Klaas Jan is nu de lul, die zit wel bijna in de risicogroep qua leeftijd.quote:Op maandag 26 oktober 2020 19:57 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Die hebben al groepsimmuniteit bereikt.
Mooi. Hij heeft wel weer genoeg aandacht gehad door er voor de verandering eens een penalty in te schieten, voor de 11-0, terwijl de jonge spits er 5 inschoot toen het er nog wel toe deed. Filmpjes en foto's van Huntelaar overal also hij de wedstrijd deed kantelen.quote:Op maandag 26 oktober 2020 20:01 schreef maxi-mus het volgende:
[..]
Klaas Jan is nu de lul, die zit wel bijna in de risicogroep qua leeftijd.
Oh is dat corona? Dat had ik niet meegekregen.quote:Op maandag 26 oktober 2020 20:01 schreef maxi-mus het volgende:
[..]
Klaas Jan is nu de lul, die zit wel bijna in de risicogroep qua leeftijd.
Weltschermz is altijd ziedend.quote:Op maandag 26 oktober 2020 20:02 schreef Littlerabbit het volgende:
[..]
Mooi. Hij heeft wel weer genoeg aandacht gehad door er voor de verandering eens een penalty in te schieten, voor de 11-0, terwijl de jonge spits er 5 inschoot toen het er nog wel toe deed. Filmpjes en foto's van Huntelaar overal also hij de wedstrijd deed kantelen.
Als ze bij Ajax vaag doen over een spelersafwezigheid weet je meestal genoeg.quote:Op maandag 26 oktober 2020 20:03 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Oh is dat corona? Dat had ik niet meegekregen.
Las vandaag van die speler van Willem II. Die kwam op de IC, paar maanden terug al volgens mij en is nu pas weer begonnen met trainen.
Communiceren ze niet maar dat was mijn eigen conclusie. Onze Tukker hield het op 'niet wedstrijdfit'.quote:Op maandag 26 oktober 2020 20:03 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Oh is dat corona? Dat had ik niet meegekregen.
Las vandaag van die speler van Willem II. Die kwam op de IC, paar maanden terug al volgens mij en is nu pas weer begonnen met trainen.
quote:Op maandag 26 oktober 2020 20:03 schreef El-Stinho het volgende:
[..]
Als ze bij Ajax vaag doen over een spelersafwezigheid weet je meestal genoeg.
Wat Stijn zegt dus.quote:Op maandag 26 oktober 2020 20:03 schreef maxi-mus het volgende:
[..]
Communiceren ze niet maar dat was mijn eigen conclusie. Onze Tukker hield het op 'niet wedstrijdfit'.
Tot voor kort deden ze het slechts met hartfalen maar een heel land vernietigen met corona heeft ook wel iets.quote:Op maandag 26 oktober 2020 20:03 schreef El-Stinho het volgende:
[..]
Als ze bij Ajax vaag doen over een spelersafwezigheid weet je meestal genoeg.
Gohquote:Op maandag 26 oktober 2020 20:07 schreef Caland het volgende:
Nu vind ik Klaas Jan een verschrikkelijk mens maar carona gun ik hem dan ook weer niet.
Ik vind die stukjes van 'the goat' sowieso een verschrikking.quote:Op maandag 26 oktober 2020 20:07 schreef El-Stinho het volgende:
Gaan we om de paar dagen nu een jankstukje krijgen dat Van de Beek op de bank zit bij United?
VerKeErDe KeUzE gEmAaKtquote:Op maandag 26 oktober 2020 20:07 schreef El-Stinho het volgende:
Gaan we om de paar dagen nu een jankstukje krijgen dat Van de Beek op de bank zit bij United?
Die zijn extreem voorspelbaar. Of het gaat over Messi, of over Frenkie de Jong, of over De Ligt.quote:Op maandag 26 oktober 2020 20:09 schreef maxi-mus het volgende:
[..]
Ik vind die stukjes van 'the goat' sowieso een verschrikking.
Heeft zijn zaakwaarnemer zich er al in gemengd? Toen hij heel even op de bank bij Ajax zat kwamen de tranen ook al los immers.quote:Op maandag 26 oktober 2020 20:07 schreef El-Stinho het volgende:
Gaan we om de paar dagen nu een jankstukje krijgen dat Van de Beek op de bank zit bij United?
Zijn we net af van dat gejank over Frenkie de Jong, Luuk de Jong, Mathijs de Ligt en Jasper Cillessen, krijg je nu dit eindeloze gejank alsof het een stel zielige weeskinderen zijn.quote:
Met open ogen in een transfer naar United trappen is op zich al genoeg om meteen te stoppen met je carriere.quote:Op maandag 26 oktober 2020 20:10 schreef Littlerabbit het volgende:
[..]
Heeft zijn zaakwaarnemer zich er al in gemengd? Toen hij heel even op de bank bij Ajax zat kwamen de tranen ook al los immers.
Donny is blijven zitten op VMBO kader en heeft het met moeite afgemaakt.quote:Op maandag 26 oktober 2020 20:13 schreef El-Stinho het volgende:
[..]
Met open ogen in een transfer naar United trappen is op zich al genoeg om meteen te stoppen met je carriere.
#LANDSLIDEquote:
Gewoon lekker negeren die onzin.quote:Op maandag 26 oktober 2020 20:10 schreef El-Stinho het volgende:
[..]
Zijn we net af van dat gejank over Frenkie de Jong, Luuk de Jong, Mathijs de Ligt en Jasper Cillessen, krijg je nu dit eindeloze gejank alsof het een stel zielige weeskinderen zijn.
quote:Op maandag 26 oktober 2020 20:24 schreef Tjacka het volgende:
Zonder voetbal was hij waarschijnlijk dus moderator van het voetbalforum van FOK!.
Ik begin zijn act langzaam te waarderen nu hij het zelfs op deze leeftijd nog laat zien. Had hij al die tijd toch gelijk.quote:Op maandag 26 oktober 2020 20:52 schreef Caland het volgende:
Ibra doet het weer hoor
Walgelijke act, beest als voetballer
quote:Op maandag 26 oktober 2020 20:12 schreef Littlerabbit het volgende:
Veltman speelt het Nederlands elftal is gered
Hij scheurde zijn kruisband op zijn 36e en is op zijn 39e misschien wel de beste speler van de serie A?quote:Op maandag 26 oktober 2020 20:54 schreef Littlerabbit het volgende:
[..]
Ik begin zijn act langzaam te waarderen nu hij het zelfs op deze leeftijd nog laat zien. Had hij al die tijd toch gelijk.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |