SPOILER: Het Kabinet-TrumpOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Amerikaans Congres:
Political groups house:
Democratic (235)
Republican (197)
Vacant (3)
Political groups Senate:
Republican (53)
Democratic (45)
Independents (2)SPOILER: Overzicht van lopende onderzoekenOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Hoe werkt een impeachment?Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Extra aanwijzingen voor dit topic:
Helaas blijkt dit topic nogal eens te ontsporen. Het is een emotioneel onderwerp voor sommigen.
Daarom de volgende afspraken:
• Dit is geen linkdumptopic. Als je een tweet plaatst graag het volgende in ogenschouw nemen: Waarom deze tweet? Wat zegt het, wat vind je er zelf van?
• Posts die tot doel hebben het topic te laten ontsporen, die respectloos zijn, of als linkdump aangemerkt kunnen worden, kunnen zonder overleg verwijderd worden door de moderatie. Want je post moet iets bijdragen aan de discussie en niet aan het op de kast jagen van users.
• Het gaat hier over de Amerikaanse politiek. Niet over Amerika in zijn algemeen. Probeer on topic te blijven.
• We gaan hier respectvol met elkaar om. Ook onderwerpen zoals kwetsbare migrantenkinderen worden met respect besproken. Ik zie er het nut niet van om bijv Michelle Obama als een kerel neer te zetten. Het enige doel om dat te doen is om users op de kast te jagen en het topic te laten ontsporen. Stop daar gewoon mee. Het voegt inhoudelijk niets toe.
We gebruiken in dit topic normale bronnen. Hier te verifiëren: https://mediabiasfactcheck.com/
Voor visueel ingestelde mensen:Live data voor uitslagenquote:Op woensdag 4 november 2020 00:17 schreef NY_Giant het volgende:
Voor de liefhebber hier de officiële livestreams van de grote Amerikaanse tv-netwerken. Misschien is het handig om ze in de OP te zetten. Helemaal legaal en ook probleemloos in Nederland te bekijken.
ABC
CBS
CNN
FOX
NBC
PBS
Met een eervolle vermelding voor Agenda-Free TV.Jahaaa.. Mijn mening verandert vaak. Niet dat ik niet weet wat ik zeg. Maar ik houd mij liever niet vast aan oude denkbeelden als nieuwe beter zijn...![]()
Reclamequote:
MAar wel fijn dat je via de stream niet naar de reclame hoeft te kijken, maar even een rustmomentje.
Galantly he chickened out...
The tale of Sir Robin: http://www.youtube.com/watch?v=BZwuTo7zKM8![]()
Of deze:quote:
ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn![]()
Nee, iedereen is verantwoordelijk voor zijn eigen daden. Het is wel zo dat zonder IS er een stuk minder van dit soort terroristische incidenten zouden zijn.quote:Op vrijdag 6 november 2020 10:24 schreef Dejannn het volgende:
[..]
Zullen we dan de schuld van bijvoorbeeld de recente incidenten in Frankrijk ook maar bij het Westen zoeken?.
Il mondo apre le porte
Pace totalitaria
Solo l'odore della morte.![]()
Jammer dat Alabama al binnen is anders had ik Lynyrd Skynyrd kunnen posten.Deceit for a lifetime has taken it's toll.
An emotional void, I feel numb and cold.
You're all dead to me now. And has been for long.
The time has come to reap what you've sown.![]()
D.C. proved too much for the manquote:Il mondo apre le porte
Pace totalitaria
Solo l'odore della morte.![]()
Zoek maar een betere voor Pennsylvania anders komt Springsteen straks weer voorbijquote:![]()
![]()
Gelukkig maar dan. Veel afgezaagdere liedjes zijn bijna niet te bedenken.quote:Op vrijdag 6 november 2020 10:29 schreef Harvest89 het volgende:
Jammer dat Alabama al binnen is anders had ik Lynyrd Skynyrd kunnen posten.ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn![]()
LULquote:Op vrijdag 6 november 2020 10:30 schreef Hexagon het volgende:
[..]
Zoek maar een betere voor Pennsylvania anders komt Springsteen straks weer voorbijph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn![]()
Jammer dat Brabant niet meedoet anders had ik Guus gepost.quote:Op vrijdag 6 november 2020 10:29 schreef Harvest89 het volgende:
Jammer dat Alabama al binnen is anders had ik Lynyrd Skynyrd kunnen posten.![]()
Brabant!quote:Op vrijdag 6 november 2020 10:31 schreef Zwansen het volgende:
[..]
Jammer dat Brabant niet meedoet anders had ik Guus gepost.
ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn![]()
Dit soort bizarre argumenten ga ik niet in mee. Zo kun je alles wel trachten te verklaren door een bepaalde 'path dependency'. Dit zijn voornamelijk argumenten die je ziet van mensen die iets te ver zijn doorgeslagen naar de linkerkant van het politieke spectrum. Als iemand met een Islamtische achtergrond iets verkeerd doet, moet diegene halfslachtig worden verdedigd, want het ligt eigenlijk aan de duivelse en kwaadaardige Westerse maatschappij.quote:Op vrijdag 6 november 2020 10:25 schreef xpompompomx het volgende:
[..]
Nou, de Franse koloniale avonturen in NW Afrika hebben hier zeker een rol in.
Dergelijke denkbeelden zijn schrikbarend, en bovendien zet je daarmee bepaalde mensen (extremistische moslims in dit geval) weg als een soort van actoren die eigenlijk enkel vanuit emotie kunnen handelen en geen zelfbeheersing hebben. En het Westen moet dus vooral maar zorgen dat zij niet 'getriggerd' worden. Juist ja.
[ Bericht 0% gewijzigd door #ANONIEM op 06-11-2020 10:32:13 ]![]()
Buitenlandbeleid Trump was prima.quote:Op vrijdag 6 november 2020 10:03 schreef PippenScottie het volgende:
[..]
W. was geen slecht mens, maar hij voerde verschrikkelijk beleid.
Trump is een afgrijselijk mens, die eigenlijk niet bijzonder veel beleid heeft gevoerd. Afgezien van de biljoenen aan extra staatsschuld en de verrechtsing van de rechterlijke macht, weinig blijvends.![]()
Hopen dat ze in januari Biden ook het mandaat geven met 2 Senaatszetels, maar dat wordt nog lastig.quote:“That's why they call it the American Dream, because you have to be asleep to believe it.”― George Carlin![]()
Wat voor bandje heeft hij eigenlijk om? Heeft ie al 2 dagen.quote:Op vrijdag 6 november 2020 10:31 schreef TheArt het volgende:
Phil Mattingly heeft wel een lelijke 2 zeg.![]()
I hate to advocate drugs, alcohol, violence, or insanity to anyone, but they've always worked for me.![]()
Opkomst zal dan wel weer lager zijn waardoor de Reps die makkelijke binnenhalenquote:Op vrijdag 6 november 2020 10:32 schreef SnertMetChoco het volgende:
[..]
Hopen dat ze in januari Biden ook het mandaat geven met 2 Senaatszetels, maar dat wordt nog lastig.![]()
![]()
Je vult zelf weer eens een heleboel in. Ben je het dan op zijn minst met mij eens dat het Westen eerlijker moet zijn over haar rol in het verleden en niet puur reactionair moet opereren?quote:Op vrijdag 6 november 2020 10:31 schreef Dejannn het volgende:
[..]
Dit soort bizarre argumenten ga ik niet in mee. Zo kun je alles wel trachten te verklaren door een bepaalde 'path dependency'. Dit zijn voornamelijk argumenten die je ziet van mensen die iets te ver zijn doorgeslagen naar de linkerkant van het politieke spectrum. Als iemand met een Islamtische achtergrond iets verkeerd doet, moet diegene halfslachtig worden verdedigd, want het ligt eigenlijk aan de duivelse en kwaadaardige Westerse maatschappij.
Dergelijke denkbeelden zijn schrikbarend, en bovendien zet je daarmee bepaalde mensen (extremistische moslims in dit geval) weg als een soort van actoren die eigenlijk enkel vanuit emotie kunnen handelen en geen zelfbeheersing hebben. En het Westen moet dus vooral maar zorgen dat zij niet 'getriggerd' worden. Juist ja.What Would Goku Do![]()
Geen nieuwe oorlogen starten noem jij destabiliseren?quote:Op vrijdag 6 november 2020 10:32 schreef Q. het volgende:
[..]
Als het destabiliseren van de wereld je doel je dan wel ja.![]()
Georgia was het laatste kiertje voor Trump om het presidentschap te behouden (als er andere bergen verzet konden worden)quote:![]()
![]()
Dan ligt de lat wel heel laag zegquote:Op vrijdag 6 november 2020 10:33 schreef hmmmz het volgende:
[..]
Geen nieuwe oorlogen starten noem jij destabiliseren?
Die vredesdeals in het MO waar je het over had stellen ook niks voor trouwens.What Would Goku Do![]()
En voor California hebben zouden er ook leuke zijnquote:Op vrijdag 6 november 2020 10:31 schreef Monolith het volgende:
Jammer dat Tennessee niet competitief is.
![]()
Ook op Fox staat biden voor:
https://www.foxnews.com/e(...)esults/state/georgiaph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn![]()
[synical mode on]quote:Op vrijdag 6 november 2020 10:25 schreef xpompompomx het volgende:
[..]
Nou, de Franse koloniale avonturen in NW Afrika hebben hier zeker een rol in.
Nee hoor, we zijn allemaal met evenveel kansen geboren.
Alles is verklaarbaar uit on genetisch/biologische eigenschappen.
[synical mode off]
..not dus...
Uiteindelijk zijn we over de wereld zowel gijzelaars als gijzelnemers.
Hoe eerder we dat erkennen, hoe sneller en pijnlozer we de problemen aan kunnen pakken.Je kunt beter één kaars opsteken dan duizend maal de duisternis vervloeken.![]()
Toenadering Noord-Korea. Meeting met Kim was wel historisch te noemen.quote:Op vrijdag 6 november 2020 10:34 schreef viagraap het volgende:
[..]
Dan ligt de lat wel heel laag zeg
Die vredesdeals in het MO waar je het over had stellen ook niks voor trouwens.![]()
En heeft precies niks opgeleverd.quote:Op vrijdag 6 november 2020 10:35 schreef hmmmz het volgende:
[..]
Toenadering Noord-Korea. Meeting met Kim was wel historisch te noemen.What Would Goku Do![]()
Ja maar de "mensen die iets te ver zijn doorgeslagen naar de linkerkant van het politieke spectrum".quote:Op vrijdag 6 november 2020 10:35 schreef Twentsche_Ros het volgende:
[..]
[synical mode on]
Nee hoor, we zijn allemaal met evenveel kansen geboren.
Alles is verklaarbaar uit on genetisch/biologische eigenschappen.
[synical mode off]
..not dus...
Uiteindelijk zijn we over de wereld zowel gijzelaars als gijzelnemers.
Hoe eerder we dat erkennen, hoe sneller en pijnlozer we de problemen aan kunnen pakken.ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn![]()
269....quote:Op vrijdag 6 november 2020 10:35 schreef Puddington het volgende:
Mag ik hem posten? Als Gamescrew mag ik hem wel posten, toch?
[ afbeelding ]They told me all of my cages were mental, so I got wasted like all my potential.![]()
Jawel, Kim voelt zich nu een stuk belangrijker op het wereldtoneel.quote:Op vrijdag 6 november 2020 10:35 schreef viagraap het volgende:
[..]
En heeft precies niks opgeleverd.ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn![]()
Niemand beweert dat het Westen moreel verantwoordelijk is, maar wel dat je de, wanneer je naar de keten van gebeurtenissen kijkt, je kunt concluderen dat bepaalde daden in het verleden niet zo handig zijn geweest.quote:Op vrijdag 6 november 2020 10:31 schreef Dejannn het volgende:
[..]
Dit soort bizarre argumenten ga ik niet in mee. Zo kun je alles wel trachten te verklaren door een bepaalde 'path dependency'. Dit zijn voornamelijk argumenten die je ziet van mensen die iets te ver zijn doorgeslagen naar de linkerkant van het politieke spectrum. Als iemand met een Islamtische achtergrond iets verkeerd doet, moet diegene halfslachtig worden verdedigd, want het ligt eigenlijk aan de duivelse en kwaadaardige Westerse maatschappij.
Dergelijke denkbeelden zijn schrikbarend, en bovendien zet je daarmee bepaalde mensen (extremistische moslims in dit geval) weg als een soort van actoren die eigenlijk enkel vanuit emotie kunnen handelen en geen zelfbeheersing hebben. En het Westen moet dus vooral maar zorgen dat zij niet 'getriggerd' worden. Juist ja.Il mondo apre le porte
Pace totalitaria
Solo l'odore della morte.![]()
Nou knap hoor, moet je echt je best voor doen. En dat Iran geen oorlog is geworden, is puur mazzel.quote:
Hoeveel oorlogen heeft Obama gestart trouwens?Super man, noem eens een land in het Midden-Oosten dat in oorlog was met Israël en nu vrede heeft gesloten? Hoeveel slachtoffers heeft die oorlog de laatste jaren geëist? Kun je wat nieuwsberichten posten over schermutselingen tussen de voorheen strijdende partijen?quote:Vredesdeals in het MO.![]()
... even pauzeren met een mooi stukje muziek....
Je kunt beter één kaars opsteken dan duizend maal de duisternis vervloeken.![]()
In het verleden zijn zeer veel betreurenswaardige dingen gebeurt, waar zeker ook Westerse landen een flinke vinger in de pap hebben gehad. Maar hoe mensen nu in het heden acteren, hebben zij zelf in de hand. Als extremistische daden op basis van zaken uit het verleden moeten worden verklaard, vind ik dat echt een schrikbarende manier van denken. Eigenlijk tracht je dan extremisme ergens niet te wijden aan simpelweg extremistisch gedrag, maar aan oorzaken die buiten de extremisten zelf zouden liggen. Wat hen dus niet geheel aansprakelijk maakt voor vertoond gedrag.quote:Op vrijdag 6 november 2020 10:33 schreef viagraap het volgende:
[..]
Je vult zelf weer eens een heleboel in. Ben je het dan op zijn minst met mij eens dat het Westen eerlijker moet zijn over haar rol in het verleden en niet puur reactionair moet opereren?
[ Bericht 0% gewijzigd door #ANONIEM op 06-11-2020 10:39:55 ]![]()
Mooi, die forecaster op CNN die op dat high-tech digitale whiteboard wat rekensommetjes met de hand opschreef.
Beetje doelloos in deze tijden, maar het zal wel wat toevoegen aan de beleving.![]()
Jawel. Het hele repertoire van Bruce Springsteen.quote:Op vrijdag 6 november 2020 10:30 schreef xpompompomx het volgende:
[..]
Gelukkig maar dan. Veel afgezaagdere liedjes zijn bijna niet te bedenken.Deceit for a lifetime has taken it's toll.
An emotional void, I feel numb and cold.
You're all dead to me now. And has been for long.
The time has come to reap what you've sown.![]()
quote:Op vrijdag 6 november 2020 10:39 schreef Harvest89 het volgende:
[..]
Jawel. Het hele repertoire van Bruce Springsteen.![]()
ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |