Als Biden aan een winnende strategie zou moeten werken zou deze inhouden dat hij volledig gebruik maakt van de crisis in zijn voordeel. Treed op als een sympathisant van het volk, laat medelijden zien, spreek hen aanmoedigende woorden toe. Bezoek ziekenhuizen, verpleeghuizen, bejaarden, geïnfecteerden en voorliniemedewerkers en -vrijwilligers, en laat zien dat je hen waardeert. Wat juist dat ontbreekt bij Trump, hij doet het niet of niet voldoende.quote:Op donderdag 23 april 2020 15:53 schreef Monolith het volgende:
[..]
Zeker, maar hier was nu juist een uitgelezen kans om dat te doorbreken. Dit soort situaties maken van kwakkelende leiders of bestuurders vaak opeens enorm populaire leiders. Het Nederlandse kabinet zat voor de crisis op iets van 37% en nu rond de 60%, waar Rutte zelf zelfs nog veel betere cijfers krijgt.
Trump had hier electoraal aardig kunnen profiteren als hij niet zijn narcistische, kleinzerige zelf was gebleven.
Lastig om te zeggen. Ik kan jullie een heel eind volgen,maar zeker niet all the way. Het scheelt denk ik veel als je het beleid van Trump steunt. Dan zie je nog wel eens wat door de vingers.quote:Op donderdag 23 april 2020 14:19 schreef Zwoerd het volgende:
[..]
Net zo debiel als Trump? Dat lijkt me sterk, Trump is echt een samenraapsel van ongeveer alle slechte eigenschappen die een mens kan hebben.
Niet echt ,maar ik reageerde specifiek op iemand die aangaf zet Biden tussen de journalisten bij een pers conferentie.quote:Op donderdag 23 april 2020 14:49 schreef crystal_meth het volgende:
[..]
Maakt dat uit? Reagan leek tijdens z'n tweede ambtsperiode ook niet al te helder meer, maar dat heeft weinig verschil gemaakt. Er is een heel team dat taken kan overnemen. Een demente president is minder erg dan een slechte president.
Eh nee, je gaat niet doodleuk op bezoek bij geïnfecteerden en 'voorliniemedewerkers'. Die laat je hun werk doen. Verder ging het nergens over Biden, maar over Trump versus andere leiders die wel electoraal weten te profiteren omdat ze zich niet gedragen als verwende achtjarigen met woedeuitbarstingen.quote:Op donderdag 23 april 2020 16:04 schreef KI1234 het volgende:
[..]
Als Biden aan een winnende strategie zou moeten werken zou deze inhouden dat hij volledig gebruik maakt van de crisis in zijn voordeel. Treed op als een sympathisant van het volk, laat medelijden zien, spreek hen aanmoedigende woorden toe. Bezoek ziekenhuizen, verpleeghuizen, bejaarden, geïnfecteerden en voorliniemedewerkers en -vrijwilligers, en laat zien dat je hen waardeert. Wat juist dat ontbreekt bij Trump, hij doet het niet of niet voldoende.
Breng mensen onder de indruk dat de pandemie onder jouw bewind geen schijn van kans maakt.
Deze hele crisis is een ongekende buitenkans voor hem en toch lijkt het alsof hij radarstilte houdt en zich tegen de vlakte houdt.
Of hij werkt zo hard dat hij gewoon tijd over heeft. Hij slaapt toch maar een paar uurtjes in de nacht?quote:Op donderdag 23 april 2020 16:03 schreef Kansenjongere het volgende:
[..]
Dat valt alleszin mee toch?
Beetje golfen, beetje schelden, beetje liegen.
Veel meer doet de huidige president niet.
Als Fox News kijken onder werken valt, dan kan dat best kloppen ja.quote:Op donderdag 23 april 2020 16:10 schreef Chivaz het volgende:
[..]
Of hij werkt zo hard dat hij gewoon tijd over heeft. Hij slaapt toch maar een paar uurtjes in de nacht?
Dat riep ik ook al, bezoeken zal misschien niet gaan maar conferencecalls met verpleegkundigen bijvoorbeeld moet kunnen. In gesprek gaan met gouverneur Cuomo is ook een goede.quote:Op donderdag 23 april 2020 16:04 schreef KI1234 het volgende:
[..]
Als Biden aan een winnende strategie zou moeten werken zou deze inhouden dat hij volledig gebruik maakt van de crisis in zijn voordeel. Treed op als een sympathisant van het volk, laat medelijden zien, spreek hen aanmoedigende woorden toe. Bezoek ziekenhuizen, verpleeghuizen, bejaarden, geïnfecteerden en voorliniemedewerkers en -vrijwilligers, en laat zien dat je hen waardeert. Wat juist dat ontbreekt bij Trump, hij doet het niet of niet voldoende.
Breng mensen onder de indruk dat de pandemie onder jouw bewind geen schijn van kans maakt.
Deze hele crisis is een ongekende buitenkans voor hem en toch lijkt het alsof hij radarstilte houdt en zich tegen de vlakte houdt.
Prima toch, je moet toch een beetje weten wat er speelt in de samenleving.quote:Op donderdag 23 april 2020 16:11 schreef Monolith het volgende:
[..]
Als Fox News kijken onder werken valt, dan kan dat best kloppen ja.
Trump moet deze crisis inderdaad oplossen. Biden moet hem niet in de weg staan.quote:Op donderdag 23 april 2020 16:13 schreef Chivaz het volgende:
[..]
Dat riep ik ook al, bezoeken zal misschien niet gaan maar conferencecalls met verpleegkundigen bijvoorbeeld moet kunnen. In gesprek gaan met gouverneur Cuomo is ook een goede.
Het punt is dat hij zoveel mogelijk uit de wind gehouden word, hoe minder je van hem ziet hoe minder de GOP de kans krijgt om hem aan te vallen. Dat is waar ze voor gaan nu.
Als je de baan goed wil doen, dan is het inderdaad een enorm stressvolle baan.quote:Op donderdag 23 april 2020 16:15 schreef Chivaz het volgende:
[..]
Prima toch, je moet toch een beetje weten wat er speelt in de samenleving.
Apart trouwens dat er nu zo laconiek gedaan word over de stress van het presidentschap.
Mensen krijgen al een burn-out van een simpel kantoorbaantje, die hoeven geen beslissingen te nemen die levens kosten etc.
Dat is de echte stress en dat vreet aan een mens.
Praten met gouverneurs en verpleegkundigen is de president in de weg staan? Hoe dan?quote:Op donderdag 23 april 2020 16:18 schreef Ulx het volgende:
[..]
Trump moet deze crisis inderdaad oplossen. Biden moet hem niet in de weg staan.
Punt is de man heeft een enorme berg energie, het is opmerkelijk eigenlijk gezien zijn leeftijd en manier van leven. Daar kan menig mens jaloers op zijn.quote:Op donderdag 23 april 2020 16:18 schreef Kansenjongere het volgende:
[..]
Als je de baan goed wil doen, dan is het inderdaad een enorm stressvolle baan.
Als je jarenlang vanaf de zijlijn hebt getwitterd over hoe je het wel even beter zou gaan doen en nu ontdekt dat dat vies tegenvalt en je dus maar wat gaat tv-kijken, golfen en ruziën, dan zul je er niet moe van worden.
Nee gewoon uitgedost in een hazmat-pak kan ook, net zoals Poetin deed. En ik ben het niet eens met Monolith dat bezoeken geen zin heeft en hij in de weg zou staan. Die snapt blijkbaar niet hoe de politiek werkt. Een gewone burger zou in de weg staan, dat klopt.quote:Op donderdag 23 april 2020 16:13 schreef Chivaz het volgende:
[..]
Dat riep ik ook al, bezoeken zal misschien niet gaan maar conferencecalls met verpleegkundigen bijvoorbeeld moet kunnen. In gesprek gaan met gouverneur Cuomo is ook een goede.
Het punt is dat hij zoveel mogelijk uit de wind gehouden word, hoe minder je van hem ziet hoe minder de GOP de kans krijgt om hem aan te vallen. Dat is waar ze voor gaan nu.
Dat heeft niet zo zeer te maken met de 'de stress van het presidentschap', maar met de wijze waarop Trump zijn presidentschap uitoefent. Als je de functie serieus neemt, dan komt er veel bij kijken. Het is genoegzaam bekend dat Trump geen zware dossiers leeft, enkel Jip-en-Janneke verhaaltjes met plaatjes voorgeschoteld wil krijgen en ga zo maar door. Als je daarentegen je kennis van beleidskwesties vooral vergaart door voor de TV te hangen en naar Fox News te kijken, dan is het niet zo'n zware baan. Trump geeft het zelf nota bene ook openlijk toe. Kijk naar het opheffen van de pandemic unit van de NSC. Trump gaf gewoon doodleuk aan dat "mensen in z'n regering dat hadden gedaan", geeft natuurlijk wel aan hoe serieus je je eigen functie neemt.quote:Op donderdag 23 april 2020 16:15 schreef Chivaz het volgende:
[..]
Prima toch, je moet toch een beetje weten wat er speelt in de samenleving.
Apart trouwens dat er nu zo laconiek gedaan word over de stress van het presidentschap.
Mensen krijgen al een burn-out van een simpel kantoorbaantje, die hoeven geen beslissingen te nemen die levens kosten etc.
Dat is de echte stress en dat vreet aan een mens.
Ja joh. Ga liever vallen over taalbijzonderheden dan de inhoud. Typerend voor die bekrompenheid van het denken.quote:Op donderdag 23 april 2020 16:06 schreef Monolith het volgende:
[..]
Eh nee, je gaat niet doodleuk op bezoek bij geïnfecteerden en 'voorliniemedewerkers'. Die laat je hun werk doen. Verder ging het nergens over Biden, maar over Trump versus andere leiders die wel electoraal weten te profiteren omdat ze zich niet gedragen als verwende achtjarigen met woedeuitbarstingen.
Overigens houd je niet tegen de vlakte, maar op de vlakte. Tegen de vlakte sla je iemand.
Ik vond hem vrij weinig energie uitstralen toen hij vorige week de gouden gids oplas tijdens zijn persconferentie. Zelden iemand zo monotoon en slaapverwekkend horen praten.quote:Op donderdag 23 april 2020 16:20 schreef Chivaz het volgende:
[..]
Punt is de man heeft een enorme berg energie, het is opmerkelijk eigenlijk gezien zijn leeftijd en manier van leven. Daar kan menig mens jaloers op zijn.
Hij kan zeggen hoe hij dat zou aanpakken en daarmee Trump's plan lastiger uitvoerbaar maken. Een beetje zagen aan de stoelpoten van Trump.quote:Op donderdag 23 april 2020 16:19 schreef Chivaz het volgende:
[..]
Praten met gouverneurs en verpleegkundigen is de president in de weg staan? Hoe dan?
Ik denk niet dat het de bedoeling is dat je de zaak probeert te micromanagen. Hoewel hij daar volgens sommigen in dit topic wel bekend om staat.quote:Op donderdag 23 april 2020 16:22 schreef Monolith het volgende:
[..]
Dat heeft niet zo zeer te maken met de 'de stress van het presidentschap', maar met de wijze waarop Trump zijn presidentschap uitoefent. Als je de functie serieus neemt, dan komt er veel bij kijken. Het is genoegzaam bekend dat Trump geen zware dossiers leeft, enkel Jip-en-Janneke verhaaltjes met plaatjes voorgeschoteld wil krijgen en ga zo maar door. Als je daarentegen je kennis van beleidskwesties vooral vergaart door voor de TV te hangen en naar Fox News te kijken, dan is het niet zo'n zware baan. Trump geeft het zelf nota bene ook openlijk toe. Kijk naar het opheffen van de pandemic unit van de NSC. Trump gaf gewoon doodleuk aan dat "mensen in z'n regering dat hadden gedaan", geeft natuurlijk wel aan hoe serieus je je eigen functie neemt.
Het gaat ook niet om micromanagen. Enerzijds had ik het over kennis om beleidskeuzes te maken, anderzijds over een toch niet onbelangrijke kwestie in deze tijd. Ons kabinet krijgt ook gewoon kritische vragen over het privatiseren van bijvoorbeeld het NVI. Je kunt van het beleid van iemand als Rutte vinden wat je wil, maar de man staat qua dossierkennis natuurlijk mijlenver voor op iemand als Trump. Trump communiceert en denkt gewoon op een vrij laag niveau. Kan de man verder ook niets aan doen, hoewel het ook deels luiheid is volgens mij, maar het is nou eenmaal zo.quote:Op donderdag 23 april 2020 16:26 schreef Chivaz het volgende:
[..]
Ik denk niet dat het de bedoeling is dat je de zaak probeert te micromanagen. Hoewel hij daar volgens sommigen in dit topic wel bekend om staat.
Ik denk dat de stress vooral van de beslissingen die hij als president moet nemen komt. Diezelfde beslissingen moet Biden op zijn retour misschien vanaf 2020 ook maken. We zullen zien hoe het hem eventueel zal vergaan.
Praten met gouverneurs en verpleegkundigen een hart onder de riem steken heeft niets te maken met het bemoeien van het beleid van Trump. Bovendien is het aan de gouverneurs om beleid te voeren dus ook dat staat los van Trump.quote:Op donderdag 23 april 2020 16:24 schreef Ulx het volgende:
[..]
Hij kan zeggen hoe hij dat zou aanpakken en daarmee Trump's plan lastiger uitvoerbaar maken. Een beetje zagen aan de stoelpoten van Trump.
Nee, de verantwoordelijkheid kan maar beter bij Trump liggen.
Ja maar zodra Biden dan voor de deur van het witte huis staat dan is hij vergeten waar hij eigenlijk voor kwam, schiet ook niet echt op.quote:Het staat Trump uiteraard vrij om Biden te vragen hem te helpen als hij er alleen niet uitkomt. Zo van "Please help me, Uncle Joe, pretty please met een cherry on top!"
Dat vindt Biden vast niet erg.
Ja ik onderschat Rutte zijn kennis en kunde niet, sterker nog ik vind hem een veel betere politicus dan Trump. Trumps kwaliteiten liggen op een ander vlak, ik zie hem als een bruut instrument die wars is van politieke spelletjes, hij zal misschien geen zware dossiers lezen maar hij durft wel gewaagde beslissingen te nemen.quote:Op donderdag 23 april 2020 16:31 schreef Monolith het volgende:
[..]
Het gaat ook niet om micromanagen. Enerzijds had ik het over kennis om beleidskeuzes te maken, anderzijds over een toch niet onbelangrijke kwestie in deze tijd. Ons kabinet krijgt ook gewoon kritische vragen over het privatiseren van bijvoorbeeld het NVI. Je kunt van het beleid van iemand als Rutte vinden wat je wil, maar de man staat qua dossierkennis natuurlijk mijlenver voor op iemand als Trump. Trump communiceert en denkt gewoon op een vrij laag niveau. Kan de man verder ook niets aan doen, hoewel het ook deels luiheid is volgens mij, maar het is nou eenmaal zo.
Hij heeft gewoon een onderbuik die hij volgt. Ik vind dat geen kwaliteit, maar een zwakte.quote:Op donderdag 23 april 2020 16:41 schreef Chivaz het volgende:
[..]
Ja ik onderschat Rutte zijn kennis en kunde niet, sterker nog ik vind hem een veel betere politicus dan Trump. Trumps kwaliteiten liggen op een ander vlak, ik zie hem als een bruut instrument die wars is van politieke spelletjes, hij zal misschien geen zware dossiers lezen maar hij durft wel gewaagde beslissingen te nemen.
Gewaagde beslissingen nemen op geïnformeerde basis kan een bestuurstijl zijn die aanspreekt inderdaad. Ongeïnformeerd en wars van feiten zijn gewaagde beslissingen gewoon levensgevaarlijk.quote:Op donderdag 23 april 2020 16:41 schreef Chivaz het volgende:
[..]
Ja ik onderschat Rutte zijn kennis en kunde niet, sterker nog ik vind hem een veel betere politicus dan Trump. Trumps kwaliteiten liggen op een ander vlak, ik zie hem als een bruut instrument die wars is van politieke spelletjes, hij zal misschien geen zware dossiers lezen maar hij durft wel gewaagde beslissingen te nemen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |