Dat hoeven ze dus niet als ze goed onderhandelen. Dat blijkt.quote:Op dinsdag 29 september 2020 20:26 schreef Houtenbeen het volgende:
[..]
Dat moet je maar voor lief nemen, mensen moeten in deze tijd allemaal dingen inleveren.
Ja, ambtenaren zorgen goed voor zichzelfquote:Op dinsdag 29 september 2020 20:27 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Dat hoeven ze dus niet als ze goed onderhandelen. Dat blijkt.
Durf ik wel aan, gaat niet gebeuren. Dan zetten ze zich compleet voor schut, ivm eerder stellige standpunten.quote:Op dinsdag 29 september 2020 18:46 schreef Jor_Dii het volgende:
Place your bets: ik denk vanaf volgende week dinsdag landelijke verplichting mondkapjes in openbare ruimtes.
En hoe gaan ze dat handhaven?quote:Op dinsdag 29 september 2020 20:29 schreef Hamzoef het volgende:
[..]
Durf ik wel aan, gaat niet gebeuren. Dan zetten ze zich compleet voor schut, ivm eerder stellige standpunten.
Precies, een plek aan tafel. Ambitie.quote:Op dinsdag 29 september 2020 20:28 schreef Gretzl het volgende:
[..]
[..]
Blijkt dat de leden van Red Team na afloop van hun uitnodiging bij de experttafels (Lessons learned) hebben voorgesteld of ze een officiële positie konden krijgen om het OMT van de essentiële tegenspraak te voorzien (immers een kleine groep experts weet lang niet alles, er ontbreken altijd vakgebieden/inzichten). Maar dat verzoek werd constant afgewezen door VWS. Blijkbaar hebben ze toch bepaald veel moeite om met kritiek om te gaan. Terwijl de kern van de boodschap van Red Team toch vooral is dat Nederland in het belang van alles en iedereen beter kan proberen om het Duitse beleid te kopiëren, wat veel effectiever en minder schadelijk is.
[ twitter ]
[ twitter ]
Ja natuurlijk, omdat deze experts absoluut niet met lede ogen willen toekijken dat Nederland het voor elkaar krijgt om als een van de welvarendste landen ter wereld voor een tweede maal een schandalig slecht coronabeleid te voeren, met veel onnodig leed (doden, langdurig zieken, maatschappelijke ontwrichting, faillisementen) tot gevolg. Mensen spreken zo vaak van de incompetentie van Trump (USA) aangaande de corona-uitpak, maar ons kabinet kan er ook wat van (hebben ze wel bewezen de afgelopen 8 maanden).quote:Op dinsdag 29 september 2020 20:30 schreef Da_Sandman het volgende:
[..]
Precies, een plek aan tafel. Ambitie.
Pics van die vriendin?quote:Op dinsdag 29 september 2020 20:32 schreef Eyjafjallajoekull het volgende:
Heb een vriendin die uit de corona-is-een-hoax kast is gekomen. Aantal vriendin wisten het al wel maar nu komt ze ervoor uit op de whatsapp groepschat.
Toch apart aangezien we allemaal dezelfde middelbare school en opleidingen hebben gedaan. En dan toch opeens met allemaal conspiracy theorieen aan komen zetten.
Je ziet steeds meer normaliter normaal en slim volk compleet omdraaien en opeens de gekste theorieen geloven.quote:Op dinsdag 29 september 2020 20:32 schreef Eyjafjallajoekull het volgende:
Heb een vriendin die uit de corona-is-een-hoax kast is gekomen. Aantal vriendin wisten het al wel maar nu komt ze ervoor uit op de whatsapp groepschat.
Toch apart aangezien we allemaal dezelfde middelbare school en opleidingen hebben gedaan. En dan toch opeens met allemaal conspiracy theorieen aan komen zetten.
Nu leg je me weer woorden in de mond, want ik geloof niet dat het méér draait om eigen belang. Ik geloof alleen wel dat ze wel degelijk ook andere belangen hebben.quote:Op dinsdag 29 september 2020 20:33 schreef Gretzl het volgende:
[..]
Ja natuurlijk, omdat deze experts absoluut niet met lede ogen willen toekijken dat Nederland het voor elkaar krijgt om als een van de welvarendste landen ter wereld voor een tweede maal een schandalig slecht coronabeleid te voeren, met veel onnodig leed (doden, langdurig zieken, maatschappelijke ontwrichting, faillisementen) tot gevolg. Mensen spreken zo vaak van de incompetentie van Trump (USA) aangaande de corona-uitpak, maar ons kabinet kan er ook wat van (hebben ze wel bewezen de afgelopen 8 maanden).
[ twitter ]
Maar geloof jij lekker dat Red Team meer draait om eigen belang dan belang van heel Nederland. Ik ben de illusie toch al verloren dat je hun boodschap ooit serieus gaat nemen. Ze hebben iig geen reputatie te verliezen, in tegenstelling tot kabinet, RIVM en OMT.
Ik weet dat je ‘t tegen @Da_Sandman had, maar toch ook even reageren. Ik geloof echt oprecht dat ze het beste met iedereen voorhebben, maar dat kunnen ze ook gewoon in directe gesprekken. Ga ik gesprek met mensen als Gommers, Kuipers, etc, die staan daar echt wel voor open.quote:Op dinsdag 29 september 2020 20:33 schreef Gretzl het volgende:
[..]
Ja natuurlijk, omdat deze experts niet met lede ogen willen toekijken als Nederland het voor elkaar om als een van de welvarendste landen voor een tweede maal een schandalig slecht coronabeleid voert, met veel onnodig leed tot gevolg. Mensen spreken zo vaak van de incompetentie van Trump aangaande de corona-uitpak, maar ons kabinet kan er ook wat van (hebben ze wel bewezen de afgelopen 8 maanden).
[twitter]https://twitter.com/KustawBessems/status/1310947701496991749
[/twitter]
Maar geloof jij lekker dat Red Team meer draait om eigen belang dan belang van heel Nederland. Ze hebben iig geen reputatie te verliezen, in tegenstelling tot kabinet, RIVM en OMT.
Ja, maar ik weet wel hoe het komt denk ik. Begon jaren geleden met burnout klachten, problemen thuis, problemen met vriendjes. Nu is haar nieuwste vriend is een super zweverig type wat blogposts maakt over energielevels en de New World Order. Eerder begon ze al over pedo's die energie halen uit kinderen.quote:Op dinsdag 29 september 2020 20:34 schreef RipCity het volgende:
[..]
Je ziet steeds meer normaliter normaal en slim volk compleet omdraaien en opeens de gekste theorieen geloven.
Amai, wat ergquote:Op dinsdag 29 september 2020 20:32 schreef Eyjafjallajoekull het volgende:
Heb een vriendin die uit de corona-is-een-hoax kast is gekomen. Aantal vriendin wisten het al wel maar nu komt ze ervoor uit op de whatsapp groepschat.
Toch apart aangezien we allemaal dezelfde middelbare school en opleidingen hebben gedaan. En dan toch opeens met allemaal conspiracy theorieen aan komen zetten.
Tevens: De kosten worden betaald uit de lagere reiskosten die de overheid heeft omdat de ambtenaren niet meer naar kantoor reizen.quote:Op dinsdag 29 september 2020 20:20 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Alle fucking machtig, wat een tragische "krant" is het toch.
Ambtenaren hebben een nieuwe CAO afgesloten en ze krijgen een paar honderd euro vergoeding wat exact het bedrag is wat het NIBUD zegt dat thuiswerken kost. Als jij dat ook wil moet jij hetzelfde doen, met je baas gaan praten.
Natuurlijk, geen enkele mens functioneert volledig objectief en het gebeurt ook maar zelden dat iemand bij een handeling slechts 1 belang heeft. Best normaal als er andere belangen ook een rol kunnen spelen.quote:Op dinsdag 29 september 2020 20:36 schreef Da_Sandman het volgende:
[..]
Nu leg je me weer woorden in de mond, want ik geloof niet dat het méér draait om eigen belang. Ik geloof alleen wel dat ze wel degelijk ook andere belangen hebben.
Mja ik ben gewoon teleurgesteld denk ik. Ook ivm met die andere bekende conspiracies die ze aanhaalt nu.quote:Op dinsdag 29 september 2020 20:38 schreef Gretzl het volgende:
[..]
Amai, wat erg![]()
Ik heb nog steeds veel te veel vrienden in mijn nabije omgeving die nog altijd de stellige overtuiging hebben dat het kabinet de eerste en tweede golf best wel oké heeft aangepakt en dat zij geen aantoonbare foute beslissingen hebben genomen. Dat Nederland het nog steeds minstens even goed heeft gedaan als DuitslandIk weet niet wat erger is...
Ze gebruiken dus (social) media omdat ze door VWS geen serieuze inspraak krijgen in het proces. Zie mijn eerdere berichten. Wat kunnen ze dan anders nog, om toch invloed te kunnen hebben in de publieke opinie?quote:Op dinsdag 29 september 2020 20:36 schreef chratnox het volgende:
[..]
Ik weet dat je ‘t tegen @:Da_Sandman had, maar toch ook even reageren. Ik geloof echt oprecht dat ze het beste met iedereen voorhebben, maar dat kunnen ze ook gewoon in directe gesprekken. Ga ik gesprek met mensen als Gommers, Kuipers, etc, die staan daar echt wel voor open.
In plaats daarvan gebruiken ze twitter om te laten zien wat anderen fout doen en zij wel weten, vandaar dat ik vind dat het profileren is.
quote:Op dinsdag 29 september 2020 20:08 schreef WheeledWarrior het volgende:
[..]
Wel Formule 1 tot half december ouwe reus
Juist, en dat geldt voor het kabinet ook.quote:Op dinsdag 29 september 2020 20:39 schreef Gretzl het volgende:
[..]
Natuurlijk, geen enkele mens functioneert volledig objectief en het gebeurt ook maar zelden dat iemand bij een handeling slechts 1 belang heeft. Best normaal als er andere belangen ook een rol kunnen spelen.
Maar het mag volkomen duidelijk wat hun #1-belang is. Dat is ook mijn belang, een Nederland dat deze corona-epidemie op de best mogelijke manier bestrijd.
Wie snapt het nog wel met al die intrinsieke vrijheid die sneller dan kan worden nagedacht door de vingers glipt.quote:Op dinsdag 29 september 2020 17:38 schreef DireStraits7 het volgende:
[..]
[..]
Mijn hemel, wonen er alleen maar idioten in Nederland?
De ene winkel verkoopt kaas, de andere verkoopt brood. Klanten snappen er helemaal niets meer van.
Exact. An sich hadden influencer als Famke Louise een punt toen ze zeiden dat ze het kabinetsbeleid niet meer begrepen (constateerden dat er allerlei onlogische beslissingen zijn genomen en dat er geen visie is), alleen verwoordde ze het verkeerd en liet ze zich gebruiken door de verkeerde persoon (Engel). Coronamaatregelen die een regering neemt zijn imo alleen aanvaardbaar als daarmee bereikt wordt dat de impact van de epidemie zoveel mogelijk beperkt wordt. Ons kabinet heeft twee maanden toegekeken hoe de aantallen weer opliepen, terwijl er enkel nieuwe 'maatregelen' werden die weinig hielpen en ook niet op al te veel draagvlak konden rekenen. Dan faal je als overheid dubbel.quote:Op dinsdag 29 september 2020 20:40 schreef Eyjafjallajoekull het volgende:
[..]
Er is een verschil tussen kritiek hebben en gewoon zeggen 'corona bestaat niet'.
Gezien het mortaliteitscijfer, de schattingen van het aantal long covid patiënten en de nieuwe economische impact van de lockdown-achtige maatregelen van gisteren kun je denk ik niet stellen dat het kabinet het maximale eruit haalt wat mogelijk is?quote:Op dinsdag 29 september 2020 20:45 schreef Da_Sandman het volgende:
[..]
Juist, en dat geldt voor het kabinet ook.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |