Hoe weet jij zo zeker dat het 'onafhankelijke literatuur' is?quote:Op vrijdag 4 december 2020 17:22 schreef Isdatzo het volgende:
[..]
Ik baseer me op onafhankelijke wetenschappelijke literatuur en niet op wat "de overheid" zegt.
[..]
Hier staat niks. Als je aanmerkingen hebt op wat ik zeg dan hoor ik graag waar ik het inhoudelijk mis heb. Tot nu toe heb ik alleen naar loze kreten gehoord.
Dat mensen dit hele shitshow nog geloven erg genoeg is.quote:Op vrijdag 4 december 2020 17:04 schreef n__n het volgende:
[..]
Kun je nou ook eens niet enkel door de overheid goedgekeurde informatie nablaten? Want je lijkt echt niet te zien dat zij niet het goede met ons voor hebben en dat er heel wat andere belangen meewegen.
Ten hemel schreiend..quote:Op vrijdag 4 december 2020 20:30 schreef Tingo het volgende:
[..]
Dat mensen dit hele shitshow nog geloven erg genoeg is.
Dat mensen probeer het allemaal goed te praten (vaak met 'n neerbuigende, aggressieve toon) helemaal erg is.
Gelukkig is daarin voorzien. De pijlers van wetenschappelijke verificatie zijn immers:quote:Op vrijdag 4 december 2020 20:27 schreef Tingo het volgende:
[..]
Hoe weet jij zo zeker dat het 'onafhankelijke literatuur' is?
Hmm wie begon over fear en zo?quote:Op vrijdag 4 december 2020 20:15 schreef Tingo het volgende:
Eerste keer sinds maandag ben ik vanavond naar de supermarkt geweest.
Valt mee, paar klanten zonder vodje rondlopen. De beveilings man heeft me netjes gevraagd om 'n vod te dragen dus heb ik het onder m'n kin gedragen en vertelt hem dat ik het allemaal onzin vind.
“Ik ook” zegt 'ie.
“Fijn om te horen” zegt ik.
Leuke kassameisje zegt hetzelfde en vertelt dat ze uitslag op 'r gezicht van de mondvod dingen krijgt.
Ik hou 't gewoon netjes met de supermarkt medewerkers, het zijn aardig jonge mensen die blijven door werken.
Twas niet zo'n nachtmerrie als wat ik had verwacht.
Denken dat vergaande belangenverstrengeling niet zo ver gaat...quote:Op vrijdag 4 december 2020 21:18 schreef Isdatzo het volgende:
[..]
Gelukkig is daarin voorzien. De pijlers van wetenschappelijke verificatie zijn immers:
- Onafhankelijke evaluatie (peer review),
- Onafhankelijke replicatie, en
- Onafhankelijke reproduceerbaarheidscontrole.
Welke supermarkt is dat? Hier kom je de AH of de Dirk niet in als je geen mondkapje op hebt of een verplicht karretje bij je hebtquote:Op vrijdag 4 december 2020 20:15 schreef Tingo het volgende:
Eerste keer sinds maandag ben ik vanavond naar de supermarkt geweest.
Valt mee, paar klanten zonder vodje rondlopen. De beveilings man heeft me netjes gevraagd om 'n vod te dragen dus heb ik het onder m'n kin gedragen en vertelt hem dat ik het allemaal onzin vind.
“Ik ook” zegt 'ie.
“Fijn om te horen” zegt ik.
Leuke kassameisje zegt hetzelfde en vertelt dat ze uitslag op 'r gezicht van de mondvod dingen krijgt.
Ik hou 't gewoon netjes met de supermarkt medewerkers, het zijn aardig jonge mensen die blijven door werken.
Twas niet zo'n nachtmerrie als wat ik had verwacht.
Ik heb zojuist de Appie gebeld in mijn buurtje ernaar gevraagd, het antwoord was dat 90% van het winkelend publiek inmiddels een mondkapje draagt, het geadviseerd wordt maar niet verplicht is, je nog altijd naar binnen mag zonder, je geen medische gegevens hoeft te overleggen, dat men ervan uitgaat dat een klant daar een goede reden voor heeft en dat het personeel geen handhavers zijn.quote:Op zaterdag 5 december 2020 09:34 schreef BeriBeri het volgende:
[..]
Welke supermarkt is dat? Hier kom je de AH of de Dirk niet in als je geen mondkapje op hebt of een verplicht karretje bij je hebt
Ah ok, ik draag hem standaard zodra ik een winkel binnenga hier in NL, heb in Barcelona gewoond de afgelopen jaren en een mondmasker is daar verplicht op straat en in winkels sinds het begin van de crisis zo'n beetjequote:Op zaterdag 5 december 2020 10:05 schreef controlaltdelete het volgende:
[..]
Ik heb zojuist de Appie gebeld in mijn buurtje ernaar gevraagd, het antwoord was dat 90% van het winkelend publiek inmiddels een mondkapje draagt, het geadviseerd wordt maar niet verplicht is, je nog altijd naar binnen mag zonder, je geen medische gegevens hoeft te overleggen, dat men ervan uitgaat dat een klant daar een goede reden voor heeft en dat het personeel geen handhavers zijn.
Ik heb het over wetenschappelijke literatuur en jij komt nu met een MUHHHH MEDIAquote:Op zaterdag 5 december 2020 01:06 schreef n__n het volgende:
[..]
Denken dat vergaande belangenverstrengeling niet zo ver gaat...
Zie hier bijv. de partijdigheid van verschillende nieuwsbronnen die dezelfde persoon interviewen
‘Ik zeg niet dat we niets moeten doen. Maar ik denk dat we dit virus tot dragelijke proporties kunnen terugdringen met handen wassen, een mate van social distancing – vooral geen carnaval vieren, om het even Nederlands in te vullen – en covidpatiënten niet thuis laten uitzieken en de hele familie laten besmetten, maar elders in quarantaine plaatsen. Zo hebben we dat altijd gedaan, met allerlei infectieziekten. Het is volstrekt begrijpelijk dat we in de lockdown geschoten zijn, maar nu moeten we er zo snel mogelijk uit.’quote:Juni: https://medischcontact.nl(...)snel-mogelijk-op.htm
Oktober: https://www.volkskrant.nl(...)ik-vragen~b39b0742e/
November: https://www.nrc.nl/nieuws(...)-gaat-kapot-a4018881
En het gaat van:
Juni: Zo snel mogelijk weg met de lockdown!
Niks aan gelogen, toch?quote:Oktober: Ja we doen het wel een beetje zelf hè? We moeten ons beter aan de regels houden!
quote:November: Hmm, misschien is dit beleid niet goed.
Stropop. Niemand zegt dat "de media" neutraal is, en is dat überhaupt wel zo'n probleem? Wat wel kwalijk is, is wanneer kanalen verifieerbare feiten gaan verdraaien, manipuleren of regelrecht gaan ontkennen zoals veelal gebeurt bij de kanalen waarop jullie informatiedieet is gebaseerd.quote:Maar media zijn onpartijdig en neutraal.
Word wakker droomwereldje blabla hier staat niks. Kom je nog met technisch-inhoudelijke argumenten waarom die PCR-test niet deugt? Want daar hadden we 't over, weet je nog, voordat je mij verweet alleen door de overheid goedgekeurde informatie (wat is dat überhaupt?) na te praten om vervolgens een tirade over de media af te steken.quote:En die zijn ook vaak niet in handen van een paar grote bedrijven, dus totaal 'onafhankelijk'van enig belang. En dit is dan maar even een 'greep' uit alles, want het is zo veel.
Echt, word wakker joh. Dit is geen droomwereldje met multinationals, banken, farmaceuten en noem het allemaal maar op die het beste willen met de mensheid, want dat willen ze niet. Dat is gewoon de realiteit. En hun invloed gaat héél ver.
Ik vind die meldingen van supermarkten vol mensen zonder mondkapjes ook niet heel geloofwaardig. De afgelopen week heb ik erop gelet en ik heb niet één persoon zonder mondkapje gezien. Daarbij ben ik in verschillende supermarkten in Amsterdam (daar woon ik) geweest, 2 in Utrecht (daar werk ik) en 1 in een dorp in Brabant (familie).quote:Op zaterdag 5 december 2020 09:34 schreef BeriBeri het volgende:
[..]
Welke supermarkt is dat? Hier kom je de AH of de Dirk niet in als je geen mondkapje op hebt of een verplicht karretje bij je hebt
Ik ben 1 iemand tegengekomen met een kapje alleen voor de mond, dus niet ook over de neus.quote:Op zaterdag 5 december 2020 10:42 schreef Isdatzo het volgende:
[..]
Ik vind die meldingen van supermarkten vol mensen zonder mondkapjes ook niet heel geloofwaardig. De afgelopen week heb ik erop gelet en ik heb niet één persoon zonder mondkapje gezien. Daarbij ben ik in verschillende supermarkten in Amsterdam (daar woon ik) geweest, 2 in Utrecht (daar werk ik) en 1 in een dorp in Brabant (familie).
Dat is ook de reactie die ik kreeg van mijn plaatselijke jumbo en plus.quote:Op zaterdag 5 december 2020 10:05 schreef controlaltdelete het volgende:
[..]
Ik heb zojuist de Appie gebeld in mijn buurtje ernaar gevraagd, het antwoord was dat 90% van het winkelend publiek inmiddels een mondkapje draagt, het geadviseerd wordt maar niet verplicht is, je nog altijd naar binnen mag zonder, je geen medische gegevens hoeft te overleggen, dat men ervan uitgaat dat een klant daar een goede reden voor heeft en dat het personeel geen handhavers zijn.
Vomarquote:Op zaterdag 5 december 2020 09:34 schreef BeriBeri het volgende:
[..]
Welke supermarkt is dat? Hier kom je de AH of de Dirk niet in als je geen mondkapje op hebt of een verplicht karretje bij je hebt
Misschien vanwege een medische oorzaak of gezond verstand kan ook daar heeft niemand iets mee te maken toch?quote:Op zaterdag 5 december 2020 12:38 schreef mootie het volgende:
Maar is dat nou puur dwarsheid, je mondkapje niet dragen in de super?
Er is ook 'onafhankelijk literatuur' van beide kanten. Er zijn ook wetenschappers die niet eens met wat we van de propaganda/fearmongery horen.quote:Op zaterdag 5 december 2020 10:38 schreef Isdatzo het volgende:
[..]
Ik heb het over wetenschappelijke literatuur en jij komt nu met een MUHHHH MEDIA-verhaal aanzetten
. Slecht voorbeeld ook, want wat laat je nu zien? De media die door de mand valt, of de in de loop der maanden veranderende opvattingen en visie van iemand aangaande de corona-pandemie, waarbij ik de verhalen nog redelijk in dezelfde lijn zie liggen, met her en der wat nuanceverschillen. Is dat partijdigheid van de mediakanalen, of is dat iemand die na verloop van tijd anders tegen zaken aan gaat kijken?
[..]
Tabak winkel en turkse snackbar hier ook. Snackbar heb ik buiten gewacht,quote:Op zaterdag 5 december 2020 11:30 schreef controlaltdelete het volgende:
Niemand heeft beweerd dat de supermarkten vol zitten met mensen zonder. Ik was gisteren in een paar lokale winkeltjes en daar kon ik gewoon naar binnen lopen zonder zo'n lap. Bij de Nlse slager personeel zonder mondkapje achter de toonbank, enige regel daar is niet meer dan 4 personen in de winkel. Toen ik binnen kwam was er nog een klant zonder lapje.
Of vele mensen weten dat 't allemaal onzin is.quote:Op zaterdag 5 december 2020 12:52 schreef controlaltdelete het volgende:
[..]
Misschien vanwege een medische oorzaak of gezond verstand kan ook daar heeft niemand iets mee te maken toch?
Gewoon gezond verstand gebruiken. Soms is dwarsheid beter dan dom meelopen en Tun was dir gesagt wird.quote:Op zaterdag 5 december 2020 12:38 schreef mootie het volgende:
Maar is dat nou puur dwarsheid, je mondkapje niet dragen in de super?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |