SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Van deze affiches zijn de heenduels al gespeeld:
Manchester United - LASK (5-0)
FC Basel - Eintracht Frankfurt (3-0)
FC Kopenhagen - Istanbul Basaksehir (0-1)
Shakhtar Donetsk - VfL Wolfsburg (2-1)
Bayer Leverkusen - Rangers (3-1)
Wolverhampton Wanderers - Olympiakos (1-1)
De data:
5-6 augustus: returns achtste finales in stadion van thuisploegen
10-11 augustus: kwartfinales in Duitsland
16-17 augustus: halve finales in Duitsland
21 augustus: finale in Köln
Kwartfinales:
Wolfsburg/Shakhtar - Eintracht/Basel
LASK/United - Basaksehir/Kopenhagen
Internazionale/Getafe - Rangers/Leverkusen
Olympiakos/Wolverhampton - Sevilla/AS Roma
Halve finale:
Internazionale/Getafe - Rangers/Leverkusen vs Wolfsburg/Shakhtar - Eintracht/Basel
: Olympiakos/Wolverhampton - Sevilla/AS Roma vs LASK/United - Basaksehir/Kopenhagen
Ciao ciao, doei doei, al het goeie.
En je hebt nu ook al die profclubs die ook meedoen met e-sports natuurlijk.quote:Op dinsdag 11 augustus 2020 22:19 schreef Frozen-assassin het volgende:
[..]
Eerste weken pompen al die YouTubers heel wat duizenden erin om direct een sterrenteam te krijgen
Mooi. Lekker aan de banden leggen dat soort dingen. Het moet wel leuk blijven. Ze komen tegenwoordig elke week met wat nieuws zodat iedereen blijft kopen. Walgelijk.quote:Op dinsdag 11 augustus 2020 22:19 schreef Bolasie het volgende:
[..]
Gelukkig komt er nu een limiet aan te besteden punten per week. Daarnaast hebben ze de kansspelautoriteit hijgend in hun nek zitten in meerdere landen.
Ben benieuwd hoe Castro en Bateson dat volgend jaar gaan aanpakken nu er een limiet per week zou zijn. Die moesten het immers gewoon hebben van zoveel mogelijk punten erin pleuren zodat iedereen maar naar pakketjes kon kijken. Buiten die 1% die voor de gameplay keek maar dan ga je toch niet naar die pratende ebola kijken?quote:Op dinsdag 11 augustus 2020 22:19 schreef Frozen-assassin het volgende:
[..]
Eerste weken pompen al die YouTubers heel wat duizenden erin om direct een sterrenteam te krijgen
veel mensen betalen vooral om 'die ene speler' snel te kunnen krijgen die maar tijdelijk beschikbaar is via die puzzeltjes. Daardoor is het sinds 17 ook echt flink omhoog gegaan qua geld spenderen (en dat wordt per jaar maar weer meer)quote:Op dinsdag 11 augustus 2020 22:21 schreef JR-Style-93 het volgende:
Snap verder niet waarom je er gewoon echt geld tegenaan gooit om die spelers te kopen, het enige leuke van dat spel was dat je het een beetje kon opbouwen met wat je in het spel verdiende.
Ze spenden hoop geld om goede kaarten te krijgen die je dan weer kan gebruiken voor SBC (puzzels) om een betere speler te krijgen. Enzovoorts. En dan moet je soms doelstelling halen met Franse speler linkspoot bla bla dan moet je die ook weer hebben.quote:Op dinsdag 11 augustus 2020 22:21 schreef JR-Style-93 het volgende:
Snap verder niet waarom je er gewoon echt geld tegenaan gooit om die spelers te kopen, het enige leuke van dat spel was dat je het een beetje kon opbouwen met wat je in het spel verdiende.
Maar PES MyClub (of hoe het ook heet) zit natuurlijk nog lang niet in de buurt van waar FIFA zit... qua populariteit en efficientie.quote:Op dinsdag 11 augustus 2020 22:22 schreef Bolasie het volgende:
Daarnaast verliezen ze ook langzaam licenties van bepaalde clubs. Eerst Juve, nu Roma. Het gaat er de komende jaren heel anders uitzien.
Dit jaar met die first owner shit werd het weer erger. Ik haak ook af voor volgend jaar, je moet er of heel veel geld of heel veel tijd in steken en ik ga voor geen van beidenquote:Op dinsdag 11 augustus 2020 22:24 schreef Frozen-assassin het volgende:
[..]
Ze spenden hoop geld om goede kaarten te krijgen die je dan weer kan gebruiken voor SBC (puzzels) om een betere speler te krijgen. Enzovoorts. En dan moet je soms doelstelling halen met Franse speler linkspoot bla bla dan moet je die ook weer hebben.
Oh kan wel, FIFA 18 was de laatste versie die ik gespeeld heb. Maar dan nog zou ik het saai vinden om echt geld uit te geven om dan maar Ronaldo en Messi in je team te hebben.quote:Op dinsdag 11 augustus 2020 22:23 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
veel mensen betalen vooral om 'die ene speler' snel te kunnen krijgen die maar tijdelijk beschikbaar is via die puzzeltjes. Daardoor is het sinds 17 ook echt flink omhoog gegaan qua geld spenderen (en dat wordt per jaar maar weer meer)
Duurt nog wel even voor ze het gaan voelen, alles gaat stapje voor stapje nu. De juridische procedures vergen natuurlijk ook veel tijd.quote:Op dinsdag 11 augustus 2020 22:24 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Maar PES MyClub (of hoe het ook heet) zit natuurlijk nog lang niet in de buurt van waar FIFA zit... qua populariteit en efficientie.
Ik zie eerder PES doodgaan en dan heeft FIFA helemaal geen concurrentie meer.quote:Op dinsdag 11 augustus 2020 22:22 schreef Bolasie het volgende:
Daarnaast verliezen ze ook langzaam licenties van bepaalde clubs. Eerst Juve, nu Roma. Het gaat er de komende jaren heel anders uitzien.
Gelijk het hoogtepunt. Wat een zaadteams zijn dit. Ik dacht lekker fel Engels ploegje tegen een technisch vaardig Sevilla. Maar het zijn 2 schijtploegen.quote:
Ik heb het al binnen dus ik ga wel spelen maar FIFA 20 speelde ik tot november toen ben ik paar maanden afgehaakt. Je moest zowat elke week spelen om erbij te blijven qua selectie. Niet te doen.quote:Op dinsdag 11 augustus 2020 22:24 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Dit jaar met die first owner shit werd het weer erger. Ik haak ook af voor volgend jaar, je moet er of heel veel geld of heel veel tijd in steken en ik ga voor geen van beiden
Sowieso denk ik dat over een aantal jaar de lootboxes zoals ze er nu zijn niet meer zomaar mogen. Al mocht je volgens mij als kind ook gewoon pokemon kaarten kopen zonder inmenging van je ouders bij de Bart Smit, 20 jaar terug. Maar nu is er nog minder toezicht.quote:Op dinsdag 11 augustus 2020 22:25 schreef Bolasie het volgende:
[..]
Duurt nog wel even voor ze het gaan voelen, alles gaat stapje voor stapje nu. De juridische procedures vergen natuurlijk ook veel tijd.
Als je een zeer gerespecteerd forumlid/influencer had gevolgd op twitter had je dit al geweten.quote:Op dinsdag 11 augustus 2020 22:25 schreef Duveldrinker het volgende:
[..]
Gelijk het hoogtepunt. Wat een zaadteams zijn dit. Ik dacht lekker fel Engels ploegje tegen een technisch vaardig Sevilla. Maar het zijn 2 schijtploegen.
Ik vrees dat je Wolves niet zo vaak hebt zien spelen, het is verre van 'lekker fel'.quote:Op dinsdag 11 augustus 2020 22:25 schreef Duveldrinker het volgende:
[..]
Gelijk het hoogtepunt. Wat een zaadteams zijn dit. Ik dacht lekker fel Engels ploegje tegen een technisch vaardig Sevilla. Maar het zijn 2 schijtploegen.
Mag het ook niet als je hele lijst maakt met 0.000000000001% kans op Ronaldo, 0.000002% kans op ...?quote:Op dinsdag 11 augustus 2020 22:26 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Sowieso denk ik dat over een aantal jaar de lootboxes zoals ze er nu zijn niet meer zomaar mogen. Al mocht je volgens mij als kind ook gewoon pokemon kaarten kopen zonder inmenging van je ouders bij de Bart Smit, 20 jaar terug. Maar nu is er nog minder toezicht.
Twintig jaar geleden mocht je nog bij wijze van roken in de trein. Tijden veranderen; wetten veranderen.quote:Op dinsdag 11 augustus 2020 22:26 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Sowieso denk ik dat over een aantal jaar de lootboxes zoals ze er nu zijn niet meer zomaar mogen. Al mocht je volgens mij als kind ook gewoon pokemon kaarten kopen zonder inmenging van je ouders bij de Bart Smit, 20 jaar terug. Maar nu is er nog minder toezicht.
Ik ken het alleen van toen John de Wolf er speelde.quote:Op dinsdag 11 augustus 2020 22:27 schreef Bolasie het volgende:
[..]
Ik vrees dat je Wolves niet zo vaak hebt zien spelen, het is verre van 'lekker fel'.
Zeker, maar ik weet niet of dat soort TCG-kaarten niet meer verkocht mogen worden aan kinderen.quote:Op dinsdag 11 augustus 2020 22:27 schreef Bolasie het volgende:
[..]
Twintig jaar geleden mocht je nog bij wijze van roken in de trein. Tijden veranderen; wetten veranderen.
Ik denk dat dat wel iets scheelt. Sowieso kan EA zelf bepalen welke gewichten ze toepassen en zijn die zo dynamisch als wat. Het feit dat ik dit jaar vaker Ivan Rakitic (86 rating) dan Ferland Mendy (80 rating) heb geharkt slaat nergens op.quote:Op dinsdag 11 augustus 2020 22:27 schreef Frozen-assassin het volgende:
[..]
Mag het ook niet als je hele lijst maakt met 0.000000000001% kans op Ronaldo, 0.000002% kans op ...?
Of gewoon andere games dan voetbalgames.quote:
Kan ook, ik game verder eigenlijk nooit meer.quote:Op dinsdag 11 augustus 2020 22:30 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Of gewoon andere games dan voetbalgames.
Fall Guys is nu de shit. Kun Agüero speelt het uren op zijn stream.quote:Op dinsdag 11 augustus 2020 22:30 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Of gewoon andere games dan voetbalgames.
Is overgestapt naar NET5quote:Op dinsdag 11 augustus 2020 22:31 schreef Frozen-assassin het volgende:
Is die Sander Schimmeldebiel eruit gegooid bij OP1 of mag ie nog?
Die kunnen er echt helemaal niks van nee.quote:Op dinsdag 11 augustus 2020 22:30 schreef Bolasie het volgende:
[..]
Ik vind dat duo dat presenteert echt zo slecht, he
"Influencer" Aguero.quote:Op dinsdag 11 augustus 2020 22:31 schreef Bolasie het volgende:
[..]
Fall Guys is nu de shit. Kun Agüero speelt het uren op zijn stream.
Sander mag nog.quote:Op dinsdag 11 augustus 2020 22:31 schreef Frozen-assassin het volgende:
Is die Sander Schimmeldebiel eruit gegooid bij OP1 of mag ie nog?
Roma is echt erg met die rugnummers. Laagste nummer in de verdediging is 11, rot op joh.quote:Op dinsdag 11 augustus 2020 22:27 schreef mabo11 het volgende:
Welk team heeft eigenlijk de laagste som van alle rugnummers van basisspelers? Van mij mag die door. Die nummering van tegenwoordig gaat nergens meer over.
Laten ze nu gewoon willekeurige Nederlanders presenteren dan?quote:Op dinsdag 11 augustus 2020 22:32 schreef maxi-mus het volgende:
[..]
Die kunnen er echt helemaal niks van nee.
Zo ongeveer wel ja, wel Nederlanders die buiten komen.quote:Op dinsdag 11 augustus 2020 22:32 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Laten ze nu gewoon willekeurige Nederlanders presenteren dan?
Benieuwd wanneer ik word opgeroepen.
Hoezo? De studio is toch binnen?quote:Op dinsdag 11 augustus 2020 22:33 schreef maxi-mus het volgende:
[..]
Zo ongeveer wel ja, wel Nederlanders die buiten komen.
Jammer dat niemand 88 heeft.quote:Op dinsdag 11 augustus 2020 22:32 schreef De_Kraam het volgende:
[..]
Roma is echt erg met die rugnummers. Laagste nummer in de verdediging is 11, rot op joh.
[ afbeelding ]
Je moet er ook heen.quote:Op dinsdag 11 augustus 2020 22:33 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Hoezo? De studio is toch binnen?
Zo hard reed zijn pa altijd in de bebouwde kom.quote:Op dinsdag 11 augustus 2020 22:35 schreef De_Kraam het volgende:
En die tyfus Kluivert met z'n 99. Die was niet voor Appie.
SOWquote:Op dinsdag 11 augustus 2020 22:35 schreef maxi-mus het volgende:
[..]
Zo hard reed zijn pa altijd in de bebouwde kom.
leukequote:Op dinsdag 11 augustus 2020 22:35 schreef maxi-mus het volgende:
[..]
Zo hard reed zijn pa altijd in de bebouwde kom.
quote:Op dinsdag 11 augustus 2020 22:35 schreef maxi-mus het volgende:
[..]
Knappe jongen die in en uit een taxi kan stappen zonder buiten te komen.
quote:Op dinsdag 11 augustus 2020 22:35 schreef maxi-mus het volgende:
[..]
Zo hard reed zijn pa altijd in de bebouwde kom.
quote:Op dinsdag 11 augustus 2020 22:35 schreef maxi-mus het volgende:
[..]
Knappe jongen die in en uit een taxi kan stappen zonder buiten te komen.
Wanneer heeft hij ongelijk?quote:
Traoréquote:Op dinsdag 11 augustus 2020 22:37 schreef Caland het volgende:
Tering, wat is die Amana oid breed joh
Vond je mijn Kluivert grapje niet leuk?quote:Op dinsdag 11 augustus 2020 22:37 schreef Caland het volgende:
Tering, wat is die Amana oid breed joh
Leukquote:Op dinsdag 11 augustus 2020 22:35 schreef maxi-mus het volgende:
[..]
Zo hard reed zijn pa altijd in de bebouwde kom.
Adamaquote:Op dinsdag 11 augustus 2020 22:37 schreef Caland het volgende:
Tering, wat is die Amana oid breed joh
Dat Spinvis leuke muziek is.quote:Op dinsdag 11 augustus 2020 22:37 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Wanneer heeft hij ongelijk?
Incorrect. Ik luisterde vandaag nog naar Het Voordeel Van Video.quote:
Jouw probleem.quote:Op dinsdag 11 augustus 2020 22:38 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Incorrect. Ik luisterde vandaag nog naar Het Voordeel Van Video.
quote:Op dinsdag 11 augustus 2020 22:38 schreef Caland het volgende:
Het heeft toch helemaal geen zin om zó breed te zijn als voetballer
Ook niet als recreant aan een Amsterdams strandquote:Op dinsdag 11 augustus 2020 22:38 schreef Caland het volgende:
Het heeft toch helemaal geen zin om zó breed te zijn als voetballer
Halen ze niet johquote:Op dinsdag 11 augustus 2020 22:39 schreef LordVoldermort het volgende:
Dit Wolves moet echt geen cl halen voor de liefhebber
quote:Op dinsdag 11 augustus 2020 22:39 schreef Frozen-assassin het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
ONTZETTENDE HELD
Lolquote:Op dinsdag 11 augustus 2020 22:39 schreef Bolasie het volgende:
[..]
Ook niet als recreant aan een Amsterdams strand
Is dit Jeroen Verhoeven op vijf december?quote:Op dinsdag 11 augustus 2020 22:39 schreef Frozen-assassin het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
ONTZETTENDE HELD
Dat mag je hier zeggen maar niet op facebook.quote:Op dinsdag 11 augustus 2020 22:41 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Is dit Jeroen Verhoeven op vijf december?
Oh nee, dat mag je weer niet zeggen.
Bericht verwijderd.quote:Op dinsdag 11 augustus 2020 22:41 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Is dit Jeroen Verhoeven op vijf december?
Oh nee, dat mag je weer niet zeggen.
Shakhtar Inter wordt wel interessantquote:Op dinsdag 11 augustus 2020 22:41 schreef JR-Style-93 het volgende:
Wolves - Man Utd wordt wel kut als halve finale.
United kwam 1 keeper van Kopenhagen al niet voorbij, hoe moeten ze dan voorbij 11 man van Wolves?quote:Op dinsdag 11 augustus 2020 22:41 schreef JR-Style-93 het volgende:
Wolves - Man Utd wordt wel kut als halve finale.
Kan je de krantenkoppen al voorstellen als Luuk scoort?quote:Op dinsdag 11 augustus 2020 22:44 schreef El-Stinho het volgende:
Gelukkig. Luuk de Jong komt erin.
~ Niemand
Of als hij niet scoort; invaller Luuk de Jong wint/verliest met Sevilla van Wolves.quote:Op dinsdag 11 augustus 2020 22:44 schreef Coco. het volgende:
[..]
Kan je de krantenkoppen al voorstellen als Luuk scoort?
Waarvan aktequote:Op dinsdag 11 augustus 2020 22:44 schreef Caland het volgende:
Ik eet blauwe bessen. Blauwe bessen zijn bijzonder lekker als ze nog half bevroren zijn.
Dit ter info
Die eet ik wel eens in mijn Skyr.quote:Op dinsdag 11 augustus 2020 22:44 schreef Caland het volgende:
Ik eet blauwe bessen. Blauwe bessen zijn bijzonder lekker als ze nog half bevroren zijn.
Dit ter info
Ik had gehoopt dat En-Nesyri de enige goal zou scoren en VI dan ''Concurrent Luuk de Jong schopt Sevilla naar de halve finale'' als kop had.quote:Op dinsdag 11 augustus 2020 22:44 schreef Coco. het volgende:
[..]
Kan je de krantenkoppen al voorstellen als Luuk scoort?
Heb je Pieter Zwart al hierop aangesproken?quote:Op dinsdag 11 augustus 2020 22:45 schreef El-Stinho het volgende:
[..]
Ik had gehoopt dat En-Nesyri de enige goal zou scoren en VI dan ''Concurrent Luuk de Jong schopt Sevilla naar de halve finale'' als kop had.
Die geeft alleen om de centen.quote:Op dinsdag 11 augustus 2020 22:46 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Heb je Pieter Zwart al hierop aangesproken?
En als hij er niet in was gekomen: Sevilla door/eruit met Luuk die toekijktquote:Op dinsdag 11 augustus 2020 22:45 schreef maxi-mus het volgende:
[..]
Of als hij niet scoort; invaller Luuk de Jong wint/verliest met Sevilla van Wolves.
Maar Stinho is toch Pieter Zwart?quote:Op dinsdag 11 augustus 2020 22:46 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Heb je Pieter Zwart al hierop aangesproken?
Insert Luuk bij Sjon de Wolf.gifquote:Op dinsdag 11 augustus 2020 22:47 schreef mabo11 het volgende:
ik spring voor Luuk, jij springt voor luuk. Wij springen allemaal voor LUUK LUUK LUUK LUUK
En uiteraard assist Banega.quote:
Luukinhoquote:Op dinsdag 11 augustus 2020 22:47 schreef mabo11 het volgende:
ik spring voor Luuk, jij springt voor luuk. Wij springen allemaal voor LUUK LUUK LUUK LUUK
Denk het niet, Stijn kan helemaal niet dansen.quote:Op dinsdag 11 augustus 2020 22:47 schreef De_Kraam het volgende:
[..]
Maar Stinho is toch Pieter Zwart?
Het is wachten tot Stinho in de VI-show naast Pieter Zwart komt te zitten.quote:Op dinsdag 11 augustus 2020 22:47 schreef De_Kraam het volgende:
[..]
Maar Stinho is toch Pieter Zwart?
Ik had gehoopt dat hij die vrije trap a la Athletic Club-uit zou scoren.quote:Op dinsdag 11 augustus 2020 22:47 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
En uiteraard assist Banega.
Ik ken users die gaan al om 17:00 doordeweeks aan de zuip.quote:Op dinsdag 11 augustus 2020 22:48 schreef maxi-mus het volgende:
Na Leo heeft ook Koert vandaag stevig gedronken.
We roddelen hier niet.quote:Op dinsdag 11 augustus 2020 22:49 schreef Coco. het volgende:
[..]
Ik ken users die gaan al om 17:00 doordeweeks aan de zuip.
@tong80quote:Op dinsdag 11 augustus 2020 22:49 schreef Coco. het volgende:
[..]
Ik ken users die gaan al om 17:00 doordeweeks aan de zuip.
Leeuwarder Courant?quote:Op dinsdag 11 augustus 2020 22:54 schreef maxi-mus het volgende:
EL-specialist Sevilla maakt na entree De Jong einde aan 'marathonsprookje' Wolves
(lol)
Kan zijn zoon Maijert niet alleen laten .quote:Op dinsdag 11 augustus 2020 22:54 schreef Coco. het volgende:
Koert hou het nou gewoon bij darts jongen.
HET LUUK EFFECTquote:Op dinsdag 11 augustus 2020 22:54 schreef maxi-mus het volgende:
EL-specialist Sevilla maakt na entree De Jong einde aan 'marathonsprookje' Wolves
(lol)
Die hebben daar heulemoal niks te zoekenquote:
Sevilla Shakhtar allenquote:Op dinsdag 11 augustus 2020 23:09 schreef El-Stinho het volgende:
Zo16aug Sevilla v Manchester United
Ma17aug Inter v Shakhtar
Sito stick genotquote:
Mooi voor die clubquote:Op dinsdag 11 augustus 2020 23:23 schreef El-Stinho het volgende:
Stade Rennes gaat nu direct de CL in ipv voorronde.
Wij hopen op de titel van Donetsk.quote:Op dinsdag 11 augustus 2020 23:06 schreef El-Stinho het volgende:
Hopelijk verslaat Sevilla het dood- en doodvermoeiende Manchester United.
Lullig voor AZ. Die hadden normaal gesproken nu een plek in de derde ronde cadeau gekregen.quote:Op dinsdag 11 augustus 2020 23:23 schreef El-Stinho het volgende:
Stade Rennes gaat nu direct de CL in ipv voorronde.
Ken je Glory Glory Man. Utd ?quote:Op zondag 16 augustus 2020 02:01 schreef chufi het volgende:
Ik ook niet echt , wel zo'n fake achtergrond muziekje .. Maar in het echie is het idd een van de mooiste clubhyms... Hoop dat ze winnen ...
Heeft ManU eik een lied ?
Sevilla en ManU konden het ook allebei niet bolwerken tegen het grote Feyenoord in het jaar dat ze de Europa League wonnen.quote:Op zondag 16 augustus 2020 19:39 schreef De_Kraam het volgende:
Na een topwedstrijd van het grote Feyenoord valt zo'n Europa Liek toch wat tegen.
Sevilla thuis was wel bizar. Ik heb Feyenoord echt zelden zo weggespeeld zien worden als in die uitpot, dat was gewoon zielig.quote:Op zondag 16 augustus 2020 20:10 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Sevilla en ManU konden het ook allebei niet bolwerken tegen het grote Feyenoord in het jaar dat ze de Europa League wonnen.
(In het geval van Sevilla een van de vele jaren)
En een paar dagen later speelde Feyenoord Ajax volledig maar dan ook volledig weg om met 0-1 te verliezen.quote:Op zondag 16 augustus 2020 20:29 schreef Caland het volgende:
[..]
Sevilla thuis was wel bizar. Ik heb Feyenoord echt zelden zo weggespeeld zien worden als in die uitpot, dat was gewoon zielig.
Ze deden ook niet echt hun best toen.quote:Op zondag 16 augustus 2020 20:29 schreef Caland het volgende:
[..]
Sevilla thuis was wel bizar. Ik heb Feyenoord echt zelden zo weggespeeld zien worden als in die uitpot, dat was gewoon zielig.
Toen schaamde ik me zelfs voor die overwinning.quote:Op zondag 16 augustus 2020 20:32 schreef El-Stinho het volgende:
[..]
En een paar dagen later speelde Feyenoord Ajax volledig maar dan ook volledig weg om met 0-1 te verliezen.
Met Van Rhijn?quote:Op zondag 16 augustus 2020 20:32 schreef El-Stinho het volgende:
[..]
En een paar dagen later speelde Feyenoord Ajax volledig maar dan ook volledig weg om met 0-1 te verliezen.
Was dat die wedstrijd met drie keer lat in de eerste tien minuten?quote:Op zondag 16 augustus 2020 20:34 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Toen schaamde ik me zelfs voor die overwinning.
Ja.quote:
Ja haha.quote:Op zondag 16 augustus 2020 20:35 schreef Dale__Cooper het volgende:
[..]
Was dat die wedstrijd met drie keer lat in de eerste tien minuten?
Nee hoorquote:Op zondag 16 augustus 2020 20:39 schreef Caland het volgende:
Oh ik ben blijkbaar de enige die op fox kijkt
Eigenlijk kan het alleen maar tegenvallen na die cl potjesquote:Op zondag 16 augustus 2020 20:09 schreef Frozen-assassin het volgende:
Wordt een mooi potje! Zou niet echt een favoriet durven aan te wijzen.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Die kans van Kazim destijds. Zo prachtig vrijgespeeld en toch missen (lol).♫ ~ Je kunt de massa niet beteugelen; het is een monster ~ Marcel van Roosmalen
quote:Op zondag 16 augustus 2020 20:44 schreef El-Stinho het volgende:
''Denk je aan Sevilla, dan denk je uiteraard aan Luuk de Jong''
Vooral Theo vind ik echt heel kwalijk. Jan moet alle vragen voor hem beantwoorden en hij geeft ook doodleuk aan dat die wedstrijden niet kijkt. Voetbal kijken schijnt toch vrij vitaal te zijn voor een analist.quote:Op zondag 16 augustus 2020 20:47 schreef Frozen-assassin het volgende:
Ik begrijp niet waarom mensen die aan tafel zitten daar gewoon keer op keer mogen zitten terwijl ze kennelijk nooit voetbal kijken...
quote:Op zondag 16 augustus 2020 20:40 schreef El-Stinho het volgende:
Dat deze pot geen 4-1 is geworden was echt een wonder. In 10 minuten al 3x op de lat geschotenSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Die kans van Kazim destijds. Zo prachtig vrijgespeeld en toch missen (lol).![]()
![]()
Ik hoor ook graag wat een ploeg zo goed maakt. Op tactisch gebied en dan niet gewoon van ja ze hebben Messi... Al doet RTL/SBS ook nooit aan serieuze analyses...quote:Op zondag 16 augustus 2020 20:50 schreef Bolasie het volgende:
[..]
Vooral Theo vind ik echt heel kwalijk. Jan moet alle vragen voor hem beantwoorden en hij geeft ook doodleuk aan dat die wedstrijden niet kijkt. Voetbal kijken schijnt toch vrij vitaal te zijn voor een analist.
En die dikzak kan het prima terugkijkenquote:Op zondag 16 augustus 2020 20:50 schreef Bolasie het volgende:
[..]
Vooral Theo vind ik echt heel kwalijk. Jan moet alle vragen voor hem beantwoorden en hij geeft ook doodleuk aan dat die wedstrijden niet kijkt. Voetbal kijken schijnt toch vrij vitaal te zijn voor een analist.
Kan je net zo goed Co Stompé aan tafel zetten, die voegt inhoudelijk evenveel toe als Theo.quote:Op zondag 16 augustus 2020 20:52 schreef LordVoldermort het volgende:
[..]
En die dikzak kan het prima terugkijken
Is blijkbaar heel plaatselijk.quote:Op zondag 16 augustus 2020 20:53 schreef Dale__Cooper het volgende:
[..]
Hier had ik nog nooit van gehoord.
Duivekater of deuvekater is een traditioneel feestbrood, dat voornamelijk in de streek ten noorden van Amsterdam wordt gebakken. Het is een langgerekt ovaal, zoet witbrood, dat rond Pasen, Pinksteren en met de kerstdagen wordt gegetenquote:
Haha ik ook. Een van de meest onredelijke nederlagen die ik ooit heb gezien.quote:Op zondag 16 augustus 2020 20:56 schreef De_Kraam het volgende:
Toen Ajax won met die goal van Van Rhijn was ik echt ZIEDEND. Zelden zo mad geweest. Zelfs om de 10-0 kon ik wel lachen.
quote:Op zondag 16 augustus 2020 20:40 schreef El-Stinho het volgende:
Kazim Kazan heeft na Feyenoord nog 40-45 andere clubs gehad, de god.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Die kans van Kazim destijds. Zo prachtig vrijgespeeld en toch missen (lol).Ciao ciao, doei doei, al het goeie.
4-1? Het had 9-1 moeten zijn. Ajax is een keer over de middellijn geweest en vol-le-dig weggevaagd.quote:Op zondag 16 augustus 2020 20:50 schreef fetX het volgende:
[..]
Dat deze pot geen 4-1 is geworden was echt een wonder. In 10 minuten al 3x op de lat geschoten![]()
Die speelde nu toch in Mexico ofzo?quote:Op zondag 16 augustus 2020 20:58 schreef De_Kraam het volgende:
[..]
Kazim Kazan heeft na Feyenoord nog 40-45 andere clubs gehad, de god.
Flinke bliksem ook zo koekoek.quote:Op zondag 16 augustus 2020 20:59 schreef LordVoldermort het volgende:
Hier niks geen regen, worden weer gepasseerd
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.What can change the nature of a man?
Zou inmiddels zomaar weer anders kunnen zijn.quote:Op zondag 16 augustus 2020 21:00 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Die speelde nu toch in Mexico ofzo?
Gaat Sevilla dit winnen?quote:Op zondag 16 augustus 2020 21:00 schreef El-Stinho het volgende:
[..]
4-1? Het had 9-1 moeten zijn. Ajax is een keer over de middellijn geweest en vol-le-dig weggevaagd.
Jasper Cillessenquote:Op zondag 16 augustus 2020 21:00 schreef El-Stinho het volgende:
[..]
4-1? Het had 9-1 moeten zijn. Ajax is een keer over de middellijn geweest en vol-le-dig weggevaagd.
Weet ik veel. Als Sevilla wint is het met 1-0 of 2-1, net zo andersom.quote:
Ik denk dan aan het Alcázar.quote:Op zondag 16 augustus 2020 21:04 schreef fetX het volgende:
‘Als je aan Sevilla denkt, denk je aan Luuk de Jong’
Bankgenot.
Ik ook. Was ook nog mn eerste Klassieker in de Kuipquote:Op zondag 16 augustus 2020 20:56 schreef De_Kraam het volgende:
Toen Ajax won met die goal van Van Rhijn was ik echt ZIEDEND. Zelden zo mad geweest. Zelfs om de 10-0 kon ik wel lachen.
Ik denk dan aan mijn FM-game.quote:Op zondag 16 augustus 2020 21:04 schreef fetX het volgende:
‘Als je aan Sevilla denkt, denk je aan Luuk de Jong’
Bankgenot.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |