Daar heb je weer zo'n conformdenkerquote:Op vrijdag 11 september 2020 21:43 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Weer een drukke dag voor de revolutie erop zitten?
Oh ja, even vergeten dat er 'geen grens aan waarnemen zit'.quote:Op vrijdag 11 september 2020 21:47 schreef Summers het volgende:
[..]
Daar heb je weer zo'n conformdenker
Als niet vermogende Jan Modaal rechts stemmen is nog dommer.quote:Op vrijdag 11 september 2020 20:56 schreef Lambiekje het volgende:
[..]
Niet helemaal. De linksstemmer is niet goed snik
Ik zie de 'growth' meer als een tumor gemaskeerd als 'truth' die, gevoed door gevoelens van discomfort, figuren zoals jij overwoekert.quote:
Jammer he dat mensen je wereldbeeld ( illusie ) niet meer geloven , dat komt ook NOOIT MEER TERUG . De 1 is wat sneller dan de ander om de illusie achter zich te laten . Geeft niet hoor doe jij het maar in jouw tempoquote:Op zaterdag 12 september 2020 09:54 schreef How het volgende:
[..]
Ik zie de 'growth' meer als een tumor gemaskeerd als 'truth' die, gevoed door gevoelens van discomfort, figuren zoals jij overwoekert.
Man man man, het is toch duidelijk dat jij niet tevreden bent met je leven, en door middel van complottheorieën de schuld daarvan buiten jezelf probeert te zoeken.
Inderdaad. Ik krijg hopelijk pas last van irreversibele hersenschade als de Alzheimer die in mijn familie spookt uiteindelijk toeslaat.quote:Op zaterdag 12 september 2020 10:08 schreef Summers het volgende:
[..]
Jammer he dat mensen je wereldbeeld ( illusie ) niet meer geloven , dat komt ook NOOIT MEER TERUG . De 1 is wat sneller dan de ander om de illusie achter zich te laten . Geeft niet hoor doe jij het maar in jouw tempo![]()
waarom doet men zo bijster slecht onderzoek in hoe wereld 'functioneert' en hoe zo is als het is. Dat we nu aan de vooravond van een burgeroorlog zitten.quote:Op zaterdag 12 september 2020 09:54 schreef How het volgende:
[..]
Ik zie de 'growth' meer als een tumor gemaskeerd als 'truth' die, gevoed door gevoelens van discomfort, figuren zoals jij overwoekert.
Man man man, het is toch duidelijk dat jij niet tevreden bent met je leven, en door middel van complottheorieën de schuld daarvan buiten jezelf probeert te zoeken.
Ik denk dat artsen zullen zeggen gezond en gevarieerd eten, zorgen voor een niet te vieze en niet te steriele omgeving voor je kind, en voldoende bewegen.quote:
Juist niet.quote:Op zaterdag 12 september 2020 20:00 schreef Bosbeetle het volgende:
[..]
Ik denk dat artsen zullen zeggen gezond en gevarieerd eten, zorgen voor een niet te vieze en niet te steriele omgeving voor je kind, en voldoende bewegen.
Die dingen hierboven bevorderen je immuunsysteem niet, vaccinaties gebruiken je immuunsysteem, de andere zaken zorgen vooral voor verlichting als je immuunsysteem al druk aan het werk is.
Interessant!quote:
Hail Caeser of Rome!quote:
Ik denk dat we überhaupt niet te veel in de dualiteit van kwaad en goed moeten gaan hangen.quote:Op zaterdag 12 september 2020 21:45 schreef EttovanBelgie het volgende:
Zo, weer een lange harde dag in de revolutionaire strijd tegen het kwaad...
Was weer afzien, zie ik.
Oop-arts worden structureel gecensureerd en weggehoond.quote:Op zaterdag 12 september 2020 21:47 schreef HetDonkertAan het volgende:
[..]
Interessant!
Zijn inderdaad nogal wat ontdekkingen gedaan van nogal grote skeletten van volkeren die vroeger geleefd hebben.
Bijvoorbeeld rondom Sonora in Mexico.
https://northcountydailystar.com/the-giants-of-mexico/
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |