Het lijkt er steeds meer op dat de antistoffen tegen het virus na verloop van tijd minder effectief zijn of uit de afweer verdwijnen.quote:Op zondag 11 oktober 2020 15:46 schreef Ven1972 het volgende:
Volgens mij kan iedereen zo veel paar keren corona krijgen, niet 2 keer opnieuw besmet worden... We zijn echt niet immuun voor het coronavirus. Ik ben echt geen viroloog of epidemioloog. Daarom is het wel aan de cijfers te zien dat er meer mensen misschien wel weer besmet kan worden met het coronavirus.
Wat is Drenthe opeens rood, dacht dat dat lange tijd redelijk 'ontsnapte' aan coronaquote:
Yep, die zijn met een flinke inhaalslag bezig! Viel mij ook op. Ook veel regio's in Drenthe in het 10+ lijstje.quote:Op zondag 11 oktober 2020 16:54 schreef Luke83 het volgende:
[..]
Wat is Drenthe opeens rood, dacht dat dat lange tijd redelijk 'ontsnapte' aan corona
Heel veel beterschap voor je vader!quote:Op zondag 11 oktober 2020 15:51 schreef Tjacka het volgende:
[..]
Hij is weer aan de betere hand als goed is, maar je weet het nooit met dit virus toch.
Emmen heeft al een tijd best veel besmettingen. Hoogeveen en de rest volgde gestaag.quote:Op zondag 11 oktober 2020 16:54 schreef Luke83 het volgende:
[..]
Wat is Drenthe opeens rood, dacht dat dat lange tijd redelijk 'ontsnapte' aan corona
Zijn we toch weer een stap verder.quote:Op zondag 11 oktober 2020 16:56 schreef THEFXR het volgende:
zo, alles is opgeschaald, geen groen meer, maar alles geel of rood.
.
[ afbeelding ]
.
bron:https://www.coviddashboard.nl/
De criteria voor testen zijn zelf al wat prevalent doordat men alleen met afgevinkte symptomen, in aanmerking komt voor een test. De kans van positieve uitslagen in/uit de selectief gemaakte testgroep, worden dan groter.quote:Op zondag 11 oktober 2020 15:59 schreef Mammietje het volgende:
[..]
Het was een reactie op de veronderstelling dat we nu meer positieve cijfers hebben door meer te testen.
Ik zeg niet dat het door stijgt. Hoop het niet.
Hier (Zwolle) is het echt geen kwestie van niet weten. De Turken (grootste groep immigranten) zijn goed ingelicht, helemaal nadat ze het in Turkije ook serieus zijn gaan nemen.quote:Op zondag 11 oktober 2020 15:07 schreef deedeetee het volgende:
[..]
NOS
Daar eens wat extra aandacht aan geven is mss dan wel een plan.
Ik denk dat de 'ver-van-mijn-bed' er wel iets mee te maken heeft. En er zijn weer aardig wat verzorgingshuizen besmet, dat gaat ook altijd wel lekker vlot in de aantallen.quote:Op zondag 11 oktober 2020 16:59 schreef Luke83 het volgende:
Benieuwd wat daar dan achter zit. Een soort van: in de rest van NL gaat het los, hier is het rustig, f*ck de maatregelen ofzo? Anders is het toch erg opmerkelijk dat in de periode van strengere maatregelen een sterke toename is? Iemand een idee?
Ah dat zou kunnen inderdaad, het is een redelijk vergrijsde provinciequote:Op zondag 11 oktober 2020 17:02 schreef Mammietje het volgende:
[..]
Ik denk dat de 'ver-van-mijn-bed' er wel iets mee te maken heeft. En er zijn weer aardig wat verzorgingshuizen besmet, dat gaat ook altijd wel lekker vlot in de aantallen.
Besmettingen zijn voornamelijk thuis, maar daar kan je niet zoveel mee. Misschien dat een avondklok daar iets tegen helpt, zou ik niet durven zeggen.quote:Op zondag 11 oktober 2020 17:06 schreef Tegan het volgende:
Ik denk dat wellicht een avondklok nog zou kunnen helpen. Horeca of retail o.i.d. sluiten lijkt me juist alleen vervelend voor ondernemers. De besmettingen vinden toch voornamelijk thuis plaats? Ook bijvoorbeeld kerken krijgen nu zoveel aandacht, terwijl er nauwelijks besmettingen de oorsprong daar hebben. Of zouden dat leugens zijn?
Ow? Die zag ik niet aankomen.quote:Op zondag 11 oktober 2020 17:10 schreef Jor_Dii het volgende:
“Vanwege de urgentie is het ook mogelijk dat de persconferentie morgenavond al plaats vind.”
NOS
Ik denk dat de huidige situatie juist vervelend is voor ondernemers, omdat ze wel geacht worden open te zijn en omzet te maken, maar tegelijkertijd het gebruik van hun locaties wel wordt ontmoedigd. Als ze op last van de overheid worden gesloten, kunnen ze ook weer financiële steun verwachten, zoals eerder dit jaar ook gebeurde. Ik denk dat ze daar gelukkiger van worden dan dit eerlijk gezegd.quote:Op zondag 11 oktober 2020 17:06 schreef Tegan het volgende:
Horeca of retail o.i.d. sluiten lijkt me juist alleen vervelend voor ondernemers.
Het verschil zal hem (denk ik) vooral zitten in de gevolgen die met Covid19 nog ernstiger kunnen uitpakken omdat vanwege de uitwerking ook andere organen kunnen uitvallen.quote:Op zondag 11 oktober 2020 16:23 schreef Viesdik het volgende:
Wat is het verschil om met corona in een ziekenhuisbed te liggen, of op de IC?
Kortom, welke behandeling krijg je extra op de IC, tov een herstelkamer?
Dan weet je dat er iets gaat gebeuren dusquote:Op zondag 11 oktober 2020 17:10 schreef Jor_Dii het volgende:
“Vanwege de urgentie is het ook mogelijk dat de persconferentie morgenavond al plaats vind.”
NOS
Als je bij een avondklok tussen 22:00 en 7:00 niet meer mag verplaatsen tussen adressen lijkt me toch een goede hulp in de thuisbesmettingen verminderen? Bovendien blijft er dan eerder op de avond ruimte om de lokale ondernemer te bezoeken (met 1,5m afstand).quote:Op zondag 11 oktober 2020 17:09 schreef Mammietje het volgende:
[..]
Besmettingen zijn voornamelijk thuis, maar daar kan je niet zoveel mee. Misschien dat een avondklok daar iets tegen helpt, zou ik niet durven zeggen.
Verder vinden besmettingen met name plaats op het werk (ruim 12%) en in scholen (4,9%) en (sport)verenigingen (4,9%).
Volgens mij is het vooral een gevolg van de hoge aantallen in Groningen Stad. Heel veel Drenten (vooral uit Noord-Drenthe, maar ook uit Emmen) werken in Groningen of gaan er naar school.quote:Op zondag 11 oktober 2020 16:59 schreef Luke83 het volgende:
Benieuwd wat daar dan achter zit. Een soort van: in de rest van NL gaat het los, hier is het rustig, f*ck de maatregelen ofzo? Anders is het toch erg opmerkelijk dat in de periode van strengere maatregelen een sterke toename is? Iemand een idee?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |