Maar als de besmettingscijfers nu zo fors toenemen, kan het heel goed zijn dat over een week of 1 a 2, de ziekenhuizen het nog drukker krijgen.quote:Op donderdag 10 december 2020 14:21 schreef zoost het volgende:
[..]
[..]
Het aantal personen op de IC neemt al weken (vanaf eerste week november) af, en heeft nooit het niveau van begin dit jaar gehaald. Lijkt mij meer iets om op te focussen dan het aantal positieve PCR tests. m.a.w. de zorg kan het prima aan.
Ik hoop van harte dat het vooral aan die vergrote testcapaciteit ligt... maar een toename als dit is wel heel significant dan zouden de komende dagen geen toename mogen laten zien.quote:Op donderdag 10 december 2020 14:23 schreef VoMy het volgende:
[..]
Nee, dit komt rekentechnisch niet uit wat je zegt. Ik snap die focus op dagcijfers sowieso niet, maar het schijnt nogal populair te zijn hier.
Een uitslag als deze past, met de cijfers van vorige week en deze week, prima in een beeld van 20% meer testen over een week gezien.
School van één van mijn kinderen vandaag al in allerijl.quote:Op donderdag 10 december 2020 14:24 schreef Noek het volgende:
[..]
Dan zijn iig de SCHOLEN GESLOTEN!
Voor de balans.
Ik heb de grafieken niet bij de hand, maar volgens mij stijgen de besmettingen als een paar weken en blijven de ziekenhuisopnames constant en daalt de opnames op de IC. Oversterfte daalt ook.quote:Op donderdag 10 december 2020 14:26 schreef Cue_ het volgende:
[..]
Maar als de besmettingscijfers nu zo fors toenemen, kan het heel goed zijn dat over een week of 1 a 2, de ziekenhuizen het nog drukker krijgen.
Daar zit natuurlijk ook altijd een vertraging in.
Is vandaag op stel en sprong gesloten?quote:Op donderdag 10 december 2020 14:27 schreef Mammietje het volgende:
[..]
School van één van mijn kinderen vandaag al in allerijl.
En zie het inderdaad in de cijfers terug...
Ik hoop dat de it is over 9000 meme nog even in de ijskast mag blijven.quote:Op donderdag 10 december 2020 14:27 schreef D_A het volgende:
Kunnen we morgen theoretisch weer over de 10k gaan
Maar dat moet wel. Stel dat we even puur deze cijfers pakken, dan zijn we in 2 weken naar een verdubbeling gegaan. Dat is sneller dan de daadwerkelijke piek in oktober, toen we op 20 dagen zaten. Dat had je in de cijfers aan moeten zien komen. We hebben nu een tijd stabiel gestaan en zijn sinds het moment van beleidswijziging hard gestegen. In mijn hoofd is dat het enige logische scenario.quote:Op donderdag 10 december 2020 14:26 schreef Momo het volgende:
[..]
Ik hoop van harte dat het vooral aan die vergrote testcapaciteit ligt... maar een toename als dit is wel heel significant dan zouden de komende dagen geen toename mogen laten zien.
38 gemelde besmettingen in de afgelopen 24 uur. Dat waren er de afgelopen weken niet meer dan gemiddeld 10 en piekte hoogstens een keer op 15. Dus een ruime verdubbelingquote:Op donderdag 10 december 2020 14:26 schreef bloodymary1 het volgende:
He, mijn Gemeente is ineens knaldonkerrood, nog roder dan Urk. (Nederweert). Ik ken eigenlijk niemand die het heeft momenteel.
Is die correlatie zo groot tussen deze cijfers en de besmettingen?quote:Op donderdag 10 december 2020 14:27 schreef Benny het volgende:
De trendlijn van de rioolcijfers lopen elke keer een weekje voor t.o.v. besmetingscijfers. Na een piekje dalen we als het goed is weer
[ afbeelding ]
Ik had wel (pessimistisch vond ik) boven de 7000 verwacht maar deze zag ik ook niet aankomen.quote:Op donderdag 10 december 2020 14:27 schreef TheVulture het volgende:
Men, 8700 besmettingen had ik nou ook weer niet verwacht
En maar praten over versoepelen en dat zaken weer open moeten, we gaan eerder gewoon naar een volledige lockdown toe
Verwacht ik ook ja, ziekenhuizen vol met relatief jonge mensen en ouderen en kwetsbaren gevaccineerd.quote:Op donderdag 10 december 2020 14:27 schreef groenen het volgende:
Mes gaat in januari heerlijk aan twee kanten snijden. Vaccinaties en infecties met grote aantallen. Groepsimmuniteit incoming.
quote:Op donderdag 10 december 2020 14:27 schreef D_A het volgende:
Kunnen we morgen theoretisch weer over de 10k gaan
quote:Op donderdag 10 december 2020 14:29 schreef capricia het volgende:
NOS meldt dat het percentage besmet hetzelfde is.
Ok, dat zou wel mooi zijn dan!quote:Volgens het RIVM zijn er geen bijzondere omstandigheden, zoals een storing eerder in de week, om het hoge aantal tests te verklaren. Wel is er relatief veel getest, waardoor het percentage positieve tests gelijk is gebleven, laat een woordvoerder weten. "Maar het blijft een zorgelijk aantal."
Ziekenhuisopnames t.o.v. vorige week: +26,9%quote:Op donderdag 10 december 2020 14:28 schreef zoost het volgende:
[..]
Ik heb de grafieken niet bij de hand, maar volgens mij stijgen de besmettingen als een paar weken en blijven de ziekenhuisopnames constant en daalt de opnames op de IC.
Gisteravond laat. Vandaag gesloten in voorbereiding op thuisonderwijs en overleg wat te doen met de toetsweek die morgen begint...quote:Op donderdag 10 december 2020 14:28 schreef Noek het volgende:
[..]
Is vandaag op stel en sprong gesloten?
Wel afhankelijk van de vraag welk aandeel van de positief getesten asymptomatisch is (want testen zonder klachten mag sinds 1 december). Die zullen niet snel in het ziekenhuis belanden lijkt me.quote:Op donderdag 10 december 2020 14:26 schreef Cue_ het volgende:
[..]
Maar als de besmettingscijfers nu zo fors toenemen, kan het heel goed zijn dat over een week of 1 a 2, de ziekenhuizen het nog drukker krijgen.
Daar zit natuurlijk ook altijd een vertraging in.
wat een aso volk he!!quote:Op donderdag 10 december 2020 14:29 schreef Za het volgende:
Inmiddels in NL weer meer besmettingen dan in Duitsland, Frankrijk, België, Spanje, Italië etc.
We zijn een trots opstandig volk, vrijheid van verspreiding!
Gelijk te krijgen in wat?quote:Op donderdag 10 december 2020 14:31 schreef Mr.Sandman het volgende:
Ik vind het bijna prachtig. Pijnlijke manier om gelijk te krijgen.
Klopt, er wordt meer getest, misschien ook meer besmettingen onder de minder-ouderen, welke nu ineens getest worden en daarvoor enkel besmet maar niet geteld werden.quote:Op donderdag 10 december 2020 14:30 schreef belanov het volgende:
Wel afhankelijk van de vraag welk aandeel van de positief getesten asymptomatisch is (want testen zonder klachten mag sinds 1 december). Die zullen niet snel in het ziekenhuis belanden lijkt me.
Kerst meegenomen?quote:Op donderdag 10 december 2020 14:30 schreef Zwansen het volgende:
20 dagen zoals deze achter elkaar en we zijn weer een procent dichtbij groepsimmuniteit.
Oh langer al zelfs, sinds 1 oktober. Sinds die datum draagt bijna iedereen ze al hoor. Behalve een paar eigenwijze figuren zoals ik.quote:
Hij heeft gelijk volgens zijn eigen gelijk. In zijn logica komt het dus niet door de horeca. Ik denk zelfs dat hij de man is van het de noititie van het EZK. Statistiek voor dummies.quote:Op donderdag 10 december 2020 14:31 schreef WheeledWarrior het volgende:
[..]
Gelijk te krijgen in wat?
Het zou mooi zijn als het een storing was.... Aan die verklaring is volgens mij niets positief. Want dat betekend waarschijnlijk gewoon dat een groot gedeelte zich niet goed voelde/symptomen had en daardoor is gaan testen.quote:Op donderdag 10 december 2020 14:30 schreef Momo het volgende:
[..]
[..]
Ok, dat zou wel mooi zijn dan!
quote:Op donderdag 10 december 2020 14:32 schreef aartstyle het volgende:
[..]
Hij heeft gelijk volgens zijn eigen gelijk. In zijn logica komt het dus niet door de horeca. Ik denk zelfs dat hij de man is van de notitie van het EZK. Statistiek voor dummies.
Zomaar een GGD:quote:Op donderdag 10 december 2020 14:26 schreef Momo het volgende:
[..]
Ik hoop van harte dat het vooral aan die vergrote testcapaciteit ligt... maar een toename als dit is wel heel significant dan zouden de komende dagen geen toename mogen laten zien.
'Trots' is nu niet direct het gevoel dat op dit moment in me opborrelt...quote:Op donderdag 10 december 2020 14:29 schreef Za het volgende:
Inmiddels in NL weer meer besmettingen dan in Duitsland, Frankrijk, België, Spanje, Italië etc.
We zijn een trots opstandig volk, vrijheid van verspreiding!
Maar als het percentage van de hoeveelheid testen dus hoger word, is dat wel 'zorgwekkend'.quote:Op donderdag 10 december 2020 14:33 schreef VoMy het volgende:
[..]
Zomaar een GGD:
https://www.twentsegezond(...)oard/cijfers-corona/
[ afbeelding ]
Tikken gewoon 25% meer tests af dan vorige week op dezelfde dag. En dat is gewoon de eerste de beste GGD waarvan ik het dashboard bekijk en die aan dagelijkse testdatameldingen doen.
Positieve testmeldingen worden echt totaal overschat in hoeveel het zegt.
2 weken dan waarschijnlijk, tot besmetting en dat mensen zo ziek worden dat ze het ziekenhuis nodig hebben.quote:Op donderdag 10 december 2020 14:26 schreef Cue_ het volgende:
[..]
Maar als de besmettingscijfers nu zo fors toenemen, kan het heel goed zijn dat over een week of 1 a 2, de ziekenhuizen het nog drukker krijgen.
Daar zit natuurlijk ook altijd een vertraging in.
Iedereen die besmet is 1000 euro boete geven, want die hebben zich niet aan de coronawetten gehouden.quote:Op donderdag 10 december 2020 14:33 schreef WheeledWarrior het volgende:
Hoe kan Nederland dit nog omdraaien?
Het leger erop!quote:Op donderdag 10 december 2020 14:33 schreef WheeledWarrior het volgende:
Hoe kan Nederland dit nog omdraaien?
Maar goed, ook al zijn het de asymptomaten die nu dus wel getest worden, dan blijkt alsnog dat er dus wel een heleboel positieven rondliepen die het niet van zichzelf zouden hebben geweten en ongemerkt anderen hadden kunnen besmetten. Als het goed is, gaan ze nu met de positieve testuitslag in quarantaine. Scheelt op termijn toch weer, lijkt me.quote:Op donderdag 10 december 2020 14:24 schreef chratnox het volgende:
[..]
Ja, meer (asymptomatisch) testen om uit quarantaine te komen.
Sinds 1 december mag dat en nu, 10 dagen later, zijn de cijfers flink hoger. Laten we even zeggen dat per persoon die daadwerkelijk positief getest is 3 mensen BCO moeten doen, dan stijgen je cijfers ineens keihard na de 5e dag.
Er is niets veranderd behalve de toevoeging van testen uit BCO/coronamelder app. Dan is het logischer dat dat voor de verandering zorgt dan dat we ineens hebben besloten van de maatregelen te zeggen: DIKKE DOEI!
Nouja het percentage is niet anders, dus voor een tijdje zijn er ongeveer evenveel mensen besmet in Nederland.quote:Op donderdag 10 december 2020 14:32 schreef Anton91 het volgende:
[..]
Het zou mooi zijn als het een storing was.... Aan die verklaring is volgens mij niets positief. Want dat betekend waarschijnlijk gewoon dat een groot gedeelte zich niet goed voelde/symptomen had en daardoor is gaan testen.
1 week na symptomen word je meestal opgenomen in het ziekenhuis, als je opgenomen wordt.quote:Op donderdag 10 december 2020 14:34 schreef DustPuppy het volgende:
[..]
2 weken dan waarschijnlijk, tot besmetting en dat mensen zo ziek worden dat ze het ziekenhuis nodig hebben.
Ja, en volgens de woordvoerder van het RIVM is dat dus niet het geval.quote:Op donderdag 10 december 2020 14:34 schreef Anton91 het volgende:
[..]
Maar als het percentage van de hoeveelheid testen dus hoger word, is dat wel 'zorgwekkend'.
Niks aan de hand danquote:Op donderdag 10 december 2020 14:34 schreef Noordzijde het volgende:
"Wel is er relatief veel getest, waardoor het percentage positieve tests gelijk is gebleven"
haha, ja dat is wel lastig als je kinderen hebt die gewoon naar school gaan/moeten.quote:Op donderdag 10 december 2020 14:34 schreef Janneke141 het volgende:
[..]
Iedereen die besmet is 1000 euro boete geven, want die hebben zich niet aan de coronawetten gehouden.
Kelder toch?quote:Op donderdag 10 december 2020 14:34 schreef Mr.Sandman het volgende:
Als je in shock bent heb je op zolder gezeten.
Thanks, dit is dus wel echt een grote toename van het testen.quote:Op donderdag 10 december 2020 14:33 schreef VoMy het volgende:
[..]
Zomaar een GGD:
https://www.twentsegezond(...)oard/cijfers-corona/
[ afbeelding ]
Tikken gewoon 25% meer tests af dan vorige week op dezelfde dag. En dat is gewoon de eerste de beste GGD waarvan ik het dashboard bekijk en die aan dagelijkse testdatameldingen doen.
Positieve testmeldingen worden echt totaal overschat in hoeveel het zegt.
Als je al iets wil doen, kijk dan naar regio's en welke regio harder stijgt dan andere regio's. Daar gaat het dan wellicht 'mis' - maar zo naar dat ene cijfer kijken en concluderen dat het verkeerd gaat, dat kan helemaal niet.
Misschien kunnen ze overwegen in het uiterste geval de retail te sluiten. Haha! Oh nee.quote:Op donderdag 10 december 2020 14:33 schreef WheeledWarrior het volgende:
Hoe kan Nederland dit nog omdraaien?
Dat werkt dus niet, want het probleem is dat als je mensen ervoor gaat beboeten dat mensen zich niet meer laten testen.quote:Op donderdag 10 december 2020 14:34 schreef Janneke141 het volgende:
[..]
Iedereen die besmet is 1000 euro boete geven, want die hebben zich niet aan de coronawetten gehouden.
Vermoedelijk speelt dat ja. Mijn broertje werkt bij de planning van de testen en zegt dat er sinds 1 december veel mensen zijn die geen klachten hebben maar in contact zijn geweest met een besmet persoon en middels een negatieve test quarantaine tijdens de feestdagen willen voorkomen.quote:Op donderdag 10 december 2020 14:31 schreef Cue_ het volgende:
[..]
Klopt, er wordt meer getest, misschien ook meer besmettingen onder de minder-ouderen, welke nu ineens getest worden en daarvoor enkel besmet maar niet geteld werden.
Blijft lastig
Ja, maar demense zijn toch de schuld van deze ellende? Dan moeten we demense ook straf geven.quote:Op donderdag 10 december 2020 14:36 schreef Anton91 het volgende:
[..]
Dat werkt dus niet, want het probleem is dat als je mensen ervoor gaat beboeten dat mensen zich niet meer laten testen.
Als dit idd zo zal gaan, zouden we dus over 2/3 weken evt een flinke daling weer moeten gaan zien??quote:Op donderdag 10 december 2020 14:34 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Maar goed, ook al zijn het de asymptomaten die nu dus wel getest worden, dan blijkt alsnog dat er dus wel een heleboel positieven rondliepen die het niet van zichzelf zouden hebben geweten en ongemerkt anderen hadden kunnen besmetten. Als het goed is, gaan ze nu met de positieve testuitslag in quarantaine. Scheelt op termijn toch weer, lijkt me.
Dat wordt een verticale lijn richting groepsimmuniteit vanaf maart.quote:Op donderdag 10 december 2020 14:36 schreef 4-elements het volgende:
Meer tests, maar gelijk percentage positieven. Dus per saldo verandert er dan toch weinig?
Je zou hopen dat als er veel meer getest word, dat het percentage lager is, dan zegt het natuurlijk meer. Nu betekend het denk ik gewoon dat een deel of in contact is geweest met een besmet iemand en daardoor zich laat testen of zelf symptomen ontwikkeld.quote:Op donderdag 10 december 2020 14:34 schreef Momo het volgende:
[..]
Nouja het percentage is niet anders, dus voor een tijdje zijn er ongeveer evenveel mensen besmet in Nederland.
En dat noemen we dan het kerstvakantie-effect. Als argument om de scholen toch vooral langer dicht te houden.quote:Op donderdag 10 december 2020 14:37 schreef Cue_ het volgende:
[..]
Als dit idd zo zal gaan, zouden we dus over 2/3 weken evt een flinke daling weer moeten gaan zien??
Decimeren.quote:Op donderdag 10 december 2020 14:37 schreef Janneke141 het volgende:
[..]
Ja, maar demense zijn toch de schuld van deze ellende? Dan moeten we demense ook straf geven.
Scholen vanaf maandag sluiten.quote:Op donderdag 10 december 2020 14:33 schreef WheeledWarrior het volgende:
Hoe kan Nederland dit nog omdraaien?
Dit dus.quote:Op donderdag 10 december 2020 14:37 schreef Noordzijde het volgende:
- Veel mensen zonder klachten worden nu opgemerkt
- Testcapaciteit is bizar verhoogd
- Percentage positieve tests is nagenoeg gelijk gebleven
Tussen alle blinde emotie staat er toch nog één bericht die niet als stier op een rode lap afgaat op de dagcijfers.quote:Op donderdag 10 december 2020 14:29 schreef capricia het volgende:
NOS meldt dat het percentage besmet hetzelfde is.
Gooi alles gewoon maar eens een week dicht tussen kerst en Oud en Nieuw... dwing iedereen maar eens weekje te ganzenborden thuis met het gezin ipv de meubelboulevards af te struinenquote:Op donderdag 10 december 2020 14:36 schreef Mr.Sandman het volgende:
[..]
Misschien kunnen ze overwegen in het uiterste geval de retail te sluiten. Haha! Oh nee.
Was het niet andersom? Dat maar 20 (30 dacht ik eigenlijk) procent zich er wel aan houdt?quote:Op donderdag 10 december 2020 14:37 schreef TheVulture het volgende:
Ik hoorde echter vandeweek ergens dat 20% van positief geteste mensen zich daar niet eens aan houdt...
Het gevolg is dat het aantal (getelde) besmettingen naar de beneden gaat, dus dan werkt het! Toch?quote:Op donderdag 10 december 2020 14:36 schreef Anton91 het volgende:
[..]
Dat werkt dus niet, want het probleem is dat als je mensen ervoor gaat beboeten dat mensen zich niet meer laten testen.
Volgens mij klopt dat argument niet helemaal, want dan had je wel een gigantische stijging ineen keer gezien vanaf 1 december en niet langzaam aan zoals nu het geval is.quote:Op donderdag 10 december 2020 14:35 schreef Noordzijde het volgende:
Sinds 1 december kan je je ook laten testen zonder klachten. Dus er is vermoedelijk ook een groot deel van de positief geteste mensen die dus geen klachten hebben. Niet zo'n paniek mensen.
Bedoel je met gelijk krijgen dat je in het begin al zei dat het stom was en niks zou helpen dat de horeca als enige dicht ging. En dat de mobiliteit gewoon net zo hoog is als anders, met name ook door de scholen. En dat ze het hetzelfde hadden moeten doen als in het voorjaar met de intelligente lockdown en dat mondkapjes geen fuck doen? Dat zeg ik namelijk ook steeds.quote:Op donderdag 10 december 2020 14:31 schreef Mr.Sandman het volgende:
Ik vind het bijna prachtig. Pijnlijke manier om gelijk te krijgen.
Dat zou helemaal een aanfluiting zijnquote:Op donderdag 10 december 2020 14:38 schreef Tijn het volgende:
[..]
Was het niet andersom? Dat maar 20 (30 dacht ik eigenlijk) procent zich er wel aan houdt?
De dagcijfers van 1 december waren niet alleen van 1 december he.quote:Op donderdag 10 december 2020 14:39 schreef Anton91 het volgende:
[..]
Volgens mij klopt dat argument niet helemaal, want dan had je wel een gigantische stijging ineen keer gezien vanaf 1 december en niet langzaam aan zoals nu het geval is.
Maar denk je niet dat het percentage positief geteste mensen onder de mensen met symptomen hoger ligt als onder de mensen zonder symptomen? Dus als een hoop mensen zonder symptomen zouden testen, zou het percentage positief geteste mensen lager liggen.quote:
Meer handhaving en begeleiding bij quarantaine zou best een goed idee zijn, denk ik.quote:Op donderdag 10 december 2020 14:39 schreef TheVulture het volgende:
[..]
Dat zou helemaal een aanfluiting zijn
Grof samengevat, ja.quote:Op donderdag 10 december 2020 14:39 schreef bloodymary1 het volgende:
[..]
Bedoel je met gelijk krijgen dat je in het begin al zei dat het stom was en niks zou helpen dat de horeca als enige dicht ging. En dat de mobiliteit gewoon net zo hoog is als anders, met name ook door de scholen. En dat ze het hetzelfde hadden moeten doen als in het voorjaar met de intelligente lockdown en dat mondkapjes geen fuck doen? Dat zeg ik namelijk ook steeds.
Haha, dat zou wel een goeie zijn ja.quote:Op donderdag 10 december 2020 14:34 schreef Janneke141 het volgende:
[..]
Iedereen die besmet is 1000 euro boete geven, want die hebben zich niet aan de coronawetten gehouden.
Het is 10 dagen na 1 december. De cijfers komen niet gelijk binnen op 1 december ehh...... Gaat nog een aantal dagen overeen.quote:Op donderdag 10 december 2020 14:39 schreef Anton91 het volgende:
[..]
Volgens mij klopt dat argument niet helemaal, want dan had je wel een gigantische stijging ineen keer gezien vanaf 1 december en niet langzaam aan zoals nu het geval is.
Nah..met heel veel meer testen, had ik een lager percentage positief verwacht.quote:Op donderdag 10 december 2020 14:38 schreef DireStraits7 het volgende:
[..]
Tussen alle blinde emotie staat er toch nog één bericht die niet als stier op een rode lap afgaat op de dagcijfers.
Ja, eerst wat onzinnigs roepen dat totaal niet klopt en dan zeggen dat het een aanfluiting is.quote:Op donderdag 10 december 2020 14:39 schreef TheVulture het volgende:
[..]
Dat zou helemaal een aanfluiting zijn
Mmmm, aan de andere kant zijn mensen die zonder klachten komen testen ook wel intensief in contact geweest met iemand met corona, dan is er ook wel een grote kans dat ze besmet zijn.quote:Op donderdag 10 december 2020 14:40 schreef Anton91 het volgende:
[..]
Maar denk je niet dat het percentage positief geteste mensen onder de mensen met symptomen hoger ligt als onder de mensen zonder symptomen? Dus als een hoop mensen zonder symptomen zouden testen, zou het percentage positief geteste mensen lager liggen.
Holy fuck.quote:Op donderdag 10 december 2020 14:15 schreef Benny het volgende:
8720 nieuwe positieve testen
198 nieuwe ziekenhuisopnames
26 nieuwe IC-opnames
61 nieuwe overlijdens
En hoe doe je dat dan met een relatief grote hoeveelheid die asymptomatisch is? Die gaan zich sowieso dan al niet laten testen en dan verspreid het nog harder.quote:Op donderdag 10 december 2020 14:37 schreef Janneke141 het volgende:
[..]
Ja, maar demense zijn toch de schuld van deze ellende? Dan moeten we demense ook straf geven.
De groep zonder symptomen is niet random, het zullen vaak huisgenoten of collega's zijn van mensen die wel positief getest zijn. En jongeren merken relatief weinig van het virus lijkt het, als je al die gevallen onder voetballers ziet die er niets van wisten.quote:Op donderdag 10 december 2020 14:40 schreef Anton91 het volgende:
[..]
Maar denk je niet dat het percentage positief geteste mensen onder de mensen met symptomen hoger ligt als onder de mensen zonder symptomen? Dus als een hoop mensen zonder symptomen zouden testen, zou het percentage positief geteste mensen lager liggen.
Er is in ieder geval weer iets meer ruimte om de nieuwe klap op te vangenquote:De ziekenhuizen hebben de afgelopen 24 uur 198 nieuwe coronapatiënten opgenomen. Dat laat het Landelijk Coördinatiecentrum Patiënten Spreiding weten. Het zijn 4 nieuwe opnames meer dan gisteren.
Het LCPS meldt dat er 26 nieuwe covidpatiënten op de intensive care zijn bijgekomen, die zijn vrijwel allemaal doorgestroomd van de verpleegafdelingen.
In totaal liggen 1648 coronapatiënten in het ziekenhuis, dat zijn er 36 minder dan de vorige dag, aldus het LCPS. Van het totaal liggen 469 patiënten nu op de intensive care, gisteren waren dat er 4 meer.
Ja, bezichtigingen in ons oude huis. We hebben ons best gedaan om de afspraken zo te verplaatsen dat we wel klaar zaten voor onze PC's op moment dat de cijfers bekend zouden worden, maar gefaaldquote:Op donderdag 10 december 2020 14:42 schreef dick_laurent het volgende:
[..]
Je bent er laat bij vandaag
Het geld wat nu met bakken tegelijk wordt uitgegeven, moet toch op een of andere manier ooit terug hequote:Op donderdag 10 december 2020 14:40 schreef bloodymary1 het volgende:
[..]
Haha, dat zou wel een goeie zijn ja.
Ja, maar dan is het raar dat sinds 1 december de gevallen snel omhoog gaan. Dan zou het logischer zijn als sinds 1 december de gevallen gigantisch omhoog schoten en bij een reproductiegetal van 1 gelijk zouden blijven. Nu lijkt het reproductiegetal flink boven de 1 te zitten.quote:Op donderdag 10 december 2020 14:42 schreef Momo het volgende:
[..]
Mmmm, aan de andere kant zijn mensen die zonder klachten komen testen ook wel intensief in contact geweest met iemand met corona, dan is er ook wel een grote kans dat ze besmet zijn.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |