quote:Op maandag 11 mei 2020 17:36 schreef Lienekien het volgende:
[..]
Ik heb filmpjes gezien op haar insta. Dat is niet kinderachtig.
Nee, ik geloof niet dat hij een goedzak is. Ik denk dat hij die knap speelt. En gewoon een in en in verwende kerel is.quote:Op maandag 11 mei 2020 12:56 schreef Claudia_x het volgende:
[..]
Ik zie in hem meer een goedzak die zich in de nesten werkt door z'n goedzakkerigheid. M'n vader was precies zo. En die had ook voortdurend lijntjes met diverse vrouwen na de scheiding van mijn moeder. Voor iemand als ik was het vanaf de zijlijn allemaal niet zo fraai, maar er zat geen kwaaiigheid achter.
Kenmerkend vind ik dan ook het onvermogen van GJ om een duidelijke keuze te maken. M'n vader zei bijvoorbeeld nooit 'nee' en ging elke avond de hort op om iemand uit de brand te helpen terwijl m'n moeder eenzaam thuis achterbleef. Hij besefte niet dat hij door iedereen tevreden te willen houden z'n geliefden juist pijn deed.
Dan kijken we totaal verschillend tegen hem en tegen Karine aan.quote:Op maandag 11 mei 2020 18:28 schreef Claudia_x het volgende:
Ik zag geen man die aan het draaien was, maar een man die besefte dat het allemaal niet zo fraai leek en het een volgende keer weer zo zou doen omdat hij nu eenmaal iedereen tevreden wil houden. Je zag dat ook tijdens het keuzemoment: hij kon niet blij zijn met zijn keuze voor Karine omdat hij verdrietig was vanwege Jacqueline. Da's een belabberde basis voor een relatie, maar ja, vraag een allemansvriend maar eens om een voorkeur uit te spreken.
Vrouwen als Karine vind ikzelf trouwens maar vervelend: in het verleden gekwetst, durven zich niet open te stellen, gedragen zich als een koelkast. Ik zou er geen trek in hebben.
Ik vond haar vanaf dag 1 al kil en ongeïnteresseerd overkomen.quote:Op maandag 11 mei 2020 18:48 schreef Duderinnetje het volgende:
[..]
Dan kijken we totaal verschillend tegen hem en tegen Karine aan.
Vond haar wel een leuke vrouw. En ze gedroeg zich als een koelkast omdat ze was voorgelogen, terwijl GJ wist dat het een gevoelig punt was. Daar was ze juist heel open over.
Ik heb me wel al snel afgevraagd wat ze met die grote kleuter moest. Maar misschien dacht ze dat het juist een man zou zijn die niet geraffineerd genoeg was om haar te kwetsen.
Helemaal mee eens. Ik vond haar een hooghartige kille vrouw. Ben ook gek op fotografie, maar ze sloeg de plank daarmee helemaal mis. Ik vond ook dat ze de camera gebruikte om af en toe te 'vluchten', zoals dat shot aan zee. Wees dan eerlijk en zeg dat hij niet je type is.quote:Op maandag 11 mei 2020 19:17 schreef ToT het volgende:
[..]
Ik vond haar vanaf dag 1 al kil en ongeïnteresseerd overkomen.
Ik ben dol op fotografie, maar zij had haar camera thuis moeten laten; het gaat om Geert-Jan en niet om zo veel mogelijk kiekjes te schieten.
Juist!quote:Op maandag 11 mei 2020 19:27 schreef Snoopyfrl het volgende:
[..]
Helemaal mee eens. Ik vond haar een hooghartige kille vrouw. Ben ook gek op fotografie, maar ze sloeg de plank daarmee helemaal mis. Ik vond ook dat ze de camera gebruikte om af en toe te 'vluchten', zoals dat shot aan zee. Wees dan eerlijk en zeg dat hij niet je type is.
Als je tijdens dat daten al het gevoel krijgt dat je er tussenuit moet vluchten, kun je beter toch helemaal je koffers pakken?quote:Op maandag 11 mei 2020 19:33 schreef trui het volgende:
Ik wil het toch voor Karine opnemen hoor, ze kreeg ook weinig kans om het een serieuze kans te geven door zijn kinderachtige egocentrische opstelling. Grote kleuter is precies het juiste woord. Ik kan me best voorstellen dat je dan maar een beetje vlucht in foto’s maken.
Maar als je als programma je deelnemers niet in bescherming neemt dan schrijft er uiteindelijk toch niemand meer?quote:Op maandag 11 mei 2020 16:58 schreef ToT het volgende:
[..]
Kijkcijfers!Drama! Nieuwsgierigheid! Kijken of je Karine ergens op kon betrappen.
Leuk, heb hem speciaal even aangezet.quote:Op maandag 11 mei 2020 22:49 schreef RipCity het volgende:
Boer zoekt vrouw nu bij Beau. Met die droogkloot steffie vrouw van jaar geleden oid.
Wat een clickbait artikel.quote:Op dinsdag 12 mei 2020 08:33 schreef Godshand het volgende:
https://www.superguide.nl(...)wekelijks-contact-tv
quote:Fans die hopen op meer hebben pech. "Het is gewoon vriendschappelijk."
Amen to thatquote:Op dinsdag 12 mei 2020 10:10 schreef derLudolf het volgende:
Wat een kloten site trouwens, constant zeiken dat je in moet loggen en vervolgens kun je niet verder
Wat een slaapverwekkend geneuzel, ik heb het na een paar minuten afgezet.quote:
Ik vind het een leuk stel, dus ik vind het wel leuk om te zien.quote:Op dinsdag 12 mei 2020 11:54 schreef Nine. het volgende:
[..]
Wat een slaapverwekkend geneuzel, ik heb het na een paar minuten afgezet.
Alles voor de aandacht...quote:
Dit dus. Vraag om aandacht. Niet nodig. Een hond die een eend verslindt. Nou nou...quote:Op dinsdag 12 mei 2020 12:09 schreef Postbus100 het volgende:
[..]
Ik bedoel: kijk gewoon naar Bastiaan, en communiceer met hem in plaats van via de camera.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |