Hoezo dat nou weer? Het duurt ook altijd nog 9 maanden, als je geluk hebt tenminste.quote:Op woensdag 9 december 2020 11:55 schreef Predator40 het volgende:
[..]
je bent echt achterlijk om in deze tijd kinderen op de wereld te zetten imo
Tja, je moet die vraag stellen zodat je een leuk filmpje, met wat knippen en plakken, kan maken voor de verkiezingen.quote:
Het is toch simpel? Het virus heeft een eigen identiteit volgens sommigen, dus we moeten het virus gewoon vragen mensen in de horeca met rust te laten, net als gelukt is in kerken.quote:Op woensdag 9 december 2020 12:01 schreef Cue_ het volgende:
[..]
Het schiet echt niet op daar..
"mensen hebben persoonlijk contact nodig.." ja leuk, maar gaat dan vervolgens over de horeca verder. Wat vanDissel ook zegt, je verschuift de shit. of het nu thuis is of horeca.
Een beetje virus leest eerst de menu kaart voor het naar binnen stapt, natuurlijk.quote:Op woensdag 9 december 2020 12:02 schreef chratnox het volgende:
[..]
Het is toch simpel? Het virus heeft een eigen identiteit volgens sommigen, dus we moeten het virus gewoon vragen mensen in de horeca met rust te laten, net als gelukt is in kerken.
Zou het virus luisteren als we restaurants inschrijven als plaatsen van geloofsbelijdenis?
Tegelijkertijd is die ‘ja, maar als die maatregel er niet was geweest was het nog erger geweest’ ook niet te bewijzen. Die counter verpest elke discussie ook wel een beetje, want je kan nooit bewijzen of het erger zou zijn geweest als de restaurants open waren geweest. We weten het gewoon niet.quote:Op woensdag 9 december 2020 11:35 schreef Kyran het volgende:
Ik snap niet dat mensen serieus kunnen concluderen dat het sluiten van horeca geen zin heeft, omdat het aantal besmettingen nu weer stijgt.
Lezen jij en @Benny en @Jane het bericht uberhaupt wel? Dit staat er namelijk in:quote:
Geen reden tot paniek. Het is vaccin is natuurlijk niet getest op zwangere vrouwen en daarom is dus niet bekend wat de eventuele bijwerkingen zijn. Die zijn waarschijnlijk net zo mild als bij 'normale' mensen, maar ja in de wetenschap telt: Wanneer je het niet weet, geen uitspraken of voorspellingen over doen.quote:Reden voor de uitsluiting is dat er nog geen gegevens zijn over hoe het vaccin zich gedraagt bij zwangere vrouwen. Dat geldt trouwens ook voor vrouwen die borstvoeding geven. Op dit moment is het nog niet bekend of het vaccin via de moedermelk kan worden doorgegeven.
De bewoners wel maar het personeel en bezoek niet uiteraard.quote:Op woensdag 9 december 2020 08:40 schreef crystal_meth het volgende:
[..]
Ik zie niet meteen hoe het invloed zou hebben buiten de muren van het tehuis. Voor zover ik het begrijp zijn de bewoners geïsoleerd van de buitenwereld, en zullen ze daar blijven.
Jaquote:Op woensdag 9 december 2020 12:05 schreef erkel het volgende:
[..]
Lezen jij en @:Benny en @:Jane het bericht uberhaupt wel?
Het lijkt me niet heel raar om er vanuit te gaan dat er meerdere belangen spelen binnen het OMT? Het is niet dat de OMT-leden de hoogste vergoeding krijgen uitbetaald als ze adviseren om te mikken op zo min mogelijk besmettingen.quote:Op woensdag 9 december 2020 11:53 schreef chratnox het volgende:
[..]
Jij bent beter dan dit.. Een inhoudelijke discussie gaat je goed af, het is niet nodig hieraan mee te doen
We weten het nooit zeker, maar dat betekent niet dat er niks over te zeggen valt. En dat deed Van Dissel ook, verwijzen naar talloze internationale studies naar het effect van de opening/sluiting van de horeca.quote:Op woensdag 9 december 2020 12:04 schreef AlwaysHappy het volgende:
[..]
Tegelijkertijd is die ‘ja, maar als die maatregel er niet was geweest was het nog erger geweest’ ook niet te bewijzen. Die counter verpest elke discussie ook wel een beetje, want je kan nooit bewijzen of het erger zou zijn geweest als de restaurants open waren geweest. We weten het gewoon niet.
Er zijn geen zekerheden, maar er is wel degelijk een verschil tussen een mening van een leek en een onderzoek met beperkingen uitgevoerd door wetenschappers.quote:Ik heb het vaker gezegd, maar je kan het allemaal samen vatten met: we zitten in een crisis die al iets minder dan een jaar bezig is en we weten nog steeds niet met zekerheid waar dalingen en stijgingen vandaan komen. Kans bestaat dat die daling inderdaad inzette omdat de horeca dicht ging. Kans bestaat dat het inderdaad nog erger was geweest als de horeca nu open was. Maar het zijn ook geen zekerheden. Die daling kan ook zijn voortgekomen uit de extra algemeen voorzichtigheid bij mensen na een persconferentie. Of de herfstvakantie had wel degelijk een effect. Of een combo. Of puur de cafés en kroegen zorgden voor de besmettingen. En de stijging van nu kan ook door zoveel dingen komen.
Volksvertegenwoordigers. Dus als ze het volk vertegenwoordigen dan zegt dat misschien iets over onsquote:Op woensdag 9 december 2020 12:01 schreef Claudia_x het volgende:
Kunnen de leden van de Tweede Kamer zelf niet logisch nadenken?
Maar dat is ook niet het doel, dus waarom zouden ze daarop moeten mikken?quote:Op woensdag 9 december 2020 12:08 schreef Gretzl het volgende:
als ze adviseren om te mikken op zo min mogelijk besmettingen.
Misschien. Ik merk dat mijn misantropische trekken de laatste tijd vaker naar boven komen.quote:Op woensdag 9 december 2020 12:09 schreef Citizen.Erased het volgende:
[..]
Volksvertegenwoordigers. Dus als ze het volk vertegenwoordigen dan zegt dat misschien iets over ons
Huh, heb ik ergens iets anders beweerd? Ik heb alleen gezegd dat het rechtstreeks uit de bijsluiter kwam. Dat staat namelijk in het bericht.quote:Op woensdag 9 december 2020 12:05 schreef erkel het volgende:
[..]
Lezen jij en @:Benny en @:Jane het bericht uberhaupt wel? Dit staat er namelijk in:
[..]
Geen reden tot paniek. Het is vaccin is natuurlijk niet getest op zwangere vrouwen en daarom is dus niet bekend wat de eventuele bijwerkingen zijn. Die zijn waarschijnlijk net zo mild als bij 'normale' mensen, maar ja in de wetenschap telt: Wanneer je het niet weet, geen uitspraken of voorspellingen over doen.
Je merkt: In ben niet werkzaam in de wetenschap
Ik meen me te herinneren dat het Pfizer-vaccin niet geschikt is voor mensen met een hoger risico op bloedingen. Is daar inmiddels meer over bekend?quote:Op woensdag 9 december 2020 12:13 schreef Jane het volgende:
[..]
Huh, heb ik ergens iets anders beweerd? Ik heb alleen gezegd dat het rechtstreeks uit de bijsluiter kwam. Dat staat namelijk in het bericht.![]()
De allergiewaarschuwing is wel nieuw btw en was nog niet eerder bekend bij Pfizer. 2 NHS medewerkers hebben kennelijk een zware allergische reactie gekregen na toedoening. Het is nu 'breaking news' in allerlei (Britse) media. Dan mag het toch wel vermeld worden hier, lijkt me.
Wat wil je er nog meer over weten dan?quote:Op woensdag 9 december 2020 12:16 schreef Claudia_x het volgende:
[..]
Ik meen me te herinneren dat het Pfizer-vaccin niet geschikt is voor mensen met een hoger risico op bloedingen. Is daar inmiddels meer over bekend?
Misschien miste ik nog een stukje duiding, want nu ik het teruglees was het een goede constatering van jouw kant.quote:Op woensdag 9 december 2020 12:13 schreef Jane het volgende:
[..]
Huh, heb ik ergens iets anders beweerd? Ik heb alleen gezegd dat het rechtstreeks uit de bijsluiter kwam. Dat staat namelijk in het bericht.![]()
De allergiewaarschuwing is wel nieuw btw en was nog niet eerder bekend bij Pfizer. 2 NHS medewerkers hebben kennelijk een zware allergische reactie gekregen na toedoening. Het is nu 'breaking news' in allerlei (Britse) media. Dan mag het toch wel vermeld worden hier, lijkt me.
Wat ik gelezen had was het gewoon een advies hetzelfde als mensen met aids of koorts hebben. Dan moet een dokter per individueel geval bekijken of het handig is. (Hoewel Pfizer ook met een andere product als bijwerking had dat het bloed ergens naar toe ging wat niet bedoeling was).quote:Op woensdag 9 december 2020 12:16 schreef Claudia_x het volgende:
[..]
Ik meen me te herinneren dat het Pfizer-vaccin niet geschikt is voor mensen met een hoger risico op bloedingen. Is daar inmiddels meer over bekend?
en dan gister ook het bericht dat 60% van de zorgmedewerkers het vaccin niet gaat nemen of twijfelt .....quote:Op woensdag 9 december 2020 12:24 schreef Claudia_x het volgende:
Het volgende aan recente informatie gevonden:
De Britse registratie-autoriteit heeft het vaccin verder afgeraden voor mensen met antistollingsmedicijnen, of bloedingsziekten. Dit omdat een injectie in de spier voor bloedingsproblemen kan zorgen. Dit risico moet worden afgewogen tegen het risico van COVID, schrijft de MHRA. Bron
Darn, dat is een tegenvaller. Er zijn heel veel mensen die antistollingsmedicjinen nemen. Ik zou zelf het vaccin dus niet eens mogen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |