Ik hoop het voor jullie! Anders wijst het toch echt op een Sebastiaan-invasie.quote:Op dinsdag 12 mei 2020 11:48 schreef Aoibhin het volgende:
[..]
De Sebastiaan van gisteren zat op mijn slaapkamer en deze zit op het plafond van de woonkamer. Maar kan dezelfde zijn; die Sebastiaan van gisteren bewoon zich nogal snel voort
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op dinsdag 12 mei 2020 11:53 schreef MMF93 het volgende:
[..]
Ik hoop het voor jullie! Anders wijst het toch echt op een Sebastiaan-invasie.Het valt nu gelukkig nog wel mee, maar we hebben wel eens van die invasies jaSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Op dinsdag 2 augustus 2022 22:02 schreef Domnivoor het volgende:
Jij bent een eindeloze bron van leuke quotes :D
quote:Op dinsdag 12 mei 2020 11:59 schreef Aoibhin het volgende:
[..]
Het valt nu gelukkig nog wel mee, maar we hebben wel eens van die invasies ja
Vreselijk is dat he!! Zo onbeleefd ook om zomaar ongevraagd met je hele familie bij iemand in te trekkenSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt..
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op dinsdag 12 mei 2020 12:02 schreef MMF93 het volgende:
[..]
Vreselijk is dat he!! Zo onbeleefd ook om zomaar ongevraagd met je hele familie bij iemand in te trekken.
Ja stelletjes aso's dat het zijnSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Laat ze lekker zelf een huis vinden
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Op dinsdag 2 augustus 2022 22:02 schreef Domnivoor het volgende:
Jij bent een eindeloze bron van leuke quotes :D
Nee, want dan gaat Jeangu al.quote:Op dinsdag 12 mei 2020 12:46 schreef Poepz0r het volgende:
Kunnen we volgend jaar deze schoonheid sturen?Wat lijkt ze in haar gezicht trouwens veel op Keira Knightley / Natalie Portman
![]()
quote:
Ja het was toch altijd alleen Frank Costanza in mijn wereld.quote:Op dinsdag 12 mei 2020 13:39 schreef Strani het volgende:
Goeiemiddag!! Toch een bijzonder moment dan voor jullie, het moment dat jullie leerden dat de twee Stillers familie van elkaar zijn
Die dagen.quote:Op dinsdag 12 mei 2020 10:20 schreef Cee het volgende:
[..]
Gefeliciteerd met je nichtje!
Vandaag twee jaar geleden zaten @:Greys en ik in de middag nog eenpastel
te eten tegenover de ESF arena en diezelfde avond zat ik thuis op de bank de finale te kijken, was best bizar.
Beter dan haar originele jurk, maar nog steeds niet fantastischquote:Op dinsdag 12 mei 2020 14:59 schreef ShippedFromTheNetherlands het volgende:
Zou het rouwlapje van Trijntje ook werken als mondkapje
Oh, dat was ik helemaal vergetenquote:Op dinsdag 12 mei 2020 14:07 schreef Em31 het volgende:
[..]
Ja het was toch altijd alleen Frank Costanza in mijn wereld.
Ik heb bij Heddy nooit zo de indruk dat we te maken hebben met de snuggerste oud-deelnemer uit de ESF-historiequote:Op dinsdag 12 mei 2020 14:31 schreef Greys het volgende:
Wat een stom stokerig bericht zeg over Heddy Lester. (En als ze dat echt zo gezegd heeft ook een beetje voorbarig en overdreven van haar trouwens, zeker omdat haar naam gewoon in het persbericht van januari stond.)
Vanavond is er dit!quote:Op dinsdag 12 mei 2020 15:29 schreef Strani het volgende:
Is er nou vanavond uiteindelijk nog iets op TV of stream of is het allemaal pas echt zaterdag?
Merciquote:
Als ik het goed begrijp is het een soort overzicht van de liedjes die in Semi 1 hadden aangetreden met nog wat intervalacts/dingen ertussen. Ben wel benieuwd.quote:
Ja lijkt het wel opquote:Op dinsdag 12 mei 2020 15:41 schreef Aoibhin het volgende:
[..]
Als ik het goed begrijp is het een soort overzicht van de liedjes die in Semi 1 hadden aangetreden met nog wat intervalacts/dingen ertussen. Ben wel benieuwd.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |