Antropomorfisme heet dat, het toekennen van menselijke gevoelens aan bijvoorbeeld dieren. Genoeg honden die het liefst altijd buiten zijn.quote:Op dinsdag 21 juli 2020 12:23 schreef SacreCoeur het volgende:
[..]
Wat is er erg aan de hond constant buiten?
Het is er weer voor toch? hij heeft een hok enzo, in de winter zal de hond vast binnen zijn.
Mijn hond wil ook constant de tuin in, zelfs in de regen (wat ze niet mag want stinkhond).
Onze hond wordt boos als we haar naar binnen halen. Mits zonnig dan. Die is liever buiten dan binnen. Zit je dan zo verwijtend aan te kijken als je thuis komt en voor de deur staat om vervolgens zodra de deur maar een kiertje staat je straal voorbij te lopen zonder je een blik waardig te gunnen.quote:Op dinsdag 21 juli 2020 12:32 schreef derLudolf het volgende:
[..]
Antropomorfisme heet dat, het toekennen van menselijke gevoelens aan bijvoorbeeld dieren. Genoeg honden die het liefst altijd buiten zijn.
Het is idd bizar dat er zo laks mee wordt omgegaan.... bij de Buddenbrucks de eerste dag naar school zat die peuter ook met alleen het heupgordelgedeelte in de stoel vast. Waarom in godsnaam? Als je daar geen driepuntsgordel hebt dan zet je het stoeltje maar naast je op de passagiersstoel.quote:Op dinsdag 21 juli 2020 14:19 schreef Budabuddumbam het volgende:
Ik kan er echt niet bij dat ze de kinderen zonder autostoeltje of gordels vervoeren
en als het wel in een stoeltje zit dan is het met jas aan en gordels niet goed.
(is bij meedere gezinnen zo en daar kan ik dus echt niets van begrijpen)
Bij de BB zaten alle kids wel in de gordels volgens mij, maar bij de Jelies niet. Dat joch zat voorin zonder gordel.... Die moeder hoeft maar één keer stevig te remmen en dat kind rolt al door de bus.quote:Op dinsdag 21 juli 2020 14:19 schreef Budabuddumbam het volgende:
Ik kan er echt niet bij dat ze de kinderen zonder autostoeltje of gordels vervoeren
en als het wel in een stoeltje zit dan is het met jas aan en gordels niet goed.
(is bij meedere gezinnen zo en daar kan ik dus echt niets van begrijpen)
Mwah... niet echt stevig in de gordel bij de BB's, en de jongste (niet de baby) die mee was naar school zat zeker niet op de juiste manier in het stoeltje.quote:Op dinsdag 21 juli 2020 14:28 schreef Sunshine1982 het volgende:
[..]
Bij de BB zaten alle kids wel in de gordels volgens mij, maar bij de Jelies niet. Dat joch zat voorin zonder gordel.... Die moeder hoeft maar één keer stevig te remmen en dat kind rolt al door de bus.
Zelf heeft ze die ook nooit aan.quote:Op dinsdag 21 juli 2020 14:28 schreef Sunshine1982 het volgende:
[..]
Bij de BB zaten alle kids wel in de gordels volgens mij, maar bij de Jelies niet. Dat joch zat voorin zonder gordel.... Die moeder hoeft maar één keer stevig te remmen en dat kind rolt al door de bus.
Ah, niet goed gezien dan. Maar dat het gevaarlijk is, is een gegeven. Je kan jezelf wel een goede automobilist vinden, maar je weet nooit wat andere weggebruikers allemaal onderweg doen.quote:Op dinsdag 21 juli 2020 14:30 schreef Leandra het volgende:
[..]
Mwah... niet echt stevig in de gordel bij de BB's, en de jongste (niet de baby) die mee was naar school zat zeker niet op de juiste manier in het stoeltje.
Dat sowieso.quote:Op dinsdag 21 juli 2020 14:33 schreef Sunshine1982 het volgende:
[..]
Ah, niet goed gezien dan. Maar dat het gevaarlijk is, is een gegeven. Je kan jezelf wel een goede automobilist vinden, maar je weet nooit wat andere weggebruikers allemaal onderweg doen.
Voor een bedrijfsbusje zal dat wellicht anders zijn geweest qua regels, maar personenauto's moeten al heel lang gordels achterin hebben.quote:Op dinsdag 21 juli 2020 14:50 schreef Chia het volgende:
Wij hadden ergens rond 2000 nog een nieuw bedrijfsbusje zonder gordels op de achterbank. Mijn ouders hebben er toen nog gordels in laten plaatsen, maar dat was geen wettelijke verplichting begreep ik.
Komt door hun geloof denk ik. Toen ik nog in Stroe woonde deden mn streng gelovige buren niet aan gordels, vaccins of verzekeringen.quote:Op dinsdag 21 juli 2020 14:40 schreef Leandra het volgende:
Ik snap het sowieso niet, gordelplicht is er al zo lang, geen van de ouders die nu meedoet heeft nog een rijbewijs uit de tijd dat het niet verplicht was op alle zitplaatsen.
Sinds 1975 moeten ze verplicht gedragen worden op de voorstoelen en sinds 1992 ook op de achterbank.
Ze hebben allemaal hun rijbewijs pas gehaald na het invoeren van de gordelplicht op de achterbank.
Nou ja, vader Kraan misschien (en Michel, maar die doet niet meer mee).
Overigens mogen kinderen onder de 1.35 helemaal niet zonder kinderzitje vervoerd worden, en daar gingen beide families behoorlijk de mist mee in, ze zaten vrijwel allemaal zonder stoelverhoger.
https://www.anwb.nl/auto/(...)inderzitje-de-regels
En bij incidenteel vervoer mag het op de achterbank ook met alleen de gordel, maar bij de eigen ouder in de auto (of iemand die het kind regelmatig vervoert) kan het nooit incidenteel vervoer zijn.
En dan valt Stroe nog mee, ik heb in KWB gewoondquote:Op dinsdag 21 juli 2020 15:01 schreef Bouke-p het volgende:
[..]
Komt door hun geloof denk ik. Toen ik nog in Stroe woonde deden mn streng gelovige buren niet aan gordels, vaccins of verzekeringen.
En daar hadden ze ook nog officiele vrijstelling van dacht ik.
Dat met die hond houdt mij ook nog steeds bezig. Zie je hem helemaal enthousiast worden als Janneke weer terug is en ze draait van hem weg en kakelt verder maargoed, misschien is dr een allergisch of wil ze geen troep binnen of was dat haar eerste kind en is t niet meer nodig of hij houdt gewoon van buiten?quote:
Edit: NVM sorry.quote:Op dinsdag 21 juli 2020 14:47 schreef Leandra het volgende:
[..]
Dat sowieso.
Het blijft lastig.
Toevallig heb ik vrijdag mijn kleinzoon van het KDV gehaald en ik gebruikte voor Soneal op de passagierstoel nog de zitting van de Römer kid zonder het rugdeel, maar voor de kleinzoon het rugdeel er weer even op gedaan en de hoofdsteun (en dus de gordelgeleider) op de laagste stand, en dat paste eigenlijk verbazingwekkend goed voor een jochie van bijna 2 (hij heeft dan ook een vader van 2 meter en een moeder van 1.85, dus hij is vrij lang).
Maar het is niet perfect natuurlijk maar het is ook geen gewoonte dat ik hem bij het KDV ophaal, dus dat valt dan onder incidenteel vervoer lijkt me.
En dan nog waarom zou je een risico nemen met je kind ondanks dat je jezelf goed vind kunnen rijden.quote:Op dinsdag 21 juli 2020 14:33 schreef Sunshine1982 het volgende:
[..]
Ah, niet goed gezien dan. Maar dat het gevaarlijk is, is een gegeven. Je kan jezelf wel een goede automobilist vinden, maar je weet nooit wat andere weggebruikers allemaal onderweg doen.
Dit gevoel heb ik dus precies zo ja. Van die vader maar ook van Nadine.quote:Op dinsdag 21 juli 2020 16:01 schreef Poepz0r het volgende:
Die vader van dat gelovige gezin man man manHij wil graag even laten zien dat hij de baas is hoor
Enge vent en hij geilt op zn dochter
Die Nadine is trouwens best een knappe vrouw of ligt dat aan mij? Vreemd dat ze op die Michel viel zou je zeggen.
Michel kluste altijd zegt ze. Dat hele huis is een bouwvalquote:Op dinsdag 21 juli 2020 16:27 schreef F.Sinatra het volgende:
[..]
Dit gevoel heb ik dus precies zo ja. Van die vader maar ook van Nadine.
Nadine is echt mijn type niet qua levensstijl zeg maar, maar ze heeft echt iets heel moois over zich.
Dat gesprek aan tafel met Koningsdagquote:Op dinsdag 21 juli 2020 16:39 schreef lily het volgende:
Die Johan vind ik ook maar niks![]()
Alles zo perfect en volgens het boekje doen. Brr. Ik word daar kriegelig van.
(Dat hij op zijn dochter geilt is mij nog niet opgevallen gelukkig).
Die streng gelovigen hebben vaak 2 gezichten. Mooi weer spelen voor de camera, maar ondertussen.quote:Op dinsdag 21 juli 2020 16:39 schreef lily het volgende:
Die Johan vind ik ook maar niks![]()
Alles zo perfect en volgens het boekje doen. Brr. Ik word daar kriegelig van.
(Dat hij op zijn dochter geilt is mij nog niet opgevallen gelukkig).
Ik zou me meer zorgen maken over een hond bij de andere gezinnen.quote:Op dinsdag 21 juli 2020 15:44 schreef Sway- het volgende:
[..]
Dat met die hond houdt mij ook nog steeds bezig. Zie je hem helemaal enthousiast worden als Janneke weer terug is en ze draait van hem weg en kakelt verder maargoed, misschien is dr een allergisch of wil ze geen troep binnen of was dat haar eerste kind en is t niet meer nodig of hij houdt gewoon van buiten?
Ik vind m'n dochtertje (van 2) ook prachtig. Maar ik ga het haar niet in die bewoordingen kenbaar maken als ze 16 is.quote:Op dinsdag 21 juli 2020 16:41 schreef Poepz0r het volgende:
[..]
Die streng gelovigen hebben vaak 2 gezichten. Mooi weer spelen voor de camera, maar ondertussen.
Ja dat is te zien inderdaadquote:Op dinsdag 21 juli 2020 16:36 schreef Poepz0r het volgende:
[..]
Michel kluste altijd zegt ze. Dat hele huis is een bouwvalHAHAHA
Ook mooi die kwakzalver die even een reading kwam geven.
Ze bedoelde met klussen waarschijnlijk wat anders aan het aantal kinderen te zien.quote:Op dinsdag 21 juli 2020 16:36 schreef Poepz0r het volgende:
[..]
Michel kluste altijd zegt ze. Dat hele huis is een bouwvalHAHAHA
Ook mooi die kwakzalver die even een reading kwam geven.
Hij was geloof ik 57 toen hij overleed.quote:Op dinsdag 21 juli 2020 17:14 schreef RipCity het volgende:
Hoe oud was die michel? Zag alleen een foto ergens staan en leek op een shag rokende oude tokkie vent van 75.
Ik vind het een hele leuke en lieve familie maar dat zegt niks over hoe ze met dieren omgaan. De BB hebben geen honden maar wel wat katten, die vlogen elkaar telkens aan in dat kleine frut huis.quote:Op dinsdag 21 juli 2020 16:46 schreef amaranta het volgende:
[..]
Ik zou me meer zorgen maken over een hond bij de andere gezinnen.
Ik ga dat een keertje kijkenquote:Op dinsdag 21 juli 2020 12:30 schreef derLudolf het volgende:
In het programma Een Huis Vol worden grote gezinnen gevolgd. Drie Nederlandse families gunnen de kijkers een kijkje in hun hectische leven vol kinderen. In het negende seizoen volgen we de belevenissen van de inmiddels bekende familie Buddenbruck. Nieuw in deze reeks zijn de families Jelies uit Tollebeek en de familie Kraan uit Boskoop.
Google even op "een huis vol"quote:Op dinsdag 21 juli 2020 18:43 schreef FANNvanhetlaatsteuur het volgende:
[..]
Ik ga dat een keertje kijkenwanneer is dat dan? Elke dag ofzo?
Ja ik vergat de link! Dank je wel!quote:Op dinsdag 21 juli 2020 18:55 schreef mascara-klodder het volgende:
[..]
Via NPO kun je online bijkijken.
Enjoyquote:Op dinsdag 21 juli 2020 18:55 schreef FANNvanhetlaatsteuur het volgende:
[..]
Oh... handig... gewoon online kijken, thanks!
https://www.npostart.nl/een-huis-vol/KN_1682194
Ik heb het idee dat hij de nieuwe man van haar is...quote:Op dinsdag 21 juli 2020 19:13 schreef alpeko het volgende:
Wat heeft die Romano aanVan Lonny geleend?
Ze gaan zo op Safariquote:Op dinsdag 21 juli 2020 19:13 schreef alpeko het volgende:
Wat heeft die Romano aanVan Lonny geleend?
Nee dat joch is homoquote:Op dinsdag 21 juli 2020 19:14 schreef Brembo het volgende:
[..]
Ik heb het idee dat hij de nieuwe man van haar is...
Nadine is 41quote:Op dinsdag 21 juli 2020 19:14 schreef RipCity het volgende:
[..]
Ze gaan zo op Safari
Hoe oud is die vrouw?
Wil je nou zeggen dat het tokkies zijn?quote:Op dinsdag 21 juli 2020 19:16 schreef Chia het volgende:
Mensen die veel kinderen krijgen hebben wel vaak een nadrukkelijk accent.
Nee, want moeder Kraan vind ik geen tokkie en die heeft dat ook.quote:Op dinsdag 21 juli 2020 19:18 schreef StephanL het volgende:
[..]
Wil je nou zeggen dat het tokkies zijn?![]()
Zonder die kwalificatie krijg je niet eens een huis in Heerlen.quote:Op dinsdag 21 juli 2020 19:18 schreef StephanL het volgende:
[..]
Wil je nou zeggen dat het tokkies zijn?![]()
Maakt niet uit, KRO/NCRV betaalt welquote:Op dinsdag 21 juli 2020 19:26 schreef Remco het volgende:
Als ik die winkel zo zie is dat geen pak voor 100 euro geweest.
Lijkt op een hugo boss winkel... voor die ene keer kan je wel naar de outlet store bij oma in Roermond rijden.quote:Op dinsdag 21 juli 2020 19:26 schreef Remco het volgende:
Als ik die winkel zo zie is dat geen pak voor 100 euro geweest.
Met toestemming van je ouders welquote:
Ja zou kunnenquote:Op dinsdag 21 juli 2020 19:38 schreef Chia het volgende:
[..]
Misschien niet zo'n goede thuissituatie.
Dit ja.quote:Op dinsdag 21 juli 2020 18:42 schreef Chia het volgende:
Een hond is een roedeldier, als je die buiten wilt houden moet je in ieder geval nog een hond nemen zodat ze daar niet in hun eentje buitengesloten zitten. En dat het vroeger normaal was maakt het nog niet diervriendelijk om dat te doen.
Dat hele gezin lijken wel zigeuners ofzo, net als die andere limburgers, wel mooi pakje heeft die romano aanquote:Op dinsdag 21 juli 2020 19:37 schreef RipCity het volgende:
Mag je al op je 17de trouwen?
En waar zijn haar ouders?
Dat Versace pakje danquote:Op dinsdag 21 juli 2020 20:02 schreef derLudolf het volgende:
Wat een afgrijselijke drakenshirts bij die jongens Q.
Is me niet opgevallen eigenlijk wanneer was dat?quote:Op dinsdag 21 juli 2020 20:04 schreef F.Sinatra het volgende:
[..]
Dat Versace pakje danmaar kn dat jongetje niet haten. Hij is wel echt lief (op TV).
Ik weet niet wanneer het op TV was/is. Bij die oma van Michel volgens mij.quote:Op dinsdag 21 juli 2020 20:12 schreef derLudolf het volgende:
[..]
Is me niet opgevallen eigenlijk wanneer was dat?
Ach ik had vroeger ook een dbz shirt.quote:Op dinsdag 21 juli 2020 20:02 schreef derLudolf het volgende:
Wat een afgrijselijke drakenshirts bij die jongens Q.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |