Nope.quote:Op zondag 24 mei 2020 14:14 schreef Jippie68 het volgende:
[..]
Nooit een scriptcopy in Fok willen plaatsen
Wilde gewoon de Seizoensbiertest voor Grrrrrrrr en Hemarookworst hier plaatsen, maar is een premiumartikelquote:Op zondag 24 mei 2020 14:15 schreef InverHouse het volgende:
[..]
Nope.
Heb me daar nooit in verdiept. Ik weet wel dat het gebeurt.
Goed voor de puntenquote:
quote:Op zondag 24 mei 2020 14:01 schreef Jippie68 het volgende:
https://view.genial.ly/5e(...)ge-seizoensbier-test
@:Grrrrrrrr en @:hemarookworst
Seizoensbiertest uit het AD
https://www.ad.nl/koken-e(...)entedorst~a19f597fb/
Ow zo bedoel je? copy past?quote:Op zondag 24 mei 2020 14:18 schreef Jippie68 het volgende:
[..]
Wilde gewoon de Seizoensbiertest voor Grrrrrrrr en Hemarookworst hier plaatsen, maar is een premiumartikel
das bij telegraaf nu aangepast.quote:Op zondag 24 mei 2020 14:21 schreef Zeroku het volgende:
Gewoon incognito openen, dan kun je premium-artikelen lezen. Bij het AD iig.
Ja helaas welquote:
Nee kende het nog nietquote:Op zondag 24 mei 2020 14:20 schreef Jippie68 het volgende:
[..]
Kende je hem al? Dacht is echt wat voor jullie
ik vertik het om er een abonnement van te nemen.quote:Op zondag 24 mei 2020 14:23 schreef aKboR het volgende:
ik heb maar abbo op telegraaf genomenom premium te kunnen lezen.
tot begin dit jaar lukte het om het te omzeilen maar nu opeens niet meer.
Dit jaquote:Op zondag 24 mei 2020 14:24 schreef Nizno het volgende:
[..]
ik vertik het om er een abonnement van te nemen.
mede ook omdat ze ineens meer dan de helft van hun berichten premium maken, niet meer zo nu en dan wat achtergronden of achterklap, nee ook gewoon coronanieuws enzo
ja maar ik ben verschrikkelijk nieuwsgierigquote:Op zondag 24 mei 2020 14:24 schreef Nizno het volgende:
[..]
ik vertik het om er een abonnement van te nemen.
mede ook omdat ze ineens meer dan de helft van hun berichten premium maken, niet meer zo nu en dan wat achtergronden of achterklap, nee ook gewoon coronanieuws enzo
Daarom doen ze het ookquote:Op zondag 24 mei 2020 14:25 schreef aKboR het volgende:
[..]
ja maar ik ben verschrikkelijk nieuwsgierig![]()
gelukkig geen last vanquote:Op zondag 24 mei 2020 14:25 schreef aKboR het volgende:
[..]
ja maar ik ben verschrikkelijk nieuwsgierig![]()
Ja kudt.. zou ook verboden moeten wordenquote:Op zondag 24 mei 2020 14:27 schreef InverHouse het volgende:
Wel irritant, zit je te lezen...BAM PREMIUMMMMM.
en de echte nieuwsfeiten lees je toch niet bij de telegraafquote:Op zondag 24 mei 2020 14:26 schreef hemarookworst het volgende:
Behalve Telegraaf en Financieel Dagblad kan ik alles gratis onbeperkt lezen
Nee kijk dit verscheen toen ik op 'delen' drukte, wilde de test foto in zijn geheel kopieren naar hier.quote:Op zondag 24 mei 2020 14:20 schreef InverHouse het volgende:
[..]
Ow zo bedoel je? copy past?
Ik dacht iets met een script.
Idd premium artikel mag niet idd (is mij laatst ook duidelijk gemaakt).
Scoreslijst 'Het Dodetopicspel', gegenereerd op: 24-05-2020 14:30SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Het officiële liefje van @ieniminimuis O+
Nee, is ineens afgelopen he vervelend, maar het is niet andersquote:Op zondag 24 mei 2020 14:23 schreef aKboR het volgende:
ik heb maar abbo op telegraaf genomenom premium te kunnen lezen.
tot begin dit jaar lukte het om het te omzeilen maar nu opeens niet meer.
omdat er daar iets meer kwaliteit geleverd wordtquote:Op zondag 24 mei 2020 14:30 schreef hemarookworst het volgende:
Waarom is financieel dagblad duurder dan andere?
Vindt het niet per se beter dan NRC of Volkskrantquote:Op zondag 24 mei 2020 14:31 schreef Nizno het volgende:
[..]
omdat er daar iets meer kwaliteit geleverd wordt
Bakkiequote:
abkorquote:
quote:Op zondag 24 mei 2020 14:33 schreef Mrsloveable het volgende:
Hopen dat er meer punten gehaald worden in juni voor sommigen
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |