
[..]
Wat grappig! Ik klikte en wist gelijk zeker dat ik er ooit heb besteldvind een mail terug van +10 jaar geleden terug
Hoooooo, geen bonus. Een kerstattentie. Half Nederland is al van slag over de bonussen die zijn uitgedeeld, maar daar was ik dus geen onderdeel van.quote:Op maandag 21 december 2020 11:54 schreef Candaasje het volgende:
Iets met integriteit/moraal/eigen verantwoordelijkheid (n.a.v. de toeslagenaffaire en de kerstbonus van Myraela)
Jubelen inderdaad.quote:Op maandag 21 december 2020 09:11 schreef sigme het volgende:
[..]
Hubelen is denk ik dan weer jubelen? Ik ken die Sjakie niet (nou ja, ik ken de naam natuurlijk, maar film en boek heb ik overgeslagen). Dus nu wil ik weten wat voor taferelen je je voorstelde
quote:Op maandag 21 december 2020 11:58 schreef Myraela het volgende:
[..]
Hoooooo, geen bonus. Een kerstattentie. Half Nederland is al van slag over de bonussen die zijn uitgedeeld, maar daar was ik dus geen onderdeel van.
Heerlijk!quote:Op maandag 21 december 2020 12:17 schreef Jagärtrut het volgende:
Zo, het hele huis gestofzuigd en gedweild, nog een paar haakjes opgehangen. Nu wachten op de verhuiswagen....Ik denk dat ze bijna uit Brussel wegrijden...
Haha! Je bent niet de enige, want ik vraag me nu meteen af wat erin zatquote:Op maandag 21 december 2020 11:22 schreef Myraela het volgende:
[..]
Dit wel, ja. Ondanks mijn enorme liefde voor kerstpakketten, zou ik het bij zelf kopen altijd zonde geld vinden. Dan zou ik misschien kijken of er soort mystery kerstpakket is. Ik bestelde laatst een mystery pakket bij parfumerie.nl, kreeg ik voor 50 euro 150 euro aan waarde aan random spullen. Zoiets zou dan wel tof zijn. Maarja, dat vind ik dus sowieso al tof, dus wie ben ik.![]()
Ja dit dus! wtf opa?quote:Op maandag 21 december 2020 12:11 schreef DancingPhoebe het volgende:
Tot zn kleinzoon een prijs wint, dan staat hij ineens met zn grijpgrage klauwtjes naast het bed om mee te delen in de prijs
Klopt heel aardig!quote:Op maandag 21 december 2020 12:10 schreef Clubsoda het volgende:
[..]
Jubelen inderdaad.
Charlie woont met zijn ouders en alle vier zijn grootouders in een heel klein huisje. Omdat de grootouders krakkemikkig zijn en het huisje klein en koud, liggen ze met z'n vieren altijd in een tweepersoonbed. Charlie en zijn ouders slapen op de grond.
[ afbeelding ]
Dat soort dozen vind ik ook altijd tof, ja. Het is dat ik het ongezonde eten probeer te vermijden dat er vaak in zit, anders zou ik het sowieso elke keer kopen.quote:Op maandag 21 december 2020 12:28 schreef Holyme het volgende:
Haha! Je bent niet de enige, want ik vraag me nu meteen af wat erin zat
Zo vind ik de monsterdozen ook altijd wel tof![]()
Dankjequote:Op maandag 21 december 2020 11:23 schreef Myraela het volgende:
[..]
Ik vind dat niet simpel hoor. Klassiek, maar toch altijd superlekker.
Een van de weinige films uit de jaren 70 die ik echt heel leuk vindquote:Op maandag 21 december 2020 12:10 schreef Clubsoda het volgende:
[..]
Jubelen inderdaad.
Charlie woont met zijn ouders en alle vier zijn grootouders in een heel klein huisje. Omdat de grootouders krakkemikkig zijn en het huisje klein en koud, liggen ze met z'n vieren altijd in een tweepersoonbed. Charlie en zijn ouders slapen op de grond.
[ afbeelding ]
Wij zouden die ooit met @Aure gaan kijkenquote:Op maandag 21 december 2020 12:48 schreef FutureFairytale het volgende:
[..]
Dankje
Kook jij ook?
[..]
Een van de weinige films uit de jaren 70 die ik echt heel leuk vind
Ook de remake haalt het bij lange na niet bij deze.
Ken alle nr's uit m'n hoofd.
Ja, maar juist helemaal niet klassiek. Al denk ik dat veel mensen één van de kerstdagen vaak wel Chinees afhalen, dus helemaal vreemd is het ook weer niet. Maar ik maak een helemaal vega 'rijsttafel'. Ik heb me niet echt aan een land gehouden, maar gewoon alles wat me lekker leek.quote:
Familie krijgt dan ook het spul wat ik niet eet/drinkquote:Op maandag 21 december 2020 12:41 schreef Myraela het volgende:
[..]
Dat soort dozen vind ik ook altijd tof, ja. Het is dat ik het ongezonde eten probeer te vermijden dat er vaak in zit, anders zou ik het sowieso elke keer kopen.![]()
In mijn mysterybox zaten 3 parfums, waarvan ik er eentje (gelukkig de goedkoopste) niet lekker vond. En dan nog wat mini's, waaronder een oogcreme waar ik nu helemaal fan van ben, maar die vind ik te duur om zelf opnieuw te kopen.
#krent
Ja die originele film is wel echt de beste.quote:Op maandag 21 december 2020 12:48 schreef FutureFairytale het volgende:
[..]
Dankje
Kook jij ook?
[..]
Een van de weinige films uit de jaren 70 die ik echt heel leuk vind
Ook de remake haalt het bij lange na niet bij deze.
Ken alle nr's uit m'n hoofd.
quote:Op maandag 21 december 2020 13:03 schreef Clubsoda het volgende:
Ik heb ooit Sjakie en de chocoladefabriek geballetik was een bonbon
liever was ik eem Oempaloempa geweest
Ooh dat is echt een feestmaal!quote:Op maandag 21 december 2020 12:53 schreef Myraela het volgende:
[..]
Ja, maar juist helemaal niet klassiek. Al denk ik dat veel mensen één van de kerstdagen vaak wel Chinees afhalen, dus helemaal vreemd is het ook weer niet. Maar ik maak een helemaal vega 'rijsttafel'. Ik heb me niet echt aan een land gehouden, maar gewoon alles wat me lekker leek.Ik vond het lastig om vegetarisch iets feestelijks te bedenken, en hierbij denk ik dat de vleeseters ook niets missen.
Voor:
Lenterolletjes
Bapao
Gyoza & mini Loempia - koop ik gewoon kant en klaar
Hoofd:
Zoetzure komkommer
Atjar
Sambal eieren
Foe yong hai
Vega kip in satesaus
Sambal goreng tempeh
Rendang
Gehaktballetjes in ketjapsaus
Nasi
Na:
Spekkoek met roomijs
Whahaquote:Op maandag 21 december 2020 13:03 schreef Clubsoda het volgende:
Ik heb ooit Sjakie en de chocoladefabriek geballetik was een bonbon
liever was ik eem Oempaloempa geweest
Ik heb nu een beeld van een maillot met een bruine doos en een strik er omheenquote:Op maandag 21 december 2020 13:03 schreef Clubsoda het volgende:
Ik heb ooit Sjakie en de chocoladefabriek geballetik was een bonbon
liever was ik eem Oempaloempa geweest
Ik ben daar ook nog een beetje mee aan het puzzelen. Maar ik wil vooral veel van de sausjes al van te voren maken, zodat ik op het laatste moment vooral dingen opwarm en last-minute bakdingen doe.quote:Op maandag 21 december 2020 13:04 schreef FutureFairytale het volgende:
[..]
Ooh dat is echt een feestmaal!
Vind dat zo knap hoe je alles kunt maken, neem aan niet tegelijkertijd toch?
Ik vind 5 dingen tegelijkertijd wat ik moet doen al best stressvol. Wanneer kook ik dat, wanneer stop ik dat in de oven, heb ik genoeg ruimte op het gas en in de oven...
Welk recept gebruik je voor de gehaktballetjes?quote:Op maandag 21 december 2020 13:06 schreef Myraela het volgende:
[..]
Ik ben daar ook nog een beetje mee aan het puzzelen. Maar ik wil vooral veel van de sausjes al van te voren maken, zodat ik op het laatste moment vooral dingen opwarm en last-minute bakdingen doe.
Ik denk de saus van deze: https://smaakmenutie.nl/indische-balletjes-in-mild-pittige-saus/quote:Op maandag 21 december 2020 13:11 schreef gcjoel het volgende:
Welk recept gebruik je voor de gehaktballetjes?
Die haalde ik vroeger altijd bij de toko en vond ik zooo lekker
Die was echt lekker.quote:Op maandag 21 december 2020 13:15 schreef Lucky_Strike het volgende:
We gaan met onze vrienden met OEN bestellen bij The Streetfood Club![]()
Voor ons de Box Compleet. Onze vrienden kijken nog of ze mee doen of voor de veggie box gaan. Heb er nu al trek in.
Jammer, ik hoopte op een beproefd receptquote:Op maandag 21 december 2020 13:16 schreef Myraela het volgende:
[..]
Ik denk de saus van deze: https://smaakmenutie.nl/indische-balletjes-in-mild-pittige-saus/
Maar voor de balletjes zelf gewoon de vega balletjes van IKEA.
Maar ik ga het allemaal voor het eerst zo maken, dus geen idee of het echt iets is.
Als alles hier misloopt, kom ik wel bij jou aanschuivenquote:Op maandag 21 december 2020 13:16 schreef Myraela het volgende:
[..]
Ik denk de saus van deze: https://smaakmenutie.nl/indische-balletjes-in-mild-pittige-saus/
Maar voor de balletjes zelf gewoon de vega balletjes van IKEA.
Maar ik ga het allemaal voor het eerst zo maken, dus geen idee of het echt iets is.
Ik had een groen hemdje en rokje aan met een roze tuutje op mijn hoofdquote:Op maandag 21 december 2020 13:05 schreef Holyme het volgende:
[..]
Ik heb nu een beeld van een maillot met een bruine doos en een strik er omheen
Awesome!quote:Op maandag 21 december 2020 12:48 schreef Myraela het volgende:
Ik had ondanks het enthousiasme van @:Lonaa toen ik het pakje openmaakte niet verwacht dat het fatsoenlijke falafel zou worden. Zo'n poedertje dat je mengt met water en dan een half uurtje laat staan. Maar ik moet toegeven, het bakt echt tot prima falafel. Niet zo droog zoals sommige kant en klare falafel, bak goed krokant en zelfs de structuur heeft echt bite.
De kruiden erin zijn niet helemaal mijn ding. Maar ik had er uiteraard saus en alles bij en dan is het heel erg lekker. Al met al niet m'n favoriete falafel, maar zou het zeker vaker halen omdat het met zo'n lange houdbaarheid wel ideaal is om te hebben staan.
Wat staat er dan precies op je lijstje?quote:Op maandag 21 december 2020 13:41 schreef gcjoel het volgende:
[..]
Nu ook maar op de boodschappenlijst gezet. Hopelijk kan vriendje het vinden van de week
https://www.jumbo.com/al'fez-authentic-lebanese-style-falafel-150g/269807STKquote:Op maandag 21 december 2020 13:44 schreef Holyme het volgende:
[..]
Wat staat er dan precies op je lijstje?
Is er al een akkoord dan? En gaan ze kijken of ik margarine of boter op dat broodje heb?quote:Op maandag 21 december 2020 13:41 schreef z80 het volgende:
De moetjes voor vandaag zijn klaar. Was is gestreken en in de kast en een stuk hout is voor de tweede keer in de verf gezet.
Mogelijk rond vier uur nog de deur uit. Dan lijkt het droog te worden. Nat laten regenen om wat glas weg te brengen en een beetje luxe te kopen vind ik onzin.
En iets waar ik ook niet aan gedacht had, maar ik ergens tegen kwam op een nieuws site.
Vanaf januari mag er ook geen vlees en zuivel meer vanuit de UK naar Europa mee genomen worden.
Dus de gesmeerde boterham in de auto moet voor de grens reeds op. En inkopen van lokale kazen voor eigen gebruik thuis kan ook niet meer.
Nee geen akkoord. Zoals de hele tijd is de deadline weer verschoven. Ze kunnen nog 10 dagen schuiven, wat waarschijnlijk ook gebeurd.quote:Op maandag 21 december 2020 13:48 schreef derLudolf het volgende:
[..]
Is er al een akkoord dan? En gaan ze kijken of ik margarine of boter op dat broodje heb?
Dat was niet die ik had. Maar nu weet ik niet meer zeker welke @Lonaa had. Ik dacht die van Souq, die had ik tenminste: https://www.ah.nl/product(...)libanese-falafel-mixquote:Op maandag 21 december 2020 13:47 schreef gcjoel het volgende:
[..]
https://www.jumbo.com/al'fez-authentic-lebanese-style-falafel-150g/269807STK
Heb hem het linkje ook maar gestuurd zodat ie weet wat ik zoek.
oh shit, ik weet het niet zekerquote:Op maandag 21 december 2020 14:18 schreef Myraela het volgende:
[..]
Dat was niet die ik had. Maar nu weet ik niet meer zeker welke @:Lonaa had. Ik dacht die van Souq, die had ik tenminste: https://www.ah.nl/product(...)libanese-falafel-mix
Die van Souqquote:Op maandag 21 december 2020 14:18 schreef Myraela het volgende:
[..]
Dat was niet die ik had. Maar nu weet ik niet meer zeker welke @:Lonaa had. Ik dacht die van Souq, die had ik tenminste: https://www.ah.nl/product(...)libanese-falafel-mix
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |