Het is een van de vele voorbeelden waar leden van congres of senaat informatie geweigerd wordt. Ik vind dat best zorgelijk tbh.quote:Op zaterdag 5 september 2020 23:59 schreef SnertMetChoco het volgende:
[..]
Ik heb niet echt de indruk dat dit echt ergens over gaat. Stel dat Baudet (of in feite een random Kamerlid) ineens bij PostNL naar binnen wil. Dat gaat toch niet zomaar gebeuren neem ik aan.
Ik vind het zorgelijk als hen informatie onthouden wordt. Ik vind het niet zorgelijk als ineens iemand ergens naar binnen wil en weg geëscorteerd wordt, dat vind ik vrij normaal. In een parlementaire democratie (niet dat ze dat daar hebben, maar ok), is de controle vanuit het parlement, niet vanuit random individuele parlementariërs op een missie.quote:Op zondag 6 september 2020 00:01 schreef Barbusse het volgende:
[..]
Het is een van de vele voorbeelden waar leden van congres of senaat informatie geweigerd wordt. Ik vind dat best zorgelijk tbh.
Ik geloof er geen biet van. Dan zouden ze vanaf morgen Trump laten vallen en moet Rupert Murdoch in datzelfde schuitje zitten.quote:
Misschien ziet Murdoch het ook niet meer zitten? Voor wat het waard is:quote:Op zondag 6 september 2020 00:26 schreef SnertMetChoco het volgende:
[..]
Ik geloof er geen biet van. Dan zouden ze vanaf morgen Trump laten vallen en moet Rupert Murdoch in datzelfde schuitje zitten.
Trump is al 'on his own'. De Republikeinse partij is volledig aan het opgaan in een mogelijke Trump dynasty en gaat springen wanneer de Trumps springen.quote:Op zondag 6 september 2020 00:26 schreef SnertMetChoco het volgende:
[..]
Ik geloof er geen biet van. Dan zouden ze vanaf morgen Trump laten vallen en moet Rupert Murdoch in datzelfde schuitje zitten.
Ja, goed, als het Murdochs zegen heeft, dan kan ik dat wel geloven. Maar binnen de partij muiten zie ik zo niet gebeuren, omdat Trump zelf populairder is dan de meeste Senatoren. Dus als de Senatoren willen muiten (althans, het deel wat voor herverkiezing gaat en enigszins bedreigd zijn), moeten ze de backing van Murdoch hebben. Gaat anders echt niks voor ze opleveren.quote:Op zondag 6 september 2020 00:33 schreef Kijkertje het volgende:
[..]
Misschien ziet Murdoch het ook niet meer zitten? Voor wat het waard is:
Rupert Murdoch backs winners. That’s why he’s dumping Trump
Er gaan ook al een tijdje geruchten dat Trump zijn eigen zender wil beginnen.
Leuk, he? Dat noemen ze geloof ik een Hobson's Choicequote:Op zondag 6 september 2020 00:55 schreef SnertMetChoco het volgende:
[..]
Ja, goed, als het Murdochs zegen heeft, dan kan ik dat wel geloven. Maar binnen de partij muiten zie ik zo niet gebeuren, omdat Trump zelf populairder is dan de meeste Senatoren. Dus als de Senatoren willen muiten (althans, het deel wat voor herverkiezing gaat en enigszins bedreigd zijn), moeten ze de backing van Murdoch hebben. Gaat anders echt niks voor ze opleveren.
Tegelijk kan het laten vallen van Trump ook betekenen dat ze er alsnog slechter voor gaan staan, want zo makkelijk is het niet geloofwaardig te scheiden. En stel dat Fox News niet meer pro Trump is, maar wel pro andere Republikeinen, wat gaan ze doen als dan blijkt dat de polls in brede zin tegen vallen?
Als dit zo doorontwikkelt zou geheel per ongeluk de GOP in hun eigen achterste gebeten worden door hun vuile spel de afgelopen tientallen jaren. Niet dat alle Democraten heiligen zijn, maar het mag ondertussen algemene kennis zijn dat de Republikeinen structureel meer aan corruptie, leugens, vuile trucjes etc doen dan hun tegenhanger.quote:Op zondag 6 september 2020 01:00 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Leuk, he? Dat noemen ze geloof ik een Hobson's Choice
Als ze zich hadden willen afscheiden van Trump hadden ze dat eerder moeten doen, nu zitten ze vast. Oh, ze kunnen een toneelstukje opvoeren en roepen dat ze hem eigenlijk nooit gesteund hebben maar dan worden ze afgemaakt door pers en tegenstanders, blijven ze vasthouden aan Trump dan worden ze afgemaakt door pers en tegenstanders
Dus ze zullen Trump wel blijven steunen wat dan is er tenminste nog de hoop dat Trump wint.
Ja daarom wordt het bericht van 2 juli nu ook herhaaldquote:Op zondag 6 september 2020 03:32 schreef PippenScottie het volgende:
[..]
Labour day is maandag. We zullen zien
De enige missie van de GOP lijkt op dit moment het buitenspel zetten van de democratie te zijn om maximale zelfverrijking voor de allerrijksten te bewerkstelligen.quote:Op zondag 6 september 2020 01:40 schreef viagraap het volgende:
[..]
Als dit zo doorontwikkelt zou geheel per ongeluk de GOP in hun eigen achterste gebeten worden door hun vuile spel de afgelopen tientallen jaren. Niet dat alle Democraten heiligen zijn, maar het mag ondertussen algemene kennis zijn dat de Republikeinen structureel meer aan corruptie, leugens, vuile trucjes etc doen dan hun tegenhanger.
De Democraten hebben natuurlijk ook gewoon bloed aan hun handen want genoeg leden die als het uitkomt hun oren naar het grote geld laten hangen en werkelijk geen reet doen voor de doelgroep die ze beweren te dienen.
Het is ook zeker niet gezegd dat, als de GOP implodeert en de Democraten de komende twaalf jaar verzekerd zijn van alleenheerschappij, het dan ineens wél de goede kant op zal gaan met de VS. Neem alleen al zo'n Murdoch die kennelijk zo belangrijk is, die gaat echt niet zonder horten of stoten voor een omarming van het Rijnlands sociaaldemocratisch model.
En zelfs na al deze als-dan scenario's moeten we nog steeds rekening houden met de mogelijkheid dat Trump wint.
Militairen zijn over het algemeen niet bijster intelligent.quote:Op zaterdag 5 september 2020 23:11 schreef Barbusse het volgende:
Ik weiger dan ook te geloven dat militairen trappen in dat 'I alone supports our soldiers' - tantrum van hem. Ik bedoel, onder hem zijn er zelfs veteranen gedeporteerd terwijl ze recht zouden hebben op burgerschap, en zijn er allerlei soorten van hulp geschrapt voor militairen en veteranen.
Horse shitquote:Op zondag 6 september 2020 08:51 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Militairen zijn over het algemeen niet bijster intelligent.
Daarom ook nog best veel trump stemmers onder de troepenquote:Op zondag 6 september 2020 08:51 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Militairen zijn over het algemeen niet bijster intelligent.
Nee hoor. De battle lines are drawn. Michael Cohen is ook wel heel makkelijk om weg te zetten als onbetrouwbare bron met een agenda.quote:Op zondag 6 september 2020 08:27 schreef AnneX het volgende:
Er druppelen al aardig wat trump-anecdotes naar buiten via het boek van Michael Cohen.
De vraag is of het wat uitmaakt voor de verkiezingen?
En hoe groot denk je dat die marge kan zijn zonder een meerderheid aan kiesmannen te halen?quote:Op zondag 6 september 2020 10:53 schreef Terreros85 het volgende:
Popular vote gaat Biden met een hele grote marge winnen. Gaat om die paar swing States. Daar wordt bepaald of Trump door mag. Failliet systeem. Maar dat roep ik al jaren.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |