Ik spreek de eerste 2 dates altijd in het openbaar afmquote:Op maandag 13 juli 2020 21:06 schreef El_Thijs het volgende:
[..]
Misschien denkt hij andersom ook wel: zozo, mag al meteen die kant op. Makkelijk dit.
Als je nu ook nog een hekel aan de sauna hebt..........quote:Op zondag 12 juli 2020 21:19 schreef AgentS het volgende:
Ik doe niet aan yoga, heb een hekel aan dooddoeners en festivals zijn niet mijn ding. Gek genoeg niet elke man een match, blijkbaar vallen jullie toch op die types.😉
Ik kreeg een beetje Hans Teeuwen vibes bij die post van Faxie.quote:Op maandag 13 juli 2020 23:58 schreef Generationalpha het volgende:
[..]
Hier moest ik op een of andere manier heel hard om lachen.
Prima humor.quote:Op dinsdag 14 juli 2020 08:42 schreef M1stral het volgende:
[..]
Ik kreeg een beetje Hans Teeuwen vibes bij die post van Faxie.
Zeker, alleen Paiq matches zijn hilarischerquote:
Niet. Is schering en inslag op date-apps en sites.quote:Op dinsdag 14 juli 2020 10:16 schreef Generationalpha het volgende:
Ben gisteren gescamd door een match waarbij ik me te snel liet verleiden tot het geven van mijn nummer en vervolgens op mijn nummer een link naar een of andere sexsite kreeg.
Hoe gevaarlijk is dit?
Het is vrij gevaarlijk nu je blijkbaar hier makkelijk voor valt.quote:Op dinsdag 14 juli 2020 10:16 schreef Generationalpha het volgende:
Ben gisteren gescamd door een match waarbij ik me te snel liet verleiden tot het geven van mijn nummer en vervolgens op mijn nummer een link naar een of andere sexsite kreeg.
Hoe gevaarlijk is dit?
Heb je voorbeelden? Misschien leer ik er nog wat vanquote:Op dinsdag 14 juli 2020 09:11 schreef M1stral het volgende:
[..]
Zeker, alleen Paiq matches zijn hilarischer
Hoog vermakelijk gehalte in ieder geval wat ze tentoonstellen. Ten koste van zichzelf.
Ik doelde meer op dat het gros van de vrouwen zichzelf hopeloos voor schut zet. Dus als ik een tip voor je heb, is het wel wees gewoon jezelf.quote:Op dinsdag 14 juli 2020 11:30 schreef MizzezAmy het volgende:
[..]
Heb je voorbeelden? Misschien leer ik er nog wat van
net eens paiq geïnstalleerd ipv Tinder. Leek me wel leuk om eerst eens te chatten voor je de foto's ziet (minder oppervlakkig), maar heb wel door dat de meesten toch gelijk de foto's zien en moet toegeven dat ik zelf toch ook wel graag foto's zie. Maar de quizzen zijn soms wel leuk
Ah zo, dat komt wel goed, lijkt me erg vermoeiend om me anders voor te doen en win je uiteindelijk ook niets mee (Ik heb zelfs geen hippe filters over mn foto's).quote:Op dinsdag 14 juli 2020 12:51 schreef M1stral het volgende:
[..]
Ik doelde meer op dat het gros van de vrouwen zichzelf hopeloos voor schut zet. Dus als ik een tip voor je heb, is het wel wees gewoon jezelf.
Gaat me er vooral om of ze iets met mijn nummer kunnen. Heb verder geen gegevens verstrekt.quote:Op dinsdag 14 juli 2020 11:05 schreef M1stral het volgende:
[..]
Niet. Is schering en inslag op date-apps en sites.
spammen, meer niet.quote:Op dinsdag 14 juli 2020 13:47 schreef Generationalpha het volgende:
[..]
Gaat me er vooral om of ze iets met mijn nummer kunnen. Heb verder geen gegevens verstrekt.
Zo werkt het voor iedereen eigenlijk. Ik snap niet dat Paiq nog wordt gebruikt.quote:Op dinsdag 14 juli 2020 11:30 schreef MizzezAmy het volgende:
[..]
Heb je voorbeelden? Misschien leer ik er nog wat van
net eens paiq geïnstalleerd ipv Tinder. Leek me wel leuk om eerst eens te chatten voor je de foto's ziet (minder oppervlakkig), maar heb wel door dat de meesten toch gelijk de foto's zien en moet toegeven dat ik zelf toch ook wel graag foto's zie. Maar de quizzen zijn soms wel leuk
Altijd. Zo weet ik zeker dat het geen halfkale 40er is die zegt dat hij in de 30 is (echt gehad).quote:Op woensdag 15 juli 2020 00:13 schreef warp995 het volgende:
Meer mensen die nog videobellen voor een date?
Vind dat toch wel fijn, je hebt dan een wat beter beeld bij de foto’s, maakt de date (mocht die er komen) ook wat minder ongemakkelijk (mocht dat gebeuren). Je kan een klik al een beetje aanvoelen heb ik het idee.
Toevallig net eentje gehad, gesprekken waren leuk maar het videobellen vond ik tegenvallen maar.. Ben dan wel blij dat ik niet direct heb afgesproken.
Ik vind uiterlijk echt wel belangrijk. Ik val heus niet alleen op modellen, maar het hoofd moet me aanspreken.quote:Op dinsdag 14 juli 2020 19:57 schreef Gruj0 het volgende:
[..]
Zo werkt het voor iedereen eigenlijk. Ik snap niet dat Paiq nog wordt gebruikt.
Ik ben 37 hoorquote:Op woensdag 15 juli 2020 02:43 schreef AgentS het volgende:
[..]
Altijd. Zo weet ik zeker dat het geen halfkale 40er is die zegt dat hij in de 30 is (echt gehad).
Verschilt heel erg. Wel zijn er vaak al foto's uitgewisseld via wa die niet te faken zijn (ik weet dat je met photoshop als het goed is bijna alles kan dus ja 100 pct safe is het niet). Vaak combinatie van dingen die aan bod zijn geweest in een gesprek die je dan terug ziet op een foto. Videobellen eigenlijk nog nooit gedaan voor een datequote:Op woensdag 15 juli 2020 00:13 schreef warp995 het volgende:
Meer mensen die nog videobellen voor een date?
Vind dat toch wel fijn, je hebt dan een wat beter beeld bij de foto’s, maakt de date (mocht die er komen) ook wat minder ongemakkelijk (mocht dat gebeuren). Je kan een klik al een beetje aanvoelen heb ik het idee.
Toevallig net eentje gehad, gesprekken waren leuk maar het videobellen vond ik tegenvallen maar.. Ben dan wel blij dat ik niet direct heb afgesproken.
Alleen zit er wel altijd een stout randje om Kik heen vindt ik. Wordt ook vaak gebruikt in de swingerswereldquote:Op woensdag 15 juli 2020 06:52 schreef Uhmmpie het volgende:
Waarom gebruiken jullie geen kik?
Kun je hetzelfde als met whatsapp alleen zonder je telefoonnummer te geven.
Dat heb je zelf in de hand toch?quote:Op woensdag 15 juli 2020 08:13 schreef gooddaddy het volgende:
[..]
Alleen zit er wel altijd een stout randje om Kik heen vindt ik. Wordt ook vaak gebruikt in de swingerswereld
klopt, maar ik bedoel er mee te zeggen dat het volgens mij niet bij iedereen bekend is en bij degene bij wie het bekend is er een assosciatie gelegd wordt met de swingerswereld, wat ze als ongewenst beschouwenquote:
Oudje, 5 jaar geleden was je nog 32.quote:
Nou die associatie had ik niet perse.quote:Op woensdag 15 juli 2020 10:05 schreef gooddaddy het volgende:
[..]
klopt, maar ik bedoel er mee te zeggen dat het volgens mij niet bij iedereen bekend is en bij degene bij wie het bekend is er een assosciatie gelegd wordt met de swingerswereld, wat ze als ongewenst beschouwen
MIsschien leg ik dan alleen die associatie. Komt waarschijnlijk door de groepen met de naam Limburg op Kik die alleen maar over sex gaanquote:Op woensdag 15 juli 2020 10:46 schreef Uhmmpie het volgende:
[..]
Nou die associatie had ik niet perse.
En de mensen die ik op kik had dus doorgaans ook niet dusdanig dat ik daar wat van gemerkt heb.
En het bleek ook geen uitnodiging om ongevraagde plaatjes te sturen.
Nou is de swingerswereld doorgaans een stuk netter dan de gemiddelde datingsite... dus wat dat betreft zou het geen drama’s moeten opleveren als iemand dat wel zo zou zien.
Ongevraagde foto’s zijn bijv absoluut not done bij swingers onder elkaar.
Helaas al via datingsites al diverse mensen geblockt die dachten dat een telefoonnr geven betekende dat je random op de dag dickpics wilde.
Die ben ik nooit tegen gekomen.. misschien onbewust toch op zoekquote:Op woensdag 15 juli 2020 11:14 schreef gooddaddy het volgende:
[..]
MIsschien leg ik dan alleen die associatie. Komt waarschijnlijk door de groepen met de naam Limburg op Kik die alleen maar over sex gaan
Ah dat is ook handig inderdaad. Alhoewel ik dan minder graag foto’s van me stuur, heb er weinig en vind mezelf niet ultra fotogeniek haha, doe dan liever videobellen.quote:Op woensdag 15 juli 2020 07:02 schreef xFriendx het volgende:
[..]
Verschilt heel erg. Wel zijn er vaak al foto's uitgewisseld via wa die niet te faken zijn (ik weet dat je met photoshop als het goed is bijna alles kan dus ja 100 pct safe is het niet). Vaak combinatie van dingen die aan bod zijn geweest in een gesprek die je dan terug ziet op een foto. Videobellen eigenlijk nog nooit gedaan voor een date
Daarom is het hele idee van Paiq achterhaald.quote:Op woensdag 15 juli 2020 02:44 schreef AgentS het volgende:
[..]
Ik vind uiterlijk echt wel belangrijk. Ik val heus niet alleen op modellen, maar het hoofd moet me aanspreken.
Toch is het niet erg om dar dan niet je enige oordeel op te baserenquote:Op woensdag 15 juli 2020 20:46 schreef Gruj0 het volgende:
[..]
Daarom is het hele idee van Paiq achterhaald.
Het mooie is wel dat je foto's cijfers krijgen. De vraag is wel hoeveel waarde je daaraan moet hechten. Want iemand hier zei eerder ook al eens dat de foto's het goed deden op Paiq maar slecht op Tinder.quote:Op woensdag 15 juli 2020 20:50 schreef Uhmmpie het volgende:
[..]
Toch is het niet erg om dar dan niet je enige oordeel op te baseren
Sowieso blijft het een persoonlijk oordeel.quote:Op woensdag 15 juli 2020 20:54 schreef Gruj0 het volgende:
[..]
Het mooie is wel dat je foto's cijfers krijgen. De vraag is wel hoeveel waarde je daaraan moet hechten. Want iemand hier zei eerder ook al eens dat de foto's het goed deden op Paiq maar slecht op Tinder.
Inderdaad. 't Is altijd al achterhaald geweest. Het idee erachter is nobel, maar smaak is dat niet. Iemand gaat niet je type worden omdat hij/zij in een chat eventueel leuk overkomt.quote:Op woensdag 15 juli 2020 20:46 schreef Gruj0 het volgende:
[..]
Daarom is het hele idee van Paiq achterhaald.
Nee, maar je kan er zo wel achter komen of iemand je type is qua innerlijk, buiten het oordeel over het uiterlijk om.quote:Op woensdag 15 juli 2020 21:03 schreef Cockwhale het volgende:
Inderdaad. 't Is altijd al achterhaald geweest. Het idee erachter is nobel, maar smaak is dat niet. Iemand gaat niet je type worden omdat hij/zij in een chat eventueel leuk overkomt.
Of je kiest iemand uit op uiterlijk, om vervolgens op basis van het innerlijk toch tot de conclusie te komen dat iemand niet je type is. Ik zie niet in waarom dat tijd zou schelen eerlijk gezegd. Ik vind het ook oppervlakkiger en als je eerst liefde in potentie veinst, erop los neukt terwijl je toch al weet het wordt niks en dan “oh foutje we passen toch niet bij elkaar doei” en dan opscheppen bij je vrienden welke vrouwen je gehad hebt (want daarin is nog steeds de ongelijkheid voor mannen is het stoer maar een vrouw is afgelikte boterham) vind ik het zelfs ronduit asociaal.quote:Op woensdag 15 juli 2020 21:53 schreef Cockwhale het volgende:
Dus dan steek je al die tijd in innerlijk, om vervolgens op basis van het uiterlijk toch tot de conclusie te komen dat iemand niet je type is? Dan liever andersom. Scheelt tijd.
Omdat het echt leren kennen van innerlijk tijdrovender is dan een oordeel vellen over de aantrekkelijkheid van iemands uiterlijk. Dat laatste schijn je in een fractie van een seconde automatisch al te doen.quote:Op woensdag 15 juli 2020 21:56 schreef geeninspiratie1235 het volgende:
[..]
Of je kiest iemand uit op uiterlijk, om vervolgens op basis van het innerlijk toch tot de conclusie te komen dat iemand niet je type is. Ik zie niet in waarom dat tijd zou schelen eerlijk gezegd.
Wanneer je echt de juiste vragen stelt en een ander gewoon open is in plaats van idioot defensief is dat ook maar een kwestie van minuten. Nou woohoo wat tijdrovend. Heeft eerder te maken met de mentaliteit van mensen die niet meewerken en zich niet echt willen laten leren kennen en liegen om zich zogenaamd beter voor te doen dan dat ze zijn als het tijdrovend wordt gevonden.quote:Op woensdag 15 juli 2020 21:58 schreef van_Lamehuizen het volgende:
Omdat het echt leren kennen van innerlijk tijdrovender is dan een oordeel vellen over de aantrekkelijkheid van iemands uiterlijk. Dat laatste schijn je in een fractie van een seconde automatisch al te doen.
Dan ben ik heel benieuwd wat die juiste vragen dan zouden zijn waarmee je binnen enkele minuten zou kunnen weten of iemands innerlijk je ligt of niet.quote:Op woensdag 15 juli 2020 22:08 schreef geeninspiratie1235 het volgende:
[..]
Wanneer je echt de juiste vragen stelt en een ander gewoon open is in plaats van idioot defensief is dat ook maar een kwestie van minuten. Nou woohoo wat tijdrovend. Heeft eerder te maken met de mentaliteit van mensen die niet meewerken en zich niet willen laten leren kennen als het tijdrovend wordt gevonden.
Al die tijd? Toen ik Paiq gebruikte, jaren geleden, had je aan vijf minuten chatten (of een betaald abonnement) voldoende om de foto te zien. Ik vind het juist een meerwaarde hebben dat je iemand niet alleen beoordeelt op basis van een foto maar óók op basis van het contact dat je met iemand hebt gehad.quote:Op woensdag 15 juli 2020 21:53 schreef Cockwhale het volgende:
Dus dan steek je al die tijd in innerlijk, om vervolgens op basis van het uiterlijk toch tot de conclusie te komen dat iemand niet je type is? Dan liever andersom. Scheelt tijd.
Simpel, dat hangt er van af wat jij zoekt in een relatie. Wil jij snel een gezin beginnen, dan vraag je dus: binnen hoeveel maanden denk jij aan kinderen te willen beginnen. Het is geen rocket science.quote:Op woensdag 15 juli 2020 22:12 schreef van_Lamehuizen het volgende:
Dan ben ik heel benieuwd wat die juiste vragen dan zouden zijn waarmee je binnen enkele minuten zou kunnen weten of iemands innerlijk je ligt of niet.
quote:Op woensdag 15 juli 2020 22:21 schreef geeninspiratie1235 het volgende:
[..]
Simpel, dat hangt er van af wat jij zoekt in een relatie. Wil jij snel een gezin beginnen, dan vraag je dus: binnen hoeveel maanden denk jij aan kinderen te willen beginnen. Het is geen rocket science.
Geen idee. Dit klinkt totaal onherkenbaar.quote:Op woensdag 15 juli 2020 23:43 schreef Generationalpha het volgende:
Valt me opnieuw op dat buitenlandse dames zo veel meer interesse tonen op de apps dan Nederlandse hoogopgeleide dames.
Waarom is dat toch?
Hier geboren en/of opgegroeid; is hetzelfde als mensen van hier. Als je hier woont, is de meerderheid Nederlanders. Logisch dat ze denken dat hun man Nederlander gaat zijn, want Nederlanders komen ze ook het vaakst tegen.quote:Op woensdag 15 juli 2020 23:43 schreef Generationalpha het volgende:
Valt me opnieuw op dat buitenlandse dames zo veel meer interesse tonen op de apps dan Nederlandse hoogopgeleide dames.
Waarom is dat toch?
Weet niet helemaal of dat de verklaring is maar zou kunnen. Ik denk dat het ook gewoon cultuur is.quote:Op donderdag 16 juli 2020 01:18 schreef Yiwei het volgende:
[..]
Hier geboren en/of opgegroeid; is hetzelfde als mensen van hier. Als je hier woont, is de meerderheid Nederlanders. Logisch dat ze denken dat hun man Nederlander gaat zijn, want Nederlanders komen ze ook het vaakst tegen.
Alleen andersom is dit niet het geval; andere landers in welk generatie dan ook zijn in de minderheid. Nederlanders komen er niet zo mee in contact; kennen het niet. Zien niet in dat andere landers eigenlijk best vergelijkbaar zijn. Medelanders kennen ze beter, omdat het tot de grote meerderheid is. Deze komen ze vaker tegen. Hierdoor clusteren Nederlanders ook heel erg. Als andere lander is heel moeilijk erin te komen.
Heel veel andere landers in welk generatie dan ook zijn tot hoge leeftijd lang single. Ze weten dat ze hard moeten werken voor enig contact; dat zonder pro-actief te zijn 100% niks wordt. Want ze weten ook best wel dat er stigma is op andere landers, in media ook veel negativiteit over andere landen. Maar ze proberen het gewoon in de hoop dat een man kan doorzien dat ze ook een mens zijn. Dat Cupedo raak komt schieten.
Ach kom...quote:Op donderdag 16 juli 2020 01:18 schreef Yiwei het volgende:
[..]
Hier geboren en/of opgegroeid; is hetzelfde als mensen van hier. Als je hier woont, is de meerderheid Nederlanders. Logisch dat ze denken dat hun man Nederlander gaat zijn, want Nederlanders komen ze ook het vaakst tegen.
Alleen andersom is dit niet het geval; andere landers in welk generatie dan ook zijn in de minderheid. Nederlanders komen er niet zo mee in contact; kennen het niet. Zien niet in dat andere landers eigenlijk best vergelijkbaar zijn. Medelanders kennen ze beter, omdat het tot de grote meerderheid is. Deze komen ze vaker tegen. Hierdoor clusteren Nederlanders ook heel erg. Als andere lander is heel moeilijk erin te komen.
Heel veel andere landers in welk generatie dan ook zijn tot hoge leeftijd lang single. Ze weten dat ze hard moeten werken voor enig contact; dat zonder pro-actief te zijn 100% niks wordt. Want ze weten ook best wel dat er stigma is op andere landers, in media ook veel negativiteit over andere landen. Maar ze proberen het gewoon in de hoop dat een man kan doorzien dat ze ook een mens zijn. Dat Cupedo raak komt schieten.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |