Link?quote:Op dinsdag 3 november 2020 19:46 schreef maxi-mus het volgende:
[..]
Je mag niet meer met 4 mensen buiten drugs gebruiken.
Nee dit is flauw.
Uhm, kijk maar even op NOS.nl!
Erik drinkt niet, hij zuipt. (of hij is ook een junk)quote:Op dinsdag 3 november 2020 19:47 schreef maxi-mus het volgende:
[..]
Promes ipv Neres, is Erik een drinker?
Oh kut. Zou morgen naar de saunaGOAT gaan.quote:Op dinsdag 3 november 2020 19:50 schreef maxi-mus het volgende:
[..]
https://www.rijksoverheid(...)deeltelijke-lockdown
Dat met zijn vieren afspreken niet zo netjes is geef ik je mee maar rationeel maak ik mij er niet zo druk om, in deze specifieke situatie gaat het om mijn buurman die ik vrijwel iedere dag zie en een samenwonend koppel waardoor de kans op verdere verspreiding miniem is.quote:Op dinsdag 3 november 2020 19:43 schreef maxi-mus het volgende:
[..]
Je vergeet steeds een beetje dat met 4 mensen afspreken in zo'n setting sowieso eigenlijk al niet de bedoeling was. Er zullen (hopelijk) genoeg mensen zijn die zich wel aan de regels houden, dan helpen alle kleine beetjes zonder dat dit nou enorme gevolgen heeft voor de maatschappij.
Maar jij gaat de regels niet volgen en zegt dus dat ze maar onzin zijn want het helpt niet, dat vind ik een beetje raar want dan gaat het inderdaad niet helpen nee. Het zou meer helpen als iedereen zich wel aan de regels houdt.
Iedereen erbij bij Ajax.quote:Op dinsdag 3 november 2020 19:52 schreef Tjacka het volgende:
[..]
Oh kut. Zou morgen naar de saunaGOAT gaan.
Dan zijn we het wel aardig eens ja, het is ook niet zo dat ik mij vanaf maart nooit eens niet aan de regels heb gehouden hoor.quote:Op dinsdag 3 november 2020 19:52 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Dat met zijn vieren afspreken niet zo netjes is geef ik je mee maar rationeel maak ik mij er niet zo druk om, in deze specifieke situatie gaat het om mijn buurman die ik vrijwel iedere dag zie en een koppel waardoor de kans op verdere verspreiding miniem is.
Verder ben ik zeer netjes met de regels en hou ik mij tot dusver aan vrijwel alles, wat overigens ook wel is omdat ik in het onderwijs werk en dat ik daar onmogelijk alle regels kan volgen helaas (waardoor ik nu ook afstand hou met mijn ouders). Ben zelf enorm van het principe dat je de regels wel onzin kan vinden maar je er beter wel aan kan houden dus ach. Dus zo ver staan we niet uit elkaar
quote:Op dinsdag 3 november 2020 19:56 schreef maxi-mus het volgende:
[..]
Zou ik wel doen, Promes en Ekkelenkamp spelen.
Geen sauna thuis hebbenquote:Op dinsdag 3 november 2020 19:56 schreef Tjacka het volgende:
Oh nieuwe maatregelen vanaf morgenavond 10 uur. saunaGOAT gaat dus door.
Een herfstwandeling onder psychedelica is een flinke aanraderquote:Op dinsdag 3 november 2020 19:54 schreef maxi-mus het volgende:
[..]
Dan zijn we het wel aardig eens ja, het is ook niet zo dat ik mij vanaf maart nooit eens niet aan de regels heb gehouden hoor.Maar ik vind die 4 man niet zo'n probleem, vooral ook omdat ik niet zou weten wat ik nu buiten wil ga doen met dit weer.
Mag ik bij jou in de sauna? Xquote:Op dinsdag 3 november 2020 19:57 schreef Lenny_Leonard het volgende:
[..]
Geen sauna thuis hebben
@:donraja check deze skere gast
Smerige junkquote:Op dinsdag 3 november 2020 19:59 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Een herfstwandeling onder psychedelica is een flinke aanrader
Nee joh. Ik zie het morgen wel. Of misschien nog wel later door de vertragingen in uitslagen enzo.quote:Op dinsdag 3 november 2020 19:57 schreef maxi-mus het volgende:
Gaan jullie de wekker ook zetten vannacht? @:scrummie @:onlogisch
Dit is niet helemaal uitgekomen @onlogischquote:Op dinsdag 4 februari 2020 08:59 schreef onlogisch het volgende:
Waarom proberen die Democraten het ook nog?Wat een gestuntel in Iowa.
Er is geen duidelijke man die het op kan nemen tegen Trump.
Dit gaan de saaiste verkiezingen in jaren worden in de VS.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |