Zoals ik aangeef hebben ze zeer linkse en zeer rechtse standpunten. De nuance lijkt iets minder hun ding. Voor wie ook zo zwart-wit naar de wereld kijkt zal dat vast aantrekkelijk zijn.quote:Op maandag 11 mei 2020 14:06 schreef RTR het volgende:
[..]
FvD is zeker niet alleen maar een rechtse partij natuurlijk.
Net zoals de VVD niet alleen maar rechts is. Een echte rechtse partij heeft baat bij een zo klein mogelijke overheid bijvoorbeeld. Ik heb liever Baudet aan het roer dan Figuren als Klaver, Rob Jetten en Wilders.
Neehoor. Je kunt het beleid van de grote politieke partijen gewoon nagaan. Wat ze hebben gedaan en waarvoor ze hebben gestemd. En dat is allemaal pro buitenlandse belangen. Pro globalisme en EU superstaat. Regimechanges zogenaamd omwille verspreiden van democratie etc.quote:Op maandag 11 mei 2020 14:14 schreef xpompompomx het volgende:
[..]
Dat hele "partijkartel" is ook niet meer dan een door Sjerrie gepushte samenzweringstheorie die hij gebruikt om stemmers die toch al gevoelig waren voor samenzweringstheorieën aan zich te binden. Dat is dezelfde manier die de doorsnee autoritaire machtshebber van de afgelopen, pak 'm beet, eeuw heeft gebruikt om macht te vergaren. Denk aan de Russische en Duitse mannen met snorren, de Oranje Obees, de Russiche Spion die er nu zit, een Erdolf en ga zo maar door.
En als we een hypothetische situatie bedenken waarin Sjerrie het lukt het "partijkartel" weg te vagen, wat denk je dat Sjerrie dan doet? Zal hij zelf een "partijkartel" met de daaruit voorkomende voordelen optuigen of, zal hij geen "partijkartel"optuigen omdat hij zegt zo'n afkeer te hebben van "partijkartellen"?
Een flink deel van het electoraat is al meer dan 20 jaar op drift. En in Brabant speelt dit met de opkomst van de SP zelfs al wat langer. De periode dat ze op andere partijen stemden ligt dan ook al vrij ver achter ons.quote:Op maandag 11 mei 2020 14:09 schreef Jar-Jar-Rhymes het volgende:
[..]
Je kunt het ook zo bekijken. De mensen die nu op pvv en fvd stemmen. Dat zijn diezelfde mensen die daarvoor op de cda pvda vvd d66 hebben gestemd. Dus toen waren ze nog normaal zeg maar. Maar nu zijn het opeens tokkies. Alleen omdat ze niet hebben gestemd zoals jij dat wilt?
Welke partijen zouden voor een EU superstaat zijn volgens jou?quote:Op maandag 11 mei 2020 14:23 schreef Jar-Jar-Rhymes het volgende:
[..]
Neehoor. Je kunt het beleid van de grote politieke partijen gewoon nagaan. Wat ze hebben gedaan en waarvoor ze hebben gestemd. En dat is allemaal pro buitenlandse belangen. Pro globalisme en EU superstaat. Regimechanges zogenaamd omwille verspreiden van democratie etc.
Fout, het partijkartel is ''bedacht'' door Hans van Mierlo, alleen gebruikte hij er andere woorden voor. Hans wilde het baantjescaroussel waarbij met name PvdA veel burgemeestersposten toegeschoven kreeg aanpakken, via een gekozen burgemeester. Is alleen nooit echt gelukt, want de rest stribbelde tegen.quote:Op maandag 11 mei 2020 14:14 schreef xpompompomx het volgende:
[..]
Dat hele "partijkartel" is ook niet meer dan een door Sjerrie gepushte samenzweringstheorie die hij gebruikt om stemmers die toch al gevoelig waren voor samenzweringstheorieën aan zich te binden.
Ja vreselijk dat FvD zomaar de macht grijptquote:Op maandag 11 mei 2020 13:30 schreef -XOR- het volgende:
Lijkt me wel kut om Brabander te zijn; word je eerst gestraft met COVID-19 en daarbovenop ook nog eens met FvD. God moet wel een protestant zijn.
Landelijk gezien want die bepalen ook het hoofdbeleid voor de lokale partijen in de gemeenten. Precies waar Baudet het over heeft namelijk het partijkartel. cda vvd pvda groenslinks d66.quote:Op maandag 11 mei 2020 14:26 schreef KareldeStoute het volgende:
[..]
Welke partijen zouden voor een EU superstaat zijn volgens jou?
Behalve een stuk D66, zijn dat toch helemaal geen partijen die naar een Europese superstaat streven?quote:Op maandag 11 mei 2020 15:57 schreef Jar-Jar-Rhymes het volgende:
[..]
Landelijk gezien want die bepalen ook het hoofdbeleid voor de lokale partijen in de gemeenten. Precies waar Baudet het over heeft namelijk het partijkartel. cda vvd pvda groenslinks d66.
GL misschien nog een heel klein beetje en Timmermans als enige bij de PvdA. Maar PvdA, VVD en CDA zijn gewoon zeer kritisch op het schuiven van macht naar de EU.quote:Op maandag 11 mei 2020 16:33 schreef capricia het volgende:
[..]
Behalve een stuk D66, zijn dat toch helemaal geen partijen die naar een Europese superstaat streven?
Ik herken dat ieg niet uit partijprogramma's.
quote:De Europese Unie moet meer doen waar zij goed in is: het versterken van de economie en het creëren van banen. Maar de EU moet ook minder doen. Geen onnodige regels, geen geldverspilling en geen bemoeienis met onderwerpen die wij beter zelf kunnen regelen. Kortom: minder bijzaken uit Brussel, maar alleen dingen die in het Nederlandse belang zijn.
Die partijen zijn in ieder geval niet vies om telkens weer meer macht uit handen te geven aan de EU. Dat komt dan op precies hetzelfde neer.quote:Op maandag 11 mei 2020 16:33 schreef capricia het volgende:
[..]
Behalve een stuk D66, zijn dat toch helemaal geen partijen die naar een Europese superstaat streven?
Ik herken dat ieg niet uit partijprogramma's.
quote:Op maandag 11 mei 2020 09:15 schreef Hexagon het volgende:
[..]
Ik begrijp inderdaad dat je liever niet geconfronteerd wordt met je eigen rare ideeen
Dan weet je toch maar weinig van "die partijen, volgens mij maar noem eens een bevoegdheid die naar de EU gegaan is in de laatste 10 jaar.quote:Op maandag 11 mei 2020 16:46 schreef Jar-Jar-Rhymes het volgende:
[..]
Die partijen zijn in ieder geval niet vies om telkens weer meer macht uit handen te geven aan de EU. Dat komt dan op precies hetzelfde neer.
Tja ze moeten naar hun kiezers en het publiek toe wel een beetje konkelen en draaien altijd. Maar onder de streep stevenen ze af op precies hetzelfde doel.
Je kunt beweren dat ik denk in complotten en dat complotten niet bestaan. Dat maakt mij allemaal niet uit. Je mag me ook een klootzak noemen het is namelijk hetzelfde als schelden. Elleen het is wat ik zie gebeuren.
Was de politiek maar kapitalistisch. Onvoldoende nut en niet rendabel? Dan geen geld in steken.quote:Op maandag 11 mei 2020 12:31 schreef Jar-Jar-Rhymes het volgende:
[..]
Heb je enig idee hoe kapitalistisch links nu zelf is geworden?
Waar denk je dat al die onnodige subsidies naartoe gaan. Gaat allemaal naar oportunistische kapitalisten. Ja ook zogenaamde kunstenaars zijn dat.
Dke groene gekte bijvoorbeeld is zeker geen verkapte kapitalisme?quote:Op maandag 11 mei 2020 18:00 schreef Magister_Artium het volgende:
[..]
Was de politiek maar kapitalistisch. Onvoldoende nut en niet rendabel? Dan geen geld in steken.
Voorts is egocentrisme iets anders dan kapitalisme.
Edit: je hebt hier misschien wel een beetje gelijk, je zou de groene revolutie als een vorm van staatskapitalisme kunnen zien.quote:Op maandag 11 mei 2020 18:02 schreef Jar-Jar-Rhymes het volgende:
[..]
Dke groene gekte bijvoorbeeld is zeker geen verkapte kapitalisme?
Het spreekt toch boekdelen dat Timmermans en Sassoli niet eens fatsoenlijk reageren op de docu van Michael Moore. Laatst was er een of andere neppe EU-dag en toen zeiden ze alleen maar "Meer Europa (dus politieke integratie) is noodzakelijk en we gaan het doen met de Green Deal."quote:Op maandag 11 mei 2020 18:02 schreef Jar-Jar-Rhymes het volgende:
[..]
Dke groene gekte bijvoorbeeld is zeker geen verkapte kapitalisme?
Aha, boeiende stelling. Kan je die ook onderbouwen? Want ik herken dat niet zo als ik naar hun partijprogramma’s of stemgedrag kijk.quote:Op maandag 11 mei 2020 15:57 schreef Jar-Jar-Rhymes het volgende:
[..]
Landelijk gezien want die bepalen ook het hoofdbeleid voor de lokale partijen in de gemeenten. Precies waar Baudet het over heeft namelijk het partijkartel. cda vvd pvda groenslinks d66.
Dat is een nieuwe. Meestal wordt het gebracht als verkapt socialisme of communismequote:Op maandag 11 mei 2020 18:02 schreef Jar-Jar-Rhymes het volgende:
[..]
Dke groene gekte bijvoorbeeld is zeker geen verkapte kapitalisme?
Als ik al dat gedraai van de politieke partijen op vele onderwerpen moet gaan uiteenzetten. Dan ben ik hier overovermorgenochtend volgende week nog bezig met typen..quote:Op maandag 11 mei 2020 19:04 schreef KareldeStoute het volgende:
[..]
Aha, boeiende stelling. Kan je die ook onderbouwen? Want ik herken dat niet zo als ik naar hun partijprogramma’s of stemgedrag kijk.
Het is inderdaad iets wat sinds de docu van Moore echt duidelijk is geworden. Socialisten zijn er ook lange tijd ingetrapt. Met name energie opwekken uit biomassa is echt niet groen te noemen, en verre van rendabel.quote:Op maandag 11 mei 2020 19:06 schreef KareldeStoute het volgende:
[..]
Dat is een nieuwe. Meestal wordt het gebracht als verkapt socialisme of communisme
Ok, heel eerlijk gezegd neem ik je uitspraken dan maar met wat korreltjes zout.quote:Op maandag 11 mei 2020 19:09 schreef Jar-Jar-Rhymes het volgende:
[..]
Als ik al dat gedraai van de politieke partijen op vele onderwerpen moet gaan uiteenzetten. Dan ben ik hier overovermorgenochtend volgende week nog bezig met typen..
Ik bedoel je hebt zelf kunnen zien hoe politici hebben gestemd op onderwerpen over buitenlandse belangen. En dan stel je zo een vraag. En dan denk ik bij mezelf. He waarom doet je dat?
Blijf gewoon in BNW met je geneuzel.quote:Op maandag 11 mei 2020 12:35 schreef Jar-Jar-Rhymes het volgende:
[..]
Het beleid van de grote politieke partijen kwam altijd al van hogeraf. VS, VN, EU. etcetera. Dat beleid werd altijd met zogenaamd humanitaire socialistische goede bedoelingen gebracht. Ongeacht de politieke orientatielabel die politieke partijen kregen. links rechts midden christen groen. . Daarom noemt Baudt deze kliek ook het partijenkartel. want ongeacht hun orientatie hebben zij altijd vóór bijvoorbeeld groene kaptalisme gestemd. En de massa-immigratie etc.
Omdat monumentenzorg nog wel eens kritisch wil reflecteren op de standbeelden van personen en gebeurtenissen, en dat kunnen we niet hebben in de FvD-geschiedenis waarin Nederland 4 eeuwenlang FANTASTISCH EN BOVEN ALLE KRITIEK VERHEVEN was, een toestand die pas op hield toen de buitenlanders met de EU kwamen.quote:Op dinsdag 12 mei 2020 17:53 schreef rubbereend het volgende:
ik vind het echt een opmerkelijke bezuiniging, altijd gedacht dat FvD zo trots was op de Nederlandse geschiedenis. Waarom wordt de hele monumentenzorg afgebroken?
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |