Dat zijn de slechtste users.quote:Op zondag 16 augustus 2020 17:56 schreef Zipportal het volgende:
[..]
Ikweethetookniet reageert toch nooit terug.
De superniger act.quote:Op zondag 16 augustus 2020 17:56 schreef Zipportal het volgende:
[..]
Ikweethetookniet reageert toch nooit terug.
quote:Op zondag 16 augustus 2020 17:56 schreef Zipportal het volgende:
Ikweethetookniet reageert toch nooit terug.
De nieuwe ikweethetookniet is uitquote:Op zondag 16 augustus 2020 19:47 schreef ikweethetookniet het volgende:
[..]Ben ik al
Ik was in de war met de setting van VI
De druk werd te groot.quote:Op zondag 16 augustus 2020 19:55 schreef fetX het volgende:
[..]
De nieuwe ikweethetookniet is uit![]()
@:zipportal
Probeer eerst eens een zin foutloos Nederlands te posten, voordat je met dit macho-gebral aan komt zetten.quote:Op zondag 16 augustus 2020 16:37 schreef NoPicNic het volgende:
[..]
Ik streef voortdurend om mij geestelijk en cultureel te verheffen. VI en dit topic voldoen aan alle verwachtingen.
Genee wordt straks echt de constante pispaal van Derksen, vermoed ik.quote:Op zondag 16 augustus 2020 13:38 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
Kijk al uit naar de eerste uitzending.
Dat wordt dikke ruzie met die twee. Gijp die er er weer ongemakkelijk tussenin zit dat ie er rooie vlekken van krijgt.quote:Op zondag 16 augustus 2020 20:46 schreef Idisrom het volgende:
[..]
Genee wordt straks echt de constante pispaal van Derksen, vermoed ik.
Je hebt gelijk. Het was slordig geformuleerd van mij. Dank voor je wijze raad. Ik leer elke dag meer dankzij jullie.quote:Op zondag 16 augustus 2020 19:58 schreef AFCNiels het volgende:
[..]
Probeer eerst eens een zin foutloos Nederlands te posten, voordat je met dit macho-gebral aan komt zetten.
Het was een kutprogramma maar is nu helemaal ongeloofwaardig geworden met die 3 hypocrieten aan dat IKEA-tafeltje.quote:En wat te denken van de anticlimax in de rel rond VI. Nooit geweten dat de ruggengraat van Derksen en Gijp uit smurfensnot bestaat. Je als een stel kleine kleuters verschuilen achter een boze John de Mol, hoe zielig. De zucht naar aandacht is kennelijk groter dan de inhoud van hun boxershort. Dan mag je drie ton weggeven aan het goede doel, maar respect koop je er niet mee.
Het wordt wel een mooie testcase dit seizoen. Zijn hun fans inderdaad van die hersenloze tokkies die weer gewoon gaan zitten bulderen als Derksen en co grappen maken over hypocriete Gordon, Sylvie Meis en Arie Boomsma, maar iedereen met een kleurtje angstvallig buiten schot houden?
Angela moet weer even goedkoop scorenquote:Op maandag 17 augustus 2020 12:43 schreef NoPicNic het volgende:
Angela schrijft weer rake en o zo ware woorden:
[..]
Het was een kutprogramma maar is nu helemaal ongeloofwaardig geworden met die 3 hypocrieten aan dat IKEA-tafeltje.
Je moet wat met je eerste stukje na je vakantie.quote:Op maandag 17 augustus 2020 14:12 schreef ChevyCaprice het volgende:
[..]
Angela moet weer even goedkoop scoren
Ik ben dol op ongemakkelijke TV. Hypocrieten die elkaar willen afzeiken maar dat contractueel niet mogen. Helemaal top.quote:Op maandag 17 augustus 2020 13:05 schreef Nober het volgende:
Derksen die constant Genee aan gaat vallen totdat het contract erop zit.
Handenwrijven.gif
100 percent. Allemaal vrienden van de show.quote:Op donderdag 20 augustus 2020 22:41 schreef Vliegbaard het volgende:
@:nober
Weet je zeker dat je in het goeie topic zit?
In dat geval wil ik je danken voor je bijdragequote:Op donderdag 20 augustus 2020 22:42 schreef Nober het volgende:
[..]
100 percent. Allemaal vrienden van de show.
Ik denk dat je nuet helemaal eerlijk bent @RensAjaciedquote:Op zaterdag 22 augustus 2020 03:39 schreef RensAjacied het volgende:
Marieke Derksen heeft weer eens te diep in het glaasje gekeken en de hele avind ruzie gemaakt op Twitter.
Met die genen van haar hoef je niet te drinken om maar niet je ongelijk te willen toegeven hoor.quote:Op zaterdag 22 augustus 2020 03:39 schreef RensAjacied het volgende:
Marieke Derksen heeft weer eens te diep in het glaasje gekeken en de hele avind ruzie gemaakt op Twitter.
Moeilijk terug te lezen nu, zoals @RensAjacied al zei, inmiddels heeft ze alles verwijderd.quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |