ik snap het welquote:
een tv programma maken wat de kijker niet begrijpt is natuurlijk altijd een probleemquote:Op vrijdag 27 november 2020 23:29 schreef mario390 het volgende:
[..]
kijkers hebben de nieuwe show niet gesnappt
Hoest met het kleine gespuis in huize april?quote:Op vrijdag 27 november 2020 23:31 schreef madam-april het volgende:
[..]
Fred van Leer
[..]
Gelukkig maar
Mijn baby heeft al 2 tandjesquote:Op vrijdag 27 november 2020 23:32 schreef Grrrrrrrr het volgende:
[..]
Hoest met het kleine gespuis in huize april?
Ik doe het nietquote:Op vrijdag 27 november 2020 23:31 schreef Schakeltopia het volgende:
echt erg ik heb al even snel rondgegeken op thuisbezorgd, opzich zou er wel iets mogelijk moeten kunnen zijn
Maagzuur is zo naarquote:Op vrijdag 27 november 2020 23:33 schreef Grrrrrrrr het volgende:
[..]
Ik doe het niet![]()
Anders zit ik dadelijk weer een broodje döner weg te trappen en me vannacht af te vragen waarom ik ook al weer brandend maagzuur heb
nou ik heb mij inprincipe dus ook voorgenomen niets te gaan bestellen. maar het is toch fijn om te weten dat ze tot 4 uur kunnen leverenquote:Op vrijdag 27 november 2020 23:33 schreef Grrrrrrrr het volgende:
[..]
Ik doe het niet![]()
Anders zit ik dadelijk weer een broodje döner weg te trappen en me vannacht af te vragen waarom ik ook al weer brandend maagzuur heb
quote:Op vrijdag 27 november 2020 23:32 schreef madam-april het volgende:
[..]
Mijn baby heeft al 2 tandjesZe wordt veel te snel groot
Zo laat nog, dan is alles al dichtquote:Op vrijdag 27 november 2020 23:33 schreef aloa het volgende:
Burgemeester Aboutaleb sluit winkels in centrum Rotterdam om 'dramatische drukte'
Laap slekker.quote:
quote:Op vrijdag 27 november 2020 23:34 schreef Grrrrrrrr het volgende:
[..]!
Tja, wij worden ook allemaal veel te snel oud
dat heb ik ook al lang niet meer gehoordquote:
Wat is dat?quote:
Ja, weet ik nog, @iteejer was daarbij volgens mij. Hand was redelijk beschadigd.quote:Op vrijdag 27 november 2020 23:04 schreef Maanvis het volgende:
[..]
Was de ONZ meet in 2004 of 2003.. de WC was boven volgens mij in die kroeg (was dat de hole in de wall ofzo)
En jij rolde daar van de trap af en stond daarna gewoon weer op en liep verder
Was een beetje een onwerkelijk tafereel
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |