Je bent in ieder geval erg begaafd met alles recht lullen wat krom is.quote:Op zaterdag 18 juli 2020 16:54 schreef Isdatzo het volgende:
[..]
Het concept "olie op het vuur gooien" niet begrijpen.
[..]
Eerst je mond vol hebben over "tokkie tuig", en dan in dezelfde adem laten blijken niet zo'n probleem te hebben met geweld wanneer het slachtoffer daarvan een bestuurder betreft waar jij weinig mee ophebt.
Ik zit mobiel dus ik houd 't kort.quote:Op zaterdag 18 juli 2020 17:04 schreef Dejannn het volgende:
En hoe vind jij dan dat dit soort situaties moeten worden aangepakt @:Isdatzo?
Legitimiteit? Die is er helemaal niet.quote:Op zaterdag 18 juli 2020 17:14 schreef Isdatzo het volgende:
[..]
Ik zit mobiel dus ik houd 't kort.
Hier hebben we het eerder al over gehad, maar ik denk dat het begint bij het erkennen van de legitimiteit van de onvrede en het onderkennen dat er een aantal (behoorlijk fundamentele) problemen spelen in de VS die aangepakt moeten worden. En zo'n opstelling betekent natuurlijk niet dat je niet meer kan optreden wanneer er ongeregeldheden plaatsvinden of wanneer dingen uit de hand lopen.
Niet gehoord en begrepen? Multinationals sponsoren BLM. Hollywood steunt de relschoppers financieel. Democratische aanklagers weigeren te vervolgen. Hoezo niet gehoord en begrepen?quote:Veel mensen voelen zich (terecht) niet gehoord en begrepen. Door dan op zo'n manier om te gaan met de situatie geef je er blijk van er werkelijk geen jota van te snappen.
Prima, miljoenen mensen zijn BOOS omdat ANTIFA ze LEUGENS influistert. Gelukkig weet Ensiferum hoe de vork werkelijk in de steel zit (iets met geneuzel over marxisten of zo) en dat ze helemaal niet boos mogen zijn!quote:Op zaterdag 18 juli 2020 17:19 schreef Ensiferum het volgende:
[..]
Legitimiteit? Die is er helemaal niet.
Je kan vast zelf verzinnen door wie ze niet gehoord worden en waarom men het belangrijk vindt dat dat wel gebeurt.quote:[..]
Niet gehoord en begrepen? Multinationals sponsoren BLM. Hollywood steunt de relschoppers financieel. Democratische aanklagers weigeren te vervolgen. Hoezo niet gehoord en begrepen?
Waarvan akte.quote:Lijkt erop dat je commentaar van "er werkelijk geen jota van te snappen" wederom projectie is. Erg jammer dat je de plank wederom finaal mis slaat.
Verklaar de legitimiteit nou gewoon.quote:Op zaterdag 18 juli 2020 17:23 schreef Isdatzo het volgende:
Prima, miljoenen mensen zijn BOOS omdat ANTIFA ze LEUGENS influistert. Gelukkig weet Ensiferum hoe de vork werkelijk in de steel zit en dat ze helemaal niet boos mogen zijn!
Nee, dat kan ik niet. Articuleer je argument eens.quote:Je kan vast zelf verzinnen door wie ze niet gehoord worden en waarom men het belangrijk vindt dat dat wel gebeurt.
Hopelijk doe je er wat meequote:Waarvan akte.
Talloze malen gedaan, en ik heb geen zin om met jou de inmiddels bekende herhaling van zetten nog een keertje op te voeren.quote:Op zaterdag 18 juli 2020 17:25 schreef Ensiferum het volgende:
[..]
Verklaar de legitimiteit nou gewoon.
Doe het dan voor de neutrale toeschouwer. Laat hen zien dat jij de claim dat er legitimiteit achter zit toch echt kan onderbouwen. Met logica en "common sense" kom ik er zelf namelijk niet. Zou het kunnen dat mijn informatiedieet te uitgebreid is?quote:Op zaterdag 18 juli 2020 17:33 schreef Isdatzo het volgende:
[..]
Talloze malen gedaan, en ik heb geen zin om met jou de inmiddels bekende herhaling van zetten nog een keertje op te voeren.
Interview met de burgemeester van Portland:quote:Gov. Brown: "This is absolutely unacceptable. This was purely a photo opportunity for political theater for the Trump administration. He is trying to distract. ... They only want to escalate. They want to dominate the streets."
quote:"We don't want them here, we don't need them and they are making the situation much much worse!"
Ik heb hier net geleerd dat ze blij mocht zijn daarvan op de hoogte gesteld te worden. En het is allemaal prima, want iets met een noodtoestand of zoquote:Op zaterdag 18 juli 2020 17:40 schreef Kijkertje het volgende:
Interview met de gouverneur van Oregon. Er was wél federale hulp gevraagd ivm met de COVID-19 crisis en die hulp hebben ze niét geboden. Los het zelf maar op was het advies. Er is géén federale hulp gevraagd ivm de demonstraties en Trump & Co besluit eenzijdig een ANONIEM legertje met ANONIEME voertuigen in te zetten?![]()
Ja in en in triest is dat. Op bevelen onidentificeerbare mannetjes in legerkleding hoeft geen enkele burger gehoor te geven.quote:Op zaterdag 18 juli 2020 17:42 schreef Isdatzo het volgende:
[..]
Ik heb hier net geleerd dat ze blij mocht zijn daarvan op de hoogte gesteld te worden. En het is allemaal prima, want iets met een noodtoestand of zo.
Zo zou het niet behoren te gaan in een rechtsstaat, maar je wordt gewoon ontvoerd zonder dat je krijgt te horen wat je zogenaamd misdaan zou hebben en zonder dat dat geregistreerd wordt.quote:Op zaterdag 18 juli 2020 17:46 schreef Kijkertje het volgende:
[..]
Ja in en in triest is dat. Op bevelen onidentificeerbare mannetjes in legerkleding hoeft geen enkele burger gehoor te geven.
Hoort het wel zo in een rechtsstaat, dat politici relschoppers en andere wetsovertreders beschermen wanneer ze overheidsgebouwen aanvallen? Ik ben benieuwd hoe een fatsoenlijke rechtsstaat werkt in jouw gedachten.quote:Op zaterdag 18 juli 2020 17:49 schreef Isdatzo het volgende:
[..]
Zo zou het niet behoren te gaan in een rechtsstaat, maar je wordt gewoon ontvoerd zonder dat je krijgt te horen wat je zogenaamd misdaan zou hebben en zonder dat dat geregistreerd wordt.
Zie reactie 35 en artikel daarin genoemd.
Die zijn wel degelijk weken geleden ingezet om inlichtingen te verzamelen via infiltratie. Bovendien zijn er al verschillende ringleaders opgepakt en aangeklaagd.quote:Op zaterdag 18 juli 2020 18:08 schreef Scrummie2.1 het volgende:
Over die troepen: hopelijk slaan ze hard en het is jammer dat ze niet al weken terug zijn ingezet.
Oh, en dan wanneer ze op federaal niveau berecht worden, en de Soros-aanklagers de boel niet kunnen dwarsbomen. Ik kan niet wachten op de eerste veroordelingen. Dat hamerkneusje kan zomaar 15 tot 20 jaar wegrotten.quote:Op zaterdag 18 juli 2020 18:08 schreef Scrummie2.1 het volgende:
Over die troepen: hopelijk slaan ze hard en het is jammer dat ze niet al weken terug zijn ingezet.
Het probleem is dat wij fundamenteel verschillend denken over wat DE OORZAAK enerzijds is, en wat SYMBOOLPOLITIEK anderzijds is. Inmiddels hebben we allebei uitgebreid argumenten opgevoerd om onze standpunten op elkaar over te brengen zonder dat dat geleid heeft tot een beter wederzijds begrip.quote:Op zaterdag 18 juli 2020 17:58 schreef Ensiferum het volgende:
[..]
Hoort het wel zo in een rechtsstaat, dat politici relschoppers en andere wetsovertreders beschermen wanneer ze overheidsgebouwen aanvallen?
Ik ben benieuwd hoe een fatsoenlijke rechtsstaat werkt in jouw gedachten.
En ook hier geld oorzaak -> gevolg. Trump is het gevolg van het (door de Democraten getolereerde en aangemoedigde) geweld van antifa. Pak de oorzaak aan in plaats van symboolpolitiek.
Ah, nice. Had ik geen idee van.quote:Op zaterdag 18 juli 2020 18:10 schreef dellipder het volgende:
[..]
Die zijn wel degelijk weken geleden ingezet om inlichtingen te verzamelen via infiltratie. Bovendien zijn er al verschillende ringleaders opgepakt en aangeklaagd.
Welk hamerkneusje?quote:Op zaterdag 18 juli 2020 18:10 schreef Ensiferum het volgende:
[..]
Oh, en dan wanneer ze op federaal niveau berecht worden, en de Soros-aanklagers de boel niet kunnen dwarsbomen. Ik kan niet wachten op de eerste veroordelingen. Dat hamerkneusje kan zomaar 15 tot 20 jaar wegrotten.
Ik had jou liever gehoord over mijn vraag hoe in jouw optiek een fatsoenlijke rechtsstaat werkt. Ik heb een donkerbruin vermoeden dat jouw antwoord enorme hypocrisie bloot zal leggen.quote:Op zaterdag 18 juli 2020 18:11 schreef Isdatzo het volgende:
[..]
Het probleem is dat wij fundamenteel verschillend denken over wat DE OORZAAK enerzijds is, en wat SYMBOOLPOLITIEK anderzijds is. Inmiddels hebben we allebei uitgebreid argumenten opgevoerd om onze standpunten op elkaar over te brengen zonder dat dat geleid heeft tot een beter begrip.
Ah, genot. Ja, die komt niet meer vrij voorlopig. God, wat zou het toch heerlijk zijn als ze een groot deel van het tuig weten te pakkenquote:
Het mooiste is nog wel dat het videomateriaal van zijn terroristische vriendjes het bewijs vormtquote:Op zaterdag 18 juli 2020 18:18 schreef Scrummie2.1 het volgende:
[..]
Ah, genot. Ja, die komt niet meer vrij voorlopig. God, wat zou het toch heerlijk zijn als ze een groot deel van het tuig weten te pakken
Dit soort tuig moet je keihard straffen.quote:
Interessante visiequote:Op zaterdag 18 juli 2020 17:14 schreef Isdatzo het volgende:
[..]
Ik zit mobiel dus ik houd 't kort.
Hier hebben we het eerder al over gehad, maar ik denk dat het begint bij het erkennen van de legitimiteit van de onvrede en het onderkennen dat er een aantal (behoorlijk fundamentele) problemen spelen in de VS die aangepakt moeten worden. En zo'n opstelling betekent natuurlijk niet dat je niet meer kan optreden wanneer er ongeregeldheden plaatsvinden of wanneer dingen uit de hand lopen.
Veel mensen voelen zich (terecht) niet gehoord en begrepen. Door dan op zo'n manier om te gaan met de situatie geef je er blijk van er werkelijk geen jota van te snappen.
Dat klopt. Maar ik hoef jou niet te vertellen dat er, op verschillende niveau's, ook een behoorlijk aantal politici zijn (waaronder een paar heel prominente exemplarenquote:Op zaterdag 18 juli 2020 18:25 schreef Dejannn het volgende:
[..]
Interessante visie. Maar er zijn toch meer dan genoeg politici die zeggen zich te kunnen vinden in de demonstranten?
Ik had het daar nog expliciet over:quote:Ik denk simpelweg niet dat deze uiterst chaotische en gewelddadige protesten te stoppen zijn. Dus als daar niet tegen mag worden opgetreden (wat als ik het goed heb begrepen jouw standpunt is) lijkt de meest logische conclusie om het gewoon maar te laten gebeuren. Dat vind ik een uiterst slecht idee, dan sta je het dus vandalisme toe
Ik zie wat je deedquote:vanwege allerlei vermeende sociale onrechtvaardigheden.
4 Keer Twitter en 5 keer naar de eigen site.quote:Op donderdag 16 juli 2020 12:51 schreef Isdatzo het volgende:
Helemaal niet. Er wordt een paar keer (stuk of 3?) naar Twitter verwezen, maar dat is dan de bron van uitspraken gedaan door bijvoorbeeld Trump en Cuccinelli. Verwijzingen naar eerdere stukken zijn ook op een paar vingers te tellen.
6 Die enigszins relevant zijn. Ik kom op 5 unverified, een stuk of 5 "Terrorism Threat Assessment" reports en aanverwante zaken er zit zelfs een document met een soort van kamervragen bij en dan hou ik iets van 8 van die reports over die dan ook nog een keer een hoop cyber ops lopen te verkondigen en waar ze ook heel vaak verwijzen naar de "Anarchist Extremists"... Dus echt, ik kan met de beste wil ter wereld totaal niet lezen in die documenten wat de lading van dat artikel moet dekken.quote:6? Je bedoelt 18. Zat je er toch niet ver naast hè. Maar al waren het er 6, dan wat?
Hoe koppel jij die anarchisten aan extreem rechts? Ik weet niet maar in mijn wereld zijn de anarchisten juist de Antifa lui toch? Maar die chocoladekop heeft het toch echt over extreem rechts:quote:Ja, om te laten zien dat de focus op de invloed van die vermaledijde anarchisten niet iets van vandaag of gister is maar een patroon vormt. 14 van de eerdergenoemde 18 zijn van dit jaar, en die 14 hebben vrijwel allemaal direct betrekking op de BLM-situatie.
Kortom, de connectie anarchisme => extreem rechts is mij een volstrekt raadsel.quote:Leaked Documents Show Police Knew Far-Right Extremists Were the Real Threat at Protests, Not “Antifa”
Dat is die dus wel.quote:Dat jij dat niet ziet verbaast me weinig. De kop is wellicht wat sterk aangezet, maar op basis van de beschikbare gegevens niet onjuist.
Ja bijzonder he? Als het lokaal allemaal niet wil vlotten komt het hogere echelon in actie, hoe ingewikkeld is dat te begrijpen?quote:Op zaterdag 18 juli 2020 18:19 schreef dellipder het volgende:
Het is wat dat federale opsporings- en handhavingsagentschappen het naleven van de wet afdwingen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |