haha. Wauwquote:Op dinsdag 15 december 2020 14:05 schreef Sfancta het volgende:
Ben 24 uur gebanned in forza horizon 4 omdat ik als kenteken "coroned" had
Zeg dat je Coronel heet en dat het een spelfout was.quote:Op dinsdag 15 december 2020 14:05 schreef Sfancta het volgende:
Ben 24 uur gebanned in forza horizon 4 omdat ik als kenteken "coroned" had
Dat is wel royal sadnessquote:Op dinsdag 15 december 2020 14:05 schreef Sfancta het volgende:
Ben 24 uur gebanned in forza horizon 4 omdat ik als kenteken "coroned" had
Lekker man! Ik krijg hem morgen binnen waarschijnlijk. Vanaf dinsdagmiddag volgende week ook vakantie.quote:Op dinsdag 15 december 2020 11:29 schreef 2dope het volgende:
[..]
Beterrrrrr.
Grandioos apparaat man die Series X. Heb een tijdje vrij van werk dus ben al sinds zaterdag bijna non-stop aan het gamenVandaag maar even vuilnis wegbrengen
Jep!quote:Op woensdag 16 december 2020 12:43 schreef Skull-splitter het volgende:
Wat fijn dat die batterypacks van de One gewoon in de nieuwe controller passen en met een USB C gewoon laden
Denk dat laatste. AA's worden ook in anderhalve week leeggetrokken.quote:Op woensdag 16 december 2020 13:12 schreef AMDB het volgende:
[..]
Jep!
Gaan wel sneller leeg, of game ik gewoon meer de laatste tijd?
Heerlijk spel ja, ben er ook weer ff mee bezig. Toch wel nieuwsgierig naar die next-gen upgrade, hopelijk komt er nog een 60 fps mode.quote:Op woensdag 16 december 2020 13:13 schreef AMDB het volgende:
Control inmiddels uitgespeeld. Wat een topgame. Eerste game in jaren waar ik na het uitspelen nog niet uitgespeeld ben! Zit er aan te denken om Ultimate Edition te kopen met de expansions. Allicht even wachten op een deal en eerst Valhalla en CyberPunk uitspelen.
Wel suf dat je daar alleen de next-gen upgrade alleen "gratis" bij de Ultimate Edition kan krijgen. Heb los de game en season pass gekocht en nu klinkt het eigenlijk alsof je met de Ultimate Edition een gratis downgrade krijgt voor die game.quote:Op woensdag 16 december 2020 14:10 schreef 2dope het volgende:
[..]
Heerlijk spel ja, ben er ook weer ff mee bezig. Toch wel nieuwsgierig naar die next-gen upgrade, hopelijk komt er nog een 60 fps mode.
Ja bizarre keuze. Het is nog geen Spiderman debacle maar is close second.quote:Op woensdag 16 december 2020 14:24 schreef OMG het volgende:
[..]
Wel suf dat je daar alleen de next-gen upgrade alleen "gratis" bij de Ultimate Edition kan krijgen. Heb los de game en season pass gekocht en nu klinkt het eigenlijk alsof je met de Ultimate Edition een gratis downgrade krijgt voor die game.
welke?quote:Op woensdag 16 december 2020 14:20 schreef Blackst4r het volgende:
Meteen maar 7 games downloadeng.
Met deze pauper verbinding zal ik waarschijnlijk pas morgen lekker gamen.
Klopt, sowieso allemaal nogal onduidelijk qua versies en upgrades, dat heeft Remedy niet heel verstandig aangepakt. Los daarvan, Control is wel één van de beste uitziende games van het moment, upgrades of niet. Om over de geweldige physics nog maar te zwijgen...quote:Op woensdag 16 december 2020 14:24 schreef OMG het volgende:
[..]
Wel suf dat je daar alleen de next-gen upgrade alleen "gratis" bij de Ultimate Edition kan krijgen. Heb los de game en season pass gekocht en nu klinkt het eigenlijk alsof je met de Ultimate Edition een gratis downgrade krijgt voor die game.
Heb met Control een paar keer Max Payne vibes gehad. Weet niet precies waarom... Misschien het freaky verhaal, gecombineerd met bepaalde beelden. Het filmische af en toe? De "noire" stijl in Oceanview Motel? Kan m'n vinger er niet helemaal opleggen, maar het was een geweldig gevoel.quote:Op woensdag 16 december 2020 14:56 schreef 2dope het volgende:
[..]
Klopt, sowieso allemaal nogal onduidelijk qua versies en upgrades, dat heeft Remedy niet heel verstandig aangepakt. Los daarvan, Control is wel één van de beste uitziende games van het moment, upgrades of niet. Om over de geweldige physics nog maar te zwijgen...
Quantum Break was destijds ook al zo'n grafisch wonder als je bedenkt dat 't prima draaide op een stock Xbox One met die details. Leuke daarvan was dat 'ie in 72p werd gerendered en geen haan die er naar kraaide, omdat er zulke goede anti-aliasing werd toegepast. Hopelijk blijft Remedy dit soort games maken. Een nieuw Max Payne in deze Northlight Engine zou helemaal geweldig zijn, maar dan moeten ze eerst de IP van Rockstar terugkopen
Niet echt de nieuwste spellenquote:
Behalve directe referenties stond dezelfde man (Sam Lake) min of meer aan de wieg van beide games als schrijver en creative director, dus die vibes zijn niet echt vergezochtquote:Op woensdag 16 december 2020 15:12 schreef AMDB het volgende:
[..]
Heb met Control een paar keer Max Payne vibes gehad. Weet niet precies waarom... Misschien het freaky verhaal, gecombineerd met bepaalde beelden. Het filmische af en toe? De "noire" stijl in Oceanview Motel? Kan m'n vinger er niet helemaal opleggen, maar het was een geweldig gevoel.
Ja hele toffe games, met Alan Wake uiteraard ook in het rijtje. Behalve dat de shooter mechanics altijd van sublieme kwaliteit zijn vind ik telekenesis-achtige powers altijd heel vet in games.quote:M.b.t. QB: was ook erg mooi. Ik heb het gevoel dat QB de testcase was voor deze game. QB had een innovatief combat system, maar was vaak wat stroef, Control heeft veel mechanics overgenomen maar ze flink verbeterd. Ook enemies zijn minder frustrerend en leuker om te bevechten. Daarnaast zit Control vol met sfeer. Waar QB een "corporate" omgeving had, heeft Control dat ook maar met een laag subtiele humor eroverheen die alles in een "bizar" perspectief plaatst.
Doom Eternal heb ik ook weer ff gedownload op de XSX om even te checken op het "grote scherm", nadat ik 'm al redelijk veel gespeeld had op de pc. Huiveringwekkend hoe slecht m'n console-aim is in vergelijking met pcquote:Op woensdag 16 december 2020 15:36 schreef Blackst4r het volgende:
[..]
Niet echt de nieuwste spellen
Doom (ook al had ik die op ps pro, blijft baas)
Two point hospital
Battlefield 1 (een maatje heeft die ook)
Warzone (CoD)
Senua
Wasteland 3
Die nieuwe rollercoaster game.
No mans sky ga ik denk ik ook nog effe downen.
Mocht jij nog iets willen doen, kan ik dat ook wel downloadeng natuurlijk. Cyberpunk ga ik pas spelen na de nextgen update.
Wist ik niet!quote:Op woensdag 16 december 2020 15:39 schreef 2dope het volgende:
[..]
Behalve directe referenties stond dezelfde man (Sam Lake) min of meer aan de wieg van beide games als schrijver en creative director, dus die vibes zijn niet echt vergezochtHij is ook (letterlijk) het gezicht van de eerste twee Max Payne-games.
[..]
Ja hele toffe games, met Alan Wake uiteraard ook in het rijtje. Behalve dat de shooter mechanics altijd van sublieme kwaliteit zijn vind ik telekenesis-achtige powers altijd heel vet in games.
Cyberpun is s owieso bagger tot alles gepatcht is.quote:Op woensdag 16 december 2020 15:36 schreef Blackst4r het volgende:
[..]
Niet echt de nieuwste spellen
Doom (ook al had ik die op ps pro, blijft baas)
Two point hospital
Battlefield 1 (een maatje heeft die ook)
Warzone (CoD)
Senua
Wasteland 3
Die nieuwe rollercoaster game.
No mans sky ga ik denk ik ook nog effe downen.
Mocht jij nog iets willen doen, kan ik dat ook wel downloadeng natuurlijk. Cyberpunk ga ik pas spelen na de nextgen update.
Mijn console aim is vooral aim op body hoogte en dan links en rechts strafen.quote:Op woensdag 16 december 2020 15:43 schreef 2dope het volgende:
[..]
Doom Eternal heb ik ook weer ff gedownload op de XSX om even te checken op het "grote scherm", nadat ik 'm al redelijk veel gespeeld had op de pc. Huiveringwekkend hoe slecht m'n console-aim is in vergelijking met pcOp pc kan ik me prima redden in Nightmare, op XSX heb ik 't al af en toe moeilijk op hurt me plenty wat gewoon Normal is
_!
Dan ziet er alles super mooi uit en is het nog steeds een kutgame.quote:Op woensdag 16 december 2020 17:02 schreef Jimbo het volgende:
[..]
Cyberpun is s owieso bagger tot alles gepatcht is.
Leugens, maar het voelt vast goed met de kudde mee te rennen.quote:Op woensdag 16 december 2020 17:02 schreef Jimbo het volgende:
[..]
Cyberpun is s owieso bagger tot alles gepatcht is.
Ik moet hem sowieso even weer opnieuw spelen. Want ben er te lang mee gestopt op de PS4 pro, en moet even weer in komen. Is inderdaad lekker pittig.quote:Op woensdag 16 december 2020 15:43 schreef 2dope het volgende:
[..]
Doom Eternal heb ik ook weer ff gedownload op de XSX om even te checken op het "grote scherm", nadat ik 'm al redelijk veel gespeeld had op de pc. Huiveringwekkend hoe slecht m'n console-aim is in vergelijking met pcOp pc kan ik me prima redden in Nightmare, op XSX heb ik 't al af en toe moeilijk op hurt me plenty wat gewoon Normal is
_!
Oh god meneer is zo woke.quote:Op woensdag 16 december 2020 17:42 schreef Skull-splitter het volgende:
[..]
Leugens, maar het voelt vast goed met de kudde mee te rennen.
Geen idee, ik speel geen fps games op consoles en deze komt over een jaap wel op de pc. Zat te spelenquote:Op woensdag 16 december 2020 17:41 schreef Buitendam het volgende:
[..]
Dan ziet er alles super mooi uit en is het nog steeds een kutgame.
Er is een 60fps mod. Aanrader.quote:Op woensdag 16 december 2020 18:30 schreef xminator het volgende:
Ga voor het eerst serieus zitten om te beginnen aan skyrim. VR werkte niet zo lekker.
Ben benieuwd hoe het met alle mods gaat werken op de XsX.
Gamepass
mods op consoles?quote:Op woensdag 16 december 2020 18:45 schreef PjotterFRL het volgende:
[..]
Er is een 60fps mod. Aanrader.
quote:
Niets met woke te maken, wel met het kunnen temperen van verwachtingen.quote:
Ik snap er weinig van, die game speelt prima. Sinds de patch van afgelopen weekend 1 keer gehad dat "hostile area" niet verdween, en gisteravond deed de praat animatie en de audio van Regina het niet bij een gig. Maar wat er nou allemaal precies zo bagger zou zijn weet ik niet.quote:Op donderdag 17 december 2020 15:08 schreef Skull-splitter het volgende:
[..]
Niets met woke te maken, wel met het kunnen temperen van verwachtingen.
Er zitten wat bugs in, en op een base Xbox One of PS4 speelt het niet echt lekker. Maar het spel functioneert op elk ander platform prima, maar tis momenteel gewoon populair om het spel af te fakkelen.quote:Op donderdag 17 december 2020 15:11 schreef OMG het volgende:
[..]
Ik snap er weinig van, die game speelt prima. Sinds de patch van afgelopen weekend 1 keer gehad dat "hostile area" niet verdween, en gisteravond deed de praat animatie en de audio van Regina het niet bij een gig. Maar wat er nou allemaal precies zo bagger zou zijn weet ik niet.
sorry, maar op xsx heb ik toch genoeg bugs waardoor ik weer opnieuw een save kan laden. Wat gewoon de x1-versie is, er is nog geen next-gen patch. Het enige voordeel is dat we een stuk minder grafische ellende hebben tov x1/ps4. Want die trekken het compleet niet.quote:Op donderdag 17 december 2020 18:59 schreef Skull-splitter het volgende:
[..]
Er zitten wat bugs in, en op een base Xbox One of PS4 speelt het niet echt lekker. Maar het spel functioneert op elk ander platform prima, maar tis momenteel gewoon populair om het spel af te fakkelen.
Achievements werken niet met mods enabled, niet dat mij het boeit in Skyrim, misschien boeit het je wel.quote:Op woensdag 16 december 2020 18:30 schreef xminator het volgende:
Ga voor het eerst serieus zitten om te beginnen aan skyrim. VR werkte niet zo lekker.
Ben benieuwd hoe het met alle mods gaat werken op de XsX.
Gamepass
En dit soort taferelen zijn er voor het eerst zeker? Mensen reageren gewoon overstuur omdat ze onmogelijke verwachtingen hadden en het paard op het dak alweer vergeten waren.quote:Op donderdag 17 december 2020 22:14 schreef Pheno het volgende:
[..]
sorry, maar op xsx heb ik toch genoeg bugs waardoor ik weer opnieuw een save kan laden. Wat gewoon de x1-versie is, er is nog geen next-gen patch. Het enige voordeel is dat we een stuk minder grafische ellende hebben tov x1/ps4. Want die trekken het compleet niet.
Die verwachtingen zij geschept door cdpr. Niemand houdt ze tegen om ze te temperen, maar door GEEN gameplay op base last-gen consoles te tonen en GEEN early reviewcodes voor consoles op te sturen wilden ze duidelijk niet laten weten hoe kut het draait op x1 voor de release.quote:Op donderdag 17 december 2020 23:22 schreef Skull-splitter het volgende:
[..]
En dit soort taferelen zijn er voor het eerst zeker? Mensen reageren gewoon overstuur omdat ze onmogelijke verwachtingen hadden en het paard op het dak alweer vergeten waren.
Beetje No Man's Sky verhaal dit. Enorme hype, enorme flop bij launch en een jaar later een topgame gewordenquote:Op donderdag 17 december 2020 23:30 schreef Pheno het volgende:
[..]
Die verwachtingen zij geschept door cdpr. Niemand houdt ze tegen om ze te temperen, maar door GEEN gameplay op base last-gen consoles te tonen en GEEN early reviewcodes voor consoles op te sturen wilden ze duidelijk niet laten weten hoe kut het draait op x1 voor de release.
Dat wordt ze vooral kwalijk genomen. En het gaat vast flink gepatched worden, maar ik koop geen game om daarna maanden te laten liggen voordat het optimaal te spelen isdat geldt voor elke game, elke ontwikkelaar. En nu is het cdpr, die ook eens op hun bek gaat. Leren ze hopelijk ook van dat ze niet onschendbaar zijn. Net zo min als andere studios.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |