Je accepteert dat Obama e.d. rijk zijn geworden van de bekendheid van hun gooi naar het presidentschap, maar voor Trump werkt dat niet? En hoe is Parscale rijk geworden, de lucht? Of zijn het de honderden miljoenen die tijdens zijn campagne zijn kant op zijn gegooid en hij kon gebruiken om bijvoorbeeld pornosterren af te betalen? Het hele presidentschap van Trump is een grote grift trein die al begon bij zijn primary, maar nooit de bedoeling was om voort te zetten en echt president te worden, daar heeft zijn narcistische persoonlijkheid de overhand geworden. Geen probleem echter want de grift trein dendert vrolijk voort.quote:Op zondag 18 oktober 2020 16:49 schreef dellipder het volgende:
[..]
Wat precies is je punt dan wel, want je legt duidelijk een verband tussen het oplossen van geldproblemen en het feit dat Donald Trump zijn zakenleven heeft ingeruild voor een publieke functie?
[..]
Jawel, zo werkt het wel. Als je in de suggestie die jij wekt via het presidentschap geldproblemen wil oplossen (daar heb ik bovendien nog geen feitelijk bewijs voor gezien, dus ik verwacht ook dat je dit aanlevert) moet je toch eerst een heel veld tegenkandidaten verslaan. Dit is nogal een groot risico, dus leg even uit hoe dit precies werkt.
Pending...
Tja als jij graag wil geloven dat Trump uit de goedheid van zijn hart president wilde worden om het land te redden ten koste van zijn eigen rijkdom moet je dat zelf weten.quote:Op zondag 18 oktober 2020 17:05 schreef dellipder het volgende:
[..]
Het punt is helemaal niet of ik het logisch vind of niet. En voor mij is het totaal niet interessant wat jij daarvan vindt.
Dat is het meest aannemelijke scenario, het is immers niet de eerste keer dat hij president wilde worden.quote:Op zondag 18 oktober 2020 17:16 schreef Kijkertje het volgende:
[..]
Tja als jij graag wil geloven dat Trump uit de goedheid van zijn hart president wilde worden om het land te redden ten koste van zijn eigen rijkdom moet je dat zelf weten.
Mijn punt heb ik al gemaakt.quote:Op zondag 18 oktober 2020 17:12 schreef speknek het volgende:
[..]
Je accepteert dat Obama e.d. rijk zijn geworden van de bekendheid van hun gooi naar het presidentschap, maar voor Trump werkt dat niet? En hoe is Parscale rijk geworden, de lucht? Of zijn het de honderden miljoenen die tijdens zijn campagne zijn kant op zijn gegooid en hij kon gebruiken om bijvoorbeeld pornosterren af te betalen? Het hele presidentschap van Trump is een grote grift trein die al begon bij zijn primary, maar nooit de bedoeling was om voort te zetten en echt president te worden, daar heeft zijn narcistische persoonlijkheid de overhand geworden. Geen probleem echter want de grift trein dendert vrolijk voort.
Kom eens met bewijs anders dan enkel emotie en ongefundeerde verdachtmakingen! Ik ben reuze benieuwd op welke manier hij "rijk" is geworden.quote:En hoe is Parscale rijk geworden, de lucht?
Nee dat is het niet. Het bewijst alleen maar dat hij lijdt aan een grote mate van zelfoverschatting.quote:Op zondag 18 oktober 2020 17:17 schreef Chivaz het volgende:
[..]
Dat is het meest aannemelijke scenario, het is immers niet de eerste keer dat hij president wilde worden.
Net zoals jij in jouw melodramatische orange man bad gejammer wil blijven hangen moet je helemaal zelf weten.quote:Op zondag 18 oktober 2020 17:16 schreef Kijkertje het volgende:
[..]
Tja als jij graag wil geloven dat Trump uit de goedheid van zijn hart president wilde worden om het land te redden ten koste van zijn eigen rijkdom moet je dat zelf weten.
Ja, nogal. Als je ook leest wat voor illustere figuren naar zeggen die laptops hebben bestudeerd, een figuur als Bernard Kerik, veroordeeld tot 4 jaar wegens fraude en meineed, vriendje van Giuliani die gratie van Trump heeft gekregen bijvoorbeeld.quote:Op zondag 18 oktober 2020 17:42 schreef Monolith het volgende:
Die emails zijn wel een hele wanhopige poging hè?
De kans is inderdaad groot dat het debat wordt gedomineerd door gezwets over Hunter Biden. Ben je lekker mee als Amerikaanse kiesgerechtigde. Je bent nieuwsgierig naar wat de plannen zijn van de kandidaten, maar in plaats daarvan gaat het vooral over de zoon van Joe Biden.quote:Op zondag 18 oktober 2020 18:31 schreef Pleun2011 het volgende:
Ben wel benieuwd hoe Biden zich houdt tijdens het debat. Hij weet wat hij kan verwachten. Trump die als een dolle stier gaat raaskallen over de gelekte e-mails, hij zal er alles aan doen om Biden uit zijn evenwicht te brengen en een heftige reactie uit te lokken.
Het zal in ieder geval minstens zo'n vervelend debat worden als het vorige. Biden heeft er eigenlijk niets mee te winnen. Trump is als de gekke opa op een feestje die zijn bek een slinger geeft en allerlei ongefundeerde flauwekul rondstrooit. Erop ingaan is vermoeiend en je speelt hem dan alleen maar in de kaart. Maar niet reageren is ook geen optie.quote:Op zondag 18 oktober 2020 18:37 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
De kans is inderdaad groot dat het debat wordt gedomineerd door gezwets over Hunter Biden. Ben je lekker mee als Amerikaanse kiesgerechtigde. Je bent nieuwsgierig naar wat de plannen zijn van de kandidaten, maar in plaats daarvan gaat het vooral over de zoon van Joe Biden.
Jammer he.. schuimbekkende reacties uit het Democratische kamp was waar Trumpianen op hoopten. Dan moet je het vuurtje zelf maar opstoken, als de tegenstander niet meewerkt.quote:Op zondag 18 oktober 2020 18:46 schreef dellipder het volgende:
OMG.
Het feit dat de Biden-campagne de boel niet ondubbelzinnig heeft ontkend of zelfs niet eens de moeite neemt te dreigen met een rechtszaak op straffe van intrekking van de zogenaamde valse informatie is niet het nieuws in het Twitterbericht. Ik herhaal: DIT IS GEEN NIEUWS.
Dat de tegenstander van de incumbent 16 dagen voor verkiezingsdag 4 dagen vrij neemt is het nieuws. L
Wat een treurnis.
De Biden campagne negeert de wappies en de leugenaars gewoon en ik moet zeggen, het lijkt wel degelijk te werken. Dan kom je ook niet in "When did you stop beating your wife" situaties terecht.quote:Op zondag 18 oktober 2020 18:49 schreef Pleun2011 het volgende:
[..]
Jammer he.. schuimbekkende reacties uit het Democratische kamp was waar Trumpianen op hoopten. Dan moet je het vuurtje zelf maar opstoken, als de tegenstander niet meewerkt.
quote:Op zondag 18 oktober 2020 18:50 schreef Monolith het volgende:
OPHEF, OPHEF, ZIET ER DAN GODVERDOMME HELEMAAL NIEMAND OPHEF????
Volgens Jason Miller gaat Trump zijn toon matigen bij het volgende debatquote:Op zondag 18 oktober 2020 18:45 schreef Pleun2011 het volgende:
[..]
Het zal in ieder geval minstens zo'n vervelend debat worden als het vorige. Biden heeft er eigenlijk niets mee te winnen. Trump is als de gekke opa op een feestje die zijn bek een slinger geeft en allerlei ongefundeerde flauwekul rondstrooit. Erop ingaan is vermoeiend en je speelt hem dan alleen maar in de kaart. Maar niet reageren is ook geen optie.
Precies. Zwijgen is doorgaans een reactie uit kracht. Biden zal best pissig zijn maar daar zijn die sneue figuren juist op uit. Er zullen denk ik wel genoeg weldenkende Amerikanen zijn die het kunstje van Trump en Giuliani doorzien.quote:Op zondag 18 oktober 2020 18:51 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
De Biden campagne negeert de wappies en de leugenaars gewoon en ik moet zeggen, het lijkt wel degelijk te werken. Dan kom je ook niet in "When did you stop beating your wife" situaties terecht.
Oh, hij geeft het op?quote:Op zondag 18 oktober 2020 18:55 schreef Kijkertje het volgende:
[..]
Volgens Jason Miller gaat Trump zijn toon matigen bij het volgende debat![]()
Trump campaign adviser signals president will tone it down at upcoming debate
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |