MIEMIEMIEMIE MENSEN ZIJN HEEL GEMEEN EN HEBBEN KRITIEK OP TRUMPquote:Op woensdag 15 juli 2020 12:18 schreef De_Onnoembare het volgende:
[..]
Aha. Ok. Bosonaro (en uiteraard ook de gemene Orange Man)
Ik verzin geen cijfers. Ik leg uit waarom ik bepaalde cijfers met een korreltje zout neem, en op die argumentatie heb jij niet inhoudelijk gereageerd.quote:zijn de echte boosdoeners en de reden dat het allemaal veel erger is en dan verzin je gewoon zelf cijfers.
Ratio en argumenten paniek noemen. Ja, jij komt er wel.quote:Het heeft geen nut met jullie. Ik toon keer op keer middels officiële cijfers en met bronnen dingen aan, jullie roeptoeteren maar door in paniek.
Toedelsquote:Veel plezier met bang zijn. En blijf binnen en ver weg van die enge besmettelijke mensen he!
			
			
			
			Dus als de wet er door heen is! Kan half Nederland op een boete rekenen even ruwe schatting hoor.quote:Op woensdag 15 juli 2020 09:53 schreef controlaltdelete het volgende:
2. De veilige afstand wordt vastgesteld bij algemene maatregel van bestuur, gehoord het RIVM. De voordracht voor de algemene maatregel van bestuur wordt niet eerder gedaan dan een week nadat het ontwerp aan beide Kamers van de Staten-Generaal is overgelegd.
3. De veilige afstand geldt niet:
a. tussen personen die op hetzelfde adres woonachtig zijn;
Maw als jij met je one night stand in je nest ligt ben je strafbaar.
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			quote:Op woensdag 15 juli 2020 11:59 schreef De_Onnoembare het volgende:
[..]
Was zonder ook gebeurd. Misschien ietsje minder.
Oh en he: wist je dat we dit jaar amper griepdoden hebben? Ieder jaar duizenden doden en nu POEF verdwenen
			
			
			
			Sodejuquote:Op donderdag 16 juli 2020 11:08 schreef theguyver het volgende:
Kwam dit stukje tegen op fb.
✅ Het virus verspreidt zich niet in vliegtuigen waar 500 mensen tegen elkaar geperst zitten, maar in de buitenlucht moet je anderhalve meter afstand houden.
✅ Het virus is niet besmettelijk in de AH, Aldi, Lidl, Gamma en de Ikea maar wél in de bibliotheek, musea, restaurants, bioscopen en theaters.
✅ Het virus verspreidt zich niet in ruimtes waar 30 mensen mogen samenkomen maar wél in de buitenlucht bij meer dan 3 personen.
✅ Het virus is niet besmettelijk via Fastfood, snackbar of ijssalon maar wél via het eten van restaurant kwaliteit.
✅ Het virus verspreidt zich wel in touringcars, maar niet meer wanneer deze ingezet worden door de NS.
✅ Je raakt niet besmet wanneer je binnen een grote familie leeft, maar wél wanneer je in een studentenwoning woont waarbij je badkamer, toilet en keuken deelt.
✅ Kinderen zijn relatief immuun voor het virus maar moeten wel de hele dag hun handen desinfecteren op school ('Tot je handen stuk zijn' Mark Rutte).
✅ Tot 60 jaar zijn er bijna geen mensen overleden aan Corona maar je moet wél zoveel mogelijk thuis blijven als je jonger bent dan 60+.
✅ Het virus is overdraagbaar via vrijwel alle materialen maar niét via pakketpost van bijvoorbeeld POSTNL of Zalando.
✅ Het virus is overdraagbaar binnen een afstand van 1,5 meter maar niet vanaf 1,6 meter, ondanks dat een hoest of nies een wolk maakt die 8 meter ver reikt (MIT).
✅ Thuis zitten en zelf-isolatie verlaagt je weerstand en maakt je voor alle besmettingen kwetsbaarder, maar dat is niet erg, want dat verhoogt de vraag om vaccins.
✅ De Covid-test reageert ook met een positieve uitslag als je gewoon verkouden bent of als je een jaar geleden een griepvaccin hebt genomen, maar dat is niet erg, want dan kan er weer een nieuw geval worden gemeld in alle media.
✅ Huiselijk geweld, (buren)ruzies en depressie zijn aanzienlijk gestegen sinds Corona maar gelukkig zijn er niet meer mensen besmet geraakt met het virus.
✅ Elk jaar ontvangen miljoenen mensen het griepvaccin en krijgen alsnog de griep, maar gelukkig wordt dat bij het COVID-19 vaccin heel anders.
✅ Het Mexicaanse griepvaccin moest worden weggegooid (kosten 144 miljoen) maar dat is niet nodig als we dit vaccin verplichten.
✅ Sportscholen zijn een broeiplaats voor het virus omdat je je immuunsysteem verhoogt, gelukkig is dat bij buiten sporten niet het geval
✅ Het virus verspreidt zich makkelijk via sanitaire voorzieningen bij strand of recreatieplassen maar gelukkig niet wanneer iedereen zijn behoefte in het water doet
✅ Veel ouderen sterven nu aan eenzaamheid en slechte verzorging maar gelukkig niet aan het Corona virus
✅ Zwangeren zijn geen risicogroep maar krijgen alleen de hoognodige echo’s
✅ Je mag wel weer naar het binnenzwembad maar geen gebruik maken van de sanitaire voorzieningen, alleen in de douche en op het toilet is het virus besmettelijk
✅ Het dragen van mondkapjes is niet bewezen effectief maar is wel verplicht binnen het openbare vervoer ondanks de 1,5 meter afstand
✅ Een mondkapje is verplicht in het openbaar vervoer, maar het mag niet van goede kwaliteit zijn.
✅ Een virus is enkel besmettelijk via lichaamssappen (met name speeksel en snot) en dus kun je beter niemand z’n kleren aanraken of knuffelen
✅ Duizenden ondernemers zijn failliet gegaan maar gelukkig zijn ze niet gestorven aan het Corona virus
✅ Doden door honger, uitgestelde behandelingen voor dringend zieken en toegenomen psychiatrische klachten en huiselijk geweld zijn minstens een factor 10 van wie we verliezen aan Corona, maar politiek is dit een zeer aantrekkelijk beleid.
MENSEN WAKKER WORDEN.... DICTATUUR!
			
			
			
			https://www.telegraaf.nl/(...)6uLN6WH7CgxpRbaf9jVMquote:In Nederland houdt het coronavirus zich gedeisd, maar de crisis woedt voort. Juist nu maken tal van bedrijven zich op voor reorganisaties. In sommige branches wordt gevreesd voor ’een ongekende vloedgolf aan ontslagen’. Is omscholing van ontslagen horeca-, winkel- en cateringpersoneel de oplossing? „Dit worden spannende maanden.” ’Mensen denken nu: het is mooi weer, het virus houdt zich gedeisd, waarom dan nu ineens al die ontslagen?”, zegt arbeidseconoom Ton Wilthagen. „Maar wat nu gebeurt, is dat bedrijven en sectoren die geen perspectief zien op de langere termijn gaan ingrijpen. Je ziet dat in de catering, bij KLM, in de horeca, de detailhandel.” Snijden in kosten ABN Amro-econoom Nora Neuteboom constateert dat ook: „In onze ramingen gaan wij uit van een snel stijgende werkloosheid en nu zie je dus die ontslaggolven op gang komen. Bedrijven bereiden hun jaarplannen voor en berekenen wat hun toekomstige inkomstenstroom zal zijn en komen tot de conclusie dat ze in de kosten moeten snijden. Dit kan geen verrassing zijn, al is het geen positief vooruitzicht.” De laatste tijd regent het aankondigingen van reorganisaties: KLM, NS, La Place, cateringbedrijf Sodexo, staalconcern Tata, poppodium Paradiso, de Rai. Sommige bedrijven schrappen wel een kwart van de banen. Dat gaat met tientallen, honderden en soms duizenden tegelijk. En dan halen de kleinere bedrijven in nood vaak niet eens het nieuws. „Veel bedrijven liggen nu nog aan het infuus van de noodsteun van de overheid”, stelt Wilthagen. „Naarmate die straks wordt afgebouwd, zullen veel meer bedrijven met reorganisaties en ontslagen volgen.” Bij de bedrijven die nu steun krijgen, werken ruim 3 miljoen werknemers. Op een beroepsbevolking van 9 miljoen mensen is dat ongekend veel.
			
			
			
			
			
			
			
			Neem een voorbeeld aan Turkmenistan, daar zijn 0 doden.quote:Op donderdag 16 juli 2020 14:00 schreef Isdatzo het volgende:
Joh, niemand vindt dit leuk. Wat stel je voor? Doen alsof er niks aan de hand is? Kijk hoe goed dat in Brazilië uitgepakt heeft. Of in (sommige staten in de) de VS.
			
			
			
			Officiële cijfers dus dat moet kloppen heb ik hier gister geleerdquote:Op donderdag 16 juli 2020 14:03 schreef illusions het volgende:
[..]
Neem een voorbeeld aan Turkmenistan, daar zijn 0 doden.
			
			
			
			Dat hoeft helemaal niet joh!quote:Op woensdag 15 juli 2020 12:20 schreef Isdatzo het volgende:
[..]
MIEMIEMIEMIE MENSEN ZIJN HEEL GEMEEN EN HEBBEN KRITIEK OP TRUMP!!!!!111
			
			
			
			Wou er al bijna tegen in gaan..quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Er staat nog een vraag voor u open!!
			
			
			
			Ik zie alleen het verband niet echt ertussen. Zeker niet omdat bv een Conte vele malen meer doden in z'n land had. Maar daar hoor je de Bolsenaro/Trump-geobsedeerden nooit overquote:Op donderdag 16 juli 2020 14:18 schreef theguyver het volgende:
[..]
Dat hoeft helemaal niet joh!
kijk naar zijn twitter of een speech en![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
			
			
			
			Oh hebben we hem weer. BrAziLiE doet het ZOOOO erg.quote:Op donderdag 16 juli 2020 14:00 schreef Isdatzo het volgende:
Joh, niemand vindt dit leuk. Wat stel je voor? Doen alsof er niks aan de hand is? Kijk hoe goed dat in Brazilië uitgepakt heeft. Of in (sommige staten in de) de VS.
			
			
			
			Gewoon zelf cijfers verzinnen als ze je niet aanstaanquote:Op donderdag 16 juli 2020 14:04 schreef Isdatzo het volgende:
[..]
Officiële cijfers dus dat moet kloppen heb ik hier gister geleerd. En ik maar denken dat ik in BNW zat
.
			
			
			
			Doe je dat wel vaker?quote:Op donderdag 16 juli 2020 14:24 schreef De_Onnoembare het volgende:
[..]
Gewoon zelf cijfers verzinnen als ze je niet aanstaan
			
			
			
			Kijk eens aan, zowel econoom als viroloog.quote:Op donderdag 16 juli 2020 14:24 schreef De_Onnoembare het volgende:
[..]
Oh hebben we hem weer. BrAziLiE doet het ZOOOO erg.
Italië, Spanje, UK etc hebben het veel slechter gedaan. Hoor je mensen zoals jij nooit over. Met je tunnelvisie.
Verder zal de economische klap van al deze paniekshit wereldwijd een veelvoud aan doden en ellende veroorzaken dat het milde virus ooit had kunnen doen.
			
			
			
			Het probleem van Trump is dat hij anderen op de flikker geeft behalve zichzelf.quote:Op donderdag 16 juli 2020 14:23 schreef De_Onnoembare het volgende:
[..]
Ik zie alleen het verband niet echt ertussen. Zeker niet omdat bv een Conte vele malen meer doden in z'n land had. Maar daar hoor je de Bolsenaro/Trump-geobsedeerden nooit over
			
			
			
			Kan jij even laten zien waar ik cijfers verzonnen heb? Bij voorbaat dank.quote:Op donderdag 16 juli 2020 14:24 schreef De_Onnoembare het volgende:
[..]
Gewoon zelf cijfers verzinnen als ze je niet aanstaan
			
			
			
			Klopt. Zeker het VK heeft het dramatisch aangepakt. Nog meer argumenten om de boel niet zomaar op z'n beloop te laten hè. Met de notie dat in Brazilië de situatie nog niet op z'n retour is hè.quote:Op donderdag 16 juli 2020 14:24 schreef De_Onnoembare het volgende:
[..]
Oh hebben we hem weer. BrAziLiE doet het ZOOOO erg.
Italië, Spanje, UK etc hebben het veel slechter gedaan. Hoor je mensen zoals jij nooit over. Met je tunnelvisie.
Deze uitspraak kan je vast van gewicht voorzien?quote:Verder zal de economische klap van al deze paniekshit wereldwijd een veelvoud aan doden en ellende veroorzaken dat het milde virus ooit had kunnen doen.
			
			
			
			
			
			
			
			Jij gelooft de cijfers van Brazilie die de lage mortaliteit laten zien (zelfde percentage als bij ons rara hoe kan dat...) en dus verzin je zelf maar dat het veel hoger moet zijn.quote:Op donderdag 16 juli 2020 14:50 schreef Isdatzo het volgende:
[..]
Kan jij even laten zien waar ik cijfers verzonnen heb? Bij voorbaat dank.
			
			
			
			Jij denkt dat dat niet zo is?quote:Op donderdag 16 juli 2020 16:07 schreef De_Onnoembare het volgende:
[..]
Jij gelooft de cijfers van Brazilie die de lage mortaliteit laten zien (zelfde percentage als bij ons rara hoe kan dat...) en dus verzin je zelf maar dat het veel hoger moet zijn.
			
			
			
			
			
			
			
			Hij verdraait wel vaker dingen, een paar pagina's terug kwam de politie je scharrel nog uit bed trekken als ze niet stond ingeschreven.quote:Op donderdag 16 juli 2020 21:06 schreef Isdatzo het volgende:
Och, ik heb hem (in post 147) uitgelegd waarom ik denk dat die cijfers niet het juiste beeld schetsen, en daar heeft hij niet op gereageerd (behoudens wat gehuil). Dat weerhoudt hem er verder niet vqn om mij te verwijten dat ik cijfers verzin.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |