Wat ik bedoel is dat het niet de reden moet zijn dat mensen toch niet meer luisteren.quote:Op zondag 19 april 2020 18:12 schreef Jed1Gam het volgende:
[..]
Cijfers gaan niet omhoog, juist omlaag in Zwitserland. Waarom zou het dan niet kunnen?
Het is al weken mooi weer, en iedereen is constant buiten.
Ja dat is hetzelfde!quote:Op zondag 19 april 2020 18:42 schreef HarrieKeen het volgende:
[..]
Ja want die kutjes bij de AH studeren allemaal geneeskunde.
Mensen zien de aantallen dalen en denken Nou, we zijn klaar. We gaan weer verder met ons leven. Als we er nu niet snel op gaan handhaven dan gaan we die 2400 IC-plaatsen straks nog hard nodig hebben.quote:Op zondag 19 april 2020 18:43 schreef F.Sinatra het volgende:
[..]
Wat ik bedoel is dat het niet de reden moet zijn dat mensen toch niet meer luisteren.
De instructie is er al in de sportschool. Maar een klein gedeelte maakt ook daadwerkelijk schoon na het sporten.quote:Op zondag 19 april 2020 18:45 schreef HarrieKeen het volgende:
[..]
Nee alleen supermarktmedewerkers kan je instrueren.
wat jij wiltquote:Op zondag 19 april 2020 18:22 schreef hooibaal het volgende:
[..]
We hebben het hier niet over mensen die schuin de straat over steken. Ze brengen de volksgezondheid in gevaar.
Gewoon online bestellen.quote:Op zondag 19 april 2020 18:45 schreef Jed1Gam het volgende:
Ik vind dat wel opvallend bij de supermarkt. Eind van de dag is het hier vaak een zooitje, spray leeg, handschoenen op de vloer, van die medewerkers die versuft bij de mandjes/karretjes staan, na de hele dag die dingen te hebben gepoetst.
Theorie werkt het allemaal perfect, totdat je het in de praktijk uitvoert. Einde van de dag is ook de social distance een stuk lager haha, vermoeide mensen na hun werk enzo.
Waarom niet op leeftijd mogelijk?quote:Op zondag 19 april 2020 18:41 schreef Vallon het volgende:
[..]
Nee hoor.... virus loop je op door o.a. contacten van besmete materialen, en in de lucht rondhangende miniscule (vocht)druppeltjes. De kapper doet verder meer dan alleen afknippen.
Groepen scheiden op grond van leeftijd en zelfs risico; is hier feitelijk niet mogelijk.
Wil je het goed doen zou zowel de kapper of de gekapte zichzelf optimaal moeten beschermen waarmee de (be)handeling nauwelijks nog goed uitvoerbaar is voor het resultaat.
De ruimte en materialen telkens per te knippen persoon, ontsmetten, zal ook een dure kapzaak worden.
Het bovenstaande geldt voor elke ander (cosmetisch) beroep waarbij iemand persoonlijk - huid op huid - wordt behandeld. Ook weten dat niet alleen de ademhalingswegen of (oog)slijmvliezen, de enige (weliswaar minder kansrijke) zal zijn voor besmetting en verspreiding. Wondjes zijn net zo goed, bv een prima weg.
Elders zie ik trouwens mensen naar een illegale kapper gaan en dan zeggen dat ze thuis zo mooi zijn gemaakt. Ik ken ook iemand, thuiswerker, die gewoon (zwart dan) doorknipt. Het zelf mooi opscheren of kuiven, is zelf bijna niet te doen.
Jep dat kan ook.quote:
Wordt nog wel een dingetje.... wordt/ben je Oma/Opa/oom/Tante/Neef/Nicht/Vriend(in) etc.etc..... mag je dan nog het "kleine kind" van de geliefde knuffelen of daarmee stoeien ?quote:Op zondag 19 april 2020 18:28 schreef Jed1Gam het volgende:
[..]
Het is een groter probleem dat je daar door alles en iedereen vaak gelijk omhelst wordt / gezoend. Als je dat al 70 jaar doet, is het heel moeilijk omschakelen.
Vandaar dat de horeca nog wel een tijdje mag genieten van de NOW.quote:Op zondag 19 april 2020 18:49 schreef Jed1Gam het volgende:
[..]
Jep dat kan ook.
Mij boeit het niet zoveel verder.
Zal wat worden met de horeca straks.
Oh best interessant.quote:Op zondag 19 april 2020 18:19 schreef bitterbal het volgende:
jullie gister ook de maurice de hond gezien bij op 1?
Restauranthouders zijn overal hun tafeltjes anderhalve meter uit elkaar aan het zetten. Allemaal vergeten dat dat drie meter moet zijn omdat er anders niemand naar de wc of naar de uitgang kan.quote:
quote:Op zondag 19 april 2020 18:52 schreef Vallon het volgende:
[..]
Wordt nog wel een dingetje.... wordt/ben je Oma/Opa/oom/Tante/Neef/Nicht/Vriend(in) etc.etc..... mag je dan nog het "kleine kind" van de geliefde knuffelen of daarmee stoeien ?
Zelf ben ik wel blij af te zijn van het "voor de vorm" huggen en shaken, hoewel het wel een prima maatstaf was om in te schatten (of te ruiken/voelen) hoe iemand in z'n/d'r vel zat. Bij sommige mensen en in sommige buitenlanden kreeg/krijg was dat voor mij best wel een bruggetje.
In minderheid van de gevallen ook weer erg "jammer" dat ik straks met Kerstmis/Nieuwjaar mij niet mag/kan verheugen om Janine van de postkamer even tegen het lijf te kunnen duwen of close-encounter ten dans te vragen. Die parties waren de place to be naughty. Gelukkig heb ik de foto's nog als bewijs.
Inderdaad deze rekenwonders blijven voorlopig ook nog zonder vergunning dicht zitten.quote:Op zondag 19 april 2020 18:52 schreef hooibaal het volgende:
[..]
Restauranthouders zijn overal hun tafeltjes anderhalve meter uit elkaar aan het zetten. Allemaal vergeten dat dat drie meter moet zijn omdat er anders niemand naar de wc of naar de uitgang kan.
Behalve dan dat die noodzaak er nooit echt was. Of in ieder geval niet gevoeld werd.quote:Op zondag 19 april 2020 18:47 schreef RubenSosa het volgende:
De instructie is er al in de sportschool. Maar een klein gedeelte maakt ook daadwerkelijk schoon na het sporten.
Ja want de overheid gaat bij het bepalen of iets open mag kijken naar het niveau van de medewerkers. Alsof er door het management niet op gehamerd gaat worden. En anders zijn er altijd wel een paar foksoldaten die er melding van zullen maken.quote:Op zondag 19 april 2020 18:47 schreef RubenSosa het volgende:
[..]
De instructie is er al in de sportschool. Maar een klein gedeelte maakt ook daadwerkelijk schoon na het sporten.
Wie moet daar op letten? Juist die medewerkers. En wat doen die? Helemaal niks. Enige wat ze doen is (eind van de middag) naar de kleedkamer gaan en 4 krabbeltjes (voor de hele dag) zetten dat ze de ruimte schoongemaakt hebben.
Deze zelfde medewerkers wil je instructies geven? Hahah succes.
Krachthonk niet hoor..... Denk in de cardio en step toko's maar dat zijn toch eigenlijk egoboost stations.... Anabole hokken daar gaat het nog iets verder.quote:Op zondag 19 april 2020 18:55 schreef Nicksanders het volgende:
[..]
Hij is viesdik vermoedelijk hij komt er nooit.
Bij ons heb je gewoon sprays en schoonmaakdoeken
Omdat hij gewoon wat secundaire data bij elkaar geveegd heeft en met een grove cross-sectionele analyse denkt slimmer te zijn dan de wereldwijde experts die decennia aan ervaring hebben.quote:Op zondag 19 april 2020 18:57 schreef ludovico het volgende:
Hey wel netjes joh die Maurice, waarom haten jullie hem zo?
Wie wil/gaat verantwoordelijk zijn voor dat risico willen nemen als kans ?quote:Op zondag 19 april 2020 18:34 schreef DireStraits7 het volgende:
Er kunnen ongetwijfeld druppeltjes rondgaan. De vraag is of het er genoeg zijn om besmet door te raken.
Douche op z'n heetst zetten en alle ventilatie dichtmaken?quote:Op zondag 19 april 2020 18:59 schreef quirina het volgende:
Sauna is wel een gemis, ,maar misschien ook wel op te lossen thuis.
Eigen infrarood sauna......deze kosten bijna niks meer.quote:Op zondag 19 april 2020 18:59 schreef quirina het volgende:
Ben blij met onze home-gym. Liever dat dan in een sportschool virus oplopen.
Sauna is wel een gemis, ,maar misschien ook wel op te lossen thuis.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |