quote:Op zaterdag 27 juni 2020 00:08 schreef Momo het volgende:
Op sommige weg delen komt het bijna boven de stoep uit lol
Heftig johquote:
quote:Op zaterdag 27 juni 2020 00:12 schreef Fred_B het volgende:
[..]
Momo kan aardig fotoshoppen inderdaad
Verjaardagskaartgenotquote:Op zaterdag 27 juni 2020 00:15 schreef usagi414 het volgende:
[..]
Maar nog niet zo goed als @:skysherrif
Zondequote:Op zaterdag 27 juni 2020 00:18 schreef skysherrif het volgende:
[..]
Ik denk het wel ja, nog de knapste en vrijgezelle ook
Vraag me nog steeds af hoe
Nee voor de volgende komt zeker een hospiteeravond 😉quote:Op zaterdag 27 juni 2020 00:14 schreef Strani het volgende:
[..]
Dat gaat dan niet de goeie kant op qua verloop!
Ja waar ze ook nu zijn in Den Haag, hopelijk spoelen ze weg.quote:Op zaterdag 27 juni 2020 00:16 schreef Aoibhin het volgende:
[..]![]()
Nou hopelijk spoelt het de krakers weg!
Jepquote:Op zaterdag 27 juni 2020 00:15 schreef Redefine het volgende:
@:skysherrif dus jullie wonen daar met zijn drieën totaal?
Ik weet iemand die net gaat hospiteren!quote:Op zaterdag 27 juni 2020 00:19 schreef skysherrif het volgende:
[..]
Nee voor de volgende komt zeker een hospiteeravond 😉
Dat was niet van de regen hoor maar door je laatste dmquote:Op zaterdag 27 juni 2020 00:16 schreef Aoibhin het volgende:
[..]
Je kamer staat blankZie ik op de camera
quote:Op zaterdag 27 juni 2020 00:20 schreef Strani het volgende:
[..]
Ik weet iemand die net gaat hospiteren!
Dat is wel een verschil. Bij ons dus wel met meer. Waarbij we toen we zelf mochten kiezen wel de balans in de gaten hielden. Dus altijd 6 mannen 7 vrouwen of andersom.quote:
13!!!!!!quote:Op zaterdag 27 juni 2020 00:19 schreef Redefine het volgende:
[..]
Zonde
Wij waren met 13 (waarbij iedereen wel een eigen badkamer had). Dus bij ons was wel wat meer keuze![]()
Dat moet toch wel een malloot zijn, ehh molloot.quote:Op zaterdag 27 juni 2020 00:20 schreef Strani het volgende:
[..]
Ik weet iemand die net gaat hospiteren!
Oh die ook?quote:Op zaterdag 27 juni 2020 00:21 schreef Redefine het volgende:
[..]
Dat moet toch wel een malloot zijn, ehh molloot.
Ik dm jou nooit gekquote:Op zaterdag 27 juni 2020 00:20 schreef skysherrif het volgende:
[..]
Dat was niet van de regen hoor maar door je laatste dm
Haha is wel een eindje van rotterdam naar enschedequote:
In Nederland is alles dichtbij!quote:Op zaterdag 27 juni 2020 00:22 schreef skysherrif het volgende:
[..]
Haha is wel een eindje van rotterdam naar enschede
Maar wel leuk heb ik een medenachtbraker als huisgenote
13 mijn hemelquote:Op zaterdag 27 juni 2020 00:19 schreef Redefine het volgende:
[..]
Zonde
Wij waren met 13 (waarbij iedereen wel een eigen badkamer had). Dus bij ons was wel wat meer keuze![]()
Toen ik eventjes in een studentenhuis woonde werd het geregeld door de campus wie waar kwam wonen. Maar ze hielden altijd rekening met man/vrouw verdeling wel.quote:Op zaterdag 27 juni 2020 00:20 schreef Redefine het volgende:
[..]
Dat is wel een verschil. Bij ons dus wel met meer. Waarbij we toen we zelf mochten kiezen wel de balans in de gaten hielden. Dus altijd 6 mannen 7 vrouwen of andersom.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |