Don’t touch my knakworstjesquote:Op dinsdag 23 juni 2020 12:38 schreef skysherrif het volgende:
Ik ben lichtelijk ontstemd dat een huisgenoot zonder te vragen een blik van mijn knakworstjes heeft verorberd
Voordeel van thuiswerken.quote:Op dinsdag 23 juni 2020 13:22 schreef Guanabana het volgende:
Ik wil ook meedoen met de foute top, maar ik moet werken
Ik heb liever curryworst, maar Duitsland ligt ver weg.quote:
Oh ja, dat gaat ook weer beginnen. VT's kijk ik eigenlijk nooit.quote:Op dinsdag 23 juni 2020 14:01 schreef F1gamer het volgende:
[..]
Voordeel van thuiswerken.
Volgende week vrijdag vrij trainingen F1 op de achtergrond, terwijl ik thuiswerk
hoi papquote:Op dinsdag 23 juni 2020 14:01 schreef F1gamer het volgende:
[..]
Ik heb liever curryworst, maar Duitsland ligt ver weg.
Ik heb liever curryworst, maar Duitsland ligt ver weg.quote:
ik ook niet, maar zal wel op gratis Ziggo kanaal worden uitgezonden vanwege dat er amper sport op dit moment isquote:Op dinsdag 23 juni 2020 14:01 schreef Luctor.et.Emergo het volgende:
[..]
Oh ja, dat gaat ook weer beginnen. VT's kijk ik eigenlijk nooit.
Nog niet, ik ga ze nog wel een tweetje sturen.quote:Op dinsdag 23 juni 2020 13:36 schreef Luctor.et.Emergo het volgende:
[..]
Heb je je kritiek op de wachtrij ook al gedeeld met De Efteling?
Ah, klinkt als een heel gezellig sprookjequote:Op dinsdag 23 juni 2020 13:37 schreef Hawaii_Tim het volgende:
[..]
Dank je wel!
De baan is ook vooral bedoeld voor kinderen die nog te klein zijn om in de grotere achtbanen te mogen/durven, dus zo te lezen is Efteling in die opzet geslaagd
Het verhaal van Max & Moritz ken ik wel van wintersport lang geledenHet gaat over twee rotjongens die allerlei streken uithalen en zo het dorp terroriseren. Aan het eind van het verhaal vallen ze in wat deeg en worden per ongeluk naast de broden in de oven gelegd. Zeer vriendelijk dus
Ook wel lekker hoor.quote:Op dinsdag 23 juni 2020 14:08 schreef F1gamer het volgende:
Nu een lied wat op standje burenruzie kan
Dat is echt schandalig! Ik had ook een call maar gelukkig geen video.quote:Op dinsdag 23 juni 2020 13:23 schreef Guanabana het volgende:
[..]
Ik werd om 8:45 wakker, keek op mijn telefoon en zag dat mijn werk om 9:15 wilde videobellenIk was nog supermoe, dus snel opgemaakt en alles.
Waarom zo VROEG!
Van harte gefeliciteerdquote:Op dinsdag 23 juni 2020 11:53 schreef GeorgeM het volgende:
MIJN DOCHTER HEEFT HAAR P!!!![]()
MET EEN 10 VOOR BEDRIJFSADMINISTRATIE![]()
![]()
![]()
sorry, hierna zal ik de capslick uitzetten
Hoe. Dan.quote:Op dinsdag 23 juni 2020 12:06 schreef Cee het volgende:
Here comes the sun in de Foute 1500, ik fiets weer even naar het Malieveld.
KnokKnakploeg er maar weer bijhalen!quote:Op dinsdag 23 juni 2020 12:38 schreef skysherrif het volgende:
Ik ben lichtelijk ontstemd dat een huisgenoot zonder te vragen een blik van mijn knakworstjes heeft verorberd
Een Gradiėnt klinkt wel heel interessant hoor. Wiskundige nagelsquote:Op dinsdag 23 juni 2020 13:25 schreef Momo het volgende:
[..]
Ja 1 gewoon 1 laag, is best dikke nagellak. Probeerde eerst een gradient met een sponsje, maar dat morste overal
Gelukkig maar! Succes met de laatste loodjes, bijna vakantiequote:Op dinsdag 23 juni 2020 13:31 schreef molloot200 het volgende:
Mijn planning voor vandaag was minder dan ik dacht dat ik moest doenIk dacht dat ik nog vier artikelen samen moest vatten, maar het bleken er maar twee te zijn, meevaller
Dat kun je ook zeggen over nummers in de top2000.quote:Op dinsdag 23 juni 2020 14:13 schreef molloot200 het volgende:
Hou op komt nu Mrs. Robinson
HOE HAALT DIT DE FOUTE 1500 OP 700 DIT NUMMER IS MAGISCH GOED
true.quote:Op dinsdag 23 juni 2020 14:14 schreef F1gamer het volgende:
[..]
Dat kun je ook zeggen over nummers in de top2000.
quote:Op dinsdag 23 juni 2020 14:15 schreef Luctor.et.Emergo het volgende:
Ik moet nog een stemlijstje maken trouwens voor de Top 2000.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |