SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Handige linkjes naar leuke topics:
ESF / Monster-playlist: alle ESF optredens ooit
ESF / Overzicht ESF-LAND VAN DE WEEK topics
ESF / Die ESF-ers, wie zijn dat?
ESF / Die ESF-ers, wie zijn dat? #2
ESF / Die ESF-ers, wie zijn dat? #3
ESF / BEWAARTOPIC - overwinning ESF 2019
Onze top 50 eurovisieliedjes:
De 50 favorieten van het leukste songfestival forum van Nederland!
ESF_FOK Twitter
https://twitter.com/ESF_FOKAutore Deo, favente Regina Luctor et Emergo
Fuck the EBU.
Nou, exact dit bovenstaande dus.quote:Op zondag 19 juli 2020 13:43 schreef Luctor.et.Emergo het volgende:
Ik was ook eens de hele dag onze kat kwijt, lag ie onder de dekens van mijn opengeslagen bed. Pas toen ik aan het einde van de middag mijn bed op ging maken, lag ie daar. En toen ik het deken van hem had afgeslagen, toen keek hij me echt zo aan van, "hè, leg dat deken weer eens terug."
Ik las ergens over een paar minuten! Maar ik schakel net in op het YouTube kanaal. Nu interviews. Geen idee hoe de opzet normaal gesproken is.quote:Op zondag 19 juli 2020 14:31 schreef Greys het volgende:
Ik ga die Grand Prix niet kijken want ga naar hondenveld maar hoe laat is die opening überhaupt?Dan weet ik wanneer ik ongeveer op Twitter of hier kan lezen wat het nou was.
quote:Op zondag 19 juli 2020 14:52 schreef sportfreak het volgende:
[..]
In de muur gereden in het rondje onderweg naar de grid
Dat was bij Jackson ook geen succes.quote:Op zondag 19 juli 2020 14:53 schreef Strani het volgende:
En ze kunnen er ook niet een nieuwe neus opzetten zodat hij in de pits kan starten?
Als het alleen dat is wel. Lijkt er echter op dat de wielophanging is afgebroken...quote:Op zondag 19 juli 2020 14:53 schreef Strani het volgende:
En ze kunnen er ook niet een nieuwe neus opzetten zodat hij in de pits kan starten?
Wat stomquote:Op zondag 19 juli 2020 14:55 schreef sportfreak het volgende:
[..]
Als het alleen dat is wel. Lijkt er echter op dat de wielophanging is afgebroken...
Gaat lekker.quote:Ook Albon heeft het moeilijk op weg naar de grid. "Deze auto is onbestuurbaar", zegt de teamgenoot van Verstappen over de boordradio.
Hij krijgt een nieuwe neus, deadline is er bijna en het ziet ernaar uit dat ie rijdt.quote:Op zondag 19 juli 2020 15:03 schreef molloot200 het volgende:
Is het al bekend of ie gaat rijden? RTL Duitsland kijk ik nu bij mijn opa. Daar geven ze niet zo veel aandacht aan Max
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |