Nog 5 weken en je weet hetquote:Op woensdag 2 december 2020 10:42 schreef chratnox het volgende:
[..]
Ik ben er niet 100% overtuigd van, maar ik hou hoop.
Mijn opa zei wel 's: Hoop is uitgestelde teleurstelling, daar hou ik 't dan maar op
Dan draai je wel overuren. Het zijn er nogal wat.quote:Op woensdag 2 december 2020 11:05 schreef VoMy het volgende:
[..]
Ik heb niets met @:Predator40 maar in deze tijden vind ik het wel belangrijk dat leugens en desinformatie niet onweersproken gedeeld wordt. Als ik de kans heb om erop te reageren. omdat ik het lees en hier een account heb, dan doe ik dat ook. Nou zijn er hier mensen die net iets vaker dan anderen herhaaldelijk, zonder vatbaar te zijn voor de werkelijkheid, totale bullshit neerzetten en dan reageer ik dan ook net iets vaker op die mensen.
In een verpleeghuis heb je ipv een huisarts een specialist ouderengeneeskundequote:Op woensdag 2 december 2020 10:56 schreef chratnox het volgende:
[..]
Maar huisartsen etc komen regelmatig in verzorgings-/verpleeghuizen. Dagje prikken en het hele verzorgingstehuis is geregeld, die lijken me juist 't makkelijkst.
mag die prikken ?? dat is het voornaamstequote:Op woensdag 2 december 2020 11:10 schreef Molo het volgende:
[..]
In een verpleeghuis heb je ipv een huisarts een specialist ouderengeneeskunde
Dat maakt het al ietsjes complexer
Ja hoorquote:Op woensdag 2 december 2020 11:11 schreef Predator40 het volgende:
[..]
mag die prikken ?? dat is het voornaamste
ja wat nederland betreft zal er wel een complete roman aan papierwerk per prik bij moeten komenquote:Op woensdag 2 december 2020 11:14 schreef Molo het volgende:
[..]
Ja hoor
Verpleegkundigen met de aantekening ook
Ze werken alleen allen compleet anders en dus niet alleen de logistiek van vaccin naar de naald en te vaccineren persoon is anders, maar ook de verdere afhandeling.
Die informatie moet toch ook weer ergens afgehandeld worden, net zoals alle medische handelingen. Alleen nu wil je als overheid ook wat weten neem ik aan. Centraal.
Hoeveel en welke mensen zijn gevaccineerd, hoe reageren ze erop, helpt het, etc
De EMA moet de neuzen van alle landen binnen de EU dezelfde kant opkrijgen, en waarschijnlijk moeten alle documenten ook vertaald worden naar alle talen binnen de EU, of andere bureaucratische rompslomp. Ik ben totaal geen fan van Brexit, maar hierdoor konden ze wel veel sneller vaccins bestellen (meestal als eerste, voor de VS, de EU kwam altijd als laatste), en ook sneller goedkeuren.quote:Op woensdag 2 december 2020 10:53 schreef Predator40 het volgende:
[..]
omdat zwitserland 3 maanden later is is de UK niet eerlijk door de poortjes gegaan .....![]()
dan gaat de EU ook niet eerlijk door de poortjes.
misschien is de UK al veel eerlijk gestart met de voorbereidingen voor de review.
Verplegers mogen prikken, hoeft echt geen arts te zijn. Het zijn intramusculaire injecties met hele kleine naaldjes, ze prikken geen bloedgas ofzo.quote:Op woensdag 2 december 2020 11:11 schreef Predator40 het volgende:
[..]
mag die prikken ?? dat is het voornaamste
Ik sla daarom vaak dit topic over en beperk me vooral tot de topics met goede info en het topic met positieve info. Helaas zijn er niet veel topics met goede info meer actief.quote:Op woensdag 2 december 2020 11:05 schreef VoMy het volgende:
[..]
Ik heb niets met @:Predator40 maar in deze tijden vind ik het wel belangrijk dat leugens en desinformatie niet onweersproken gedeeld wordt. Als ik de kans heb om erop te reageren. omdat ik het lees en hier een account heb, dan doe ik dat ook. Nou zijn er hier mensen die net iets vaker dan anderen herhaaldelijk, zonder vatbaar te zijn voor de werkelijkheid, totale bullshit neerzetten en dan reageer ik dan ook net iets vaker op die mensen.
dat topic waar er alleen maar positieve info gepost mag worden ?quote:Op woensdag 2 december 2020 11:24 schreef George_of_the_Jungle het volgende:
[..]
Ik sla daarom vaak dit topic over en beperk me vooral tot de topics met goede info en het topic met positieve info. Helaas zijn er niet veel topics met goede info meer actief.
Er is best veel goed nieuws te delen momenteel hoorquote:Op woensdag 2 december 2020 11:27 schreef Predator40 het volgende:
[..]
dat topic waar er alleen maar positieve info gepost mag worden ?
lekker realistisch
Dat moet overal, en wil je ook overal, tenzij bananenrepubliekquote:Op woensdag 2 december 2020 11:18 schreef Predator40 het volgende:
[..]
ja wat nederland betreft zal er wel een complete roman aan papierwerk per prik bij moeten komen
nu ja....maar zelfs toen het heel slecht ging werd dat gedaan met allerlei bullshitquote:Op woensdag 2 december 2020 11:28 schreef chratnox het volgende:
[..]
Er is best veel goed nieuws te delen momenteel hoor
Er word hier zat goede info gedropt. Met niet elk stukje info zal je het eens zijn, maar dat betekent niet dat het meteen (zoals VoMy beweerd) meteen leugens zijn. Nogal denigrerend, erg onnodig.quote:Op woensdag 2 december 2020 11:24 schreef George_of_the_Jungle het volgende:
[..]
Ik sla daarom vaak dit topic over en beperk me vooral tot de topics met goede info en het topic met positieve info. Helaas zijn er niet veel topics met goede info meer actief.
Er is altijd wel iets positiefs te vinden. Ik vind het minder realistisch dat het RIVM al weken zegt dat de R 1.02 is, terwijl het aantal besmettingen week op week, en het aantal hospitalisaties, al weken daalt.quote:Op woensdag 2 december 2020 11:27 schreef Predator40 het volgende:
[..]
dat topic waar er alleen maar positieve info gepost mag worden ?
lekker realistisch
Onzin, waren geworden open en realistische discussiesquote:Op woensdag 2 december 2020 11:29 schreef Predator40 het volgende:
[..]
nu ja....maar zelfs toen het heel slecht ging werd dat gedaan met allerlei bullshit
Welnee. Het is heel menselijk om ook wanneer het slecht gaat de lichtpuntjes te proberen te zien. Die lichtpuntjes werden daar (en worden daar) op een heel feitelijke manier getoond, met data om die zienswijze te onderbouwen. Ik zou zelfs durven zeggen dat dat topic hernoemd zou kunnen worden naar "Realiteitstopic" ipv Positiviteitstopic, omdat er zo onderbouwd gereageerd wordt.quote:Op woensdag 2 december 2020 11:29 schreef Predator40 het volgende:
[..]
nu ja....maar zelfs toen het heel slecht ging werd dat gedaan met allerlei bullshit
Het is meer dat er hier meer onzin ook tussenstaat, en dat het lastiger is om ergens wat dieper op in te gaan omdat het topic snel loopt en er meestal meerdere discussies door elkaar lopen.quote:Op woensdag 2 december 2020 11:29 schreef AlwaysHappy het volgende:
[..]
Er word hier zat goede info gedropt. Met niet elk stukje info zal je het eens zijn, maar dat betekent niet dat het meteen (zoals VoMy beweerd) meteen leugens zijn. Nogal denigrerend, erg onnodig.
De laatste maanden word dat gedaan ja maar in het begin waren die lichtpuntjes vaak complete leugens.quote:Op woensdag 2 december 2020 11:32 schreef chratnox het volgende:
[..]
Welnee. Het is heel menselijk om ook wanneer het slecht gaat de lichtpuntjes te proberen te zien. Die lichtpuntjes werden daar (en worden daar) op een heel feitelijke manier getoond, met data om die zienswijze te onderbouwen. Ik zou zelfs durven zeggen dat dat topic hernoemd zou kunnen worden naar "Realiteitstopic" ipv Positiviteitstopic, omdat er zo onderbouwd gereageerd wordt.
Als het slecht gaat kun je daarin blijven hangen, maar je kunt ook kijken hoe het gaat en hoe we er weer uit komen
complete onzin want de realiteit mocht niet eens gezegd worden omdat het toen niet positief was.quote:Op woensdag 2 december 2020 11:32 schreef Molo het volgende:
[..]
Onzin, waren geworden open en realistische discussies
Misschien moet je dan eens meelezen daar en niet direct deze conclusies trekken.quote:Op woensdag 2 december 2020 11:36 schreef Predator40 het volgende:
[..]
De laatste maanden word dat gedaan ja maar in het begin waren die lichtpuntjes vaak complete leugens.
Wat ‘onzin’ is is vaak nogal subjectief natuurlijk. Ik kan er gewoon slecht tegen als een andere mening word afgedaan onder het kopje ‘leugens’ (Niet jouw woorden) enkel en alleen omdat (in de meeste gevallen) de user in kwestie het niet eens is met die mening en oprecht denkt dat zijn/haar mening de enige juiste is.quote:Op woensdag 2 december 2020 11:34 schreef George_of_the_Jungle het volgende:
[..]
Het is meer dat er hier meer onzin ook tussenstaat, en dat het lastiger is om ergens wat dieper op in te gaan omdat het topic snel loopt en er meestal meerdere discussies door elkaar lopen.
4 dagen is gewoon onrealistisch snel qua goedkeuring, daar mag best kritiek op zijnquote:Op woensdag 2 december 2020 10:53 schreef Predator40 het volgende:
[..]
omdat zwitserland 3 maanden later is is de UK niet eerlijk door de poortjes gegaan .....![]()
dan gaat de EU ook niet eerlijk door de poortjes.
misschien is de UK al veel eerlijk gestart met de voorbereidingen voor de review.
Je hebt een bepaalde groep mensen die hier dagelijks komt en daarbij de regering/Hugo de Jonge/het RIVM/GGD/Van Dissel de hele tijd woorden in de mond legt om vervolgens te concluderen dat ze er allemaal de hele tijd naast zitten en er niets van begrijpen. En dat niet alleen bij een terugblik op het verleden - waarbij dus uitspraken verdraaid worden en feiten genegeerd worden - maar nu met het vaccin in aankomst ook alvast een voorschot wordt genomen op de toekomst.quote:Op woensdag 2 december 2020 11:29 schreef AlwaysHappy het volgende:
[..]
Er word hier zat goede info gedropt. Met niet elk stukje info zal je het eens zijn, maar dat betekent niet dat het meteen (zoals VoMy beweerd) meteen leugens zijn. Nogal denigrerend, erg onnodig.
wat begrijp je niet aan "in het begin" ?quote:Op woensdag 2 december 2020 11:38 schreef Momo het volgende:
[..]
Misschien moet je dan eens meelezen daar en niet direct deze conclusies trekken.
Is inderdaad heel snel. Er wordt al het hele vaccinatie-ontwikkel-proces geroepen om openheid, maar het is wel apart dat de EMA, MHRA enzo juist net bij het goedkeuren geen openheid geven. Of tenminste, ik ben het nog niet tegengekomen.quote:Op woensdag 2 december 2020 11:39 schreef Blik het volgende:
[..]
4 dagen is gewoon onrealistisch snel qua goedkeuring, daar mag best kritiek op zijn
Men is coronamoe. Inenten die hap en doorrrr.quote:Op woensdag 2 december 2020 11:24 schreef George_of_the_Jungle het volgende:
[..]
Ik sla daarom vaak dit topic over en beperk me vooral tot de topics met goede info en het topic met positieve info. Helaas zijn er niet veel topics met goede info meer actief.
Inenten allang gedaanquote:Op woensdag 2 december 2020 11:45 schreef galantis het volgende:
[..]
Men is coronamoe. Inenten die hap en doorrrr.
Ik moet zeggen dat ik het topic louter vanwege de naam links heb laten liggen, omdat ik niet het type ben om kost wat kost positieve dingen te benadrukken, of zaken als positief neer te zetten terwijl ik ze dat niet vind. Bovendien hebben maar weinig zaken enkel positieve kanten, maar zitten overal ook schaduwzijden aan.quote:Op woensdag 2 december 2020 11:32 schreef chratnox het volgende:
[..]
Welnee. Het is heel menselijk om ook wanneer het slecht gaat de lichtpuntjes te proberen te zien. Die lichtpuntjes werden daar (en worden daar) op een heel feitelijke manier getoond, met data om die zienswijze te onderbouwen. Ik zou zelfs durven zeggen dat dat topic hernoemd zou kunnen worden naar "Realiteitstopic" ipv Positiviteitstopic, omdat er zo onderbouwd gereageerd wordt.
Als het slecht gaat kun je daarin blijven hangen, maar je kunt ook kijken hoe het gaat en hoe we er weer uit komen
Wat doe je hier nog dan!? Ga feesten!quote:Op woensdag 2 december 2020 11:46 schreef George_of_the_Jungle het volgende:
[..]
Inenten allang gedaannu de rest nog!
Dit is gewoon een persoonlijke mening en niks anders, kom dan zelf ook eens met (wetenschappelijke, onafhankelijke !!! ) bronnen die dat soort "leugens" tegenspreken.quote:Op woensdag 2 december 2020 11:39 schreef VoMy het volgende:
[..]
Je hebt een bepaalde groep mensen die hier dagelijks komt en daarbij de regering/Hugo de Jonge/het RIVM/GGD/Van Dissel de hele tijd woorden in de mond legt om vervolgens te concluderen dat ze er allemaal de hele tijd naast zitten en er niets van begrijpen. En dat niet alleen bij een terugblik op het verleden - waarbij dus uitspraken verdraaid worden en feiten genegeerd worden - maar nu met het vaccin in aankomst ook alvast een voorschot wordt genomen op de toekomst.
De hele tijd uitspraken van anderen verzinnen en daar dan vervolgens verontwaardigd over gaan doen. Tsja, het mag geen liegen heten blijkbaar.
en die mogen of mochten niet genoemd worden in dat topic....net zoals de realiteit ( als die negatief was )quote:Op woensdag 2 december 2020 11:47 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Ik moet zeggen dat ik het topic louter vanwege de naam links heb laten liggen, omdat ik niet het type ben om kost wat kost positieve dingen te benadrukken, of zaken als positief neer te zetten terwijl ik ze dat niet vind. Bovendien hebben maar weinig zaken enkel positieve kanten, maar zitten overal ook schaduwzijden aan.
Het is meer een cijfertopic, en als er een daling is wordt dat uitgelicht. Of dat nu in besmettingen is, ziekenhuisopnames, IC bezetting, totale ziekenhuisbezetting, percentage positieve tests, vaccin nieuws, nieuwe of verbeterede behandelmethodes etc. Sowieso handig om elke ochtend de cijfers van @Federer-fan te zien, en de grafieken van @VoMy en @simonblue .quote:Op woensdag 2 december 2020 11:47 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Ik moet zeggen dat ik het topic louter vanwege de naam links heb laten liggen, omdat ik niet het type ben om kost wat kost positieve dingen te benadrukken, of zaken als positief neer te zetten terwijl ik ze dat niet vind. Bovendien hebben maar weinig zaken enkel positieve kanten, maar zitten overal ook schaduwzijden aan.
Je kunt me boeken als Covid-safe publiek voor al je evenementen!quote:Op woensdag 2 december 2020 11:47 schreef galantis het volgende:
[..]
Wat doe je hier nog dan!? Ga feesten!
De overheid c.s. zijn hier wel vrij vaak de kop van jut. Nu vind ik ook wel dat er verbeterpunten zijn, met name op het gebied van communicatie en corona(exit)strategieën, maar om ze nu continu af te branden... In andere landen is het ook echt geen peis en vree dus - hoewel vaak anders geschetst - is NL echt niet het zwakbegaafde kind achter in de rij.quote:Op woensdag 2 december 2020 11:47 schreef Predator40 het volgende:
[..]
Dit is gewoon een persoonlijke mening en niks anders, kom dan zelf ook eens met (wetenschappelijke, onafhankelijke !!! ) bronnen die dat soort "leugens" tegenspreken.
ik vind het vreemd waarom je onze overheid zo verdedigd....
En wat wordt er gedaan met minder positieve cijfers? Stijgingen van het een of ander, die niet waren verwacht of die liever niet worden gezien?quote:Op woensdag 2 december 2020 11:53 schreef George_of_the_Jungle het volgende:
[..]
Het is meer een cijfertopic, en als er een daling is wordt dat uitgelicht. Of dat nu in besmettingen is, ziekenhuisopnames, IC bezetting, totale ziekenhuisbezetting, percentage positieve tests, vaccin nieuws, nieuwe of verbeterede behandelmethodes etc. Sowieso handig om elke ochtend de cijfers van @:Federer-fan te zien, en de grafieken van @:VoMy en @:simonblue .
het is ook meer frustatie hoe het in het begin is gegaan, sommigen zitten hier al vanaf begin februari he.quote:Op woensdag 2 december 2020 11:55 schreef galantis het volgende:
[..]
De overheid c.s. zijn hier wel vrij vaak de kop van jut. Nu vind ik ook wel dat er verbeterpunten zijn, met name op het gebied van communicatie en corona(exit)strategieën, maar om ze nu continu af te branden... In andere landen is het ook echt geen peis en vree dus - hoewel vaak anders geschetst - is NL echt niet het zwakbegaafde kind achter in de rij.
mochten niet genoemd worden.....mijn postings werden zelfs weg gehaald omdat het toen niet positief was.quote:Op woensdag 2 december 2020 11:56 schreef miss_sly het volgende:
[..]
En wat wordt er gedaan met minder positieve cijfers? Stijgingen van het een of ander, die niet waren verwacht of die liever niet worden gezien?
Wat was bij jou rustig?quote:Op woensdag 2 december 2020 11:57 schreef R-woud93 het volgende:
Zojuist een test gehad, het was erg rustig bij de teststraat
Ja echt, 1 andere auto.quote:Op woensdag 2 december 2020 11:58 schreef Cue_ het volgende:
[..]
Wat was bij jou rustig?
Ik had gisteren zo'n 8 wachtenden voor me, net zoveel als in augustus.
(niet dat dat iets zegt)
ik vergeet het ook altijd, ze liggen bij mij in de auto, vaak genoeg terug moeten lopenquote:Op woensdag 2 december 2020 11:59 schreef Bosbeetle het volgende:
Vandaag voor het eerst tegen de mondkapjes plicht aangelopen, was even een pakje halen maar was een mondkapje vergeten...Normaal heb ik altijd wel een tas bij me waar ik die mondkapjes in heb zitten maar nu net niet...
Daar ligt de focus inderdaad niet op. Maar cijfers worden gewoon gepresenteerd, en die kan iedereen zien.quote:Op woensdag 2 december 2020 11:56 schreef miss_sly het volgende:
[..]
En wat wordt er gedaan met minder positieve cijfers? Stijgingen van het een of ander, die niet waren verwacht of die liever niet worden gezien?
Vrijdag pas.quote:Op woensdag 2 december 2020 12:00 schreef Jor_Dii het volgende:
Is het vandaag weer gehaktdag met het aantal besmettingen zoals de afgelopen weken?
Negatief is niet de focus van het topic. En vooral toen het slecht ging is het gewoon goed om het positieve te proberen in te zien.quote:Op woensdag 2 december 2020 11:57 schreef Predator40 het volgende:
[..]
mochten niet genoemd worden.....mijn postings werden zelfs weg gehaald omdat het toen niet positief was.
maar dat was maanden geleden moet er erbij melden.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |