Die was prachtig inderdaad. Je hebt gouden medailles en je hebt gouden medailles. Dát was een gouden medaille.quote:Op zondag 24 mei 2020 23:17 schreef skysherrif het volgende:
Weet nog wel dat we voor de Turnfinale van Epke terugreden van vakantie uit Frankrijk en bij zijn finaleoefening eventjes langs de weg parkeerden om het goed te kunnen volgen. (normaal kijken we nooit turnen)
'EN HIJ STAAT' genot
Dat ze niet kunnen rijden?quote:
Maar waarom zou je dat de volgende dag opschrijven in een schrift of zoiets? Je ziet toch gewoon wie er die dag wint?quote:Op zondag 24 mei 2020 23:19 schreef Fred_B het volgende:
[..]
Rondetijden is om te vergelijken hoe iemand reed. Vroeger gaven ze die verschillen niet op TV aan.
Ik heb het ook nooit gedaan (al stonden er vroeger hele tabellen voor in de krant), maar het is niet zo heel idioot als het lijkt.quote:Op zondag 24 mei 2020 23:19 schreef Strani het volgende:
[..]
Ik geloof niet dat dit hem meer gaat overtuigen.
We hebben de tijd, de topics zijn nog niet op.quote:Op zondag 24 mei 2020 23:20 schreef sportfreak het volgende:
[..]
Je kon toch een paar maanden voordat je ermee kon betalen al setjes afhalen volgens mij.
Oh, en ik zal jullie niet vervelen met hoe ik bepaalde sportgebeurtenissen heb beleefd, dat zitten we hier morgenochtend nog.
Ja alleen Duncan had echt iets van 40% op een gegeven moment toch en de nummer twee 11% ofzo? Als je er geen verstand van hebt (zoals ik) geeft dat best wel een raar beeld!quote:Op zondag 24 mei 2020 23:07 schreef Fred_B het volgende:
[..]
Het gaat vooral om de volgorde natuurlijk (dat percentage is sowieso altijd te laag op die vergelijkingssite).
Ik had toen nog zo'n mapje met dat je aan de ene kant guldens en aan de andere kant euro's in kon plakken voor elke soort muntquote:Op zondag 24 mei 2020 23:16 schreef molloot200 het volgende:
[..]
Ik heb m ook net gehaald. 2 dagen voordat die examens allemaal niet meer doorgingen vanwege Corona. Al heb ik nog wel de Gulden meegemaakt. Of nou ja, in lijve, laatst speelde ik een pubquiz met de vraag wat op welk guldenbriefje staat en dat weet ik ook niet hoor.
Mijn moeder ging strijkenquote:Op zondag 24 mei 2020 23:20 schreef Cee het volgende:
[..]
Jaaaaa, dat was zo spannend!
Ik was op kantoor en we hadden de stream aan staan maar ik durfde niet te kijken dus ik ging om de hoek staan terwijl mijn collega’s steeds dingen als “oohhh! Jaaaaa! Ohhhh draaien!” riepen en ik vanuit de gang continu gilde GAAT HET NOG GOED, GAAT HET GOED, IS HET AL AFGELOPEN?
Ja, maar zo was het ook echtquote:Op zondag 24 mei 2020 23:22 schreef Em31 het volgende:
[..]
Ja alleen Duncan had echt iets van 40% op een gegeven moment toch en de nummer twee 11% ofzo? Als je er geen verstand van hebt (zoals ik) geeft dat best wel een raar beeld!
Een beetje het ‘dit kan niet meer misgaan’ idee.
Nee ik zie er zelf het nut wel van inquote:Op zondag 24 mei 2020 23:21 schreef Fred_B het volgende:
[..]
Ik heb het ook nooit gedaan (al stonden er vroeger hele tabellen voor in de krant), maar het is niet zo heel idioot als het lijkt.
Ok, als je het 24 rondjes hebt gedaan en zo'n halve zool als Hilbert van der Duim gooit zijn handen al in de lucht, dan vliegt zo'n notitieboekje ook wel door de kamer waarschijnlijk.
Doe maar hijo de puta, dat heb ik wel verdiend.quote:Op zondag 24 mei 2020 23:23 schreef Cee het volgende:
[..]
Je mag blij zijn dat Duolingo me nog geen scheldwoorden heeft aangeleerd, amigo.
Casartelli heb ik nog live gezien. Met een zeer zakelijke Mart Smeets en een vloekende Jean Nelissen.quote:Op zondag 24 mei 2020 23:23 schreef Redefine het volgende:
Mijn tweede en derde heb ik bewust meegemaakt. Zoveel mooie of treurige sportmomenten. Qua droevige momenten zijn het er ook nog wel genoeg.
- De dood van Senna![]()
- De val van Kruijswijk
En ga zo maar door
EN JULLIE PARKEERDEN!quote:Op zondag 24 mei 2020 23:17 schreef skysherrif het volgende:
Weet nog wel dat we voor de Turnfinale van Epke terugreden van vakantie uit Frankrijk en bij zijn finaleoefening eventjes langs de weg parkeerden om het goed te kunnen volgen. (normaal kijken we nooit turnen)
'EN HIJ STAAT' genot
Dat was wat voetbal betreft wel een kutweek inderdaad.quote:Op zondag 24 mei 2020 23:24 schreef Fred_B het volgende:
En in kleiner leed de week waarin PSV er op woensdag in de halve finale CL uitvloog tegen AC Milan in de laatste minuut en AZ een dag later in de laatste minuut/verlenging tegen Sporting Portugal.
John Frederikstad werd dan wel weer regelmatig geraadpleegdquote:Op zondag 24 mei 2020 23:23 schreef Strani het volgende:
[..]
Nee ik zie er zelf het nut wel van inAl is het maar voor je eigen vermaak want de NOS zal niet bellen om te vragen of Jan van Hulst uit Zaltbommel wat inzicht kan geven.
Ik heb er dan wel nog redelijk wat verstand van. Maar alsnog ging dat verstand gewoon uit het raam toen de juryvote tegenviel. Terwijl uiteindelijk de voorspelling wel gewoon klopte.quote:Op zondag 24 mei 2020 23:22 schreef Em31 het volgende:
[..]
Ja alleen Duncan had echt iets van 40% op een gegeven moment toch en de nummer twee 11% ofzo? Als je er geen verstand van hebt (zoals ik) geeft dat best wel een raar beeld!
Een beetje het ‘dit kan niet meer misgaan’ idee.
No me gusta hablar las palabras quién no son élegantes.quote:Op zondag 24 mei 2020 23:24 schreef Strani het volgende:
[..]
Doe maar hijo de puta, dat heb ik wel verdiend.
Een zekere dag in 2010 in Zuid-Afrika wil ik ook wel graag uit mijn geheugen wissen.quote:Op zondag 24 mei 2020 23:23 schreef Redefine het volgende:
Mijn tweede en derde heb ik bewust meegemaakt. Zoveel mooie of treurige sportmomenten. Qua droevige momenten zijn het er ook nog wel genoeg.
- De dood van Senna![]()
- De val van Kruijswijk
En ga zo maar door
Ik vind het echt nog wel een bizar idee dat ik in 2003 als ik een computerspelletje wilde spelen, een heel bakbeest moest opladen voor 10 minuten voordat de boel het eindelijk deedquote:Op zondag 24 mei 2020 23:18 schreef Fred_B het volgende:
[..]
Ja, maar de hele pre-internettijd valt nog wel onder het je-had-niets-tijdperk toch?
Tengo un puerco en mis pantalonesquote:Op zondag 24 mei 2020 23:24 schreef Strani het volgende:
[..]
Doe maar hijo de puta, dat heb ik wel verdiend.
Die heb ik toen ook nog wel gezien ja. Vooral de vloekende Breukink na aflopend staat mij nog goed bij.quote:Op zondag 24 mei 2020 23:24 schreef Fred_B het volgende:
[..]
Casartelli heb ik nog live gezien. Met een zeer zakelijke Mart Smeets en een vloekende Jean Nelissen.
En in kleiner leed de week waarin PSV er op woensdag in de halve finale CL uitvloog tegen AC Milan in de laatste minuut en AZ een dag later in de laatste minuut/verlenging tegen Sporting Portugal.
Ok boomerquote:Op zondag 24 mei 2020 23:19 schreef Hawaii_Tim het volgende:
[..]
Ik zit inmiddels in mijn vijfde decennium
Ook de bookmakers moeten er ooit een keer naast zittenquote:Op zondag 24 mei 2020 23:25 schreef Redefine het volgende:
[..]
Ik heb er dan wel nog redelijk wat verstand van. Maar alsnog ging dat verstand gewoon uit het raam toen de juryvote tegenviel. Terwijl uiteindelijk de voorspelling wel gewoon klopte.
Jij bent ook aan je vierde bezig andersquote:
Die vergelijkingquote:Op zondag 24 mei 2020 23:18 schreef Cee het volgende:
[..]
Beetje zelfde soort awkwardness die je nu hebt met die anderhalve meter.
Dit klopte wel hoorquote:Op zondag 24 mei 2020 23:28 schreef molloot200 het volgende:
[..]
Ook de bookmakers moeten er ooit een keer naast zitten
Bambi On Icequote:
Gelukkig is dit jaar ons een heleboel sportellende bespaard gebleven.quote:Op zondag 24 mei 2020 23:28 schreef Redefine het volgende:
[..]
Die heb ik toen ook nog wel gezien ja. Vooral de vloekende Breukink na aflopend staat mij nog goed bij.
Die twee voetbaldagen waren denk ik ook voor mij wel de zwartste in de voetbalgeschiedenis (op sportief vlak). Twee dagen achter elkaar een Nederlandse voetbalclub op het allerlaatste moment uitgeschakeld voor de finale. En nog onverdiend ook.
quote:Op zondag 24 mei 2020 23:26 schreef Cee het volgende:
[..]
No me gusta hablar las palabras quién no son élegantes.
Oder so etwas, yo no lo sé.
Op de een of andere manier heb ik dat net iets minder. Omdat eigenlijk de hele wedstrijd er niet ingezeten had dat Nederland won. Niet zozeer dat Spanje nou zo geweldig speelden, maar daar kwam heel wat meer dreiging vanuit.quote:Op zondag 24 mei 2020 23:26 schreef Em31 het volgende:
[..]
Een zekere dag in 2010 in Zuid-Afrika wil ik ook wel graag uit mijn geheugen wissen.![]()
En bedankt voor het naar boven halenquote:Op zondag 24 mei 2020 23:26 schreef Em31 het volgende:
[..]
Een zekere dag in 2010 in Zuid-Afrika wil ik ook wel graag uit mijn geheugen wissen.![]()
Ja dat los ik later wel op, maar is het correct Spaans?quote:Op zondag 24 mei 2020 23:30 schreef Strani het volgende:
[..]
Ik geloof dat je daarvoor niet bij mij moet zijn hoor
Ja ik bedoel meer dat je door zo’n percentage ook beïnvloed kan worden. Het zorgde bij mij voor verkeerde verwachtingen en kan me voorstellen als mijn favoriet 40% van de nummer 2 staat dat ik denk, stemmen hoeft niet.quote:Op zondag 24 mei 2020 23:28 schreef molloot200 het volgende:
[..]
Ook de bookmakers moeten er ooit een keer naast zitten
Dat ook. Maar voor de gehele uitslag zaten ze er natuurlijk niet naast.quote:Op zondag 24 mei 2020 23:28 schreef molloot200 het volgende:
[..]
Ook de bookmakers moeten er ooit een keer naast zitten
Arme @Straniquote:Op zondag 24 mei 2020 23:30 schreef sportfreak het volgende:
[..]
En bedankt voor het naar boven halen
Ik mocht destijds het nieuwsbericht voor FOK!sport schrijven, viel nog niet mee tussen alle boosheid en teleurstellingen door.
Sindsdien haat ik alles wat met Spanje te maken heeft...
Ik was vóór die wedstrijden gewoon vier dagen verschrikkelijk zenuwachtig, kom me nergens anders op concentreren. Maar na die trap van Nigel de Jong kreeg ik ook sterk het gevoel dat het 'm niet ging worden die dag en ging ik zelfs twijfelen over of ik Nederland op zo'n manier wel kampioen wilde zien worden.quote:Op zondag 24 mei 2020 23:30 schreef Redefine het volgende:
[..]
Op de een of andere manier heb ik dat net iets minder. Omdat eigenlijk de hele wedstrijd er niet ingezeten had dat Nederland won. Niet zozeer dat Spanje nou zo geweldig speelden, maar daar kwam heel wat meer dreiging vanuit.
Wel ben ik nog steeds MADom de scheidsrechter die doodleuk een overduidelijke corner over het hoofd ziet.
Qua voetbal doen 1994, 1998 en 2000 eigenlijk veel meer pijn.
Ja, die hele finale was echt een waardeloze wedstrijd, waarin Nederland behalve die befaamde kans van Robben eigenlijk geen kans heeft gehad.quote:Op zondag 24 mei 2020 23:30 schreef Redefine het volgende:
[..]
Op de een of andere manier heb ik dat net iets minder. Omdat eigenlijk de hele wedstrijd er niet ingezeten had dat Nederland won. Niet zozeer dat Spanje nou zo geweldig speelden, maar daar kwam heel wat meer dreiging vanuit.
Wel ben ik nog steeds MADom de scheidsrechter die doodleuk een overduidelijke corner over het hoofd ziet.
Qua voetbal doen 1994, 1998 en 2000 eigenlijk veel meer pijn.
quote:Op zondag 24 mei 2020 23:30 schreef sportfreak het volgende:
[..]
En bedankt voor het naar boven halen
Ik mocht destijds het nieuwsbericht voor FOK!sport schrijven, viel nog niet mee tussen alle boosheid en teleurstellingen door.
Sindsdien haat ik alles wat met Spanje te maken heeft...
quote:Op zondag 24 mei 2020 23:20 schreef Cee het volgende:
[..]
Jaaaaa, dat was zo spannend!
Ik was op kantoor en we hadden de stream aan staan maar ik durfde niet te kijken dus ik ging om de hoek staan terwijl mijn collega’s steeds dingen als “oohhh! Jaaaaa! Ohhhh draaien!” riepen en ik vanuit de gang continu gilde GAAT HET NOG GOED, GAAT HET GOED, IS HET AL AFGELOPEN?
Ja hoorquote:Op zondag 24 mei 2020 23:31 schreef Hawaii_Tim het volgende:
[..]
Ja dat los ik later wel op, maar is het correct Spaans?
Met 40% is de kans nog steeds groter dat een ander wintquote:Op zondag 24 mei 2020 23:31 schreef Em31 het volgende:
[..]
Ja ik bedoel meer dat je door zo’n percentage ook beïnvloed kan worden. Het zorgde bij mij voor verkeerde verwachtingen en kan me voorstellen als mijn favoriet 40% van de nummer 2 staat dat ik denk, stemmen hoeft niet.
Maar goed om te weten dan dat het niet altijd zo werkt
Ik was ook boos op alles en iedereen en las op weg naar huis een tweet van Lily Allen die ook nog eens moest lachen om ons verlies en toen heb ik getweet dat ze off moest fucken. DAT ZAL ZE LEREN.quote:Op zondag 24 mei 2020 23:30 schreef sportfreak het volgende:
[..]
En bedankt voor het naar boven halen
Ik mocht destijds het nieuwsbericht voor FOK!sport schrijven, viel nog niet mee tussen alle boosheid en teleurstellingen door.
Sindsdien haat ik alles wat met Spanje te maken heeft...
Ik ben een enorme sportliefhebber, dus mis dat sowieso nu enorm. Waarbij het vooral een gat slaat in de zomer, want dan is driekwart televisiemakend Nederland met vakantie en dan was sport normaal de opvulling. Nu is er helemaal niks.quote:Op zondag 24 mei 2020 23:29 schreef Cee het volgende:
[..]
Gelukkig is dit jaar ons een heleboel sportellende bespaard gebleven.
(Alhoewel ik echt hoop dat die wielerkoersen doorgaan, wat heb ik daar zin in zeg, live sport kiek’n, net als vroeger)
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |