lyer in de ring.... neergegaan in de 1ste rondequote:
Trump die zegt dat de bookies geen weddenschappen meer accepteerden...quote:Op maandag 14 december 2020 19:36 schreef Arcee het volgende:
[ twitter ]
Trump: "I worry about the country having an illegitimate president. That's what I worry about. A president that lost and lost badly. This wasn't, like, a close election."
Trump blijft te bizar voor woorden en nauwelijks een Rep die tegensputtert. Onvoorstelbaar.
Allemaal backdoors geļnstalleerd door in de MAGA geļnfiltreerde Ruskies.quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op maandag 14 december 2020 20:02 schreef Korenfok het volgende:
Nu heeft conservatief VS moeite met het feit dat Jill Biden Dr. J. Biden heet (omdat ze een phd heeft). Echt te zielig voor woorden. Een ex pinup girl en een man die 5 keer gescheiden is, is het ultieme christelijk conservatieve waarden.
Maar een vrouw met een PHD, dit is het einde der tijden.
Is There a Doctor in the White House? Not if You Need an M.D.
de hele tekstWat een droefneuzerijSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Jahaaa.. Mijn mening verandert vaak. Niet dat ik niet weet wat ik zeg. Maar ik houd mij liever niet vast aan oude denkbeelden als nieuwe beter zijn...
quote:Op maandag 14 december 2020 20:02 schreef Korenfok het volgende:
Nu heeft conservatief VS moeite met het feit dat Jill Biden Dr. J. Biden heet (omdat ze een phd heeft). Echt te zielig voor woorden. Een ex pinup girl en een man die 5 keer gescheiden is, is het ultieme christelijk conservatieve waarden.
Maar een vrouw met een PHD, dit is het einde der tijden.
Is There a Doctor in the White House? Not if You Need an M.D.
de hele tekstZat vanmiddag nog wel te lezen en filmpjes te kijken over Republikeinse "christenen". Raaaaaaaaaaaar volk wel die volgens mij nog maar amper weten wat er in de bijbel staat. Zou zelfs wel CINO's durven noemen, Christians In Name Only.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn
Tot Joe zijn hand weer op iemands schouder legt en nog net niet van aanranding wordt beticht.quote:Op maandag 14 december 2020 20:19 schreef xpompompomx het volgende:
[..]
Zat vanmiddag nog wel te lezen en filmpjes te kijken over Republikeinse "christenen". Raaaaaaaaaaaar volk wel die volgens mij nog maar amper weten wat er in de bijbel staat. Zou zelfs wel CINO's durven noemen, Christians In Name Only.
En de overheid moet vooral weer zuinig zijn he!!quote:Op maandag 14 december 2020 20:34 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
We zijn weer terug bij janken over mosterd op een hamburger en beige pakken.
Uiteraard.quote:Op maandag 14 december 2020 20:35 schreef Szura het volgende:
[..]
En de overheid moet vooral weer zuinig zijn he!!
Dat is dan ook het echte gevaar. Een man die opschept over het aanranden van vrouwen is daarentegen nog net niet de 2nd coming of Christ.quote:Op maandag 14 december 2020 20:34 schreef SaintOfKillers het volgende:
[..]
Tot Joe zijn hand weer op iemands schouder legt en nog net niet van aanranding wordt beticht.
Nu nog wachten tot Biden de buurman van de kapper van de bakker van de opa van een aangetrouwde achternicht benoemt in zijn kabinet en wordt beschuldigd van schandalig nepotisme.quote:Op maandag 14 december 2020 20:35 schreef Szura het volgende:
[..]
En de overheid moet vooral weer zuinig zijn he!!
Ja, nog geen faithless electors.quote:Op maandag 14 december 2020 20:36 schreef heywoodu het volgende:
Niet opgelet nog, maar zoals verwacht nog niks bijzonders en gewoon netjes alle kiezers die Biden en Trump op dit moment ook zouden moeten hebben?
En krijgen we ze ook van elke staat te horen, of is dat pas op 6 januari als de Senaat ze geteld heeft?quote:
Hier wordt het live bij gehouden: https://www.washingtonpos(...)d=lk_inline_manual_2 (net als op andere sites)quote:Op maandag 14 december 2020 20:42 schreef heywoodu het volgende:
[..]
En krijgen we ze ook van elke staat te horen, of is dat pas op 6 januari als de Senaat ze geteld heeft?
Dit is nooit heel erg spannend. Krijgt ook nooit enige aandacht. In Nederland in elk geval niet.quote:Op maandag 14 december 2020 20:36 schreef heywoodu het volgende:
Niet opgelet nog, maar zoals verwacht nog niks bijzonders en gewoon netjes alle kiezers die Biden en Trump op dit moment ook zouden moeten hebben?
Maar een formaliteit is dit van vandaag (normaal gesproken) in principe ook toch?quote:Op maandag 14 december 2020 20:44 schreef SnertMetChoco het volgende:
[..]
Hier wordt het live bij gehouden: https://www.washingtonpos(...)d=lk_inline_manual_2 (net als op andere sites)
Formeel worden ze op 6 januari in de Senaat geteld en al-dan-niet geaccepteerd door het Congress wat dan zitting houdt, maar dat is (normaal gesproken) meer een formaliteit.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |