Tja, 2-0 achter in sets tegen Nadal op RG. Ik zou voor aanvang van de derde een blessure faken en gaan douchen.quote:Op woensdag 7 oktober 2020 00:56 schreef superniger het volgende:
Nadal breekt meteen in set 3.
Sinner is mentaal geknakt. Dit is snel klaar.
Kan gebeuren.quote:Op woensdag 7 oktober 2020 01:08 schreef Federer-fan het volgende:
Ik zat er helemaal naast. Dacht dat het nog spannend zou blijven...
Ja, zeker. In dat scenario had ik m veel meer kans gegeven.quote:Op woensdag 7 oktober 2020 07:10 schreef WismutVeilchen83 het volgende:
Het was voor Sinner anders geweest als hij kon breaken voor setwinst. Nu brak hij en moest na een pauze zelf serveren. Zoiets gaat gruwelijk vaak fout.
Toch blij dat ik niet op Sinner heb ingezet, heb toch wel even lopen twijfelen. Maar goed, was uiteindelijk net niet rendabel genoeg, en je moet toch echt zien in te schatten of iets +ev (expected value) is, of juist niet.quote:Op dinsdag 6 oktober 2020 23:24 schreef WismutVeilchen83 het volgende:
[..]
Heb je er nog een paar duizendjes op ingezet?
Zit er dik in. Hij heeft het al twee keer gedaan in zijn drie laatste toernooien.quote:Op woensdag 7 oktober 2020 18:58 schreef Sebastiaan92 het volgende:
Djoko gaat zo weer lijnrechter meppen gok ik.
Ja, en ik heb het twijfelachtige talent om er altijd weer in te trappen.quote:Op woensdag 7 oktober 2020 19:02 schreef Sebastiaan92 het volgende:
Djokovic is altijd "geblesseerd" als hij achter staat. Vraag me af wat er nu waar van is.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |