Kan zomaar, maar hij moet wel antwoord kunnen geven waarom bepaalde keuzes gemaakt zijn, De president heeft hem immers die rol toebedeeld.quote:Op donderdag 8 oktober 2020 00:45 schreef DonDruiper het volgende:
[..]
Ik denk dat Pence vandaag als enige opdracht heeft om Trump in een zo goed mogelijk daglicht te zetten.
Kun je dat onderbouwen?quote:Op donderdag 8 oktober 2020 04:20 schreef dellipder het volgende:
Senator Kamala Harris laat vanavond zien waarom ze in de primaries haar eigen staat verloor. Ze maakt zelfs crooked Hillary minder verschrikkelijk in vergelijk.
POL / [AMV] Amerikaanse politiek #842 Pence vs Harrisquote:Op donderdag 8 oktober 2020 07:03 schreef MakkieR het volgende:
Zo volgens mij zijn er niet veel Fokkers geweest, die dit live hebben gezien. wat is het rustig hier haha.
Maar wie is er nu als winnaar uit de bus gekomen, graag jullie onafhankelijke reacties
Waarom zou je überhaupt zo geobsedeerd zijn door verkiezingen in een land 6000km verderop?quote:Op donderdag 8 oktober 2020 07:03 schreef MakkieR het volgende:
Zo volgens mij zijn er niet veel Fokkers geweest, die dit live hebben gezien. wat is het rustig hier haha.
Maar wie is er nu als winnaar uit de bus gekomen, graag jullie onafhankelijke reacties
Bingo! Dit had je dus moeten inzetten. Ik weet niet hoe hoog de quotering was.quote:Op donderdag 8 oktober 2020 00:41 schreef DonDruiper het volgende:
[..]
I think the handling of the Corona virus pandemic by President Trump is a big succes story.
He saved millions of lives by cutting of flights from China.
He really cares about the American people.
Ik zet ¤100 in.
Over het algemeen een beschaafd debat maar ik zag Pence vooral vragen ontwijken en niet beantwoorden en de irritaties bij Harris. Ik vond ze vannacht geen van beide echt sterk maar als ik moet kiezen dan Harris.quote:Op donderdag 8 oktober 2020 07:03 schreef MakkieR het volgende:
Zo volgens mij zijn er niet veel Fokkers geweest, die dit live hebben gezien. wat is het rustig hier haha.
Maar wie is er nu als winnaar uit de bus gekomen, graag jullie onafhankelijke reacties
Ja.quote:
als je aan meerdere mensen een antwoord beloofd te geven, is het toch niet zo vreemd om aan te geven dat 'we' een antwoord vverwachten als je dat beloofd...quote:
Ik heb juist het tegenovergestelde beloofd -en sowieso is de claim onjuist dat ik dit aan meerderen zou hebben beloofd, want als voor mij de interesse onoprecht blijkt assisteer ik niet in een kans- en overloze exercitie.quote:Op donderdag 8 oktober 2020 12:31 schreef RM-rf het volgende:
[..]
als je aan meerdere mensen een antwoord beloofd te geven, is het toch niet zo vreemd om aan te geven dat 'we' een antwoord vverwachten als je dat beloofd...
quote:Op donderdag 8 oktober 2020 16:08 schreef chroestjov het volgende:
Kamala komt best wel over als een Karen, Karen aan het roer als Biden het voortijdig begeeft lijkt mij geen goed idee.
Erg flauw en dit topic gaat over Kamala en Pence.quote:Op donderdag 8 oktober 2020 16:18 schreef SnertMetChoco het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
Kortom, go Joe!
Ok. Harris is een Karen. Ik weet niet goed of dat relevant is tav. het debat van gisteren maar goed, Karen heeft het debat gewonnen is de consensus.quote:Op donderdag 8 oktober 2020 16:08 schreef chroestjov het volgende:
Kamala komt best wel over als een Karen, Karen aan het roer als Biden het voortijdig begeeft lijkt mij geen goed idee.
quote:Op donderdag 8 oktober 2020 16:27 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Ok. Harris is een Karen. Ik weet niet goed of dat relevant is tav. het debat van gisteren maar goed, Karen heeft het debat gewonnen is de consensus.
Drudge poll. Ok dan, nee, joh, er is geen consensus.quote:Op donderdag 8 oktober 2020 16:55 schreef chroestjov het volgende:
[..]
[ twitter ]
[ twitter ]
[ twitter ]
Volgens mij bestaat er voornamelijk een consensus over dat er geen echte consensus bestaat aangezien het resultaat van een poll volledig afhankelijk lijkt te zijn van bij welke media een poll tot stand is gekomen.
Ook niet zo vreemd gezien de complete segregatie in het media landschap en de huidige maatschappij.
Nog niet, die komen meestal na een dag of twee.quote:Op donderdag 8 oktober 2020 16:58 schreef SnertMetChoco het volgende:
De CNN poll is een representatieve wetenschappelijke poll, de andere polls zijn internetpolls, die echt geen reet zeggen.
Ik zou trouwens wel benieuwd zijn of er ook andere serieuze polls nog zijn hierover (niet dat het uit maakt, want niemand - of praktisch niemand - kiest op basis van het VP debat).
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |