Tschquote:Op woensdag 9 december 2020 17:16 schreef Fogel het volgende:
Veel plezier verder, ik rij even naar de piste.
Tschussquote:Op woensdag 9 december 2020 17:16 schreef Fogel het volgende:
Veel plezier verder, ik rij even naar de piste.
ik vond het altijd wel leuk. Ook al gaf je de helft wegquote:Op woensdag 9 december 2020 17:15 schreef Haags het volgende:
[..]
Ik vond die pakketten geen tering aan.
Ja precies, dan is er toch niks leuks aan.quote:Op woensdag 9 december 2020 17:17 schreef dud0r het volgende:
[..]
ik vond het altijd wel leuk. Ook al gaf je de helft weg
Ik heb echt mooie dingen gehad,horloges,geurtjes.maar ook de standaard pakketten.quote:Op woensdag 9 december 2020 17:14 schreef dud0r het volgende:
[..]
Vroegah was de waarde volgens mij ook wel hoger. Kreeg iedereen een doos waar van alles in zat maar paar jaar terug zijn ze overgestapt dat je zelf mag uitzoeken.
En dan zit er ook wel een traditioneel pakket bij maar dan zie je op het plaatje al wat er in zit. Dan is de verrassing er af.
Ik ben er op een gegeven moment na een jaar wel mee gestopt en weer begonnen met meer te fietsen omdat ik ineens bijna 10 kg boven mijn ideale gewicht zatquote:Op woensdag 9 december 2020 16:59 schreef DJMO het volgende:
[..]
Doet mijn dochter ook![]()
Dat is een beetje primair de reden geweest dat ik juist begon met wandelen
Iets weggeven is ook leukquote:Op woensdag 9 december 2020 17:18 schreef Haags het volgende:
[..]
Ja precies, dan is er toch niks leuks aan.
10 kg boven je gewicht, @dud0r lacht daarom.quote:Op woensdag 9 december 2020 17:18 schreef DerRabbit het volgende:
[..]
Ik ben er op een gegeven moment na een jaar wel mee gestopt en weer begonnen met meer te fietsen omdat ik ineens bijna 10 kg boven mijn ideale gewicht zat
Hey mam kijk eens, een lekker potje jam.Ja tis frambozen hoor. Ik vind hem niet te vreten dus jij mag hem hebben. Nou dag hoor.quote:
Maar @dud0r is dan een echte viesdikzakquote:Op woensdag 9 december 2020 17:19 schreef Haags het volgende:
[..]
10 kg boven je gewicht, @:dud0r lacht daarom.
Krijgt ie ook constant bekeuring op straat omdat hij als een veel te grote groep wordt gezien?quote:Op woensdag 9 december 2020 17:19 schreef Haags het volgende:
[..]
10 kg boven je gewicht, @:dud0r lacht daarom.
10 kg, hij zit daar zeker 150% boven.quote:Op woensdag 9 december 2020 17:20 schreef DerRabbit het volgende:
[..]
Maar @:dud0r is dan een echte viesdikzak
quote:Op woensdag 9 december 2020 17:20 schreef hemarookworst het volgende:
[..]
Krijgt ie ook constant bekeuring op straat omdat hij als een veel te grote groep wordt gezien?
Ja, hij telt voor 6.quote:Op woensdag 9 december 2020 17:20 schreef hemarookworst het volgende:
[..]
Krijgt ie ook constant bekeuring op straat omdat hij als een veel te grote groep wordt gezien?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |