Die van te voren getest worden en niet met anderen in aanraking komen tijdens een raceweekend.quote:Op maandag 27 april 2020 11:47 schreef Cheeseburgert het volgende:
[..]
Ook zonder publiek heb je nog steeds >2000 mensen aan crew die bij elkaar zitten.
nee dat was Vettel, maar dan achter de schermen. Hamilton zei het voor de camera.quote:Op maandag 27 april 2020 11:58 schreef Gehrman het volgende:
[..]
Sowieso zie ik dit Lewis echt niet gaan doen. Die was ook de eerste die zijn verantwoordelijk nam in Australië.
Hij zei 1 van de eerste....quote:Op maandag 27 april 2020 12:56 schreef Sinister-D- het volgende:
[..]
nee dat was Vettel, maar dan achter de schermen. Hamilton zei het voor de camera.
Hamilton zie ik gewoon weer klagen dat ze niet moeten racen. Vervolgens pole en winst claimen, want ja, de concurrentie start toch ook, en dan op het podium/ tijdens de persco verkondigen dat ze niet hadden moeten rijden....
ik neem het ze niet kwalijk, sterker nog goed dat ze plannen maken dat pusht ook de overheden tot nadenken, gewoon mag niet roepen maakt ook heel veel kapot.quote:Op maandag 27 april 2020 11:33 schreef Gehrman het volgende:
De lijken zijn nog warm en er moet alweer geracet gaan worden. Hopelijk gaan de teams er niet mee akkoord.
Ja anders worden we dadelijk als maatschappij zo apathisch als maar kan zijn.quote:Op maandag 27 april 2020 13:11 schreef Tarado het volgende:
[..]
ik neem het ze niet kwalijk, sterker nog goed dat ze plannen maken dat pusht ook de overheden tot nadenken, gewoon mag niet roepen maakt ook heel veel kapot.
Ja inderdaad, als er niet geracet wordt staan die lijken weer op...quote:Op maandag 27 april 2020 11:33 schreef Gehrman het volgende:
De lijken zijn nog warm en er moet alweer geracet gaan worden. Hopelijk gaan de teams er niet mee akkoord.
Dus mensen die belangrijke maatschappelijke functies in de zorg uitvoeren komen niet in aanmerking voor testen maar de entertainment industrie wel?quote:Op maandag 27 april 2020 12:44 schreef Starflyer het volgende:
[..]
Die van te voren getest worden en niet met anderen in aanraking komen tijdens een raceweekend.
is ooit 1x gebeurt en ze schrijven er nog steeds boeken overquote:Op maandag 27 april 2020 13:14 schreef Mano_ het volgende:
[..]
Ja inderdaad, als er niet geracet wordt staan die lijken weer op...
quote:
als F1 aan tests kan komen zou de zorg dat ook moeten kunnen of niet?quote:Op maandag 27 april 2020 13:26 schreef daNpy het volgende:
[..]
Dus mensen die belangrijke maatschappelijke functies in de zorg uitvoeren komen niet in aanmerking voor testen maar de entertainment industrie wel?
Max na 2 races leider in het kampioenschap confirmedquote:Op maandag 27 april 2020 14:03 schreef Nattekat het volgende:
Frankrijk was schijnbaar nog niet afgeblazen, maar dat is inmiddels toch gebeurd. Oostenrijk is nu de seizoensopener.
Er is ook treurig nieuws, Nederland is zeer waarschijnlijk over en uitquote:Op maandag 27 april 2020 14:04 schreef vosss het volgende:
[..]
Max na 2 races leider in het kampioenschap confirmed
Ja maar als het alternatief was Zandvoort zonder publiek dan ben ik #teamcoronel. Dat is gewoon geen optie.quote:Op maandag 27 april 2020 14:07 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Er is ook treurig nieuws, Nederland is zeer waarschijnlijk over en uit
Yups. En Zandvoort met publiek gaat zeker nooit gebeuren als er geen races in Europa meer zijn vanaf september.quote:Op maandag 27 april 2020 14:09 schreef vosss het volgende:
[..]
Ja maar als het alternatief was Zandvoort zonder publiek dan ben ik #teamcoronel. Dat is gewoon geen optie.
events met publiek hoef je dit jaar nagenoeg nergens meer te verwachtenquote:Op maandag 27 april 2020 14:10 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Yups. En Zandvoort met publiek gaat zeker nooit gebeuren als er geen races in Europa meer zijn vanaf september.
Ik denk dat dat nog heel erg mee kan gaan vallen. Ons kabinet is nu gigantisch aan het overreageren (aldus de IC chef), dus nu al zou het een stuk meer open kunnen. September is nog 5 maanden van ons af. Landen waarin het nooit een probleem is geweest kunnen tegen die tijd misschien al besluiten om het open te gooien;quote:Op maandag 27 april 2020 14:27 schreef Tarado het volgende:
[..]
events met publiek hoef je dit jaar nagenoeg nergens meer te verwachten
ik heb het niet over NL alleen en noem me landen waar het nooit een probleem is geweest, Wit Rusland?quote:Op maandag 27 april 2020 14:31 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Ik denk dat dat nog heel erg mee kan gaan vallen. Ons kabinet is nu gigantisch aan het overreageren (aldus de IC chef), dus nu al zou het een stuk meer open kunnen. September is nog 5 maanden van ons af. Landen waarin het nooit een probleem is geweest kunnen tegen die tijd misschien al besluiten om het open te gooien;
Australië, Golfstaten, Duitsland (in verhouding is het daar heel erg beperkt gebleven), Oostenrijk, Zweden. Er zijn wel maatregelen geweest, maar een ontploffende IC is er nooit geweest.quote:Op maandag 27 april 2020 14:33 schreef Tarado het volgende:
[..]
ik heb het niet over NL alleen en noem me landen waar het nooit een probleem is geweest, Wit Rusland?
Waar ons kabinet bang voor is: een tekort aan alles zodra ze alles opengooien en een tweede golf toeslaat. Dus dan maar gelijk alles verbieden tot september, dan is het makkelijker om in de zomer geen grote mensenmassa's te hebben die elkaar alsnog aansteken. (is de gedachte)quote:Op maandag 27 april 2020 14:31 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Ik denk dat dat nog heel erg mee kan gaan vallen. Ons kabinet is nu gigantisch aan het overreageren (aldus de IC chef), dus nu al zou het een stuk meer open kunnen. September is nog 5 maanden van ons af. Landen waarin het nooit een probleem is geweest kunnen tegen die tijd misschien al besluiten om het open te gooien;
Dankjewel voor deze glimlach.quote:Op maandag 27 april 2020 14:31 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Ik denk dat dat nog heel erg mee kan gaan vallen. Ons kabinet is nu gigantisch aan het overreageren (aldus de IC chef), dus nu al zou het een stuk meer open kunnen. September is nog 5 maanden van ons af. Landen waarin het nooit een probleem is geweest kunnen tegen die tijd misschien al besluiten om het open te gooien;
Het is nog lang niet zeker dat ze in juli starten en ook niet welke regels er dan nog waar gelden.quote:Op maandag 27 april 2020 12:15 schreef VacaLoca het volgende:
[..]moraalridder. Ze starten in juli. Zelfs in Italië gaan dan de kroegen weer open. Maar sport zonder publiek is natuurlijk uit den boze omdat dat makkelijk populistisch roepen is. Hou op schei uit.
Buiten dat het gewoon voor duidelijkheid zorgt: tot 1 september = Nee.quote:Op maandag 27 april 2020 16:35 schreef Sabata het volgende:
[..]
Waar ons kabinet bang voor is: een tekort aan alles zodra ze alles opengooien en een tweede golf toeslaat. Dus dan maar gelijk alles verbieden tot september, dan is het makkelijker om in de zomer geen grote mensenmassa's te hebben die elkaar alsnog aansteken. (is de gedachte)
He spuit elf, lees anders even een klein stukje terug voor je postquote:Op maandag 27 april 2020 14:10 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Yups. En Zandvoort met publiek gaat zeker nooit gebeuren als er geen races in Europa meer zijn vanaf september.
Dit, nu weten veel evenementen waar ze aan toe zijn. Beter dan om de drie weken afwachten wat het besluit zal zijn. Ook voor de consument is deze duidelijkheid prettig.quote:Op maandag 27 april 2020 16:53 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Buiten dat het gewoon voor duidelijkheid zorgt: tot 1 september = Nee.
Vind er niks aanquote:Op maandag 27 april 2020 16:56 schreef potjecreme het volgende:
[..]
Dit, nu weten veel evenementen waar ze aan toe zijn. Beter dan om de drie weken afwachten wat het besluit zal zijn. Ook voor de consument is deze duidelijkheid prettig.
Dat wordt sowieso al gedaan. En heeft niets te maken met het wel of niet testen van belangrijke functies.quote:Op maandag 27 april 2020 13:26 schreef daNpy het volgende:
[..]
Dus mensen die belangrijke maatschappelijke functies in de zorg uitvoeren komen niet in aanmerking voor testen maar de entertainment industrie wel?
Hoe komen ze aan die tests? Hoe weet jij dat er geen tekorten waren aan tests?quote:Op maandag 27 april 2020 19:02 schreef Starflyer het volgende:
[..]
Dat wordt sowieso al gedaan. En heeft niets te maken met het wel of niet testen van belangrijke functies.
Red Bull Racing bijvoorbeeld heeft al het personeel al getest op Covid-19.
Dat weet ik niet, maar het gebeurt nu al, of ze nu wel of niet gaan racen.quote:Op maandag 27 april 2020 19:09 schreef potjecreme het volgende:
[..]
Hoe komen ze aan die tests? Hoe weet jij dat er geen tekorten waren aan tests?
September geldt toch alleen voor Nederland? laat Formule 1 eerst Europa afwerken zonder/met publiek en dan zien we na september hoe ver we met Europa zijn. Als er dan zonder problemen ( minder besmettingen ) de races hebben gehad, misschien kijkt de regering dan ook anders naar grote evenement. Het probleem is dat de eerste grote evenement in Europa altijd het spannendst is.quote:Op maandag 27 april 2020 14:10 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Yups. En Zandvoort met publiek gaat zeker nooit gebeuren als er geen races in Europa meer zijn vanaf september.
Ben meerdere malen naar een (destijds) Blancpain Sprint Series race of (ter ziele gegane) WsbR FR3.5 evenement geweest in Zolder. Daar was meer volk op de grid aanwezig om te werken dan op de tribune om te kijken. De races zelf werden er niet minder leuk om. Ja, het is bij een format zoals F1 ondenkbaar eigenlijk, maar het is niet iets wat ongekend is in de racewereld.quote:Op maandag 27 april 2020 22:19 schreef spectrumanalyser het volgende:
Zolang de drivers parade maar doorgaat. of er nou publiek bij is of niet, die drivers parade moet gewoon plaatsvinden.
de grid kids... moeilijk want de ouders zijn daar dan ook bij.
he godver zo'n grand prix zonder publiek dat gaat toch nooit werken.
staan ze daar met drie personen op de prijsuitreiking, is er verder helemaal niemand.
dat waren leuke evenementen. daarbij kon je dichtbij de teams komen als bezoeker.quote:Op maandag 27 april 2020 22:40 schreef Sinister-D- het volgende:
[..]
Ben meerdere malen naar een (destijds) Blancpain Sprint Series race of (ter ziele gegane) WsbR FR3.5 evenement geweest in Zolder. Daar was meer volk op de grid aanwezig om te werken dan op de tribune om te kijken. De races zelf werden er niet minder leuk om. Ja, het is bij een format zoals F1 ondenkbaar eigenlijk, maar het is niet iets wat ongekend is in de racewereld.
Wat ik zelf in vraag stel is waar ze grens gaan trekken. Mogen de sponsor-bobo's wel nog gaan, familieleden en partners van coureurs. Of is het enkel weer de "gewone" man die heeft moeten dokken voor zijn of haar kaartje.
Hoe gaan ze dat doen met marshall posts doen? Safety- en medical car met bestuurders en bijrijders? Het helpen van een rijder als er een ongeluk is geweest worden in dit soort situaties wel nagenoeg onmogelijk gemaakt.
Ik denk dat die monteurs in hun pakken met helmen heel goed beschermd zijn.quote:Op maandag 27 april 2020 22:46 schreef spectrumanalyser het volgende:
[..]
dat waren leuke evenementen. daarbij kon je dichtbij de teams komen als bezoeker.
tijdens events op Zandvoort telde ik wel 5 marshalls op een baanpost.
een pitstop met maar 6 mensen is ook apart. zowiezo kan je in een pitbox niet de regels handhaven.
Klein verschil: Daar zijn niet alle het merendeel van de GGZ bedden en zorg bedden weg bezuinigd door gegraai. Hier wel. En nu krijgen we de rekening daarvan. Die van de GGZ bedden hadden we al wat langer met mensen die hulp nodig hebben die in de kou blijven staan, nu krijgen we ook de rekening voor de bezuinigingen in de zorg.quote:Op maandag 27 april 2020 14:37 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Australië, Golfstaten, Duitsland (in verhouding is het daar heel erg beperkt gebleven), Oostenrijk, Zweden. Er zijn wel maatregelen geweest, maar een ontploffende IC is er nooit geweest.
Er zijn nu veel meer mensen vrij dus is de kans ook groter dat er dan meer mensen activiteiten willen doen dan 'normaal'. En sommige dingen scheppen meer duidelijkheid voor mensen die vinden dat hún hobby niet onder de regels valt.quote:Op dinsdag 28 april 2020 07:15 schreef Donderkonijn het volgende:
[..]
Neemt niet weg dat ik het met je eens ben dat we met zijn allen veel te veel in een stuip schieten. En wat je nu ziet is een kabinet en lokale overheid die (te) veel macht naar zich toe trekken. ALLES VERBOTEN! Alle kitestranden worden bv ook dicht gegooid. De laatste keer dat ik ging surfen waren er meer mensen in de gemiddelde hornbach dan op dat strand.
Zoals ook al meermaals gezegd is moet je bij hogere snelheden dan stilzitten ook meer dan 1,5 meter afstand houden.quote:Bovendien, hoe de fuck surf je zonder dat er tenminste 1.5 meter tussen jou en iemand anders zit. Anders knal je op elkaar en komen je lijnen in elkaar? Als je even logisch nadenkt snap je dat het no fucking sense maakt om alles maar te verbieden.
Het overgrote deel van het land draait gewoon, in tegenstelling tot sommige landen om ons heen. Zó slecht doen we het echt niet.quote:Maar goed, kortzichtige leiders ten top weer.
Dit.quote:Op dinsdag 28 april 2020 08:09 schreef daNpy het volgende:
Alleen jammer dat er hier mensen doen alsof hun hele leven stil staat omdat ze geen F1 kunnen kijken. Het is een wereldwijde pandemie he.
Kortzichtige leiders?quote:Op dinsdag 28 april 2020 07:15 schreef Donderkonijn het volgende:
[..]
Klein verschil: Daar zijn niet alle het merendeel van de GGZ bedden en zorg bedden weg bezuinigd door gegraai. Hier wel. En nu krijgen we de rekening daarvan. Die van de GGZ bedden hadden we al wat langer met mensen die hulp nodig hebben die in de kou blijven staan, nu krijgen we ook de rekening voor de bezuinigingen in de zorg.
Neemt niet weg dat ik het met je eens ben dat we met zijn allen veel te veel in een stuip schieten. En wat je nu ziet is een kabinet en lokale overheid die (te) veel macht naar zich toe trekken. ALLES VERBOTEN! Alle kitestranden worden bv ook dicht gegooid. De laatste keer dat ik ging surfen waren er meer mensen in de gemiddelde hornbach dan op dat strand.
Bovendien, hoe de fuck surf je zonder dat er tenminste 1.5 meter tussen jou en iemand anders zit. Anders knal je op elkaar en komen je lijnen in elkaar? Als je even logisch nadenkt snap je dat het no fucking sense maakt om alles maar te verbieden. Maar goed, kortzichtige leiders ten top weer.
Hopen dat die datum gehaald word, dan kunnen we in ieder geval zien of Max zijn gevoel goed zat.
quote:Op maandag 27 april 2020 22:19 schreef spectrumanalyser het volgende:
Zolang de drivers parade maar doorgaat. of er nou publiek bij is of niet, die drivers parade moet gewoon plaatsvinden.
Ja? Is die pandemie wereldwijd?quote:Op dinsdag 28 april 2020 08:09 schreef daNpy het volgende:
Alleen jammer dat er hier mensen doen alsof hun hele leven stil staat omdat ze geen F1 kunnen kijken. Het is een wereldwijde pandemie he.
Ik zou het bijna mondiaal willen noemen!quote:
denk dat het nog wel meevalt, de auto's maken gelukkig nog een beetje geluid, een sport als voetbal zonder publiek is toch heel andersquote:Op maandag 27 april 2020 22:19 schreef spectrumanalyser het volgende:
Zolang de drivers parade maar doorgaat. of er nou publiek bij is of niet, die drivers parade moet gewoon plaatsvinden.
de grid kids... moeilijk want de ouders zijn daar dan ook bij.
he godver zo'n grand prix zonder publiek dat gaat toch nooit werken.
staan ze daar met drie personen op de prijsuitreiking, is er verder helemaal niemand.
Voetbal wordt pas een probleem als de wedstrijden zonder bal gespeeld moeten wordenquote:Op dinsdag 28 april 2020 09:13 schreef Tarado het volgende:
[..]
denk dat het nog wel meevalt, de auto's maken gelukkig nog een beetje geluid, een sport als voetbal zonder publiek is toch heel anders
Nee joh, doen ze op de toneelacademie al decennialang.quote:Op dinsdag 28 april 2020 09:31 schreef vosss het volgende:
[..]
Voetbal wordt pas een probleem als de wedstrijden zonder bal gespeeld moeten worden
twitter:geenstijl twitterde op dinsdag 28-04-2020 om 11:01:00'Zandvoort geschrapt van F1-kalender' https://t.co/K3QX6bqJHd reageer retweet
Met kiten of strandlopen. Hoe the fuck kan je besmet raken? Lik je elkaars surfplank ofso?quote:Op dinsdag 28 april 2020 09:02 schreef tja77 het volgende:
[..]
Kortzichtige leiders?
Ah, weer iemand die het denkt beter te weten.
Laat me raden, je bent gepikeerd omdat je niet kunt kitesurfen? Niemand kan z’n sport beoefenen op de manier waarop hij/zij dat wil. Ik kan ook niet tennissen terwijl je bij een potje tennis ieder je eigen speelhelft hebt en de afstand gemiddeld 15-20 meter is. Het gaat dan ook niet alleen om besmettingsgevaar gedurende de activiteiten, maar ook daar omheen. Of teleport jij jezelf naar je surfboard er weer naar je woonkamer? Daarnaast is er ook handhaving nodig omdat tal van mensen nog steeds schijt hebben aan de door het RIVM voorgeschreven richtlijnen. Hoe wil je handhaven, als alle sporten/evenementen gewoon doorgaan? Dus ja, met de recalcitrante Nederlander is een verbod de beste optie.
Max loopt gedurende de Q of de race geen Corona op, maar juist in de periodes erom heen. En dat geldt voor 1000-en mensen die werkzaam zijn in die sport. 20 Coureurs is nog wel te monitoren en uit te sluiten van eventuele besmettingen, die 1000-en pitcrew, begeleiding, mensen benodigd voor tv registratie enz. is net ff wat lastiger.
Het is verdomd makkelijk oordelen over de keuzes die een ander maakt. En iedereen zou het natuurlijk beter weten en doen. Echter zijn er tal van specialisten die zich er beter in verdiept hebben dan jij en ik. En nee, daar ga ik niet blindelings in mee. Maar niemand wil de economie in Nederland de nek om draaien. Niemand wil meer werkelozen en een recessie. Echter hebben die kortzichtige leiders er net wat meer kaas van gegeten dan jij en ik. Dus ook achter de door jou zo gehate keuze van de regering, zit een achterliggende gedacht, die verder gaat dan jou je plezier te ontnemen.
Afgelast jonge. Tijd voor andere onderwerpen.quote:Op dinsdag 28 april 2020 11:34 schreef vosss het volgende:
F1!!! Tief op met je tennis en kitesurfen!!!
Die kunnen in andere topics.quote:Op dinsdag 28 april 2020 11:36 schreef daNpy het volgende:
[..]
Afgelast jonge. Tijd voor andere onderwerpen.
Pleur op?quote:Op dinsdag 28 april 2020 11:27 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Met kiten of strandlopen. Hoe the fuck kan je besmet raken? Lik je elkaars surfplank ofso?
Er is zeker een verbodsstuip en uitbraak van paniek gaande op dat gebied. Gaat veel en veel te ver. Kleine krappe ruimtes waar men bij elkaar op een gepakt zit, dat is logisch om af te sluiten, niet de wereld zelf.
Of ben jij er ook zo een die hetliefste de voordeur dichtgelast ziet?
En die politieke leiders hebben er net zo weinig kaas van gegeten als wij. 6 weken lang lopen janken dat je geen tijd hebt en een crisis aan het bezweren bent, maar opeens nu wel 2 weken met reces.
Pleur op.
lolquote:Op dinsdag 28 april 2020 11:13 schreef Pino112 het volgende:
twitter:geenstijl twitterde op dinsdag 28-04-2020 om 11:01:00'Zandvoort geschrapt van F1-kalender' https://t.co/K3QX6bqJHd reageer retweet
Als het goed is hebben ze nog 2 jaren om dit te doen.quote:Op dinsdag 28 april 2020 12:03 schreef Craptacular het volgende:
[..]
lol
al die plebs die toch ff dachten te cashen komen bedrogen uit.
Een viroloog is net als een tandarts in deze situatie. Als je aan een tandarts zou vragen of er suiker verkocht zou mogen worden, is het antwoord standaard 'nee, is slecht'. Een viroloog geeft nu ook standaard het antwoord: 'nee, te risicovol'.quote:Op dinsdag 28 april 2020 11:48 schreef tja77 het volgende:
[..]
Pleur op?
Probeer eens fatsoenlijk te reageren.
Politieke leiders laten zich adviseren door mensen die er in tegenstelling tot jou en mij WEL kaas van hebben gegeten. Er moet ergens een lijn worden getrokken om handhaving mogelijk te maken.
Voor veel mensen is hun hobby hun hou vast en datgene wat het leven leuk maakt. Dat jij dat niet snapt, prima, houd dat lekker voor jezelf, maar ga geen andere mensen in een hokje duwen.quote:En ja, voor de ene sporter is dat makkelijker te begrijpen dan voor de andere.
Mensen die zielig lopen te doen omdat ze een paar weken of maanden hun hobby niet uit kunnen oefenen.
Een pandemie is ook niet leuk.quote:Op dinsdag 28 april 2020 12:48 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Voor veel mensen is hun hobby hun hou vast en datgene wat het leven leuk maakt.
Wel langer denk ik. Max rijdt de aankomende 15 seizoenen in de F1. Het is zijn lust en leven. Als die 2 Dutch GP's doorgang vinden en er komen 300.000+ mensen op af per keer, gaat de F1 dat echt wel verlengen.quote:Op dinsdag 28 april 2020 12:07 schreef potjecreme het volgende:
[..]
Als het goed is hebben ze nog 2 jaren om dit te doen.
Nee, zeker niet. Had liever een pandemie van een griepje gezien. Iets behapbaarder.quote:
Pleur zelf op en stel je niet zo aan.quote:Op dinsdag 28 april 2020 12:48 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Een viroloog is net als een tandarts in deze situatie. Als je aan een tandarts zou vragen of er suiker verkocht zou mogen worden, is het antwoord standaard 'nee, is slecht'. Een viroloog geeft nu ook standaard het antwoord: 'nee, te risicovol'.
Als je voor de suiker ook een ander zou vragen zou je te horen krijgen: 'ja, tuurlijk, suiker is ook nodig als bouwstof', maar die andere mensen worden gewoon niet gehoord op dit moment.
Andere mensen die kaas hebben gegeten van wat nu in de maatschappij gebeurd, worden gewoon aan de kant geschoven, niet eens gehoord. Zelfs de oppositie moest het vorige week aankaarten en het kabinet verplichten. Die politieke leiders zijn te stom voor woorden op het moment.
[..]
Voor veel mensen is hun hobby hun hou vast en datgene wat het leven leuk maakt. Dat jij dat niet snapt, prima, houd dat lekker voor jezelf, maar ga geen andere mensen in een hokje duwen.
Dus: pleur op.
Ligt eraan of hij in een auto rijdt waarmee hij mee kan doen om de titel. Ik denk dat er een flinke groep afvalt als dat niet het geval zal zijn.quote:Op dinsdag 28 april 2020 12:49 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Wel langer denk ik. Max rijdt de aankomende 15 seizoenen in de F1. Het is zijn lust en leven. Als die 2 Dutch GP's doorgang vinden en er komen 300.000+ mensen op af per keer, gaat de F1 dat echt wel verlengen.
Wat moet je anders doen als je geen werk meer hebt? Nog steeds zijn verreweg de meeste mensen gevrijwaard gebleven van dat, maar diegene die nu werkloos thuis zitten, mogen niet eens even lekker hun hobby uitoefenen van jou om hun kop van de ellende af te houden?quote:Op dinsdag 28 april 2020 12:58 schreef tja77 het volgende:
[..]
Pleur zelf op en stel je niet zo aan.
Je hobby je houvast, grow some balls please.
Natuurlijk snap ik dat, maar ik kan ook relativeren en dingen in perspectief zien. Je hobby niet kunnen uitoefenen is vervelend ja. Vervelend, en niet veel meer dan dat. Je werk kwijtraken, je dierbare die overlijdt, je kind of vrouw/vriendin niet kunnen zien enz. allemaal ten gevolge van Corona.
Er zijn zoveel mensen die harder worden getroffen en dat vaak door andere mensen die het niet zo nauw nemen met de regels.
Maar hey, jij moet je hobby missen.
Arme vent, heb medelijden met je.
Top.quote:Op dinsdag 28 april 2020 13:04 schreef potjecreme het volgende:
[..]
Ligt eraan of hij in een auto rijdt waarmee hij mee kan doen om de titel. Ik denk dat er een flinke groep afvalt als dat niet het geval zal zijn.
Ga een andere hobby zoeken, fietsen, wandelen, hardlopen, vissen, skaten, vogels spotten. Ga wat doen, kan gewoon hoor.quote:Op dinsdag 28 april 2020 13:05 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Wat moet je anders doen als je geen werk meer hebt? Nog steeds zijn verreweg de meeste mensen gevrijwaard gebleven van dat, maar diegene die nu werkloos thuis zitten, mogen niet eens even lekker hun hobby uitoefenen van jou om hun kop van de ellende af te houden?
Lekker hoor.
België is toch wel te doen?quote:Op dinsdag 28 april 2020 13:08 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Top.
Dan kan ik eindelijk kaartjes kopen voor mijn vriendin, vrienden en F1-gekke neef die nu buiten de boot vallen door het succesvolk.
F1 heeft in NL een grote trouwe fanschare waarvan er veel nu gewoon buiten die boot vallen.
En het zal heel gek lopen als Max niet meer bij een topteam rijdt de aankomende 10 jaar. Die gast is hot property gezien zijn alom geprezen talent.
Fietsen: geen noodzakelijke reisquote:Op dinsdag 28 april 2020 13:08 schreef tja77 het volgende:
[..]
Ga een andere hobby zoeken, fietsen, wandelen, hardlopen, vissen, skaten, vogels spotten. Ga wat doen, kan gewoon hoor.
Uh, je mag gewoon fietsen en skaten hoor.quote:Op dinsdag 28 april 2020 13:11 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Fietsen: geen noodzakelijke reis
wandelen: natuurgebieden zijn dicht
hardlopen: niet iedereen geschikt voor
vissen: vind niet iedereen leuk,
skaten: een noodzakelijke reis
vogels spotten: natuurgebieden zijn dicht
Zo blijkt. Veel NL liefhebbers gingen daar ook al naar toe. Maar met Zandvoort er bij, alleen maar mooier en beter.quote:
Welke plekken bedoel je? Toeschouwersplekken of plekken om te racen?quote:Nadeel van f1 is oa de schaarste aan goede plekken.
Ik bedoel racestoeltjes.quote:Op dinsdag 28 april 2020 13:18 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Zo blijkt. Veel NL liefhebbers gingen daar ook al naar toe. Maar met Zandvoort er bij, alleen maar mooier en beter.
[..]
Welke plekken bedoel je? Toeschouwersplekken of plekken om te racen?
Qua toeschouwersplekken op Zandvoort zit je wel goed. Er zijn 2 General Admission plekken waarbij je er van 1 langs het halve circuit een plek mag uitzoeken. Rest van de tribuneplekken hadden grote schermen zag ik op de plattegronden.
Qua race plekken zijn er zo een hoop circuits waarop zo een GP kan plaatsvinden die dit jaar niet eens op de initiële kalender stonden:
Sepang (Malaysian GP)
Nurburgring of Hockenheimring (German GP)
Imola (GP San Marino)
Estoril of Portimao (Portugese GP)
Istanbul park (Turkish GP)
Om maar even wat te noemen.
wat is het verschil tussen succesvolk en de grote trouwe NL F1 fanschare die er opeens schijnt te zijn?quote:Op dinsdag 28 april 2020 13:08 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Top.
Dan kan ik eindelijk kaartjes kopen voor mijn vriendin, vrienden en F1-gekke neef die nu buiten de boot vallen door het succesvolk. Dan komen er geen 300.000, dan komen er 200.000. Nog steeds een prima weekendopkomst.
F1 heeft in NL een grote trouwe fanschare waarvan er veel nu gewoon buiten die boot vallen.
En het zal heel gek lopen als Max niet meer bij een topteam rijdt de aankomende 10 jaar. Die gast is hot property gezien zijn alom geprezen talent.
Ahh,.. nou die is ook wel geregeld voor Max denk ik. Keuze zat nu Vettel en Hamilton ouder worden en binnenkort met race pensioen gaan.quote:
Vertel eens, wat is je vooroordeel.. Ik proef iets in je vraag. Een ondertoon.quote:Op dinsdag 28 april 2020 13:20 schreef Tarado het volgende:
[..]
wat is het verschil tussen succesvolk en de grote trouwe NL F1 fanschare die er opeens schijnt te zijn?
Trouwe fans blijven fan ook als Max in een Williams gaat rijden. Succesvolk haakt af.quote:Op dinsdag 28 april 2020 13:20 schreef Tarado het volgende:
[..]
wat is het verschil tussen succesvolk en de grote trouwe NL F1 fanschare die er opeens schijnt te zijn?
maar waren er zoveel van voordat Max F1 ging rijden?quote:Op dinsdag 28 april 2020 13:28 schreef potjecreme het volgende:
[..]
Trouwe fans blijven fan ook als Max in een Williams gaat rijden. Succesvolk haakt af.
Williams WDC en WCC 2022quote:Op dinsdag 28 april 2020 13:28 schreef potjecreme het volgende:
[..]
Trouwe fans blijven fan ook als Max in een Williams gaat rijden. Succesvolk haakt af.
Niet zo huilen jankerd ieder persoon heeft even veel recht om erbij te zijn als jij.quote:Op dinsdag 28 april 2020 13:08 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Top.
Dan kan ik eindelijk kaartjes kopen voor mijn vriendin, vrienden en F1-gekke neef die nu buiten de boot vallen door het succesvolk. Dan komen er geen 300.000, dan komen er 200.000. Nog steeds een prima weekendopkomst.
F1 heeft in NL een grote trouwe fanschare waarvan er veel nu gewoon buiten die boot vallen.
En het zal heel gek lopen als Max niet meer bij een topteam rijdt de aankomende 10 jaar. Die gast is hot property gezien zijn alom geprezen talent.
Trouwe fans?quote:Op dinsdag 28 april 2020 13:30 schreef Tarado het volgende:
[..]
maar waren er zoveel van voordat Max F1 ging rijden?
Zolang er succes is, niks. De arrogantie die dan ook afstraalt van het 'echte fans hebben nou geen plekkie, wat een kutstreek' is dan ook om te janken. Wat maakt het nou uit of Realfan64 of de tante van Fanboi384 mee gaat. Ze hebben allebei evenveel recht op een kaartje.quote:Op dinsdag 28 april 2020 13:20 schreef Tarado het volgende:
[..]
wat is het verschil tussen succesvolk en de grote trouwe NL F1 fanschare die er opeens schijnt te zijn?
ja, niet dat het zo'n enorme graadmeter is maar bijvoorbeeld in F1 topics op Fok voor Max liep het niet echt stormquote:
Ander voorbeeld. In het straat beeld zie ik meer mensen met f1 kleding lopen dan voor Max mee reed. Toen zag ik het nooit.quote:Op dinsdag 28 april 2020 14:26 schreef Tarado het volgende:
[..]
ja, niet dat het zo'n enorme graadmeter is maar bijvoorbeeld in F1 topics op Fok voor Max liep het niet echt storm
Maar anekdotisch bewijs telt uiteraard nietquote:Op dinsdag 28 april 2020 14:30 schreef potjecreme het volgende:
[..]
Ander voorbeeld. In het straat beeld zie ik meer mensen met f1 kleding lopen dan voor Max mee reed. Toen zag ik het nooit.
dus testen die hard nodig zijn worden dan op regelmatige basis opgeëist door F1 teams?quote:Op dinsdag 28 april 2020 13:40 schreef Starflyer het volgende:
Volgens Helmut Marko moeten de teams negatieve testen overleggen van al het personeel dat naar een Grand Prix afreist. Daarnaast zijn mondkapjes verplicht en blijven de motorhomes thuis om het personeelsaantal te reduceren. Verder zal er gebruik gemaakt worden van chartervluchten om het contact met de buitenwereld te beperken. Deze maatregelen zou door de FOM met de Oostenrijkse regering worden afgestemd.
https://www.rtl.de/cms/fo(...)losgeht-4531358.html
Ik denk er ook zo over hoor. Jankerd.quote:Op dinsdag 28 april 2020 13:37 schreef Craptacular het volgende:
[..]
Niet zo huilen jankerd ieder persoon heeft even veel recht om erbij te zijn als jij.
dat ze er in Nederland niet aan kunnen komen zegt toch niet dat ze er niet zijnquote:Op dinsdag 28 april 2020 15:23 schreef rubbereend het volgende:
[..]
dus testen die hard nodig zijn worden dan op regelmatige basis opgeëist door F1 teams?
Nee de ic's zijn gescheiden.quote:Op dinsdag 28 april 2020 15:37 schreef fathank het volgende:
Lekker kitesurfen ja tog, moet kunnen.
Vervolgens verongelukken en tussen de coronapatienten op de IC terechtkomen
Ik zeg doen. Ruimt lekker op.
Die testen zijn gewoon te koop.quote:Op dinsdag 28 april 2020 15:23 schreef rubbereend het volgende:
[..]
dus testen die hard nodig zijn worden dan op regelmatige basis opgeëist door F1 teams?
dan nog haal je testen weg van plekken waar ze beter gebruikt kunnen worden. Personeel zal sowieso twee keer getest moeten worden alvorens ze op reis gaan. En in de tussentijd zullen ze in isolatie moetenquote:Op dinsdag 28 april 2020 16:01 schreef Tarado het volgende:
[..]
dat ze er in Nederland niet aan kunnen komen zegt toch niet dat ze er niet zijn
is het het een schaarste probleem? Het lijkt vooral een procedureel probleem waardoor veel landen nog niet voldoende testen.quote:Op dinsdag 28 april 2020 16:49 schreef rubbereend het volgende:
[..]
dan nog haal je testen weg van plekken waar ze beter gebruikt kunnen worden. Personeel zal sowieso twee keer getest moeten worden alvorens ze op reis gaan. En in de tussentijd zullen ze in isolatie moeten
Ook, schaarste is ook een probleem.quote:Op dinsdag 28 april 2020 16:58 schreef Tarado het volgende:
[..]
is het het een schaarste probleem? Het lijkt vooral een procedureel probleem waardoor veel landen nog niet voldoende testen.
wat ook het probleem is, veel teams moeten vanuit het VK komen en daar zitten ze nog diep in de shit. En over ruim een maand zou je je reizende personeel moet gaan testen en daarna isoleren voor de twee/drie weken later op reis kunnen om zeker te weten dat ze coronavrij zijn. Dus er moet toch al een aardig vooruitzicht zijn dat je dat wil/kan vragen van de gezondheidszorg in het VKquote:Op dinsdag 28 april 2020 16:58 schreef Tarado het volgende:
[..]
is het het een schaarste probleem? Het lijkt vooral een procedureel probleem waardoor veel landen nog niet voldoende testen.
Er is voldoende testcapaciteit, alleen de Nederlandse GGD heeft apparatuur staan van een bepaald merk en daar waren tekorten.quote:Op dinsdag 28 april 2020 15:23 schreef rubbereend het volgende:
[..]
dus testen die hard nodig zijn worden dan op regelmatige basis opgeëist door F1 teams?
Waarom kunnen ze dat niet in eigen beheer doen, dat lijkt me sowieso logischer, een medisch team dat meereist.quote:Op dinsdag 28 april 2020 17:10 schreef rubbereend het volgende:
[..]
wat ook het probleem is, veel teams moeten vanuit het VK komen en daar zitten ze nog diep in de shit. En over ruim een maand zou je je reizende personeel moet gaan testen en daarna isoleren voor de twee/drie weken later op reis kunnen om zeker te weten dat ze coronavrij zijn. Dus er moet toch al een aardig vooruitzicht zijn dat je dat wil/kan vragen van de gezondheidszorg in het VK
de vraag is of de situatie in landen er niet meer bij gebaat is als die capaciteit daar wordt ingezet.quote:Op dinsdag 28 april 2020 18:21 schreef Tarado het volgende:
[..]
Waarom kunnen ze dat niet in eigen beheer doen, dat lijkt me sowieso logischer, een medisch team dat meereist.
Verder moet ik het nog zien gebeuren hoor maar het initiatief vind ik wel te prijzen.
Dan is het inderdaad echt een goed idee om op de IC terecht te komen. Als jij de helft van de tijd verzorgt wil worden door iemand die net 2 weken ingewerkt is, succes.quote:
Die zijn zelf ook fanaat. Die vinden dit nu ook niks, thuis zitten.quote:Op dinsdag 28 april 2020 19:07 schreef rubbereend het volgende:
[..]
de vraag is of de situatie in landen er niet meer bij gebaat is als die capaciteit daar wordt ingezet.
Ben ook benieuwd hoe het voor de monteurs en coureurs is, die zullen vanaf half juni in isolatie moeten
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |