SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Handige linkjes naar leuke topics:
ESF / Monster-playlist: alle ESF optredens ooit
ESF / Overzicht ESF-LAND VAN DE WEEK topics
ESF / Die ESF-ers, wie zijn dat?
ESF / Die ESF-ers, wie zijn dat? #2
ESF / Die ESF-ers, wie zijn dat? #3
ESF / BEWAARTOPIC - overwinning ESF 2019
Onze top 50 eurovisieliedjes:
De 50 favorieten van het leukste songfestival forum van Nederland!
ESF_FOK Twitter
https://twitter.com/ESF_FOK
Je kan beter zwemmen dan!quote:Op maandag 25 mei 2020 19:41 schreef TheFreshPrince het volgende:
[..]
Hehe, nee
Noord-Oost Fryslân naar Hoofddorp / Nieuw-Vennep
Er gaat dan misschien niets boven Groningen maar het is wel Fryslân Boppe.
Auwquote:
BAMquote:
Oh jaquote:
Als het echt fout gaat kan je altijd nog de boel in de hens zitten en opnieuw beginnen. Moet je wel ruimte zoeken voor de vriezer en de koelkast in je vervangende tent.quote:Op maandag 25 mei 2020 19:52 schreef Arizona het volgende:
[..]
Auw
[..]
BAM
Goedenavond allemaal!
@:Dave gecondoleerd, heftig om corona van dichtbij mee te maken. @:MMF93 heel veel succes met netwerken, hopelijk is dit een opstap naar een glansrijke carriere@:Meke wat fijn dat je binnenkort aan het werk mag, toch wat eerder dan gedacht!
Ik ben gesloopt (net als onze oude keuken). Huis is half dichtgetimmerden we zitten tussen een hoop spullen.
En ik heb een mogelijke ontwerpfout ontdekt met betrekking tot de hoogte van de geplande ramen en de laagte van het plafonden dat soort dingen kan ik niet loslaten, al komt het vast goed en heeft mijn vriend de projectbegeleider al geinformeerd. Dan komt toch nog mijn controleproblematiek weer naar boven
Als het in Arnhem was geweest had ik misschien nog wel kaartjes gekocht, omdat praktisch. Maar nu is het alleen maar onhandig en extra duur. Dan kijk ik het wel lekker op mijn tv 's avonds.quote:Op maandag 25 mei 2020 19:25 schreef dollce het volgende:
[..]
Toch baal ik soms nog steeds dat Utrecht het niet wat serieuzer had aangepakt. Kon ik er gewoon op m’n fietsie heen gaan.
Fijn dat het goed is gegaan met slopen!quote:Op maandag 25 mei 2020 19:52 schreef Arizona het volgende:
Ik ben gesloopt (net als onze oude keuken). Huis is half dichtgetimmerden we zitten tussen een hoop spullen.
En ik heb een mogelijke ontwerpfout ontdekt met betrekking tot de hoogte van de geplande ramen en de laagte van het plafonden dat soort dingen kan ik niet loslaten, al komt het vast goed en heeft mijn vriend de projectbegeleider al geinformeerd. Dan komt toch nog mijn controleproblematiek weer naar boven
Ze kan gewoon bij ons in de tent!quote:Op maandag 25 mei 2020 19:57 schreef Strani het volgende:
[..]
Als het echt fout gaat kan je altijd nog de boel in de hens zitten en opnieuw beginnen. Moet je wel ruimte zoeken voor de vriezer en de koelkast in je vervangende tent.
Ik zet wel een stacaravan in de tuin, ga ik daar wel wonen. Wie heeft er nou helemaal een huis nodigquote:Op maandag 25 mei 2020 19:57 schreef Strani het volgende:
[..]
Als het echt fout gaat kan je altijd nog de boel in de hens zitten en opnieuw beginnen. Moet je wel ruimte zoeken voor de vriezer en de koelkast in je vervangende tent.
Arnhem was ook gaaf geweest, wie weet ooit nog eensquote:Op maandag 25 mei 2020 19:57 schreef molloot200 het volgende:
[..]
Als het in Arnhem was geweest had ik misschien nog wel kaartjes gekocht, omdat praktisch. Maar nu is het alleen maar onhandig en extra duur. Dan kijk ik het wel lekker op mijn tv 's avonds.
Al zou het misschien toch wel weer beginnen te kriebelen zou er een AVROTROS actie voor een familieshow weer komen, toch wel een beetje teleurgesteld dat ik daar niet op ben ingegaan. Lijkt me toch iets minder heftig en groots dan een avondconcert.
Kijk, en als je dan je huis afbreekt heb je een nog veel grotere tuinquote:Op maandag 25 mei 2020 19:59 schreef Arizona het volgende:
[..]
Ik zet wel een stacaravan in de tuin, ga ik daar wel wonen. Wie heeft er nou helemaal een huis nodig
Nou ze hebben nu alleen nog maar "gedemonteerd"quote:Op maandag 25 mei 2020 19:58 schreef Aoibhin het volgende:
[..]
Fijn dat het goed is gegaan met slopen!Nu is het even afzien met de rommel, maar je kan naar iets heel moois uitkijken
![]()
Ah dat is wel jammer jaBij zoveel verbouwingen gaat er altijd wel zoiets fout, maar het komt ook vast wel goed!
Volgens mij heb ik iets gemist maar lijkt me gezelligquote:
Precies, doen we op de plek van het huis gewoon een zwembad en dan woon ik permanent op een privécamping en ben ik voor altijd en eeuwig op vakantiequote:Op maandag 25 mei 2020 20:00 schreef Strani het volgende:
[..]
Kijk, en als je dan je huis afbreekt heb je een nog veel grotere tuin
44 jaar verwacht ik ook niet. Nederland is goed bezig nuquote:Op maandag 25 mei 2020 19:59 schreef Em31 het volgende:
[..]
Arnhem was ook gaaf geweest, wie weet ooit nog eensKan me bijna niet voorstellen dat het weer 44 jaar gaat duren met hoe ze nu alles aanpakken.
De Utrechtse tent van het bidbook!quote:Op maandag 25 mei 2020 20:00 schreef Arizona het volgende:
Volgens mij heb ik iets gemist maar lijkt me gezellig
quote:Op maandag 25 mei 2020 20:01 schreef Arizona het volgende:
[..]
Precies, doen we op de plek van het huis gewoon een zwembad en dan woon ik permanent op een privécamping en ben ik voor altijd en eeuwig op vakantie
Ik geloof dat ze nou weer in haar fantasie een heel idee heeft gecreëerd dat we met z'n allen in een tent gaan wonen. Gewoon even meespelen, dat is makkelijker.quote:Op maandag 25 mei 2020 20:00 schreef Arizona het volgende:
[..]
Nou ze hebben nu alleen nog maar "gedemonteerd", de muren gaan er morgen uit
![]()
Ik ben morgen de hele dag weg, ik kan het niet aanzien
[..]
Volgens mij heb ik iets gemist maar lijkt me gezellig
What's not to like!quote:Op maandag 25 mei 2020 20:01 schreef Arizona het volgende:
[..]
Precies, doen we op de plek van het huis gewoon een zwembad en dan woon ik permanent op een privécamping en ben ik voor altijd en eeuwig op vakantie
Stacaravan, tent, ik sta overal voor open nu!quote:Op maandag 25 mei 2020 20:02 schreef Strani het volgende:
[..]
Ik geloof dat ze nou weer in haar fantasie een heel idee heeft gecreëerd dat we met z'n allen in een tent gaan wonen. Gewoon even meespelen, dat is makkelijker.
Gewoon omkopen. Het wordt tijd dat we volwassen worden als land.quote:Op maandag 25 mei 2020 20:01 schreef Aoibhin het volgende:
[..]
44 jaar verwacht ik ook niet. Nederland is goed bezig nuAl blijft de kans op winst natuurlijk wel nog erg klein. We kunnen goede inzendingen na goede inzendingen blijven sturen die dan misschien allemaal top 10/top 5 halen, maar voor winst moet natuurlijk alles wel precies op de juiste plek vallen.
Ik ben bang dat als het binnen 10 jaar nog eens mocht lukken dat Maastricht dan aan de beurt is. Vind het nog steeds gek dat Maastricht als betere optie werd gezien dan Arnhem trouwensquote:Op maandag 25 mei 2020 19:59 schreef Em31 het volgende:
[..]
Arnhem was ook gaaf geweest, wie weet ooit nog eensKan me bijna niet voorstellen dat het weer 44 jaar gaat duren met hoe ze nu alles aanpakken.
Qua sfeer is Maastricht wel een fantastische stad hoorquote:Op maandag 25 mei 2020 20:04 schreef molloot200 het volgende:
[..]
Ik ben bang dat als het binnen 10 jaar nog eens mocht lukken dat Maastricht dan aan de beurt is. Vind het nog steeds gek dat Maastricht als betere optie werd gezien dan Arnhem trouwens
Ja weet ik en ik vind het ook echt een toffe stad om te bezoeken maar qua uitzendingen maakt dat niet uit natuurlijk. Je ziet toch alleen de binnenkant van de venues. Als ze echt in een lelijke stad zitten kunnen alle 40+ postcards op de mooie plekjes worden gedraaid tochquote:Op maandag 25 mei 2020 20:05 schreef Arizona het volgende:
[..]
Qua sfeer is Maastricht wel een fantastische stad hoor
Ik wil alleen maar helpen!quote:Op maandag 25 mei 2020 20:02 schreef Strani het volgende:
[..]
Ik geloof dat ze nou weer in haar fantasie een heel idee heeft gecreëerd dat we met z'n allen in een tent gaan wonen. Gewoon even meespelen, dat is makkelijker.
Spanjolië praktijken dit hoorquote:Op maandag 25 mei 2020 20:03 schreef Strani het volgende:
[..]
Gewoon omkopen. Het wordt tijd dat we volwassen worden als land.
Oh ja hoor, menig B-garnituur boyband daar wezen kijken.quote:Op maandag 25 mei 2020 19:21 schreef Strani het volgende: [..] Dat doet me denken aan de megafestatie waar ik als tiener in de jaren 90 meerdere malen ben geweest
Jij ook @:Cee?
Arnhem had het niet zo handig aangepakt met hotels niet bevriezen en ook al was het Gelredome een prima venue geweest, je zit dan ook met parkeerruimte en bereikbaarheid, etc. oplossing voor Vitesse zoeken, etc.quote:Op maandag 25 mei 2020 20:04 schreef molloot200 het volgende:
[..]
Ik ben bang dat als het binnen 10 jaar nog eens mocht lukken dat Maastricht dan aan de beurt is. Vind het nog steeds gek dat Maastricht als betere optie werd gezien dan Arnhem trouwens
Nou als er één land is waarvan het duidelijk is dat er van omkoping geen sprake kan zijn bij het ESF, dan is het Spanje welquote:
Try Denmarkquote:
Het kan gewoon zijn dat jij en ik langs elkaar zijn gelopen op de Megafestatiequote:Op maandag 25 mei 2020 20:09 schreef Cee het volgende:
[..]
Oh ja hoor, menig B-garnituur boyband daar wezen kijken.
Exact, de sfeer van een stad zou een van de minst zwaar wegende opties moeten zijn. Het is natuurlijk wel fijner voor de beleving van de fans die er op af komen, maar de 200+ miljoen mensen die gaan kijken moeten ook vooral een goede uitzending krijgen.quote:Op maandag 25 mei 2020 20:08 schreef molloot200 het volgende:
[..]
Ja weet ik en ik vind het ook echt een toffe stad om te bezoeken maar qua uitzendingen maakt dat niet uit natuurlijk. Je ziet toch alleen de binnenkant van de venues. Als ze echt in een lelijke stad zitten kunnen alle 40+ postcards op de mooie plekjes worden gedraaid toch
Klopt, met dat soort zaken liepen ze wel heel erg achter inderdaad. Weten ze voor nu in ieder geval (hopelijk) hoe ze dat de volgende keer beter aan kunnen pakken.quote:Op maandag 25 mei 2020 20:09 schreef Aoibhin het volgende:
[..]
Arnhem had het niet zo handig aangepakt met hotels niet bevriezen en ook al was het Gelredome een prima venue geweest, je zit dan ook met parkeerruimte en bereikbaarheid, etc. oplossing voor Vitesse zoeken, etc.
Ja ben ik zo benieuwd naar.quote:Op maandag 25 mei 2020 20:10 schreef molloot200 het volgende:
Ik wil trouwens heeeeel graag de postcards zien die ze dit jaar hebben gefilmdWant ik vond dat concept heel tof dus ik hoop echt dat ze dat overhevelen naar volgend jaar, misschien wel het meest van alles qua organisatie in 2021
(ok op een studio met publiek na). En ik ben vooral benieuwd naar die met Albanië in Arnhem, maar ik verwacht dat we die niet gaan zien omdat ze waarschijnlijk gewoon weer FiK gaan organiseren en dus geen Arilena (knapperd trouwens
)
Ja dat was zeker een heel leuk idee! Volgens mij had o.a. Litouwen al wel de postcard gefilmd. Zou wel leuk zijn als ze die ooit nog openbaar gaan makenquote:Op maandag 25 mei 2020 20:10 schreef molloot200 het volgende:
Ik wil trouwens heeeeel graag de postcards zien die ze dit jaar hebben gefilmdWant ik vond dat concept heel tof dus ik hoop echt dat ze dat overhevelen naar volgend jaar, misschien wel het meest van alles qua organisatie in 2021
(ok op een studio met publiek na). En ik ben vooral benieuwd naar die met Albanië in Arnhem, maar ik verwacht dat we die niet gaan zien omdat ze waarschijnlijk gewoon weer FiK gaan organiseren en dus geen Arilena (knapperd trouwens
)
Dan kan het ook wel in Ermelo. We hebben daar een prima sporthal en genoeg campings in de buurt voor de overnachtingen. En er is een café voor verder vermaak.quote:Op maandag 25 mei 2020 20:11 schreef Aoibhin het volgende:
[..]
Exact, de sfeer van een stad zou een van de minst zwaar wegende opties moeten zijn. Het is natuurlijk wel fijner voor de beleving van de fans die er op af komen, maar de 200+ miljoen mensen die gaan kijken moeten ook vooral een goede uitzending krijgen.
Ze doen het gewoon verkeerdquote:Op maandag 25 mei 2020 20:10 schreef Strani het volgende:
[..]
Nou als er één land is waarvan het duidelijk is dat er van omkoping geen sprake kan zijn bij het ESF, dan is het Spanje wel
Zou Arnhem echt zo moeilijk zijn om uit te spreken? Doe dan toch maar Leeuwarden zou ik zeggen.quote:Op maandag 25 mei 2020 20:13 schreef molloot200 het volgende:
Én het was gewoon veel leuker om de buitenlanders "Arnhem" uit te laten spreken dan "Rotterdam". Maastricht was daar ook leuk voor geweest, maar nu hebben we de makkelijke optie die iedereen uit kan spreken.
Weet je wel hoeveel wij andere landen ieder jaar betalen om jullie zo laag te laten eindigenquote:Op maandag 25 mei 2020 20:10 schreef Strani het volgende:
[..]
Nou als er één land is waarvan het duidelijk is dat er van omkoping geen sprake kan zijn bij het ESF, dan is het Spanje wel
Nou, waar wachten we op!quote:Op maandag 25 mei 2020 20:13 schreef Strani het volgende:
[..]
Dan kan het ook wel in Ermelo. We hebben daar een prima sporthal en genoeg campings in de buurt voor de overnachtingen. En er is een café voor verder vermaak.
Camping? Zei iemand camping?quote:Op maandag 25 mei 2020 20:13 schreef Strani het volgende:
[..]
Dan kan het ook wel in Ermelo. We hebben daar een prima sporthal en genoeg campings in de buurt voor de overnachtingen. En er is een café voor verder vermaak.
Blas Canto bijvoorbeeld was ook al geweest. Kunnen ze in principe ook gewoon bewaren die van hem in elk geval, want hij doet nog mee. Ik geloof wel dat ze er zo veel mogelijk aan gaan doen om het qua kosten allemaal heel erg beperkt te houden want het cancellen van dit grapje heeft ook wel genoeg gekost natuurlijkquote:Op maandag 25 mei 2020 20:12 schreef Aoibhin het volgende:
[..]
Ja dat was zeker een heel leuk idee! Volgens mij had o.a. Litouwen al wel de postcard gefilmd. Zou wel leuk zijn als ze die ooit nog openbaar gaan makenEn sowieso ook het idee overhevelen naar volgend jaar.
Gorinchemquote:Op maandag 25 mei 2020 20:14 schreef Strani het volgende:
[..]
Zou Arnhem echt zo moeilijk zijn om uit te spreken? Doe dan toch maar Leeuwarden zou ik zeggen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |